Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11322) dragonfx válasza MPowerPH (#11321) üzenetére


dragonfx
veterán

ja csak én több embertől kapok infot mint te és én veled ellentétben nem vagy ok hitetlen.és hiába probálsz gunyolodni már sokadszorra az anyagiakkal, annyit megyek amennyire nekem szükségem van ha kell 1x ha kell 5x.kis millio auto van ami téged ugy állva hagy mint a picsa.akár a mondeot akár a 28i.t vezeted.válhatsz te -2be akkor is.sőt azt220 meg nagy rakás xar.akkori technikával motorból olyan menetteljesítményt fabrikálni egy szégyen.

ilyenkor mindig erősődik bennem a hit nem érdemes ide írni, de tényleg.mert ez a topik már egy szégyen. :( .minden auto süvegelve van csak a bmw nem.minden auto jobban megy a mint bmw, kevesebbet eszik mint a bmw...a bmw.vel csak a baj van, drága, az én autom egy xar mert 1200kg 102 persze..ha egy mai uj auto 1250 és 90lo az nem xar, minden ember 101%ig tökéletes makulátlan műszakijú autoval jár csak én nem........meg kb ehhez hasonlok.
Tudod mit jobban is jár a topik ha veszel egy a4es 2.0tdi.t tudod mit vegyél azt legalább átmész oda ezzel a gusztustalan stílusoddal, és ott oltod a népet hogy te letolod a magyar autopark 90%át.!!!....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.