Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78801) Buccer válasza osztszoroz (#78791) üzenetére


Buccer
tag

Ez is küld ugyan úgy értesítést, mint az egyéb alkalmazások? Hang és noti led-re gondolok.

Pécs City

(#78802) Laza... válasza klogw (#78799) üzenetére


Laza...
addikt

Nekem jött egy viszonylag nagy csomag, semmi értesítés (TN sem volt) és csak simán hozta a DHL

Never give up!

(#78803) gipsztigris válasza McReay (#78792) üzenetére


gipsztigris
addikt

Már aláírásminta is van tőle! :DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#78804) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

Hello!

Dual sim-es telefonból mit érdemes venni 30- 45eFT ig? Új és használit is szóba jöhet.

(#78805) Mecy_Lacee válasza RaPiDsHaRe (#78804) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

iNew V3...

Azért felsorolhatnál egypár igényt:
-képernyőméret
-ram/rom mennyiség
-stb...

[ Szerkesztve ]

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#78806) csampei válasza klogw (#78799) üzenetére


csampei
senior tag

Lehet hogy a no logo meg a 25dodo ár feltüntetés meghozta a hatást,mivel úgy küldték,se logo,se gyári doboz,meg érték 25 dodo...

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#78807) janaman01


janaman01
addikt

nah megrendeltem az új S40 et...a nyomkövető alapján már szállitás alatt...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#78808) Zeki


Zeki
nagyúr

Ha a to2c akciója leáll mire valamikor legközelebb rendelek, akkor kamu telefonszámot adok meg a paypalnak, meg a shopnak... aztán próbáljanak elérni....:)

(#78809) Viktor0610 válasza RaPiDsHaRe (#78804) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Xiaomi Hongmi!!! :)

Xiaomi 13T

(#78810) csampei válasza csampei (#78806) üzenetére


csampei
senior tag

De csodás kis telefon eddig!Bár egy link2SD kellett neki (vagy én voltam balfasz) de 100dodo+ 27 DHL szerintem nem rossz érte.És MUI támogatás vagy mi a bánat 4.4.2 droiddal.Minden esetre nagyon látványos a rendszere.Minden pörög forog,nagyon bejön!Lehet a Runbo megy a háztól? :DDD

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#78811) RaPiDsHaRe válasza Mecy_Lacee (#78805) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Igazad van
képernyő méret:4 col legalább. 4,7coll-t probáltam és az nekem pont jó
ram/rom mennyiség legalább 8 /1 GB

Ajánjatok valamit, ismertebb gyártot.

[ Szerkesztve ]

(#78812) paulkaresz válasza Zeki (#78808) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

Érdekes,amikor a TO2C honlapján rendeltem a "kongóit" akkor alul a hozzászólások között mintha azt olvastam volna hogy a DHL-re nem lehet adóbiztosítást kötni csak az SG postára ,hiszen ők is tudják hogy azokat automatikusan vámkezelés alá vonják.

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#78813) Laza... válasza paulkaresz (#78812) üzenetére


Laza...
addikt

Lehet. Nem feltételezés, kipróbálva. Zöldséget ne terjessz...

Never give up!

(#78814) mrgymisi válasza Bferibörs (#78794) üzenetére


mrgymisi
tag

Böngészésre, e-mailekre, fb messenger. Soha semmit nem csináltam vele. Szinte alig volt rá app töltve, nem játszottam soha telefonon. Holnap megpróbálom kitakarítani, ha nem lesz jobb akkor teszek rá egy kitekatot.

(#78815) klogw


klogw
aktív tag

(#78816) szili.tamas1 válasza klogw (#78799) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

El se hiszem. Bar a valasztek... :) ez a bluboo vagy mi a rosseb milyen lehet? Van rola valakinek tapasztalata? Specifikacio alapjan egesz korrekt ar ertek arany lenne ha megfelelo minosegu.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#78817) Zeki válasza paulkaresz (#78812) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ki kell próbálni. :)

(#78818) Laza... válasza szili.tamas1 (#78816) üzenetére


Laza...
addikt

Vegyél egyet, várjuk a részletes beszámolót. Fikázhatsz is benne, szerezz a népnek egy derűs napot :DDD

Never give up!

(#78819) Zeki válasza szili.tamas1 (#78816) üzenetére


Zeki
nagyúr

Csodák Kínában se nincsenek.

(#78820) tobias40 válasza ctibor (#78670) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi!

Ez a file már létezik a system/app könyvtárban de amikor telepíteni akarom akkor kiírja hogy "Alkalmazás nincs telepítve"
Mit tegyek??

(#78821) szili.tamas1 válasza Laza... (#78818) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Ennyiert szerintem el tudnam adni ha esetleg nem valik be. Bar ahogy nezegettem romok teren eleg szegenyes a kinalat. :) alszom ra egyet asszem...

[ Szerkesztve ]

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#78822) McReay válasza gipsztigris (#78803) üzenetére


McReay
aktív tag

Egyértelműen megmondta, hogy ne keressem privátba!
Felelőtlen aláírás ezt eredményezheti! ;]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#78823) klogw válasza klogw (#78815) üzenetére


klogw
aktív tag

Bocsánat!

Továbbra is "Spain warehouse support ships to Spain and Portugal"

Mondjuk a rendelés végén Hungaryt meg bp-i irányítószámot megadva nem írt ki hibaüzenetet. (Nem okéztam le a rendelést.)

[ Szerkesztve ]

(#78824) Zeki válasza klogw (#78823) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az csak átverés. :)

Vidd végig a rendelést bejelentkezve...
Expedited-europe (with tracking,delivery in 3-6 business days,ships from spain warehouse,no customs fee) $24.99

Tehát 25 dodó még rájön az árra, és megkapod.

(#78825) klogw válasza Zeki (#78824) üzenetére


klogw
aktív tag

Igen, közben én is tettem egy próbát és engedte a magyar címet is.

Az nem világos, hogy csak az expedited shippinget választhatom, vagy ha nem jelölöm meg, akkor sima posta hozza-e

[ Szerkesztve ]

(#78826) #79335424 válasza klogw (#78823) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha csak ezen múlik, akkor ebben esetleg tudok segíteni. A barátnőm ott él.

Szerk: de látom, van megoldás. :)

[ Szerkesztve ]

(#78827) Zeki válasza klogw (#78825) üzenetére


Zeki
nagyúr

Egy bajom van a spanyol raktárral, szinte semmi értelmes telefon.

(#78828) klogw válasza #79335424 (#78826) üzenetére


klogw
aktív tag

Azért köszi ajánlatot! ;) :R Ki tudja, mit hoz a holnap. :)

(#78827) CineDOG1 A THL 4400-as elég jó specif. elég jó áron.

[ Szerkesztve ]

(#78829) Zeki válasza klogw (#78828) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azért írtam, hogy szinte... 1-2 kivétellel egyik sem kellene.

(#78830) #79335424 válasza Zeki (#78829) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahha. Telóról böngésztem az oldalt és kerestem azt az opciót, amivel megnézhetem a teljes listát. így már értem, hogy miért nem találtam. Ez A lista.

(#78831) _csocso_


_csocso_
senior tag

Sziasztok! Alsó közép, vagy közép kategóriás két simes telót keresek, max 4,5 inch képernyővel, de nem baj ha kisebb. Autofókuszos legyen a fő kamera ( azaz legyen az előlapon is ), ha lehet, és a GPS-t sem bánnám, ha viszonylag normális. Tudtok valamit ajánlani? Köszi. ( Xiaomi 2S- t nézegettem, kicsit drága, valamint rá kellett jönnöm, hogy sajna nem kétkártyás )

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#78832) zörgö


zörgö
tag

Sziasztok!
Segitseg kellene ismet!
veretlenul a recovery menube ranyomtam a rebot the phone -ra
es azota nem mukodik a telom .
mit tudok tenni?
Kerem segitsetek

(#78833) klogw válasza _csocso_ (#78831) üzenetére


klogw
aktív tag

A topik mára már ágyba bújt.
A legfontosabb kiindulási pont, hogy mennyit szánsz rá. Egyébként meg nézd meg a Hongmi 1s-t. Ez mostanában a jolly joker.

(#78834) beg válasza zörgö (#78832) üzenetére


beg
veterán

Milyen telefon? Milyen rom? Milyen recovery? Mi történt előtte? Hova tűnt dèmonhill?

Gondolatolvasó órákról mindig hiányoztam.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78835) csubuka


csubuka
addikt

Ha egy teló feltétlenül beégeti a fényképeket, amik erős napban kültéren készülnek, akkor mi a gond? Szoftveresen nem javítható? (Sony Exmor 13 Mpx kamera... tökéletes beltéri fotókat csinál, tényleg, ámde minimum fényerőn vagy min sem tud nem beégett fotót kint... nem gyári a kamera szoft főzött romon, de legfrisebb camera fw-vel)

(#78836) zörgö válasza beg (#78834) üzenetére


zörgö
tag

elnezest picit zaklatott vagyok...

thl w200s a telefon
gyari rom(nem lett piszkalva)
recovery (Carliv Touch Recovery v 1.3 MTK CWM-based v6.0.4.4

a w200 as forumon az osszefoglalo alapjan szerettem volna particionalni a telefont es ekkor tortent a butasag,figyelmetlenseg....

(#78837) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Ez ennyi pénzért igen jó vételnek tűnik! 2Gb RAM,KitKat, ujjlenyomat scanner, NFC, stb. Elephone P2000

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#78838) WOT-H-A-C válasza gipsztigris (#78837) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Az ára valóban jó és nagyon szép letisztult forma viszont kérdés mennyire van optimalizálva....elefonokról nem lehet túl jókat hallani....lehet inkább rádobnék 60-80$ t és inkább iocean x8

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#78839) RVR400 válasza csampei (#78787) üzenetére


RVR400
veterán

Azt hiszem, hogy eladom a V3-amat, már mindenki másolja.... :O

(#78814) mrgymisi: Arról fog enni a macska, hogy KITEKAT-ot raksz rá? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78840) Bferibörs válasza mrgymisi (#78814) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ezek mind telerakják szeméttel, zabálják a ramot, remélem a takarítás segíteni fog.Rom cseréhez nem értek.

Pixel 8 Pro,Galaxy S23 ultra, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#78841) mrgymisi válasza RVR400 (#78839) üzenetére


mrgymisi
tag

RVR400 nak nincs humorérzéke, és mellesleg nagyon nem bírja a búrámat. Üdv itt is.

(#78842) RVR400 válasza mrgymisi (#78841) üzenetére


RVR400
veterán

Szerintem üldözési mániád van, és ezek szerint Te nem érted a poént... :F

(#78843) klogw


klogw
aktív tag

Szerintem már a névválasztás is árulkodik a minőségről: ha be akarok törni idegen piacra, igyekszem a ottaniaknak jól csengő nevet választani. Aki nem így tesz, az már egy jele annak, hogy valójában nem érdekli a saját vevője és hogy a vevője mit gondol a termékről.
Nekem pl. eszembe nem jutna ilyen fantáziátlan/röhejes nevű telefonokat nézegetni, mint Elephone, Ulephone, Guophone, Doogee, Bluboo. Az ilyen nevek bennem eleve nem keltenek bizalmat.

(#78844) RVR400 válasza klogw (#78843) üzenetére


RVR400
veterán

Bezzeg a Xiaomi, THL, Cubot mennyivel jobban csengő nevek. :DDD

(#78845) citkar válasza klogw (#78843) üzenetére


citkar
addikt

Hát az Apple, Samsung, Sony, Huawei sem használ régiónként más nevet.
Vannak persze, annyira idegen nevű gyártók, hogy valóban első hangzásra nem bizalomgerjesztőek (nekünk), de azt lehet nem is nekünk gyártották, végül is csak Kínában azt hiszem több, mint másfélszer annyian laknak (de lehet közel kétszer annyian), mint Európában...nem feltétlen gondolkodnak európai piacban, megelégszenek a hazai kb. 1,3 milliárd lakosú piaccal :) ami nem jelenti azt, hogy mindenképpen rossz. Sok belpiacos termékük lehet jobb minőségű, mint más neves gyártó nyugat felé küldött termékei.

[ Szerkesztve ]

(#78846) gipsztigris válasza klogw (#78843) üzenetére


gipsztigris
addikt

Benned ezidáig egyik gyártó sem keltett bizalmat, tekintve, hogy egyetlen darab kínai telefonod sincs! :DDD ....jól tudom?

(#78845) citkar

Ez így igaz! Számomra a legviccesebb egy Xiaomi Hongmi, Miui rommal! :D .....pedig a fura nevén kívül semmi gond nincs vele.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#78847) b0bcat válasza RVR400 (#78844) üzenetére


b0bcat
addikt

A Coolpad a legmegnyerőbb név szerintem. Amikor először hallottam, le mertem volna fogadni, hogy valami übergagyi nónéjm hulladék gyártó... :DDD

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#78848) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Sziasztok!

Prestigio Multiphone 7600 DUO azt csinálja egy ideje, hogy mikor rádugom kábellel a gépre és be akarok lépni a galériába, egyszerűen megáll mint a szög. Egy-két képet betölt, a többit csak ikonként jeleníti meg és elindul felül a töltősáv, jó lassan. Ha végig is ér, nem történik semmi, innentől kezdve nem látja a gép a telefont. Csak a kábel kihúzásával lehet újra próbálkozni. Több kábellel, több gépen is kipróbáltam. Tapasztalt már valaki ilyesmit?

(#78849) klogw válasza gipsztigris (#78846) üzenetére


klogw
aktív tag

A Xiaomi Hongmi név még ha annak, aki nem ismeri furcsának is hangzik, de legalább őszinte: ez a név felvállalja a maga kínaiságát. Ráadásul jelentéssel is bír. Azaz látszik, hogy foglalkoztak már a névadással is, tehát van bennük igényesség.
Ugyanakkor pl. egy Bluboo-nak, Doogee-nak sem kínaias sem nyugatias hangzása nincs és kétlem, hogy jelentenének bármit is.

Értem én, hogy ez a névszimpátia erősen szubjektív, de nyilván te sem bíznál egy akármilyen nevű vállalkozásra egy fontos neked fontos munkát.

(#78847) b0bcat
Én nem találtam rossznak a nevet, bár kicsit marketingesen "nagyképű", de annyi meg talán kell is. Persze a név hordozta/sugalmazta ígéretet be is kell váltani, addig valóban tűnhet akár olcsó trükknek is ez a névválasztás: jó terméket kell tenni a jó név mögé. A nyugati piac megcélzásához mindenesetre kifejezetten jó névválasztás.

[ Szerkesztve ]

(#78850) RVR400 válasza klogw (#78849) üzenetére


RVR400
veterán

Tehát, ha itthon látok egy hazai 'Gulyáska' gyártmányú 'Csípős gulyás' fantázianevű telefont, akkor nyugodtan vegyem meg, mert igenfasza. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.