Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Kiki18 válasza Mercutio_ (#2600) üzenetére


Kiki18
őstag

Esetleg mérleg? Digitális/analóg,designos vagy nem,te döntésed... Esetleg falióra,amibe képeket lehet rakni,és dekoratív is?
(Előbbit anyám kérte,ő is 40-es,és régóta szeretne már egyet venni)

(#2602) Mercutio_ válasza Kiki18 (#2601) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van digi mérleg, konyhai és "normál" is, faliórát én vétóznám meg, jobb szeretem a letisztult lakásbelsőt, ez alól max a konyha lehet kivétel, de ott van 2 óra is (mikróé és elektromos sütőé)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2603) Tim82 válasza Mercutio_ (#2600) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha használ tabletet/ebook readert, akkor én keresnék neki a Meskáról egy ízlésesebb tokot. Esetleg ugyanonnan különféle tartódobozok, ládikók... vagy egy szebb, egyedi, kézműves készítésű sál.

Én amúgy lehet, hogy valamilyen, különlegesebb piában is gondolkodnék, amit szeret, de már régen nem volt alkalma inni, vagy mindig ki akarta próbálni, de nem volt rá módja.

Mindenképpen inkább pár ezer Ft-ból kijövő, de gesztusértékű ajándékban gondolkodnék, ha én lennék a helyedben. De ha rám hallgatsz, azt csinálod, ami a legjobb. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2604) Melack válasza Mercutio_ (#2600) üzenetére


Melack
veterán

Ajándékozd meg élménnyel. Ne kézzelfogható ajándékot vegyél neki, hanem vidd el valahová, ahová te szeretnéd (nem PC meg autós bolt :P ), és ott legyen vacsora vagy ami éppen eszedbe jut. Ha már minden meg van, akkor maradnak ezek a dolgok - szerintem. Aztán lehet tévedek. :U

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2605) Kiki18 válasza Mercutio_ (#2602) üzenetére


Kiki18
őstag

Kisállat eseleg? Lehet emlős,rovar vagy hűllő is...
Bnőmnek karácsonyra kaméleont tervezek,már mióta szeretne kettőt... ;]

(#2606) Melack válasza Kiki18 (#2605) üzenetére


Melack
veterán

Én elektromos fogkefét fogok venni neki, meg még mellé valami könyvet. Vyvian Fable Szennyből az Angyala a cél - azt keresi már egy ideje.
Én mindig csak ilyen hasznos dolgokat tudok venni :/

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2607) Magnum_ válasza Tim82 (#2595) üzenetére


Magnum_
nagyúr

van, papámé volt, memento... vaterán gondolom drágák... illegál bolhapiacon nem árulnak ilyeneket a városligetben? lehet, hogy megnézném ott..

I humbly and respectfully decline™

(#2608) Magnum_ válasza Melack (#2606) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is akarok most egy elektromos fogkefét, MM-ban akciósan 6K az oral B fogkrémmel. egész korrekt ár. csak a fej drága hozzá. ha majd kell új.

I humbly and respectfully decline™

(#2609) Tim82 válasza Melack (#2606) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én ezt és esetleg ezt.

Saint_: tudtommal már nincs városligeti bolhapiac, október végétől felszámolták. Egyébként amikor volt, akkor is voltunk párszor, egyszer sem láttunk lemezjátszót. :(

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2610) Magnum_ válasza Tim82 (#2609) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hmmm. nem rég voltam.. akkor még okt. elején... kár, vicces volt a bolha :)))

kari aji: én a csajomnak csuklóra tehető időt mutató cuccot veszek, remélem nem olvassa ezt a fórumot

I humbly and respectfully decline™

(#2611) DeFranco válasza Mercutio_ (#2597) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Keret?

Jól értem, asszonypajtás?

[ Szerkesztve ]

(#2612) Melack válasza Magnum_ (#2608) üzenetére


Melack
veterán

Most az a legkevesebb - ok, nem olcsó, de ha ilyet szeretne, akkor arra is fog jutni pénz, hogy legyen új fej. Mi is ott néztünk, lehet beugrok megint - Auchanban is elég jó áron volt.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2613) Mercutio_ válasza Tim82 (#2603) üzenetére


Mercutio_
félisten

Meska tippet köszi, nézelődöm, bár töménytelen cucc van és erősen ingadozó mind a minőség, mind az ár és a leírások részletessége:R mindenképpen több kis dolgot szeretnék, aztán lehet lesz még valami drágább élmény ahogy Melack is írja, de inkább az odafigyelést jelző dolgok fontosak már ilyenkor, az, hogy mennyibe kerül kevésbé fontos a csajoknál :K

Pia nem játszik, inkább borosak vagyunk, abból pedig most jött 20 palack a meglévő 50 mellé ;]

Melack: Nem tévedsz, élmény + az, hogy konkrétan neki szóló dolgot sikerül találni ami számít :K

Kiki18: Állat nem, csak cica/kutya ami tetszik, de előbbi nem kompatibilis a bőr kanapéval, utóbbi pedig kínzás lenne panelben + amennyi időnk lenne rá :(

DeFranco: Jól-jól :K ~20-30k, de ha 4-5 kisebb dolog és megáll 10-ből az se gond, tényleg nem azt nézzük mennyibe kerül, hanem, hogy örül-e neki a másik, mondjuk elkerülhetetlen, hogy néha melléfog az ember.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2614) macilaci78 válasza Mercutio_ (#2613) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sony robotkutyája? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2615) cekkk válasza macilaci78 (#2614) üzenetére


cekkk
veterán

Újra lehet majd kapni a tamagocsi-t, azt legalább viheti magával :DDD

(#2616) Magnum_ válasza Melack (#2612) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is Auchanban nézem még meg az ilyen egyszerűbb elektronikai cuccokat, most tankoltam bátyámmal és kaptunk ilyen pontokat, így most 3k egy hajvasaló a pontok beszámításával... teljesen korrektnek tűnik.

Mondjuk MM is csk akkor jó, ha leakcióznak valamit. A fogkefe mellé még kellene nekem egy fejhallgató, azokat is láttam 5k körül, egész tehetségesnek tűnőket... (na nem 80k-s AKG, de értitek.)

MErcutio: pont hétvégén lesz nálunk kiskutya.. a szőnyege meg pont 1 hete jöttek ki a tisztitóból..

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#2617) Kiki18 válasza Mercutio_ (#2613) üzenetére


Kiki18
őstag

Esetleg egy újrahasznosított Springfield papírzacskó? Úgy hallottam manapság hiánycikk,biztos megbecsüli majd. :K

;]

(#2618) DeFranco válasza Mercutio_ (#2613) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én kenyérsütő gépet vennék (szór a minőség nagyon*, de egy jó gép jó recepttel olyan kenyeret csinál, hogy a 10 ujjatokat megnyaljátok)...

*persze én tudom a tutit :D

(#2619) Tim82 válasza DeFranco (#2618) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hauser vagy Tesco saját márkás? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2620) Mercutio_ válasza Tim82 (#2609) üzenetére


Mercutio_
félisten

Alexandrában most elég jó akciók vannak könyvekre, ott is érdemes szétnézni.

DeFranco: Csak én eszem a családban lisztes dolgokat :(

Brumi: Nelegyélgenya mer beraklak valami intarziás komódba :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2621) DeFranco válasza Tim82 (#2619) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Moulinex.

Több kenyérsütő is van a családban, egy van, ami tök stabilan süt minden szempontból tökéletes kenyeret, és az pont a miénk... a többi típustól függően, de szór. A legrosszabbak a hausmeister és társai, de a moulinexek is tudnak hibázni, főleg ha nem alap felhér kenyeret sütsz, hanem mondjuk gluténmenteset.

Anyósom a 3. kenyérsütőjét veszi most, hogy apósomnak végre lehessen rendes gluténmentes kenyeret sütni (1 tönkrement, 1 meg erre nem képes rendesen), olyan lesz mint a miénk, mert elvittük hozzájuk, és csodák csodája fullos kenyeret csinált abból a "lisztből" is.

Ugyanennyire fontos a recept, meg az alapanyagok, minimális eltérés is számít, de kikísérleteztük viszonylag könnyen a jó arányokat, szerencsénk volt, mert elsőre pont jó recepttel meg alapanyagokkal kezdtünk.

(#2622) LÁZ


LÁZ
addikt

Kenyérsütőhöz: valahonnan kapott apuka-anyuka egy ilyen masinát vmi komolyabb tipust, hogy de jó lesz, első sütésre nem lett vmi jó a kenyér, a második eresztést már az Ubul névre hallgató kuvaszunk se ette meg :DDD

ps. továbbra is keresek 18-20 cm-es keskenyebb házventit, esetleg 2db 14es is jó lehet, ami szabályzós.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2623) DeFranco válasza LÁZ (#2622) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kő' recept?

@Tim82: aztat akárki mondhassa... magyarázkodol megest, meg tagadod az igazságot es ;]

[ Szerkesztve ]

(#2624) Tim82 válasza Mercutio_ (#2620) üzenetére


Tim82
nagyúr

Libri Kiadós könyv nem biztos, hogy lesz az Alexandrában akciósan. Amúgy rendszeresen figyelem az akcióikat, hírlevelet kapok stb., ma is megyek munka után átvenni két könyvet. :D De köszönöm a felvetést! :R

DeFranco: csak humorizáltam (félresikerülten), emlékszem, hogy milyen kenyérsütőd van (asszem Kalandor kenyérsütős blogbejegyzésénél írtad és ott olvastam).

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2625) Tim82 válasza DeFranco (#2623) üzenetére


Tim82
nagyúr

@Tim82: aztat akárki mondhassa... magyarázkodol megest, meg tagadod az igazságot es ;]

Háppersze. :o :(((

:)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2626) DeFranco válasza Tim82 (#2625) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Átlátok ám rajtad... ;]

[ Szerkesztve ]

(#2627) LÁZ válasza DeFranco (#2623) üzenetére


LÁZ
addikt

nem, nem kapta el őket a filing, nem is tudom, hogy meg van e még, vagy megkapta ajándékba valaki :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2628) macilaci78 válasza Mercutio_ (#2620) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Több szempontból is kivitelezhetetlen lenne. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2629) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Csapjatok le rá: Hitachi Deskstar 5K3000 2TB

Ez gyors volt.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#2630) Mercutio_ válasza macilaci78 (#2628) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kicsit sokat kell melóznia az intarziás bácsinak, na bumm, de a látvány megérné :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#2631) Dermesztő válasza LÁZ (#2596) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Lehet, ha talàlsz valami fanatikust. :DDD

Karàcsonyi ajándékra visszatérve, én telefont fogok venni :D ;]

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2632) LÁZ válasza Dermesztő (#2631) üzenetére


LÁZ
addikt

remélem vki ráharap majd...telefon nekem is kinéz :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2633) Dermesztő válasza LÁZ (#2632) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Hàtha. Tedd ki licitre. :D

Te milyet néztél ki?

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2634) bitpork válasza Mercutio_ (#2630) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mennyire vagy otthon a konyhában? Küld el anyósodékhoz valamilyen mondvacsinált okkal, és főzz neki. Én olyan segg hülye vagyok a főzéshez, mint nagyon. De a párom nagyon meghálálta a csetlés botlásomat ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2635) Melack válasza bitpork (#2634) üzenetére


Melack
veterán

Én már inkább nem főzök, mert abból csak gond van. Ha kell is valamit csinálni, azt is "zacskóból" - jobb a békesség.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2636) Dermesztő


Dermesztő
aktív tag

Én meg szakàcs vagyok :) :D

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2637) Melack válasza Dermesztő (#2636) üzenetére


Melack
veterán

Akkor süss neki sütit :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2638) bitpork válasza Melack (#2637) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Az nem jó, nem kunszt ha az a szakmája valakinek. Ez olyan mintha DeFranco meg deriválna a feleségének mert Ő ahhoz ért :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2639) Dermesztő válasza Melack (#2637) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Az màr lejàrt lemez. Mindent megsütöttem màr. :) :D

#2638) bitpork
Mem voltam mindig az...
Ugy kezdödött hogy van hozzà tehetségem.
Folyton én föztem, meg sütöttem. Mindenki nagy megelégedésére.
Aztàn ha màr igy alakult, akkor " kitanultam" a semmit mert nem sok ujat tudtak mutatni.
Nem dolgozom màr a szakmàban.

[ Szerkesztve ]

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2640) Melack válasza bitpork (#2638) üzenetére


Melack
veterán

Közgazdész vagy mi a szösz? Papíron én akkor ne vigyem sehová, mert turizmus szakon végeztem? :)
Mondjuk párom meg szakács :B

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2641) tomcsi23 válasza Dermesztő (#2639) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hát akkor ezt már sütheted. :U

;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2642) Kolondrum válasza Melack (#2640) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nehezen találsz melót?

(#2643) Dermesztő válasza tomcsi23 (#2641) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Igen? :D

Ezt a sajàt születésnapomra sütöttem : [link]

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2644) Melack válasza Kolondrum (#2642) üzenetére


Melack
veterán

Turizmusban egy évet dolgoztam, azóta ügyfélszolgálat és IT-support területen mozgok. Igazából nem is tudom, hogy turizmusban most tudnék e munkát találni.
(Az aláírásban szereplő megjegyzés meg sorsszerű, lassan minden év végén közlik, hogy tuti átszervezés jön...)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2645) Dermesztő válasza Melack (#2644) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Sajnos tudom miröl beszélsz... Mindenütt ez van.

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2646) Kolondrum válasza Melack (#2644) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ez csak megerősít, h el kell mennem minden továbbképzésre ha megkérdezik akarok e, úgy talán a leépítéskor nem az elején leszek. Most biztos nem vagyok ott.
Alapból nem egy sok embert kirúgunk cégnél vagyok, de ki tudja. Én többet nem akarom azt megélni, hogy melót vadászok.

(#2647) Dermesztő válasza Kolondrum (#2646) üzenetére


Dermesztő
aktív tag

Mit melòzol, milyen területen?

Pü.-re illik válaszolni ! :)

(#2648) Melack válasza Kolondrum (#2646) üzenetére


Melack
veterán

Én is minden képzést megfogok, amit adnak.
Tavaly dec 12-vel közölték, hogy febr 1-gyel kiviszik az osztályunkat Németországba (nyelvérzékeny piacra nem feltétlen magyar anyanyelvű értékesítők és ügyfélszolgálatosok kerültek a helyünkre...) Január 14-gyel kaptam a mostani melót. Itt meg most mondták, hogy a cég az IT-support részlegét kiszervezi, mert az csak viszi a pénzt... Mivel én itt "külsős" vagyok, így mint kiderült, ez minket "külsősöket" nem jan 1-től, max májustól fog érinteni. De fog....
Úgyhogy azért keresek melót, biztos ami biztos.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#2649) bitpork válasza Kolondrum (#2646) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hát tuti nincs sajnos. Én már azt is feladtam hogy tanuljak csak a papír miatt. A magam örömére és érdeklődésem szerint de mást nem. Ott egye meg a fene ha a lelkiismeretesség és a megbízhatóság nem elég alap arra hogy valaki jó munkaerő legyen. Ha szakács akkor szakács, ha ezermester akkor meg az. Elkeserítő hogy papírokban kimerül minden.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2650) Kolondrum válasza Dermesztő (#2647) üzenetére


Kolondrum
félisten

Szolgáltató cégnél vagyok. Ezt fontos kiemelni, hogy nem termelő cég. Röviden tömören.
Elektromos terület.

Melack! Rossz lehet. Itt a takarítók vannak úgy, hogy folyton m unkát keresnek, mert sorra vágják ki őket.

bitpork! Elkeserítő hogy papírokban kimerül minden. >> Még az sem kell. Kapcsolatok, ismerősök, egy jó embertől egy jó helyre intézett mondat és tiéd a meló.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.