Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7684) DeFranco válasza emmm (#7652) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Bocs, le vagyok maradva a válaszokkal, tudjátok hogy van ez, wash & go rohanás van állandóan.

sz'al: nem, nem ugrál benne, max. ha ki akar belőle jönni nagyon, akkor homorít durván, de amúgy elvan, nézelődik. annyira nem szereti szerintem, nem tudom miért, ismerőséknél meg ki nem lehetett belőle szedni a gyereküket, igaz az egy kicsit más típus volt, de hasonló

(#7559) Famalac: fordulás-érdeklődés: némileg javult a helyzet, a fordulás mindenképpen, péntek reggel szemmel láthatóan kitalálta, hogy akkor ő most ezt megtanulja (hátról hasra, fordítva már tudja régebb óta) szépen kimérte kitesztelte a mozdulatokat, azóta aktívan forog. ha akar. ha valami érdekli, szinte el is kúszik érte, de ha nem, akkor terpeszállás háton, és senki sehova. :D egyre jobban nő, már rég nem baba, már kisfiú, egyre kifejezőbbek a gesztusai a kis viselkedései

@Melack @Famalac @Ghoosty: habtapi bevált, szereti, tegnap kockát is csináltam neki belőle, imádta, csak kiverte a figurákat a közepéből, meg hamarabb lebontotta mint hogy kész lettem volna vele :D

(#7588) Melack: megnéztük, fasza, de nem dől az ülőlap a háttámlával, így ez ülni nem tudó gyereknek nem jó. írják is az oldalon.

(#7600) ZiD (#7604) PindurAnna: érdekes, megnéztünk egy vadi újat a brendonban, az is nyeklik nyaklik. ismerősöméknél megnéztünk egy használtat, az full stabil. én megnéztem egy használtat, nyeklik nyaklik. nem lesz dönthető etetőszékünk, erre a pár hónapra akkor nem szenvedek vele, majd beleérik az ikeásba.

aktuális:

jön az ősz, jön a lámpakapcsolási időszak, előjön a régi probléma, mi szerint ha fel van kapcsolva a lámpa, állandóan a csupasz 60 wattos izzót stíröli a gyerek. annyira ez szerintem nem szerencsés, de nem nagyon tudom elterelni a figyelmét. benyomások, tapasztalatok, tippek, trükkök, praktikák?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.