Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77601) szlibud válasza beg (#77598) üzenetére


szlibud
tag

Eredetileg működött, igen, csak egyre sűrűbben hal meg, és ki lett cserélve a SIM kártya is 1-2 hete :(

(#77602) Chaser válasza Remiel (#77597) üzenetére


Chaser
titán

Minideal. Nemrég emelték az árát, pár napig 195$ volt, aztán 200, most 210:) kukkstevenél akartál rendelni vagy a másik brigádban?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#77603) beg válasza szlibud (#77601) üzenetére


beg
veterán

Akkor valószínűleg a foglalat döglött meg. Vidd el szervizbe, hátha egy forrasztással megúszod.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#77604) gubabela válasza kcsa (#77599) üzenetére


gubabela
senior tag

Nálam azèrt mèg nem ment pár dolog ès nem volt rajta az updater sem, ráadásul a recovery is valami mókolt verzió volt. Root jogot sem volt egyszerű szerezni hozzà, de szerencsère megoldódott.

(#77605) szlibud válasza beg (#77603) üzenetére


szlibud
tag

Oké, ezt kérdeztem eleve h hova, hogy esetleg tudtok-e olyat aki tuti foglalkozik ilyenekkel? :F

Mert ahova vittük elhajtottak h nem foglalkoznak lenovoval.

(#77606) Remiel válasza Chaser (#77602) üzenetére


Remiel
őstag

a másikban... nem hibáztatok én senkit, lehet tényleg a kínaiak szarakodnak, de nincs időm erre, holnap megveszik a telefonom és cseszhetem, rohangászhatok egy 8 éves samsung butafonnal amíg nem találok valamit

az a gáz, ha 210 ért megrendelem és ráteszik a sarcot mindjárt 266$ lesz és az már nem pálya

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#77607) gubabela válasza Remiel (#77606) üzenetére


gubabela
senior tag

Az enyèm az alitól jött, egy hèt volt vámmal együtt dhl-el, csak mert az eladó ült rajta pár napot. Ha èrdekel, megkereshetem a nevèt.

(#77608) citkar válasza fateless (#77586) üzenetére


citkar
addikt

Köszi, a K900 volt az egyedüli, ami tetszett a sorozatból (sőt a Lenovokból általában).
Nem is hasonló (külsejű) telefont keresek, csak figyeltem a cikkeit és sehol sem írták, hogy lenne dual SIM-es, pusztán kíváncsi voltam, de ahogy nézem továbbra sincs.
Mondjuk egyszerűen még nem csináltak olyan telefont, amiért megérné nekem 400 USD-t kiadni (még 300-t sem), mert számomra nem nyújt annyival többet, mint egy sokkal olcsóbb, jó MTK-s telefon.

(#77609) sanyee75


sanyee75
tag

Aki Power bankot keres. Ha harmada igaz sem rossz bár a boltot nem ismerem. Valakinek van tapasztalata a shopal?

[ Szerkesztve ]

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#77610) beg válasza sanyee75 (#77609) üzenetére


beg
veterán

Az ugye megvan, hogy ezek a valóságban 2-3000 mah-t tudnak? (optimális esetben, de vannak kivételek) :)
Egy valós, jó minőségű 10000mah solar cucc kb. 50 usd.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#77611) sanyee75 válasza beg (#77610) üzenetére


sanyee75
tag

Azért is írtam, hogy nem ismerem a boltot mennyire megbízható.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#77612) Chaser válasza Depression (#77575) üzenetére


Chaser
titán

Igen, ez a gondom nekem is a hongmi 1s vs note kapcsán:) Nem is az hogy nagyobb, de elég vastag és nehéz. Nézegettem az inew v3-at, qrva jó teló lenne és árban is jó. Na az 5" ellenére kurta vékony és könnyű. De a topikja nem győzött meg hogy olyan kellene nekem, amúgy nagyon tetszene. Nemrég volt ilyen 5" a kezemben ami vékony és könnyű, teljesen jó. Írok is majd egy listát mik jöhetnek nálam szóba, érvekkel, ellenérvekkel, hátha a tapasztaltabbak találnak még valamit amit nem vettem észre és kezdhetem az egészet elölről ;]

Remiel: Hát ez van, a pofátlanok most nagyon felemelték:) Mobilemannél van készletről ugyanannyiért kb mintha megrendeled miniről, 61-62k.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#77613) wincmd32


wincmd32
tag

Sziasztok!
Adott egy W450-es készülék, amin egyik napról a másikra el ment a hang. semmilyen formában nincs jelen.
nem volt leejtve, dobálva eláztatva semmi olyan nem történt ami miatt behalhatott volna.
egyik nap még van hang, másnap már csak a rezgő motort hallottuk ébresztéskor..
remélvén hátha csak soft problem, gyorsan akku ki-be de nem oldotta meg a problémát.
Módosítva nem volt semmi, ugy van ahogy jött.
Valakinek ilyen irányú tapasztalat? HW hiba lesz? ha igen valakinek tippje honnan érdemes/lehet hozzá alkatrészt rendelni? Pandawil-en találtam alkatrészeket de nem ismerem őket.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#77614) beg válasza wincmd32 (#77613) üzenetére


beg
veterán

Nézd át jól a beállításokat. Ha nem hoz eredményt, akkor gyári visszaállítás. Ha az sem, akkor a hangszórónak lőttek.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#77615) pinterto


pinterto
tag

Szemezgetek ezzel COOLPAD 7320 a telefonnal, állítólag a coolpad telefonok nagyon jók, de erről még nem sok info van, csak egy videó a youtube-on.

Szerintetek milyen lehet?

(#77616) Chaser válasza pinterto (#77615) üzenetére


Chaser
titán

F1-e már van több embernek, arról elég jók a tapasztalatok.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#77617) Remiel válasza Chaser (#77612) üzenetére


Remiel
őstag

igen láttam 62k az aprón, de a csoportosban kijön 50k alatt és az mégis 15%...

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#77618) BenszeT válasza 7Sony7 (#77560) üzenetére


BenszeT
tag

Köszi a választ.

(#77619) wincmd32 válasza beg (#77614) üzenetére


wincmd32
tag

Megtörtént, factory reset után sincs hang.
EZ az?

(#77620) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!
Remélem, jó helye írok.

Olcsó(bb) fajta GPS-es telefon kéne. Ezt találtam, 50USD 72-ről leárazva.
link

Cubot C9+

Mi a véleményetek róla, esetleg van-e valakinek ilyenről tapasztalata? GPS mennyire végzi jól a dolgát ebben a telefonban?
Memória tekintetében a 256MB RAM & 512MB ROM elég a GPS-hez? Ha elmennék túrázni, akkor valami trackinges-nyomkövetős progit rátennék. Más alkalmazás szerintem nem lenne rajta - most még így gondolom. Email olvasás, esetleg pár weboldal nézése lenne még vele.

És a focalprice megbízható bolt?

(#77621) Gabócza válasza Rodzser Mór (#77620) üzenetére


Gabócza
senior tag

1. Ha kicsit is visszaolvasnál a topicban, akkor látnád, hogy a legtöbb vita a GPS-ek körül alakul ki.
2. Ez egy telefonnak látszó tágy, nekem ingyen se kellene.
3. Focalprice-tól én már több mindent rendeltem, (telefont nem), eddig minden megjött szépen.
+1. Sz@rból nem lehet várat építeni. Ha komolyabban ki akarod használni a GPS-t, akkor vagy célhardvert érdemes venni, vagy valami jobb GPS-el rendelkező telefont (pl. Xiaomi Hongmi), vagy bluetooth GPS-t használnék...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#77622) kcsa válasza Rodzser Mór (#77620) üzenetére


kcsa
veterán

Túrázáshoz a kifejezetten erre a célra gyártott eszközöket ajánlanám.

(#77623) testo92 válasza Rodzser Mór (#77620) üzenetére


testo92
csendes tag

Esetleg egy megbízhatóbb olcsóbb telefon külső bluetooth-os GPS vevővel.Legalább kevésbé meríti a telefont is és nem vészes árban sem.

(#77624) svgyula válasza wincmd32 (#77619) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Kipróbáltad fülhallgatóval?
A hangszóró áramkörét első menetben az szakítja meg ha odáig elmegy a "hang" akkor lehet a 3,5mm csatlakozó halt meg.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#77625) doongoo válasza sanyee75 (#77609) üzenetére


doongoo
addikt

A méretéből adódóan ez kb. 5000 mAh (max. 10000 mAh) lehet a valóságban...

(#77626) sajtjani válasza wincmd32 (#77619) üzenetére


sajtjani
tag

Ez szerintem az előlapi hangszóró. A STAR általában alulméretezi a hátsó hangszórót. Nekem két hangszóró cserés STAR-om volt, az egyikbe samsung, a másikba Xperia hangszóró került, itt vidéken 2500 ft volt munkadíjjal együtt. Vidd be a gépet egy gsm boltba nyugodtan, el fogják vállalni.

(#77627) gyuszito válasza sajtjani (#77626) üzenetére


gyuszito
senior tag

Látod mennyire megbízhatatlan márka? Épp egy másfél éves starról írok, és semmi baja a hangszórónak. Zsákba macska!

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#77628) wincmd32 válasza gyuszito (#77627) üzenetére


wincmd32
tag

Ez a W450 egyébként is elég megbízhatatlan darab. Topicjában sok a panasz Ha türelmesebb vok, és jobban utánaolvasok mielőtt megrendelem tuti meggondoltam volna magam.. Most már ez van a jelen helyzetből kell kihozni a legjobbat. köszi az infókat

[ Szerkesztve ]

(#77629) Terentius válasza wincmd32 (#77628) üzenetére


Terentius
őstag

És a Star HD5000, hogy muzsikál?

Poco F5 12/256 Gb

(#77630) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

Ez jó vételnek tűnik, nem? ZTE Red Bull V5 V9180 :Y

(#77631) paulkaresz válasza Andrewstarr (#77630) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

nem tud voda 3G-t,emiatt nem jó.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#77632) Bferibörs válasza prodata2 (#77540) üzenetére


Bferibörs
addikt

+1

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#77633) Laza... válasza paulkaresz (#77631) üzenetére


Laza...
addikt

Ez a kijelentés ebben a formájában nem igaz. Nem mindenhol tud...

Never give up!

(#77634) Andrewstarr válasza paulkaresz (#77631) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Tényleg, ez elkerülte a figyelmemet, de ha nem vodás vagyok akkor jó? :U

(#77635) paulkaresz válasza Andrewstarr (#77634) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

[link]

ezt nézd át.
ha beírod a kuponkódot,még kb 10 usd-t megtakaríthatsz.

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#77636) Rodzser Mór válasza Gabócza (#77621) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Csak annyira kéne, hogy autóban használnám GPS-ként.
Meg ha megyek bringázni, akkor velem lenne és rögzítene a tracking progi.

Azért lenne jó, ha valakinek lenne tapasztalata vele. Az adna pontos képet. De itt nem láttam topikját. Külföldi (angol nyelvű) fórumot hol találhatok? Keresek addig is...

(#77637) Andrewstarr válasza paulkaresz (#77635) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Köszi, köszi! :R Ezt a kódot hol találom? :B

(#77638) paulkaresz válasza Andrewstarr (#77637) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

lap tetején,pirossal a sárga mezőben.

BIG6.1

TOTAL:
$148.36

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#77639) Gabócza válasza Rodzser Mór (#77636) üzenetére


Gabócza
senior tag

És mi lenne a prioritás? Ár, GPS, dual SIM, android, stb?

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#77640) Andrewstarr válasza paulkaresz (#77638) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Ja, igen, azt láttam, csak azt hittem, hogy az csak jún. 1-10 között érvényes. :D

(#77641) Krinyo válasza Rodzser Mór (#77636) üzenetére


Krinyo
senior tag

Felejtsd el az MTK lapkás telefonokat, ha a GPS fontos, de legalábbis ne ezen az árszínvonalon várj jó működést.
A helyedben pl. simán rámennék Vaterán egy 10e Ft-ért már megvehető Xperia Mini Pro-ra, (nem az X10-re, az SK17-re) az ilyesmire tökéletes, Glonasst is tud a GPS-modulja, gyorsan fixál, pontosabb is a pozíció. Autós navinak az viszont kicsi lehet.

[ Szerkesztve ]

(#77642) Chaser válasza paulkaresz (#77635) üzenetére


Chaser
titán

Ezeknél jön rá a "free" postára +4$, meg a PP fizetésért +4%, így lesz a vége kb a kiírt ár kedvezménnyel:) De mindent összevetve ez most jó áron van náluk.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#77643) iMaverick válasza szobipeti199 (#77307) üzenetére


iMaverick
addikt

Igaz kicsit megkésve: MortPlayer... Már WP-on is ezt használtam, ezért is örültem meg annó, amikor láttam, hogy droid-ra is van. Pöpec kis progi! (Van hozzá telepíthető widget is, szóval nem kell "nyitva hagyni" sem.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#77644) Balu02 válasza Rodzser Mór (#77636) üzenetére


Balu02
csendes tag

Noname MTK-s kínai telóm nekem is volt, ráadásul még csak olcsó sem volt (egy éve 150 USD-ért vett 4 magos HaiPai, elvileg egészen jó specifikációkkal). Netuddmeg, hogy navigált, jártam mindenhol a kijelző szerint, árokparton, bent a szántásban 20 méterre az úttól, totál eltévedve, teljesen más irányba, mint a tényleges. Használhatatlan vacak, akkor tényleg inkább egy használt minőségi cucc a vateráról, ha ennyi a kereted rá.

(#77645) mayácska


mayácska
csendes tag

Sziasztok.

Tudna nekem valaki segíteni? Rendeltem egy kínai telefont pandawill-ről, ő lenne az:

http://www.pandawill.com/tengda-n8000-smartphone-android-42-mtk6582-quad-core-55-inch-1gb-4gb-3g-otg-gesture-sensing-white-p84961.html

február végén kaptam meg és párnapig egyfolytában kikapcsolt magától lefagyott nem reagált semmire, most úgy néz ki, hogy megint jó de néha azért még leszokott fagyni főleg ha fényképezni akarok, mit lehetne ilyenkor csinálni vele megéri vissza küldeni egyáltalán mert úgy hallottam h elég drága lenne a posta költsége ...nincs esetleg valakinek valamilyen ötlete, hogy mit csináljak vele?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#77646) Laza... válasza mayácska (#77645) üzenetére


Laza...
addikt

Add el, és vegyél egy olyan készüléket, ami használható/javasolt

Never give up!

(#77647) Chaser


Chaser
titán

No amire nekem kellene teló. Mindenféleképp dual SIM, különben maradhatna a lumia 520. Semmi extra dolog, mail, net amikor épp nem vagyok gép közelben. De ha már új teló akkor 4.5-5.5" közt, a 4-es nekem kicsi. 4mag/1GB, mert droidhoz kell, WP-hez fele is elég. GPS nem elhanyagolandó. Fényképező nem baj ha használható, de végül is ár kérdése. Értesítő LED mindenképp kell, funkciógomb megvilágítás előny, de nem létszükséglet. Akkuban nem vagyok finnyás, ha 1 napot kibír az már jó.

Amiket eddig kinéztem:
Doogee Turbo 2014 137$-ért.
5" HD IPS, 4mag/1GB, könnyű és vékony. Kijelzője nem a legszebb,kamera se brutál, viszont olcsó.

iNew V3
165$-ért
Kb mint az előző, kijelző sokkal szebb, kamera elvileg jobb, de valszeg csak elvileg. topikjában elég sok mindent láttam ami miatt egyelőre "érdekes" státuszban van, de designra ez tetszik a legjobban. GPS úgy láttam elég bajos.

Hongmi S1 154$-ért.
4.7" HD, nem a legkönnyebb/vékonyabb teló. Viszont MIUI felület, úgy olvasgatom hogy ezzel a gyártóval talán tervezhetek 1-2 évre. Frissítések is jönnek rendesen. Minőségi kijelző és kamera. Eddig ez a legesélyesebb.

Nagy testvére a Note, aminek most az ára 210$ MD-n, 8mag/2GB, 5.5", viszont nehéz sajnos. Ez lenne a maximum amit kiadnék telóért. De igazából nem kell ilyen hw és fél téglát sem akarok cipelni.

Jiayu G2F..hát ez 4.3", kis felbontás, de igazából a többi stimm és 105$. Lehet ezzel járnék a legjobban, mert ha megfelelőnek tartom marad, ha nem akkor pedig jöhet egy másik, ezt gyorsan el lehet adni. De a doogee sem sokkal drágább és azért egész más világnak tűnik az 5" kijelző és HD miatt.

Félig-meddig "hangosan" gondolkodom, de várok még esetleg tippeket. Tréfát persze rászámolom az árakra.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#77648) beg válasza Chaser (#77647) üzenetére


beg
veterán

Xiaomi vagy Jiayu ezek közül.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#77649) alázógyík válasza Chaser (#77647) üzenetére


alázógyík
őstag

+1 a Xiaomira. :K

(#77650) sajtjani válasza gyuszito (#77627) üzenetére


sajtjani
tag

A második gép nem megbízhatóság kérdése volt, teljes hangerőn felejtettem, kicsengett és mire kiértem a klotyóból már haza vágta a hangszórót. Mindegyik star-om eddig üvöltött.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.