Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#799) mpierre válasza Pocee (#795) üzenetére


mpierre
veterán

Mi szentül meg voltunk győződve, hogy minden ok. Ellenben 2 éves korára sikeresen letapadt a fityma kb fele. Egyedül fürdött akkoriban és bizony néha bizony kimaradt, vagy saját magának már nem húzta hátra teljesen.
Így elsőre írtak vmi krémet - már nem emlékszem mit - majd mivel romlott a helyzet és a doki nem akart barbár megoldást alkalmazni a Heim Pálban kötöttünk ki. Kicsi hősöm elballagott a dokival, majd hozták vissza 15 perc múlva. Füle, farka lógott, úgy aludt. Na az első wc-zés a műtét után.... hát az durva volt. Kb 5 nap alatt meg is gyógyult. Tehát marad a kitartó fürdés közbeni "kézimunka", később meg az odafigyelés.

Alma? Az díjnyertes volt nálunk. 5 hónapos volt és éppen az ágyban fetrengtünk és egy - a gyerek fejéhez viszonyítva - b@szott nagy zöld (kesernyés, lédús kézigránát) almát csócsáltam. Csibészke, meg érdeklődve nézte, hogy még is, mi a túró ez a nagy zöld dög. Fogtam betoltam az orra elé, hogy itten van, ezzel kezdj ki, ha akarsz. Kikezdett vele. Az összes két első fogával, addig küzdött, amíg egy tisztességes sávot nem reszelt a fogaival az almába. Még a homloka is almás volt. 5 perc meló elégedetten, mosolyogva dőlt el. Azóta imádja az almát. mindegy milyen, csak alma legyen. Magyarán én nem kevergetném semmivel. A természet megalkotta, az úgy jó, ahogy van, nem kell mellé semmi. A héját azért ne reszeljétek le. (Saját termést majszolgatunk azóta is. Ha éppen van. Mivel 9 éve egy szem permetet se láttak a fák, talán mondhatom azt, hogy bio. A boltiakkal kapcsolatban nem tudom, hogyan jártam volna el.)

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.