Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77540) prodata2


prodata2
tag

Nem értelek titeket :D Ez egy jó fórum ! Röviden . Szerintem nincs tökéletes telefon mert akkor mindenki csak azt venné :D De van olcsóbb kínai minőség ami megfizethető az itteni árakhoz képest ! Meg lehet nézni mit kapsz itt 40-50 eft cserébe :) Na az már tényleg vicc :D Persze új telefonról beszélek. Eddig amit itt olvastam mindegyik márkában találtak hibát.De szerintem ez nem csak a Kínai telefonokra jellemző , csak amit itt veszel Magyarországon könnyebben elintézed a garanciáját vagy a cseréjét . Ez itt a probléma sajnos . De mindig is felkapottabb a negatív kritika mint a pozitív . De azért vagytok ti mint telefon guruk ,hogy segítsetek azokon akiknek fogalma sincs ,hogy hol kezdjék el . És ezért jó a fórum ,nem kell heteket várni a válaszra ! De az nem válasz ,hogy miért ezt a telefont vetted, meg hogy sz@r . Azért vette mert az tetszett neki . Ennyi. Ha inkább összeállnátok és egymást segítenétek verhetetlen lenne az oldal az tuti !! De ez csak az én véleményem egy sima user semmi több .

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.