Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78251) beg válasza Dominó85 (#78249) üzenetére


beg
veterán

Persze, ha az egyik nem jött be, tippeljünk másikat, csak hogy igazam maradjon. Miben hátrány egy LG panel? Mióta raknak bele LG-t?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78252) Laza... válasza #79335424 (#78250) üzenetére


Laza...
addikt

Megmondom Neked, mennyi az üzemidő. :))

Jó általánosítással nagyjából 3-5 óra kijelzőidőt tud minden készülék (olyan 90%). Szerintem igazából ez számít. Mondom, szerintem. Az hogy valaki non-stopban nyomja a 3D játékokat, az nem életszerű. Nem utolsó sorban, ez elsődleges funkcióját tekintve telefon, nem gameboy, vagy Nintendó, vagy PS, vagy franc tudja mi

Itt a legnagyobb a baj (a fejekben) hogy mindenki tükörreflexes fényképező minőséget vár(nak sokan), hardcore GPS 1cm-es pontosságú navigációt, napokra elég szuflát 24h kijelzőidővel. Estébé...

Ja, meg a kedvencem: a 100millió antütü pont :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#78253) aytukabozs válasza Dominó85 (#78241) üzenetére


aytukabozs
addikt

Egyrészt nem mondtam hogy vegyél, csak megjegyeztem hogy érdekes ilyen olcsón egy nemdzsunka nyócmagos,
másrészt te már itt sem vagy, úgyhogy légyszi ne dumálj bele :P ;]

De komolyra fordítva, 60-70 dolcsi diffi az nekem pl számítana ha érdekelt lennék 8 magban (és szerintem neked is),
szerencsémre én a köv. telóm speckóját 4 mag 2 gigára lőttem be így nem izgatnak a 6592-vel szerelt csodák....

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#78254) tolvaj! válasza Laza... (#78252) üzenetére


tolvaj!
őstag

és mindezt ingyen!- ez lemaradt. :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#78255) WOT-H-A-C válasza Laza... (#78246) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

" Az összes többi csak az e-penis céljait szolgálja. Meg a nagyobb vauvau-t"

Ezenkívül még ott van a "kütyü fetisizmus" amiben én is szenvedek... :)) Nekem fontos, hogy letisztult elegáns forma legyen, erős vassal mivel években mérhető nálam a telefon csere...most egy k910 re maszekolok.

Még mielőtt megkiabál valaki nem túl drága nekem csak a többi elmegy a gyerek gyártásra...

Na, de ez csak egy kis egészséges vérszívás...

Have a nice day... :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#78256) Laza...


Laza...
addikt

Köszönöm a kiegészítéseket, gondolatban ezek is ott voltak, de az ujjaimban 326 karakteres korlátozás van/hsz :DDD

Meg sem mondom milyen telóm van, de nyomógombos. És nem BB :DDD

Asszem 256 szín IS van, utóbbiban nem vagyok biztos...lehet kevesebb :DDD Nálam nem az e-penis a mérvadó, én az igazit használom - de nem számolok cm-ben sem :DDD

(#78255) WOT-H-A-C Köszi, Neked is, és szurkolok hogy sikerüljön :DDD

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#78257) Dominó85


Dominó85
veterán

Megint megy a mindenbe belekötögetés... komolyan mondom sajnálom hogy nektek erre jut energia. :U

* Péter - 06302461862 *

(#78258) wwenigma válasza Laza... (#78252) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, nem 1cm-est hanem saccográf helyett legalabb Qualcomm minoseget, es aki valoban hasznalt mar mindketto telot az latja is mi a bibi... :U nem a fejekben van a baj hanem a socokban es a romokban... Kinaiaknal ugy nagyjabol mindegyik...

Egyebkent ne altalanosits, hasznalattol fuggo az akku is, nekem 1 toltes a 3000esbe 1nap ugy, hogy nem kell felnem delutan kettokor meloban. A szerinted boveneleg 2-2500as boven nem lenne eleg...

Dominó85: ez megint sokaig tartott. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78259) Laza... válasza Dominó85 (#78257) üzenetére


Laza...
addikt

Azért Te sem panaszkodhatsz ;]

Minidealon 49,99 a JIAYU F1

Meg occsó az 1S, a sok hamisítvány után eredeti full HD kijelzővel ;] :DDD

Never give up!

(#78261) buca84 válasza Laza... (#78259) üzenetére


buca84
őstag

:) Out of stock. :)

(#78262) fateless válasza Laza... (#78259) üzenetére


fateless
veterán

Minideal-en olcsó LESZ az F1 egy rövid ideig. Addig out of stock

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#78263) aytukabozs válasza Laza... (#78259) üzenetére


aytukabozs
addikt

ha jól értelmezem akkor nem most annyi hanem csak lesz...
rákaptak ők is a villámakciózásra, fertőző úgy látszik :D

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#78264) beg válasza Laza... (#78259) üzenetére


beg
veterán

Azért az ellenség megtévesztése előtt tegyük hozzá:
"Please notice:this model have no 3G function"

Akkor már inkább a 10 db-os JIAYU G2F készletből kéne egy villámakcióban 69.99-ért.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78265) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Sziasztok!

Egy Moto G Dual-nak ugyanannyit fogja birni az aksija egy sim-el hasznalva, mint a nem dualnak?

(#78266) wwenigma válasza beg (#78264) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ugyan minek...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78267) beg válasza wwenigma (#78266) üzenetére


beg
veterán

Van, akinek fontos. Pl. napközben VPN-en keresztül bedolgozik a céges belső hálóba. Ha nincs wifi a közelben, 2g-n keserves.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#78268) szili.tamas1 válasza Dominó85 (#78241) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Vegulis csak kozel ketszer annyiba kerul. Az oneplus one is elveri mindenben ennyi erovel. Meg a galaxy s5 is, ha mar ..

[ Szerkesztve ]

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#78269) wwenigma válasza beg (#78267) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Majd elad neki egy jobbat, ezzel seftel.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78270) takfer válasza osztszoroz (#77844) üzenetére


takfer
csendes tag

Hosszas kínlódások árán,vagy 20 szor indítottam a VROOT-ot,végül felrakta az Super SU -t,de azt írja ki a teló,hogy nem tud rootolni mert nincs SU bináris rajta.Eddig jutottam és innen hogyan lépjek tovább? :(

takfer

(#78271) gipsztigris válasza svgyula (#78178) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ezt a két érintkezőt zárja klikknél.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#78272) cappa72 válasza takfer (#78270) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nekem eddig ez vált be leginkább:
Flashtool mentés --> CWM gyártása gyári recovery-ből --> CWM felrakása flashtool-lal --> root.zip futtatása CWM-ből --> = root-olt telefon.
A nehezen root-olható telefonok esetén eddig 100%-os a várt eredmény.

[ Szerkesztve ]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#78273) RVR400 válasza Dominó85 (#78241) üzenetére


RVR400
veterán

Ez már nem az első eset, hogy úgy nyiletkozol valamiről, hogy még nem is láttad. Anno pont a Coolpad F1 volt az, amit leszóltál kameraügyileg, hogy milyen szar, meg stb. 2 nappal később tett fel Hungobungo képeket, ami teljesen rácáfolt, de Neked eszedbe sem jutott, hogy esetleg megjegyezd, hogy mekkorát tévedtél. Most ismét az a helyzet, hogy rögtön leszóltál valamit, amiről gőzöd sincs.

Valamint most egy 220 USD-s cuccot mértél egy 140 USD-shez, ami majd' 60%-os különbség. Hidd el, 340 dollárért meg Hongmi Note alázó cuccot lehet venni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#78274) Xabi78 válasza tolvaj! (#78230) üzenetére


Xabi78
aktív tag

A mélyvíz topikot már nagyon-nagyon régen meg kellett volna csinálni. +1

Cave canem!

(#78275) Zeki válasza Dominó85 (#78245) üzenetére


Zeki
nagyúr

2 tablet rendelés után én Hungobungot nem javasolnám. Ott a to2c.com, ahol a rendelésnél lehet 6 dollárért vám biztosítást kötni, és 70 dollárig visszatérítenek. Kínálat is van, árak is jók.

(#78276) Mercutio_ válasza RVR400 (#78273) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ír ide más is aki fals dolgot állít aztán cáfolják, de eszébe se jut leirni, hogy már megint csak okoskodott ahelyett, hogy hallgatott volna :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78277) Zeki válasza RVR400 (#78273) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nálad a pont!
Épelméjű ember egy árkategórában hasonlítgat.... ugyebár. Mert JOBB mindig van. Csak drágábban.
Az a Coolpad annyiért nagyon jó vételnek tűnik, egy baja van nálam, a péklapát méret. De akinek ez nem gond...

(#78278) Dominó85 válasza RVR400 (#78273) üzenetére


Dominó85
veterán

Nem állok le veled vitázni. Főljél csak a saját méreg adta világodban.

CineDOG1
Igen, az a lehetőség jelenleg az egyik legkorrektebb, de hungobungoról sem hallottam rosszakat.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#78279) takfer válasza cappa72 (#78272) üzenetére


takfer
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszodat,mostmár "csak" azt kellene tudnom,hogy konkrétan hogyan is kellene ezeket megcsináljam,mivel nagyon kezdő vagyok e témában,DE NAGYON LELKES! :)

takfer

(#78280) RVR400 válasza Dominó85 (#78278) üzenetére


RVR400
veterán

Te pedig egy nagyon okos és kulturált ember vagy, az a lényeg. ;) :C Látom, nem mered vállalni a véleményedet, így a továbbiakban tényleg kérem, hogy mellőzd a hozzászólásokat arra, amit írok. :R

[ Szerkesztve ]

(#78281) cappa72 válasza takfer (#78279) üzenetére


cappa72
nagyúr

Van hozzá leírás, bár nem a legegyszerűbb.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#78282) #79335424 válasza Laza... (#78252) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor az én fejemben e tekintetben sztem nincs képzavar. Tudom, hogy mi az a DSLR, a mikro 4/3, mekkora a beolvasó szenzora egy kompakthoz képest és hogy milyen egy PNA. A telón a játék nekem kb. a sakk. Számomra mégis életszerű, hogy az SGS2 -n délutánra enni kér a Samsung 2000 -es akku. Aktívan netezek (asztali mód, képek, flash, stb.), folyamatos 3G, több fiók szinkron és a VOIP hívásfogadás is aktív. A teló soha nincs kikapcsolva. Ezekre nem mondhatod, hogy nem az "okostelós" használati mód reális elemei. Szóval engem jobban érdekel egy készüléknél a valóban aktív használat üzemideje, mint a spórolósé.

(#78283) Zeki válasza Dominó85 (#78278) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hungobungoval én szívtam 2x. A kinti spanja előbb egy fost küldött, aztán meg nem küldött.

(#78284) Dominó85 válasza RVR400 (#78280) üzenetére


Dominó85
veterán

Egy biztos, hogy a szüleimtől normális és kulturált nevelést kaptam. Sajnos a stílusunk annyira különböző, hogy én bármit írok, az neked sohasem jó. Kérdés, hogy bennem van-e egyedül a hiba.

CoolPad-nál amikor a kamerát "fikáztam" szerinted, akkor én szakmai oldalról (megemlítve a kromatikus aberrációt, vonalélességet, fénymérést, homogenitást) egy amúgy tök semleges, talán inkább pozitív értékelést adtam. Keversz valakivel. Na meg én is pusztán a saját véleményemet iropm le. Nem kell vele egyetérteni. Viszont te kategorikusan kiforditod a mondataimat és minden xarba belekötsz. VÉLEMÉNYEMET irtam, le azt már csak szabad baxxa meg... :U :DDD

Az IPS kijelzős telefonokat preferálom valamennyi téren (telefon, tablet, monitor). Rengeteget olvasok róla és figyelem, hogyan fejlődik és forr ki egyre jobban ez a technológia. Lásd Eizo ás az első 4ms alatti késleltetéssel rendelkező IPS paneles monitor (3,78ms hivatalosan). Jó pár éve ezek a cikkek érdekelnek. Főleg a kínai telefonoknál éppen ezért gubancos lehet egy olcsóbb LG IPS panel, mert az első és harmadik széria hajlamos volt a "felhősödésre" (beégés) amennyiben automata fényérzékelésen volt sokáig használva az adott készülék. Igy járt a drága Jiayu G3-am is, amelyben 3. generációs LG IPS panelt tettek. A Jiayu G3C, G3T és attól felfele már 4-5. gen IPS panelt kaptak, amiknek a fényereje például jobb a Sharp 5. generációs paneljénél, viszont a válaszideje és a színlefedettsége gyengébb (amit IPS panel esetén normál ember észre sem vesz). A Lenovo is LG paneleket használ az A, S és P szériákban, de a K széria már Sharp panelt kapott. Echo TV-n és a Hír TV-n vannak nagyon jó tech műsorok, azokat szoktam nézni ezerrel.

CineDOG1
Hát ezt nem a legjobb hallani, de viszont még egyszer köszi a to2c.com-os ötletet. Lehet egyszer kipróbálom majd. :R

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#78285) aytukabozs válasza cappa72 (#78281) üzenetére


aytukabozs
addikt

Na ne tessék szerénykedni :)
ha maga az irás nem is mindíg érthető nekünk kezdőknek, a hozzászólásokban megtalálhatóak a magyarázatok, és ez kiegészülve a felhasználók tipusspecifikus tapasztalataival teljes egészet alkotnak.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#78286) RVR400 válasza Dominó85 (#78284) üzenetére


RVR400
veterán

Ad1: a véleményemet nem a "te egy barom vagy" kijelentéssel kezdtem, ahogy Te...
Ad2: a belekötés a Te szokásod, mivel minden készüléket egyből oltasz, ha nem "kongói" :D
Ad3: az én okfejtésem ténylegesen közelebb állt a valósághoz, mintsem egy x árú készüléket hasonlítsak egy 1.6x árúhoz...
Ad4: szerintem Rajtad kívül mindenki hülye, mert ezt észreveszi.. Persze Szerinted.

Részemről téma lezárva, Te nem tudsz elsőre sem normális hangvételű ellenvéleményt írni, hanem csak vagdalkózol és megsértődsz az igazságon...

A fikázást már akkor megtetted, amikor 4 db 640*480-as tesztképet láttál a gizchina oldalon. ;) Szerintem nem kever senki senkivel, csak a Te szokásod ez itt errefelé, hogy látatlanban is mindenről mindent tudni vélsz.

(#78288) nemethsza válasza Zeki (#78287) üzenetére


nemethsza
tag

A nevében szereplő "leíráson" kívül hol olvasható, hogy ez milyen kommunikációra képes? Vagy csak én nem találom?

"Tanútt embernek párlya nincs!"

(#78289) aytukabozs válasza RVR400 (#78286) üzenetére


aytukabozs
addikt

ezt a "kongói" szlenget még promózni kell, nem biztos hogy mindenki érteni fogja :D

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#78290) fehér vadász válasza Zeki (#78275) üzenetére


fehér vadász
csendes tag

Szia!

Ezt a to2c.com-os biztoítást valaki ki is használta már? Valóban érvényesíthető?

(#78291) Zeki válasza nemethsza (#78288) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#78292) aytukabozs válasza fehér vadász (#78290) üzenetére


aytukabozs
addikt

to2c-n még nem ugyanis kb 1 hetes fejlesztés....
más kínai oldalon (coolicool?) már működött valakinek...
(keress rá)

(#78288) nemethsza
...meg geekbuyingon, meg tinydealen...

(#78294) kcsa
valakinek a napokban a t9 ezt csinálta a hongmiból :D

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#78293) LámaZ válasza Zeki (#78287) üzenetére


LámaZ
addikt

Nem valami bőbeszédűek.
A CPU-nál szerintük elég annyi, hogy 8 mag. Ebből persze kitalálható, hogy MTK.

Legyen minden jó!

(#78294) kcsa válasza aytukabozs (#78289) üzenetére


kcsa
veterán

mit is jelent a kongói? :DDD

(#78295) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

efox/coolicool-ra van most kupon? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#78296) nemethsza válasza Zeki (#78291) üzenetére


nemethsza
tag

+ (#78292) aytukabozs:
Ja, gondoltam azon az oldalon, amelyik ajánlja.

[ Szerkesztve ]

"Tanútt embernek párlya nincs!"

(#78297) alexw801 válasza cappa72 (#78272) üzenetére


alexw801
senior tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz.
A Honor 3X-en csak ez a módszer működik, annyival könnyebben, hogy a CWM Recovery-t már megcsinálta rua1 Tulában, tehát nem kell gyártani.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#78298) paulkaresz válasza Mr.Csizmás (#78295) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

ez talán 2 usd,jobbat nem tudok. : CICWEBFE (coolicool)

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#78299) paulkaresz válasza fehér vadász (#78290) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

Én tőlük rendeltem ma reggel,ha megfogják a csomagom remélem fizetnek.

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#78300) tolvaj! válasza nemethsza (#78296) üzenetére


tolvaj!
őstag

Én rendeltem kollégámnak és molesztáltam már pár alkalomal a kicsikét ( VX3) és baromi jó a cucc. nagy az tény de korszerű erős stb stb.egyedül a FHD panel miatt produkál kissebb Epenis eredményt mint ugyanilyen SOC-val szerelt de "csak" HD panelos készülék.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.