Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78601) Biqci válasza wwenigma (#78598) üzenetére


Biqci
aktív tag

Mindenféle flém nélkül csak annyit kérdeznék, ha netalán egy rendelésed után nem kell esetleg sarcot fizetni, akkor korbácsolod magad, hogy rosszat tettél, vagy talán örülsz?

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#78602) Laza... válasza beneszilo (#78591) üzenetére


Laza...
addikt

Coolpad F1, Jiayu G4S

Never give up!

(#78603) 426os válasza Biqci (#78601) üzenetére


426os
őstag

Egy a lényeg: Ez egy nyilvános fórum, ahol tiltva van minden illegális tevékenység, illetve ezekhez szükséges infó megosztása, továbbá a saját érdeked is, hogy ne terjeszd nyilvánosan, hogyan csalsz áfát.
Zárjuk le a témát, mert nem ide való.

.

(#78604) klogw válasza beneszilo (#78591) üzenetére


klogw
aktív tag

egy THL 4400-assal is valószínű jól járnál

(#78605) wwenigma válasza klogw (#78604) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha nem szamoljuk a GPS-t, az is jo bár a fotós kitételnek nem tudom hogy megfelel-e. G4S-rol mar lattunk képeket, ez pedig ZTE v5-tel készült: [link] [link]

mod: a tapasztalatok alapjan nem fog tomahawkot navigalni , ehhez nem kell látnoknak lenni. Vagy ha igen, akkor mentem az óvóhelyre.

LámaZ: G4S design-ja pont megfelelő szvsz, a ZTE v5 meg egyenesen szép.

Biqci: ahogy irtak, önbevallasi kötelezettséged van. Szoval inkab csak utalgassatok ra mint direktbe kijelentsétek. ;)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78606) klogw válasza Biqci (#78601) üzenetére


klogw
aktív tag

autoflagellatio helyett valójában be kellene fáradnod a hivatalba, hogy nem történt meg az áru "kezelése" és befizetni "önként"

(#78607) klogw válasza wwenigma (#78605) üzenetére


klogw
aktív tag

Egyelőre a GPSét sem tudod, legfeljebb tipped van.

(#78608) Biqci válasza 426os (#78603) üzenetére


Biqci
aktív tag

Bocs, de engem most tényleg nem a vita generál, de mi is az az illegális tevékenység amit csináltam? Rendeltem? Az illegális? Lehet választani, hogy ki szállítsa? Az illegális?

Tényleg nem akarok vitát, eleget olvastam mostanában itt.

[ Szerkesztve ]

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#78609) gipsztigris válasza klogw (#78606) üzenetére


gipsztigris
addikt

Csináljuk azt, hogy másodiknak megyek én!....ha majd bizonyítod, hogy elsőnek Te mentél be a NAV-hoz és jelentetted fel magad, mert nem róttak ki rád ÁFÁ-t! :DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#78610) BenDos


BenDos
újonc

Valaki S.O.S. segítséég!!!
2014. 06. 12.-én rendeltem a www.lightinthebox.com-ról kettő db telefont. Egy Note3-as utánzatot és egy S7-et. Fizetést elfogadták stb stb, személyazonosítás miatt csak 2014. 05. 15.-én tették fel postára. Ekkor már éreztem, hogy valami nem lesz oké...2014. 06. 20.-án megérkezett a Note3 utánzat..telt múlt az idő, gondoltam majd a vám küldi az smsest hogy csomagom érkezett, azóta nem küldtek még semmi és 9 nap el telt!!! Az S7 2014. 06. 25-én érkezett meg, és 06. 26.-án 01:30-kor már érkezett is a vámtól az sms!
Ezek után jött a szokásos email elkérés stb stb és aztán jött a csomag adatainak elküldése, gondoltam úgy van hogy cska egy sms-est küldtek mert mind a két telefont egyszerre küldik ezért elküldtem nekik mind a két csomagról az adatokat. Ezután kiderült hogy ez csak is kizárólag az S7 telefonomra vontakozik. Írtam egy levelet a vamkontakt email címére, hogy ez minden jó de mi van a másik telefonommal???
Valakinek volt már ilyen "élménye"? Vélemény? Vagy az lenne a legegyszerűbb ha holnap felhívnám őket?? :W :W :W :W

(#78611) Biqci válasza gipsztigris (#78609) üzenetére


Biqci
aktív tag

+1

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#78612) citkar válasza Biqci (#78608) üzenetére


citkar
addikt

Attól, hogy nem állították ki a fizetendő vám és ÁFA díját, még be kell fizetni, csak neked kell (törvény szerint) utánajárni.

(#78613) Gabócza válasza BenDos (#78610) üzenetére


Gabócza
senior tag

Ez a Te fórumod: Külföldi rendelések: boltok, fizetés, postázás

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#78614) wwenigma válasza Biqci (#78608) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A tippadás a vámelkerülésre, az illegális. De tényleg hagyjuk inkabb.

Laza... : akkor idemásolom:

Az adócsalást az követi el, aki az adókötelezettség megállapítása szempontjából jelentős tényre (adatra) vonatkozóan valótlan tartalmú nyilatkozatot tesz, vagy ilyen tényt (adatot) a hatóság elől elhallgat, és ezzel vagy más megtévesztő magatartással az adóbevételt csökkenti, illetve aki a megállapított adó meg nem fizetése céljából téveszti meg a hatóságot, ha ezzel az adó behajtását jelentősen késlelteti, vagy megakadályozza.

Csempészésért felel, aki nem közösségi árut a vámellenőrzés alól elvon, vagy a vámtartozás, a nem közösségi adók és díjak, illetve a biztosíték megállapítása vagy beszedése szempontjából lényeges körülmények tekintetében valótlan nyilatkozatot tesz, és ezzel a vámbevételt csökkenti.

Éveket soroljam?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78615) Laza... válasza citkar (#78612) üzenetére


Laza...
addikt

Hát persze. Ez annnnnyira nonszensz :))

Never give up!

(#78616) citkar válasza Laza... (#78615) üzenetére


citkar
addikt

Nem én találtam ki, ha szerinted nonszensz a dolog, másnál panaszkodj.

(#78617) Laza... válasza citkar (#78616) üzenetére


Laza...
addikt

Elnézést, nem tudtam hogy mintapolgár vagy :ásít:

Never give up!

(#78618) Biqci válasza citkar (#78612) üzenetére


Biqci
aktív tag

Ha 60-as táblánál 70-nel megyek az szabálysértés, akkor jelentsem fel magam? Gyerekek, ne legyünk már ennyire vaskalaposak!

wwenigma: ahogy írtad: ha elhallgat. Kérdés? Kérdeztek? ha igen elhallgattam? Csak rendeltem, semmi egyéb. Nem elefántagyarat, nem gyémántot, nem kitömött pandát, csak egy egyszerű műszaki cikket, ami nem COCOM listás.

[ Szerkesztve ]

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#78619) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Itt még 200 hozzászólás után is egymás ekézése megy? :D

Hihetetlen... annyi maradt emg, hogy láttam egy fake-Lenovo-t utána lentebb görgetve EKEEKEKEKEKE... :W

-

(#78620) Dominó85 válasza Graphics (#78619) üzenetére


Dominó85
veterán

:C

* Péter - 06302461862 *

(#78621) citkar válasza Laza... (#78617) üzenetére


citkar
addikt

Mióta beszélünk rólam? Azt írtam, amit előírtak, engem ne keverj bele kérlek. Ezt a témát nem kéne támogatnod, ebben a fórumban.

(#78618) Biqci :
A te dolgod, hogy mit csinálsz, de létezik olyan, hogy: törvény, ami azt írja elő, hogy be kell fizetned.

A kresz szerint be kell tartsd a sebességhatárt, de arról nem tudok, ha megszegnéd, utólag is bejelentési kötelezettséged lenne (de lehet én vagyok tudatlan). Viszont az előbbi esetében nem feljelentési, hanem fizetési kötelezettséged van.
Csak, hogy te is megértsd, nem én találtam ki, nem én vagyok a behajtó, nem is az én felelősségem és senkinek se mondom meg mit tegyen, hagyjatok ki belőle, csak rávilágítottalak, hogy a befizetendő ÁFA be nem fizetése törvénytelen, ezért írták azt feljebb, amit.

[ Szerkesztve ]

(#78622) janaman01


janaman01
addikt

A nagy ló...szt....nem én hibázok hanem a vámosok ha nem áfázzák....ha én nem fizetek akkor ők rosszul végzik a munkájukat ergó fizzesen ő...:)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#78623) Biqci válasza citkar (#78621) üzenetére


Biqci
aktív tag

Bocs, ha félreértetted, nem téged akartalak zríkálni, csak az nálam a kérdés, ha az állam, mint legfelsőbb szerv nem hajt be, akkor nekem mint átlagembernek kell utánajárni az állam helyett, hogy mit kell befizetnem?

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#78624) klogw válasza wwenigma (#78614) üzenetére


klogw
aktív tag

Most, hogy ezt beidézted, eszembe jut, hogy te képes vagy a modikhoz elrohanni, ha szabályszegést tapasztalsz vagy sértve érzed magad.

(#78623) Biqci
A törvény nem arról szól, hogy az állam feladata behajtani az adót, hanem hogy ez és ez után az állampolgár adót köteles fizetni az államnak. Érthető a különbség? Az adóbevallásodat sem az állam készíti el.

[ Szerkesztve ]

(#78625) Remiel válasza Biqci (#78623) üzenetére


Remiel
őstag

igen ez pontosan így van...

ha nem fizetsz mondjuk villanyszámlát, az nem mentesít, hogy nem kaptál csekket és ez az adóra is vonatkozik

janaman01 tehát ha más hibázik fizessen helyetted (bár mondjuk ez nem hibázás, csak figyelmetlenség, vagy szerencse neked, nézőpont kérdése)... ha egy postán fizetsz kétezressel, de húszezresből kapsz vissza, akkor örülsz, vagy szólsz?

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#78626) wwenigma válasza Biqci (#78623) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ezt kérdezd állambácsitól, miert foglalta törvénybe.

klogw: ha valaki pH! alapelveket megserti, szolok modinak. Ennyi. Ha szemelyeskedessel, akkor is.

MAC72: a kmz/kml file-t google drive-ra feltoltve meg tudod osztani, az everytrail eltuntet ezt-azt belole. Köszi a rogzitest. Annyit megjegyeznék hogy senki sem célhardverhez akarja hasonlitani a telefonok GPS képességét hanem egyéb telefonokhoz amik mas SOC-cal vannak felszerelve és nem okoztak eddig csalodast. :R

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78627) MAC72 válasza wwenigma (#78598) üzenetére


MAC72
tag

Szerettem volna kicsit kiállni a G4S mellett GPS tekintetében, sajnos az EveryTrail oldala jelenleg nem elérhető, így nem tudom feltölteni a mai tesztem. Szarvas-Gyula útvonalat rögzítettem. Kíváncsiságból, mivel többször szóba került itt ez a fajta tesztelése a GPS-nek. Teljesen elégedett vagyok az eredménnyel, bár lehet, hogy csak én fogtam ki egy jó példányt. Sajnos egyetlen telefon tesztjéből nem lehet általánosítani, ezért nem állíthatom, hogy a G4S GPS terén tökéletes, vagy közeli, de szerintem az enyém teljesen jó. (hiszen ez nem egy célhardver, csak egy telefon)

Ha elérhető lesz az oldal, feltöltöm a rögzített útvonalat.
A rögzítés idejére a mobilnetem kikapcsoltam, mert nem akartam, hogy befolyásolja az eredményt, viszont egy Telenor SIM hálózaton volt, mert fontos volt, hogy elérhető maradjak.

(#78628) klogw válasza janaman01 (#78622) üzenetére


klogw
aktív tag

Mások tévedése vagy mulasztása senkit nem mentesít a jogkövető magatartás kötelezettsége alól, sem elmulasztása esetén annak lehetséges jogi következményeitől.

(#78629) Laza...
Maradjunk annyiban, hogy törvényt/jogalkalmazást ismerő. ;]

[ Szerkesztve ]

(#78629) Laza...


Laza...
addikt

Azért jó látni, mennyi törvény tisztelő polgár gyűlt itt össze ;]

Never give up!

(#78630) fa4hu válasza MAC72 (#78627) üzenetére


fa4hu
őstag

Melyik ROM van fenn rajta?

(#78631) beneszilo


beneszilo
tag

Köszönöm a segítségeteket!

(#78632) Biqci


Biqci
aktív tag

Na akkor levontam a végső konzekvenciát: ha az országban a jogkövető magatartás ennyire képviseltetné magát akkor nem lenne pl. körbetartozás, lehúzás, gerinc nélküli érvényesülés és az ország nem itt tartana ahol tart és ezt minden demagógia nélkül mondom.

Újra kijelentem, nem a vita, csak a tények miatt vetettem fel az eredeti kérdésemet.

[ Szerkesztve ]

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#78633) MucsMDR válasza aytukabozs (#78579) üzenetére


MucsMDR
csendes tag

Felhasználó vagyok, nem szakmám a kütyükereskedés, tesztelés.
2x vettem Lenovot onnan, soha nem volt gond a magyarosítással, a rootolással, nem fagynak, hibátlanul működnek. Fizettem PayPallal, Simán jötta postán. Nem tudom, sokkat olcsóbb-e másutt, de még nem kavirnyáltam főzött romokkal, különböző orosz hekkerek által "optimalizált" oprendszerekkel (még PPC-s HX4700-ás koromban igen). Megvettem, használom, elégedett vagyok vele. Míg van aki hónapokig tököl, várja a csodamasinát, én már rég használom, élvezem. Nem játszok vele.
Bejött az etotalk - Lenovo kombó.
Próbáltam más kétsimes (Mediadroid vagymi) kínait, de recseg-ropog- kopik nem tetrszik. Ennyi
Láma vagyok? lehet.
De mint a statisztika mutatja, nem kell ide sem járnom sűrűn segítségért, meg rom frissitás után kajtatni...

[ Szerkesztve ]

(#78634) Xabi78


Xabi78
aktív tag

Egy picit nehezemre esik eldönteni, hogy ami itt folyik, az a savanyú a szőlő effektus, vagy csak szimpla képmutatás... :))

Cave canem!

(#78635) paulkaresz válasza Biqci (#78632) üzenetére


paulkaresz
aktív tag

már két oldal rólad szól,szerintem örülj a szerencsédnek és pihenj egy kicsit.

Az élet olyan mint egy tekercs WC-papír ... Minnél közelebb van a vége annál gyorsabban fogy!

(#78636) MucsMDR válasza tobias40 (#78593) üzenetére


MucsMDR
csendes tag

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appstar.callrecorderpro&hl=hu

nekem ez hibátlan. Megvettem, tökéletes mindne funkciója.

(#78637) RVR400 válasza wwenigma (#78614) üzenetére


RVR400
veterán

Egyébként valami nem stimmel, mert ez így szól:

163. Vámszabálysértés

209. § (1)330 Aki nem közösségi árut a vámellenőrzés alól elvon, vagy a vámtartozás, a nem közösségi adók és díjak, illetve a biztosíték megállapítása vagy beszedése szempontjából lényeges körülmények tekintetében valótlan nyilatkozatot tesz, feltéve, hogy a vagyoni hátrány a százezer forintot nem haladja meg, úgyszintén, aki e cselekmények bármelyikét megkísérli, szabálysértést követ el.
(2)331 Aki az (1) bekezdésben meghatározott cselekményt a vagyoni hátrány mértékére tekintet nélkül gondatlanul követi el, szabálysértést követ el.
(3) Az (1) és (2) bekezdésben meghatározott szabálysértés miatt a Nemzeti Adó- és Vámhivatal vámszerve is szabhat ki helyszíni bírságot.
(4) E § alkalmazásában
a) biztosíték alatt a vámtartozás, illetve a nem közösségi adók és díjak megfizetésének - vámjogszabályok által meghatározott formában történő - biztosítását,
b)332 vagyoni hátrány alatt a vámtartozás, illetve a nem közösségi adók és díjak megfizetésére vonatkozó kötelezettség nem teljesítése miatt bekövetkezett bevételkiesést
kell érteni.

Nincsenek évek, csak pénzbírság. Másrészt utólagosan a NAV nem foglalkozik vele, mivel ezzel az erővel bármit legalizálhatok itthon, még ha loptam is, mert külföldről van, és én utólag be is jelentettem, és fizettem utána ÁFA-t.

Másrészt az összes vámügyintézőt le lehetne csukni az elméleted alapján. ;)

[ Szerkesztve ]

(#78638) Remiel válasza Xabi78 (#78634) üzenetére


Remiel
őstag

tudod elég szomorú és abszolút jellemző, hogy csak ez a két lehetőség jut eszedbe... bár nem csodálkozom, az egyik legnagyobb suttyó nép a magyar - elég megnézni a kint dolgozók "összetartását" - és ezt úgy is ki merem jelenteni, hogy én is ide születtem és itt is élek...

Biqci pont azért vagyunk ott ahol vagyunk, mert ezek a dolgok nem számítanak, sőt az adócsalás nemzeti hőstett... és bocsánatos bűn amíg a jó oldalon vagy persze :)

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#78639) wwenigma válasza RVR400 (#78637) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez a VÁM, az ÁFA az ADÓ. Keress rá a szövegemből egy részre.

És nem elmélet hanem törvény, bakker ennyire rohadt nehéz megérteni? Az elmélet a lopott áru legalizalasa, mert az nem letezik...

feltéve, hogy a vagyoni hátrány a százezer forintot nem haladja meg, úgyszintén, aki e cselekmények bármelyikét megkísérli, szabálysértést követ el.

100e felett mar mas kategoria, nyugodtan lapozgasd tovabb a jogtárat.

mod: van egy pénzügyőr haverom, megkérdem mit mond meg lehet beugrunk ide oda vele...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78640) RVR400 válasza wwenigma (#78639) üzenetére


RVR400
veterán

Akkor próbálj meg utólag elintézni egy ilyen befizetést, utána megbeszéljük. ;)

(#78641) aytukabozs válasza MucsMDR (#78633) üzenetére


aytukabozs
addikt

Valamit félreértettél, nem állt szándékomban offenzívnek lenni, és most sincs, DE;

a lenovo bárhonnan veszed jóeséllyel müködik OOTB, ez nem az etotalk érdeme.
ha kifizeted a DHL-t és megbízható boltból, körültekintően rendelsz akkor nem vársz hónapokat, ez sem etotalk specialitás.

Az már viszont az, hogy a telefonnal együtt rásóznak a figyelmetlen/felkészületlen vásárlóra egy rakat playstore-ból letölthető alkalmazást plusszpénzért.
Meg hogy meglehetősen drágán mérik a DHL-t is, meg a máshol ingyenes csigapostákat is.

Ha neked ők jöttek be azzal nekem nincs bajom, nem is lehet. De ha valaki itt azt kérdezi honnan vásároljon és első tippnek az etotalkot kapja, akkor úgyérzem le kell írjam ezeket a tisztánlátás kedvéért.

béke :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#78642) klogw válasza RVR400 (#78637) üzenetére


klogw
aktív tag

Gondolkodj már egy kicsit!

"utólagosan a NAV nem foglalkozik vele, mivel ezzel az erővel bármit legalizálhatok itthon"

Egy beérkező áru legalitása két dolgon múlik: 1. legális módon érkezik, 2. legális forrásból.

1. Mivel éppen maga a vám és adó megfizetésén múlik, hogy valami legálisan vagy feketén kerül be az országba, baromságokat beszélsz, mikor úgy állítod be, mintha ezzel valamiféle kiskapus legalizálást intéznél el.
2. Az adó összegének megállapításához nyilván bekérnek egy számlát vagy valamilyen, az értéket ill. az eredetet igazoló dokumentumot.
A fekete kereskedelem mellé megkockáztatsz egy okirathamisítást is? Akkor a kettővel egyszerre fognak meg. (Adott esetben még mellécsapnak akár egy orgazdaságot is.)

NEM TUDSZ te itt semmit abban a kiskapus értelemben legalizálni, ahogy te azt gondoltad az idézett mondatodban. (Persze megpróbálhatod, ha jók az idegeid és az ügyvédeid.)

[ Szerkesztve ]

(#78643) Biqci válasza paulkaresz (#78635) üzenetére


Biqci
aktív tag

Na szóval, több mint egy fél órája már pihentem, mikor észrevévén felszólításod nem tudtam ellenállni, hogy billentyűzetet ragadjak. Az mit a szememre hánysz az általam készített 8 bejegyzés plusz kontra, ami szerintem nem egészen két oldal. A bűnöm mindössze annyi, hogy valamely ok miatt (lehet pillanatnyi elmezavar), úgy ítéltem meg, hogy felteszem ezt a vitát generált kérdést. Ezt utólag már bánom, azaz nem, nem bánom ugyanis mostanában többször olvastam ÁFA és egyéb ügyekről, biztosításról, stb. tehát feltételeztem, hogy foglalkoztatja az embereket. Csak azt tudom mondani, senkit nem biztattam törvénysértésre, csak a szabad választás lehetőségét vetettem fel, ami egyébként is 4 évente mindenki számára megadatik.
De mostmár tényleg peace, reggel mennem kell pénzt keresni.

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#78644) trebrona válasza wwenigma (#78626) üzenetére


trebrona
nagyúr

10 nappal ezelőtt ment PÜ.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#78645) wwenigma válasza trebrona (#78644) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bocsanat valoszinuleg meloban elolvastam es nem tudtam egybol valaszolni ra. Potoltam... :B

Android L várható a jelenlegi 4magos MTK SOC-okra szerintetek?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78646) RVR400 válasza klogw (#78642) üzenetére


RVR400
veterán

Tehát egy tökéletes társadalomban élek, ahol nem lehet ilyet megoldani. :) Jó tudni. ;)
Sajnos a jelenlegi jogrendszerben még csak jó ügyvéd sem kell, és jó idegek sem. Valamint biztosan ilyen üggyel foglalkozik egy egész NAV-os nyomozócsoport, mert akkora kapacitásuk van, hogy 20 dolláros ÁFA meg nem fizetésekre is jut legalább 2 szabad ember. :D

[ Szerkesztve ]

(#78648) wwenigma válasza #45553408 (#78647) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nos kérdezz akkor... ja nem, csak egy masik off...

Így visszaolvasva minden kerdezo kapott választ és tippet/linket.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#78649) klogw válasza wwenigma (#78645) üzenetére


klogw
aktív tag

Ne lagoljon, kezelje szépen a netes kapcsolatot, és legyen takarékos az aksival. Ennyit várok az androidtól, tökmindegy milyen "rajtszám" vagy címke alatt teszi.

[ Szerkesztve ]

(#78650) janaman01


janaman01
addikt

Há most má az egész prohardvert meg kell semmisíteni...:D ez tűrhetetlen ..uff akarom mondani off

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.