Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) tildy válasza V.Stryker (#8494) üzenetére


tildy
nagyúr

ja , beneztem, azt hittem 150-t irtal. 120 ml total rendben van, 2-4 hetesnel irja itt

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8502) Csiga85 válasza V.Stryker (#8492) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Igény szerinti szoptatás alapján létezik igény szerinti tápszeres etetés is ;)

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#8503) Csiga85 válasza V.Stryker (#8494) üzenetére


Csiga85
csendes tag

5 hetes, 4,42kg és 6*120ml beba ha ar, reggel este 50-50gr tejcsi...
sima tápszer (nem ar) tavaly 6 hetesen 7*150ml fogyott 4,25 kg lányomnál, zéró tejcsi...

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#8504) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Köszi a tanácsokat. Csak azért kérdeztem rá, mert a doktornő az paráztatott, hogy de maximum 120!!! :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#8505) ZiD válasza V.Stryker (#8504) üzenetére


ZiD
tag

Így is van. És pont 3 hónapos korában fordulnia kell, 7 hónaposan kúszni, 11 hónaposan pedig felállni...
De rühellem ezeket :((

(#8506) Vladi válasza V.Stryker (#8504) üzenetére


Vladi
nagyúr

marhaság. hadd egyen :DD

jány námbertú momentán csak rajtam alszik el - megszííííívtuk :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8507) tildy válasza V.Stryker (#8504) üzenetére


tildy
nagyúr

Amugy nem tudom melyik tapszer, nalunk a beba nem valt be MAgayrorszagon, meregzold kakija lett tole, meg szorulasa, espumisan mellett is. Aptamil Milumil jo volt espumisannal, hippet dicserik meg sokan.
Kozben kiderult, a milumilnek se hungry milk, se folyekony valtozat nincs.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8508) this is life válasza V.Stryker (#8504) üzenetére


this is life
Ármester

Ne hagyjatok paraztatni magatokat .. az hogy mennyit eszik egyszerre az kevesbe szamit , mint az hogy napi szinten osszesen mennyit evett... a napi adag atlagosan a sulya 1/6-a , a leanyom kevesebbet evett ennel es megis kerekded volt es fejlodott szepen..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#8509) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Mi az első babánál és most a másodiknál is a Lactogen Harmony-t kaptuk és adjuk. A dokinő ezt írja fel, gondolom ez után kap egy kis mellékest. :D

Nem paráztatjuk magunkat, csak eddig ugye szopizott, csak ki ki egészítettük. MOst úgy néz ki, hogy teljesen tápos lesz, a dokinő persze addig próbálja húzni, hogy ne tápozzuk, ameddig csak lehet.

No meg én nem vagyok hajlandó méregetni, hogy hány grammot eszik. Eszik amennyi jól esik, aztán kész. Ha a papírformát akartuk tartani, abból bőgés, majd kajáltatás, majd megnyugvás lett a vége, de ki akarja szivatni a gyereket, meg magát pár óra cirkusszal.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#8510) Vladi válasza V.Stryker (#8509) üzenetére


Vladi
nagyúr

A papírforma nagyon jó arra, hogy tudd, kb hol állsz. Hogy a gyerek nem 14000 milit eszik és nem 8-at.
Táppal tudod etetni úgy, hogy annyit eszik ami kell. Ha nem kell nem fogja enni. Nekünk is avn, hogy 60, van hogy 120.

Igen, ebből bazi nagy pocsékolás lesz. :DD Azt próbáljátok meg megismerni, hogy mennyi az igénye.

Olyat viszont lehet, hogy tápváltás, sőt négyszemközt közlöm veled, hogy keverni is lehet. De pssst! :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8511) this is life válasza V.Stryker (#8509) üzenetére


this is life
Ármester

Nalunk milumil volt , igaz lehet hogy lenyegtelen , sose azt neztem hogy mennyit kene ennie , hanem hogy ami kitapasztalhato volt annyit keszitsek +10-30 millivel tobbet , mert ha keves volt neki es kivettuk a cumisuveget a szajabol, eleg hangosan nyilvanitotta ki a nem tetszeset. Amugy mindig kevesebbet evett mint papiron kene , de ez nem gatolta a fejlodesben ☺😁... ja a tapszerbe kapott egy pirinyo gyumolcs vagy barna cukrot, mert hipoallergen tapszert kellett ennie , es annak mar a szaga se volt jo , kb mint a kutyatapnak ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#8512) Melack


Melack
veterán

Vkinek Onbu fűzöld baglyos hurci? Bloomyloom ?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8513) tildy válasza this is life (#8508) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudjak ok, hogy mennyit kell enni, pont ahogy mondod. Nekunk se ugy es annnyit evett, mint ahogyana dobozon volt ( kevesebbet de tobbszor)

Mondjuk azon meg mindig le vagyok dobbenve, hogy nincsen folyekony tapszer, vagy olyan por, amitol ne lenne szorulasa a gyereknek, mikro nagyszuloket latogatunk. Nade lassan fel eves, nem sokaig kell mar.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8514) this is life válasza tildy (#8513) üzenetére


this is life
Ármester

En se ertem , sokan miert stresszelik magukat a gyerkoc evese miatt,aznatlag szamok csak amolyan kiindulasi alap, a gyerkocok meg nem fogjak magukat ehen hagyni , ami kell ugy is megkovetelik maguknak , ha neha tul is eszik magukat akkor legfeljebb buknak egyet.

Nektek meg mar tenyleg nem sok ido , es johet a tok,cekla ,alma ,krumpli es tsai kezdetu hozza taplalas... akkor majd helyukre kerulnek a dolgok, a rostos etelek segitik hogy ne legyen szorulasa .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#8515) emmm válasza tildy (#8513) üzenetére


emmm
senior tag

Azért fog még egy darabig tápszert enni. Nálunk a fogzási időszak is rendesen belezavar a kajálásba. Most 9,5 hónaposan a tapasztalat:

Ha szünetel a fogzás: eszik mindent rendesen, csak este, meg éjjel kap tápszert, napközben rendes pépes kaját. Kb. semmi baj nincs vele egész nap, elvan egyedül és éjjel 1, max 2x kel.

Ha fogzás van: kb. az istennek nem fogad el semmit, a 15-20 perces etetés eléri akár a 45 percet is (a végén nincs még tele, te adod fel :D ). Az első kát-három kanál normál sebességgel megy, utána meg úgy eszik, mintha az utolsókat rúgná. :D Ilyenkor iszonyat finnyás, mindent ki kell próbálni, mikor épp mi jön be. A tápszert persze bármikor bevágja. Éjjel 2-5 (!) alkalommal is felkel. :O A fogzási időszak nálunk kb. 1,5 - 2 hét, amikor pedig kijön, akkor az 2-3 nap ultrabrutál hisztivel és nemalvással jár.

Fogzásnál igazi kis perverz a csaj, a két öklét meg még a lábait is tömné a szájába. ;] Bár, amikor 1 hét alatt kijött 6 foga (!), akkor utólag nem csodálkoztam :DDD :U

[ Szerkesztve ]

(#8516) DeFranco


DeFranco
nagyúr

nálunk meg eszik a gyerek, mint ha egész nap nem kapna, sokszor másfél-két aventes ételtároló pohárnyi főzeléket-gyümölcsöt simán betol, de egyet szinte mindig. kakál is rendesen, és két hónapja nem hízott egy grammot sem. én nem tudom hogy csinálja.

(#8517) emmm válasza DeFranco (#8516) üzenetére


emmm
senior tag

Fogsorral hogy álltok? Alakul a tejprotkó? ;]

(#8518) DeFranco válasza emmm (#8517) üzenetére


DeFranco
nagyúr

két alsó van, felül meg elég duzzadt az ínye, oda várunk a közeljövőben valamit.

(#8519) tildy válasza emmm (#8515) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudom, még nem kezdtük el hozzátáplálni, csak kóstoltatni. Csak másrésztől meg nem pálya, hogy egyedül utazva a gyerekkel kénytelen vagyok egy nagy bőrőndöt is vinni teli folyékony tápszerrel, hogy legalább minden 2.-3. étkezése (3 hetet leszünk most) megoldott legyen a szokásos tápsyeréből, különben szenvedhetünk.

Szerintünk amúgy nálunk megint jönnek a fogak, nyáladzik, alul 4.5 hónaposan kijött kettő, és azóta is megy az ökléneka szájbatömése, Kanálból nem nagyon hajlandó enni, még tápszert se. Múltkor viszotn adtam egy szelet almát azt rágcsálta.

1 hét alatt 6 jött ki? Ouch.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8520) emmm válasza tildy (#8519) üzenetére


emmm
senior tag

Nekünk még 4 hónaposan kezdődött el a hozzátáplálás - gasztoenterológus gyerekorvos tanácsára - még levekkel. Azóta már elég sokfélét evett a lánykám.
4,5 hónaposan simán lehet fogzás, nekünk anno az első 3 hónaposan kezdődött, csak 6 hónapos korára jött ki rendesen. Addig kocogtatni lehetett a két felsőt, fehérlett szépen. Igen...1 hét alatt, egyik reggelre 4 fog (alvás az nem volt persze :D), a másik kettő meg rá egy hétre, fürdés közben vettem észre csak. Mostanra kijött teljesen a 8 metsző, szemfogak in progress. Harap is velük szépeket a vállamba időnként :DDD Mostanság megint nyálzik, mint egy éhes bulldog, meg rajta van a szepaszori rendesen egy másfél hónapja. :U ;] :O
Azért telnek a napok, de nem sírom vissza ezt az első évet. Decemberben a napi átlag alvásom a 3 órát közelítette alulról.

[ Szerkesztve ]

(#8521) Goose-T


Goose-T
veterán

Úgy néz ki, van otthon egy pozitív tesztünk megint. :) Reméljük, ez nem végződik majd úgy, mint az előző.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#8522) DeFranco válasza Goose-T (#8521) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szorítunk :)

(#8523) tildy válasza emmm (#8520) üzenetére


tildy
nagyúr

Érdekes, nálunk hála égnek jól megy az alvás, férjem is, én is tudunk aludni 7-8 órát. Oké , kel közben a pindur, de alszikis vissza. Reggel a férjem csinálja a dolgokat munkába indulás előtt, így kb 9-10ig én tudok aludni, éjszaka meg én.

Goose-T : drukkolunk. Nálunk a méhen kívüli után 5 hónappal fogant meg a fiunk, és ép , egészséges. A legjobbakat kívánom nektek is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8524) ZiD válasza Goose-T (#8521) üzenetére


ZiD
tag

Drukkolunk!

(#8525) Doggy dog válasza tildy (#8519) üzenetére


Doggy dog
senior tag

5 hónapos nem volt még és elkezdtük a hozzátáplálást.
Alma,krumpli,répa,cékla.
Üvegesből evett már husisat is. A héten párom majd csinálja a "házi" verziót.Vegyesen csirkemell és zöldség,gyümi.Fagyóba is készít kicsit előre.

Goose-T:megy innen is a drukk!

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#8526) föccer válasza Doggy dog (#8525) üzenetére


föccer
nagyúr

Fagyóba is készít kicsit előre

És pár hónap múlva semmi sem fog befárni a fagyóba ezektől, mert mindig a frissen elkészített kaját adjátok neki, és ha véletlenül egyszer délután te vagy otthon a gyerekkel amikor megcsinálhatnál 1 nyomorult övegecskét a 30 db-ból ami a fagyasztóban van, akkor tutira átalussza az egész napot. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8527) DeFranco válasza föccer (#8526) üzenetére


DeFranco
nagyúr

gyümölcs nincs mindig, tehát érdemes elrakni, ilyeneket is, mint sütőtök, ami szezonális, abból érdemes raktározni, főleg az elején, amikor nincs olyan nagy választék, hogy mit ehet meg mit nem.

a csirkehúst pedig praktikumból érdemes fagyasztani, érdemesebb egy kosszal meg szalmonellafiesztával megcsinálni egy nagyobb adagot, megfőzni, felszecskázni, aztán jégkockatartóba tölteni és lefagyasztani. aztán amikor kell, csak megfogsz egy-pár kockát, és bedobod a főzővízbe, és tada.wav húsod van. nem kell hártyázni, pancsolni, főzögetni stb.

szerk: Möhével mi van? fél éve ide se dugta az orrát.

[ Szerkesztve ]

(#8528) Doggy dog válasza föccer (#8526) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Na 30at azért nem :N
Néhány bébiételes üvegbe,ha hirtelen kellene.
Most is van barack,meggy a fagyóban.
Másnak nem biztos hogy elérhető ez most.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#8529) tildy válasza Doggy dog (#8525) üzenetére


tildy
nagyúr

De nalatok kvazi kotelezo volt, mert nem gyarapodott. Nalunk ha kanallal adom a tapszert, arra meg elegge fintort vag.

A fagyasztasrol: errefele nem nagyon vannak szezonalis/nemszezonalis zoldsegek, gyumolcsok. Tavasszal pont ugy kapni sutotokot, mint osszel. "Mocskos" globalizmus.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8530) Doggy dog válasza tildy (#8529) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Itt inkább a saját,vegyszermentesen van a hangsúly.Na meg azon,hogyha hirtelen kell,mert nem volt idő csinálni,akkor legyen mihez nyúlni.Ez csak jobb,mint a "bolti".Bár azt is nézzük melyik mennyi hozzáadott dolgot tartalmaz.

Igen,kevés volt már a tejcsi,mostanra reggel és estére marad kb 40-40 ml.Többi vegyesen.Tápszer,tejpép,gyümölcs és most mellé a husit vezetjük be.Meg a gluténmentes kekszet is kapja,utána jöhet a "sima" házi keksz

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#8531) DeFranco válasza Doggy dog (#8530) üzenetére


DeFranco
nagyúr

keksszel vigyázzatok, mert jellemzően mindegyikben van cukor, még ha nem is emelik ki. mi ebből szoktuk az almásat csinálni

mi is megkóstoltuk, érződik rajta, hogy nincs benne cukor, de az alma miatt van íze, tulajdonképpen egész kellemes. ledarálva bármihez adható sűrítésnek/gluténnek, ha még nem ehet glutént a kicsi akkor meg lehet csinálni gluténmentes lisztből is (bár nem próbáltam, de megér egy kísérletet)

[ Módosította: CoolMan ]

(#8532) Melack válasza DeFranco (#8531) üzenetére


Melack
veterán

Rossz a link

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8533) DeFranco válasza Melack (#8532) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi, cseréltetem, addig itt a jó link: [link]

mi is megkóstoltuk, érződik rajta, hogy nincs benne cukor, de az alma miatt van íze, tulajdonképpen egész kellemes. ledarálva bármihez adható sűrítésnek/gluténnek, ha még nem ehet glutént a kicsi akkor meg lehet csinálni gluténmentes lisztből is (bár nem próbáltam, de megér egy kísérletet)

[ Szerkesztve ]

(#8534) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Nálatok fogcsikorgatási "probléma" nem volt? :((( Eddig csak éjjel csinálta. Most meg már nappal is.... mit lehet ezzel kezdeni?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8535) emmm válasza AMD Power (#8534) üzenetére


emmm
senior tag

Tegyél be egy szivacsot a szájába. :D Amúgy szerintem a gyerekkel semmit nem tudsz kezdeni, nekünk a 9,5 hónapos lányunk is csinálja, ahogy az apja is... ;] :DDD

Én pl. fél évig használtam éjjel fogvédőt, mert páromnak "túl jó" a hallása és kiakadt. Cserébe én nem tudtam tőle aludni az első 2 hónapban. :D Mostanában már nem kell, ritkán fordul elő.

(#8536) Melack válasza AMD Power (#8534) üzenetére


Melack
veterán

Nálunk leszokott róla. Párszor rászoltunk, aztán nem, és abbahagyta.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8537) tildy válasza Doggy dog (#8530) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem korai meg az a husi?
Ma fel eves amugy a fiam, csak kostolas megy meg, de 99 %-ban tapszer. Mondjuk itt van hungry milk tapszer, ami jobb ehes babaknak.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8538) this is life válasza AMD Power (#8534) üzenetére


this is life
Ármester

Semmit , majd elmulik abba hagyja a fog csikorgatast ... esetleg cumi , de ha olyan kedve van ugy is kiveszi es hajra a csikorgasnak .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#8539) Doggy dog válasza tildy (#8537) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Dokinő és védőnő egymástól függetlenül azt mondja,mivel kap tápszert így 1 hónappal "hamarabb" kezdünk.Nem egyedi,elég sokról tudok.Minden ok.A husisat múlt hét óta kapja.
28.án fél éves.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#8540) tildy válasza Doggy dog (#8539) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt tapszereseknek se ajanljak fel eves kor elott, mert kesobb asztma, etelallergiaja lehet. Hust valamikor 8 honapos kor utan, szinten.
Hatha valaki, akkor a fiam tapszeres, egy etetese volt csak cicis. De ti tudjatok, de meg mindig korainak tartom, foleg a husit.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8541) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Többiek:
Mi a vélemény,javaslat,tanács?

"Itt tapszereseknek se ajanljak fel eves kor elott, mert kesobb asztma, etelallergiaja lehet. Hust valamikor 8 honapos kor utan, szinten.
Hatha valaki, akkor a fiam tapszeres, egy etetese volt csak cicis. De ti tudjatok, de meg mindig korainak tartom, foleg a husit."

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#8542) ZiD válasza Doggy dog (#8541) üzenetére


ZiD
tag

Nekünk is azt mondták , hogy 1/2 éves kor előtt semmi. Utána is csak kóstoltatás(végigmenni alap kajákon, de egyszerre eggyel, és csak pár kanállal, hogy lássuk nem-e üti ki)

Nem tudom mi az igazság, de mivel a tatár nem hajt, mi így tettünk. Ha jól emlékszem kb. eszerint mentünk. Mondjuk más meg azt mondja 8 hónaposan már kolbászt eszik a gyerek :D

[ Szerkesztve ]

(#8543) emmm válasza ZiD (#8542) üzenetére


emmm
senior tag

Kb. ugyanez a leírás van nekünk is, csak máshonnan. Hirtelen különbséget nem látok.

Doggy dog (#8541):

Fél éves kortól lehet kezdeni, az alapokkal, mint levek, aztán szépen fokozatosan.

(#8544) PindurAnna válasza Doggy dog (#8541) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Mivel elment a tejem 3 hónap után, és semmilyen tápszert nem tudott megemészteni, sugárban jött ki a fiamból ezért időhiányában azt ette a gyerek 4 hónapos kortól, mint mi. Volt még tejem lefagyasztva, azzal lágyítottam a kajákon, főtt húson, zöldségeken, gyümölcspüréken. Semmi turmixgép, csak villa és saját rágású kaját adtam neki. Szép kis óriás baba lett így 17 évesen 187 centi és 95 kilo :DDD
Arra kell figyelni, hogy egy fajtából egy nap egyen és várni a reakciót a rá következő két nap alatt kijön, ha valamire allergiás. Tehát egymást követő nap ne egye ugyanazt.
Amikor meg jött a foga nem rágókát kapott hanem lefagyasztott kenyérhéjat függönybe kötve rágcsált. Azért kötöttem függönybe, mert a nyálától ellágyult a kenyérhéj és nem szerettem volna ha benyel egy darabot belőle.

Így életében egyszer volt bárányhimlős és kétszer volt náthás. Ezenkívül 12 évesen volt a fiam, amikor exapós pajzsmirigy rákos lett, akkor az ő dokija ajánlotta, hogy vizsgáljuk ki az összes rokont. Akkor derült ki, hogy amit én kamaszkori hízásnak gondoltam, az pajzsmirigy alul működés, amit örökölt a nagyapjától.
Saját családban termelt gyümölcsöket néha meg sem mossuk, úgy esszük. Ezt doki ajánlotta, mert így lesz védekezőmechanizmusa a gyereknek. Ha mindentől óvjuk maximálisan, akkor gyenge immunnal fog rendelkezni.
Semmi "műkaját" nem adtam neki, mivel ma sem szeretem, inkább kotyvasztok valami meleg gyors ételt itthon.

Nekünk ez bevált, ma sem csinálnám másképp.

Még egy dolog, aki tápszert vesz és nem tudja enni a gyerek, akkor adja olyannak aki disznót nevel. Anyukámék egy hónapig tápszeres süldők nevelkedtek :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#8545) tildy válasza PindurAnna (#8544) üzenetére


tildy
nagyúr

Én azon vagyok totál ledöbbenve, hogy tényleg nincs éhes tápszeres babáknak az a fajta tápszer. A cég kínálatában külföldön van, tehát lehetne, mégse viszik be. Pedig ez a fajta tápszer jobb koraszülötteknek is, vagy azoknak akik még éhesek maradnak, nem gyarapodnak.

Amúgy ne hasonlítsuk már össze a 20-30 évvel ezelőtti módszereket könyörgöm. Igen, én is felnőttem abban a jó kis dörzsölős textilpelusban, amit manapság max büfiztetésnél használnak, de ha lehet , nem raknám bele a gyerekem.

Ezelőtt 50 évvel meg 6 hét után visszamentek Magyarországon dolgozni. Most most van, és ezt kell nézni. Lehet a gyereknek semmi baja nem lesz, de ahogy itt páran írták, kekszet, emg cukros dolgot nem igazán jó adni ilyen picinek. Etelallergia, cukorbetegség, későbbi elhízás, és még elhetne sorolni miért nem ajánlják 6 hó alatt (azon kívűl, hogy még a gyomruk se áll készen)

Amúgymeg tényleg mindenki azt csinál amit akar, de ha nem haragszotok, jómagam korainak tartom a 6 hónaposan hússal etetést. Ekkor még csak a baby porridge,baby rizs, alma körte és hasonlók mehetnének

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8546) Melack


Melack
veterán

Pöttyös kis zoknit (21-27es méret között) hol lehet találni? Piacon nem jártam sikerrel, Brendon nincs a közelben, Tescoban sincsen.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#8547) AMD Power


AMD Power
titán

Kis dragasagom ma 2 eves. Sajnos vasarnap ota beteg is. Egyedul csak kedden nem volt laza. Ma reggel mar 38.9 a laza. Delutan ki fog jonni a doki. Sajnos alltalnos gyogyszerek most nem hoztak meg a hatast. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8548) Doggy dog válasza PindurAnna (#8544) üzenetére


Doggy dog
senior tag

& mindenki:
Köszi a tanácsokat,javaslatokat.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#8549) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani, könnyű (max kb. 6-7 kg) bakakocsit, városi használatra aminek nagyobbak a kerekei, lehetőleg a régi fajta buszokra is felfér szélességben, minél több kiegészítő van hozzá (pl: hordozó, stb.) Köszönöm előre is a segítséget. Keret max 50e.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#8550) Melack válasza Nerazim (#8549) üzenetére


Melack
veterán

Csak új vagy használt is szóba jöhet? A városi elég tág fogalom, tömegközlekedés, kocsi csomagtartója, stb?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.