Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80001) Magnum_ válasza Tim82 (#79999) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nyammm. En is mindjart megyek enni. Meg is nezem, mi a valasztek.

I humbly and respectfully decline™

(#80002) Tim82 válasza DeFranco (#80000) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tegnap esti sütés, mikróban fogom melegíteni. :P

Mindenkinek jó étvágyat! ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#80003) Qru válasza Magnum_ (#79996) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egyelőre úgy tűnik nem...:(

#nincsbennetarcsi

(#80004) Magnum_ válasza Qru (#80003) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Akkor intezkedj bittedanke.

Mas: hivott a fofo fonokasszonyom. Hogy indul egy uj projekt, szeretne engem javasolni a csapatba, mert akkor megismerne a tarsasagcsoport tobbi osztalya. Oke koszi, welcome.

I humbly and respectfully decline™

(#80005) macilaci78 válasza Magnum_ (#80004) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kell egy csicska, ne adj Isten, egy bűnbak? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#80006) Qru válasza macilaci78 (#80005) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Degecz. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#80007) Magnum_ válasza Qru (#80006) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ez tenyleg az volt.
Foleg, hogy tudja, hogy phassaghoz nem adom a nevem :(

;]

Bred, ment par hogyismonnyammi instan :D

I humbly and respectfully decline™

(#80008) Qru válasza Magnum_ (#80007) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nézem.

#nincsbennetarcsi

(#80009) fant0mi válasza Mercutio_ (#79993) üzenetére


fant0mi
addikt

Tanuló vagy és gondolom tantermi oktatásban részesülsz/részesültél. Ugyanazokat a kérdéseket fogja feldobni.
Suli nem ad (kölcsön) könyvet?

(#80010) macilaci78 válasza Magnum_ (#80007) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Láttam már olyat, hogy valakivel érdemtelenül basztaki ki. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#80011) rgeorge


rgeorge
addikt

Mielőtt feltenném az apróra: egy Telenor-os, tehermentes Sony Z3 Compact (fekete) eladó, garancia 2017. novemberig, most kapott új kijelzőt garanciában, azóta nem is használtam már. A hátlapon hajszálkarcik állítólag vannak, legalábbis a telenoros ügyintéző ezt írta fel a munkalapra. Gyári töltő, kábel, doboz természetesen jár, garancia is, de az ügyintézést topikon belül vállalom (egy hét volt kb. Telenoron keresztül a kijelzőcsere pl.). Bónuszként két Nillkin, egy Roxfit és egy noname flip tok, két garnitúra Nillkin fólia és egy mágneses dokkoló jár hozzá. Ára csak itt és csak most 55.000 HUF. Megtekinthető XI kerületben Szent Gellért téren. Fotók is lesznek előbb-utóbb, ha lesz időm megcsinálni.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#80012) Tim82 válasza macilaci78 (#80010) üzenetére


Tim82
nagyúr

Látom, ma te vagy az ügyeletes grim reaper. Well done! :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#80013) GabN73 válasza macilaci78 (#80005) üzenetére


GabN73
addikt

KVból már egész ügyes, persze hogy bevették a csapatba ... ;] ;]

(#80014) Magnum_ válasza macilaci78 (#80010) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Perdze. Pl velem. Meg a bankban.

I humbly and respectfully decline™

(#80015) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Olyan kis almos lettem igy ebed utan. Es ma sokaig vagyok. Asszem.

I humbly and respectfully decline™

(#80016) werszomjas válasza rgeorge (#80011) üzenetére


werszomjas
őstag

Ez független? Ha igen akkor lehet érdekel.

Látom hogy Pannon GSM de mintha lennének olyan Sony telefonok amik a valóságban függetlenek. Ez olyan e.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#80017) Qru válasza Magnum_ (#80015) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én még csak most ültem neki kosztolni: harcsapaprikás túrós csuszával a mai menü.

#nincsbennetarcsi

(#80018) Mercutio_ válasza fant0mi (#80009) üzenetére


Mercutio_
félisten

Khm, van jogsim sokéve csak nem használtam :B 5 éve ezt a kressz frissítés egyénileg dolgot már eljátszottam + vettem utána órákat oktatónál, de végül nem olyan helyre kerültem, ahol kell a jogsi.
Most töröm a fejem autón ezért újra nekifutnék a projektnek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80019) GabN73 válasza Qru (#80017) üzenetére


GabN73
addikt

:O :O Túl jól hangzik

Itt csak egy kis bucatini porcini lesz ...

(#80020) Magnum_ válasza Qru (#80017) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Az hibatlan. De az megint olyan kaja, hogy csak otthon jo.
Keves helyen keszitik JOl, ami nem otthon.

I humbly and respectfully decline™

(#80021) Qru válasza Magnum_ (#80020) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nyugi, ez otthon készült. :K

mod:

Nem zabálták fel az összeset a rokonok így maradt nekem is.
Jah és a kövi sörözés nálam lesz Bred. Annyi sört hoztak, hogy be se fért a hűtőmbe az összes. :C

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#80022) Magnum_ válasza Qru (#80021) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Sejtettem. Anyukad ugy foz (majdnem ;] mint az oviban teca :DDD), mint anyukam

Sorozes: sima. Makod van, hogy kozel a metro. Ha XIX lenne, akkor hozhatnad szatyrokban.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#80023) DeFranco válasza Qru (#80021) üzenetére


DeFranco
nagyúr

khm.

(#80024) Qru válasza Magnum_ (#80022) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Múltkor már a 3 üveg borral is alig értem oda hozzátok, leszakadt a szatyor füle. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#80025) rgeorge válasza werszomjas (#80016) üzenetére


rgeorge
addikt

Telenor-függő. Itt és most nem mennék ebbe bele részletesen, de szolgáltatótól vett telefonokat csak az adott szolgáltató hálózatán jogszerű használni, kivéve, ha a szolgáltató megszünteti ezt a korlátozást (ennek ára és feltételei is vannak). Ami a lényeg: a telefon csak Telenor hálózaton használható. Komoly érdeklődés esetén (és ez esetben az ár végképp nem alku tárgya) elintézhetem a korlátozás feloldását.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#80026) Qru válasza DeFranco (#80023) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bit nincs jó hatással rád. :N

#nincsbennetarcsi

(#80027) DeFranco válasza Qru (#80026) üzenetére


DeFranco
nagyúr

u wot m8?

(#80028) macilaci78 válasza Magnum_ (#80014) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Írtam pm-et.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#80029) Mercutio_ válasza DeFranco (#80023) üzenetére


Mercutio_
félisten

A kupak a tiéd lehet nyugi;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80030) GabN73


GabN73
addikt

Éttermi feketelistám újra bővült:

bocanova.

Vállalhatatlan, ízetlen, f*s, az olasz konyha megszégyenítésre, ráadásul "közép" árfolyamon. (2k-t fizettem)

(#80031) tomcsi23 válasza Mercutio_ (#80029) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ez belépő egy jó kupakolásra? ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#80032) DeFranco


DeFranco
nagyúr

ha már sör. a lidiben van még készlet a múlt heti belga sör akcióból, heroin áruk van (1500/4*0,33) de ajánlom megtekintésre/kóstolásra. corsendonk pl. kifejezetten ízletes.

(#80033) Magnum_


Magnum_
nagyúr

2. Gdp ma.

I humbly and respectfully decline™

(#80034) föccer


föccer
nagyúr

Igazan offolhatnatok magatokat a hetre, nem tudom nyomon kovetni a topikot :D

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80035) DeFranco


DeFranco
nagyúr

ez a mérőállásbejelentés ez valami agyrém:
gáz minden hónap 8-12-ig
villany minden hónap 15-21-ig
víz minden páratlan hónap első felében holdtöltekor derűs égbolt esetén

'szt szívjak mindig a könyveléssel, mert persze elmarad és persze bebecsülnek valamit. 'nyátokat.

szerk: upc meg megemelte az előfizetési díjat 400 Ft-tal (várható volt, felhívtak, hogy kössek nagyobbra meg írjak alá, mert huhuhu)... nagyon jó. digi nincs, más alternatíva meg nem nagyon van.

[ Szerkesztve ]

(#80036) Magnum_ válasza föccer (#80034) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En is attol felek, hogy a nyaralas alatt lemaradok valamirol, de lesz wifi a parton is szerencsere. Csak TL mar mondta, hogy nem szeretne, ha sokat neteznek. Tudjatok, hogy megy ez.

DeF, nekem xsak a vizet kell, es a kozoskepviselo bedobja a papirt, rairom, visszadobom, szevasz.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#80037) föccer válasza Magnum_ (#80036) üzenetére


föccer
nagyúr

Hat en is egy csajszi maitt vagyok lemaradasban :D

Most neztuk meg a senilla nyomaban, a la nemo nyomaban 2. Eleg gyengus lett, de vegulis leanyzonak tetszert, de azert voltak reszek, ahol o is unatkozott.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80038) ph2012


ph2012
senior tag

Sziasztok.

Ha olyan laptopot veszek amin FreeDOS van akkor arra hogyan kell telepíteni a Windows 10-et? Berakom a telepítő lemezt és egyből felismeri, hogy telepíteni kell? Ha nem akkor mit kell csinálni?

Köszi a választ.

(#80039) DeFranco válasza Magnum_ (#80036) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nálunk valamiért pár hónapja leszoktak a papírról, most hogy mondod nem is értem, nem is adtak erről tájékoztatást úgy emlékszem.

nem volna ez gond, digitálisan el lehet intézni mindent, de hogy miért kell egy kéthavonta esedékes akcióra teljesen lehetetlen időpontban (köztes félidőben, mert a 05-06 hónapot kell 07 hónap első felében valamikor bejelentened, hogy 08 hó közepén kiszámlázzák) egy teljesen lehetetlen időszeletet megadni, teljesen feleslegesen.

érted. díjnet. belépek. rögzítem az óraállást. jónapot. nem érdekel mikor írják be a rendszerükbe, parkoltassák két hétig, engem nem érdekel. és mi van akkor a 06.16-án jelentem le? 30 nap nem elég lekönyvelni a számlát? mindenképp 31 kell? szmé? mancika naponta csak két órát tudja pötyögni az ekcelből kinyomtatott majd bescannelt, emailen átküldött és újra kinyomtatott számlákat a gépbe mert elfárad a szeme? ha sok gyűlik össze neki az íróasztalon, akkor meg besokkol és elmegy két hét betegszabira?

elmü se jobb. minden hónap 8-12-ig van diktálás, se előbb se később, mert ezt dobta a gép, tessen számon tartani a kedvesuramnak változtatni nem lehet pénzért sem, nem érdekel, hogy maga elsején olvassa le és 15-én amúgy is jelentene valami mást, meg kb. 14-én küldik a számlát, tehát egy füst alatt lehetne fizetni jelenteni. szmé? energiatakarékosságból 6 szerver van és csak két tápkábel és 10 naponta átdugdossák?

balkán.

[ Szerkesztve ]

(#80040) Magnum_ válasza DeFranco (#80039) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Egyszer ugorj ki hozzam kavezni. Megmutatom, hogy mukodik a szamlazas a.... dijnetnel :D

I humbly and respectfully decline™

(#80041) föccer válasza ph2012 (#80038) üzenetére


föccer
nagyúr

Persze, kb ennyi. Max rakerdez, hogy talalt operacios rendszzett es az gyalulhatja-e.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#80042) DeFranco válasza Magnum_ (#80040) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem érdekel a számlázás nyomora. 3-án szeretném bejelenteni mindenhova, aztán majd mancika elolvassa az elmünél 8-án, főgáznál 15-én, vízműnél fogyó hold sarlóján megcsillanó vénuszfénysugárban pünkösdkor a bediktált adat, aztán számláz.

ezt azon kívül, hogy szarukeretes szódásüveges dilettáns szockómaradék rendszermackókat alkalmaznak akik két hetes alvállalkozói gyorstalpalón sajátították el az sap for dummies basic introductory 1-et, aztán azóta abból próbálnak megélni addig amíg a vezér még náluk is hülyébb, de legalább szó nélkül takarítják nála a kávét a gép beépített pohártartójából mert mindig behúzza magát, semmi nem akadályozná meg.

[ Szerkesztve ]

(#80043) Magnum_ válasza DeFranco (#80039) üzenetére


Magnum_
nagyúr

De minek diktalsz? Nekem atalany es csa. Evi egyszer ugyis ellenoriznek. Aztan elszamolas. Regebben jobbara visszakaptam.

I humbly and respectfully decline™

(#80044) DeFranco válasza Magnum_ (#80043) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mert a könyvelés szexi.

könyvelni meg csak akkor tudok, ha látom a fogyasztott adat, tehát tudok becsülni fogyasztást.

meg így látom, hogy milyen a fogyasztás, el-e száll, vagy energiatudatosak-e voltunk.

(#80045) Qru válasza Magnum_ (#80043) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én se szeretem az átalányos elszámolást. Így legalább nyáron keveset fizetek (amikor amúgy is magasabbak a jóléti kiadások... számít).

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#80047) Mercutio_ válasza Qru (#80045) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nyáron csak a cucc meg a bulák? :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#80048) DeFranco válasza GabN73 (#80046) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#80049) Qru válasza Mercutio_ (#80047) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:K :DDD

#nincsbennetarcsi

(#80050) Ace owner


Ace owner
addikt

342 pontom lett felvételin. Remélem felvesznek :)

Galaxy Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.