Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61301) Viktor0610 válasza aytukabozs (#61298) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, maga a mentés nem volna hosszabb, mint 978 mega, de a tömörítés miatt kellhet több hely.
Szerintem simán kellhet neki 1,5-2 giga is... :)

Samsung Galaxy A54

(#61302) vargaz88


vargaz88
újonc

Sziasztok!

Szeretnék venni egy új telefont, jelenleg SII használok. Minsőgében hasonlót vagy jobbat szerenték.
Sajnos, abszolút nem értek ezekhez a dolgokhoz.
Nagyon tetszenek az Elephone P8, és az INew V3 ultrathin,(ezeket nem láttam a magyar oldalon) de ezeket mind külföldről kellene rendelnem.
A kérdés, hogy rosszabbul járok-e, ha az anrodidvasar.hu-ról rendelek telefont és ők elintéznek nekem mindent, vagy én rendljem meg.
Ha jobban járok az androidvasar.hu-ról, akkor talán két telefont találtam, ami tetszene, az egyik a Cubot one, amiről láttam, hogy már korábban jókat írtak
a másik ez: http://androidvasar.hu/android_mobiltelefonok/android_kapacitiv_mobiltelefon/uj_6__htm_h9001_android_42_3g_mtk6582_negymagos_1_3_ghz-es_qhd_gps-es_phablet_okostelefon_ajandek_bortokkal

ez a paraméterek alapján mennyire jó? mennyire marad el az előbb, fent említett telefonoktól.

Előre is köszi.

Zsóó

(#61303) kano válasza vargaz88 (#61302) üzenetére


kano
nagyúr

Xiaomi Hongmi. Ha mindenképp itthonról akarsz rendelni, akkor [link]

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#61304) dorkababa


dorkababa
aktív tag

Minideal rendelés,2 hete rajt ülnek (ok,csájnatown ünnep miatt lógisch)
Dhl szállításnál kipöttyözve,18 dolár körüli összeg hozzácsapva a fizetett cumó árához,paypallal kiegyenlítve.
erre ma jön a válasz,hogy:
Grace 09:58:47
i'm sorry,we haven't ship it , you need to add $35 for the shipment
Grace 09:59:09
your shipping address belongs to remote areas ,and normal DHL can't arrive.If you insist to send it by DHL,then you should pay more $33 for the remote DHL freight

HE?
akkor jól gondolom,hogy pénz visszakért,az felejtsük el egymást?

(#61305) Crytek válasza kano (#61303) üzenetére


Crytek
veterán

Kétes számomra az ilyen bolt :O

Next PC Upgrade: 2022

(#61306) Viktor0610 válasza vargaz88 (#61302) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Abból kiindulva, hogy pl. a Lenivo S920-at dupla annyiért adja, amennyiért Kínában megvehem, nálam felejtős kategória.

Samsung Galaxy A54

(#61307) Viktor0610 válasza Crytek (#61305) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Teljesen rendben van a bolt. Nem trükközik az ÁFÁ-val, az oldalon fennvannak a cég adatai, a gariztatást intézi -még, ha pénzért is.

Samsung Galaxy A54

(#61308) bunkomen válasza Sanyesz. (#61262) üzenetére


bunkomen
tag

Sikerült ROM-ot szereznem. Bár az én telefonom IHTC ONE, de teljesen megegyezik a HDC ONE készülékkel. Kernel, build, stb szám megegyezett. Próba szerencse alapon, leszedtem annak a ROM-ját és flashtool-al ráraktam. Működik :))
Köszönöm a segítséget!

Üdv

(#61309) Sanyesz. válasza bunkomen (#61308) üzenetére


Sanyesz.
őstag

No, akkor szerencséd volt. Ellenben legalább okultál azon, hogy megfelelő előkészületek nélkül (értsd: rendszermentés), nem szabad belevágni rendszerkomponensek letakarításába.
Ha valóban kompatibilis az IHTC és a HTC (mily' meglepő ;] ), akkor nem lehet gond angol CWM telepítése sem, amivel már a mentés és a további ROM cserék is megoldhatók. :K

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#61310) Indy1 válasza zero977 (#61293) üzenetére


Indy1
tag

egyiket sem
ha nem lenne akcios, eszedbe se jutott ezeket a modeleket nezni , plane megvenni.
30$ off- nem eleg ok arra , hogy bele ugorj...

(#61311) bunkomen válasza Sanyesz. (#61309) üzenetére


bunkomen
tag

Az biztos, hogy én nem nyúlok hozzá többet:D

Üdv

(#61312) arfer válasza bunkomen (#61311) üzenetére


arfer
aktív tag

Soha ne mondd, hogy soha :D

(#61313) RVR400 válasza arfer (#61312) üzenetére


RVR400
veterán

Nem is mondta. Csak azt, hogy többet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61314) Viktor0610 válasza kano (#61303) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pont elszántam magam a vásárlásra, erre nem elfogyott? :W

Samsung Galaxy A54

(#61315) iMaverick válasza Viktor0610 (#61307) üzenetére


iMaverick
addikt

a gariztatást intézi -még, ha pénzért is.

?? Tehát ha a tőlük vett telefonnal valami gyík van, akkor még külön felárért visszaküldik Kínába? A postára én is el tudom vinni... :U

Egyre jobbak ezek az új üzleti modellek. Mondjuk nekem már a Samsung-gal is ilyen bajaim voltak, hogy a garanciafutár elviszi a telefont, sőt cserekészüléket is adnak. Namost nekem egyszer nem volt bajom a Samukkal annó. (Megjegyzem a kínai telóimmal sem.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#61316) kano válasza iMaverick (#61315) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor mi volt a baj velük, ha nem volt bajod? :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#61317) Zeki válasza dorkababa (#61304) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azt jelenti, hogy a dhl-nek van szórási körzete az országban, te ezen kívűl vagy, és csak extra pénzért viszik el neked. a postázós topikban keress rá, vagy google , dhl remote area hungary

(#61318) overland


overland
aktív tag

Sziasztok,

átvennék egy 4"-4.3"-4.5" 4.7" körüli 1gb-4gb telót.

ha valaki esetleg csak azért adná el, mert nagyobbat szeretne...
nem mindenáron jeligére...

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#61319) TCr


TCr
veterán

Lenovo A656 - shipped.
Mennyi "várakozási időre" számíthatok?
(Singpost)

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#61320) fateless válasza dorkababa (#61304) üzenetére


fateless
veterán

Ezt az extra összeget nem a bolt számolja fel neked, hanem a DHL. Megteheted azt is, hogy visszamondod a rendelést, vagy ráfizetsz, vagy egy rokon/barát címére kéred inkább a "remote area" területén.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#61321) Sanyesz. válasza fateless (#61320) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Amúgy a MiniDeal az egyik legmegbízhatóbb kínai bolt. Ezt tapasztalatból mondom. Nyilván kaptak visszajelzést a DHL-től, hogy szállítási cím "remote area".

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#61324) iMaverick válasza kano (#61316) üzenetére


iMaverick
addikt

A Samsung-gal az volt a bajom, hogy "előre" kifizetetett egy sor olyan szolgáltatást, amit 1, nem vettem végül igénybe, 2, nem tartottak be. (Pl. 1,5-2 évig kellett volna biztosítani az új droid-okat... Ezt letudták azzal, hogy az aktuális droidhoz kidobtak pár frissítést... :((( )

A 3 készülékkel úgy baj nem volt, tehát nem voltak rosszak, csak a használat közbeni teljesítményükkel volt bajom. (Egy Omnia, egy Galaxy Ace, végül Galaxy W. Ez utóbbi ha még két magos is lett volna, akkor lehet nem cseréltem volna, csak max. mostanában.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#61329) kmarci25 válasza kmarci25 (#61328) üzenetére


kmarci25
veterán

Mobilamb.hu-val történt mai levélváltás, hátha valakit érdekel.

Kérdés:
Üdvözlet! A Zopo ZP780 (http://www.zopomobileshop.com/en/228-zopo-zp780-android-smart-phone.html) típusú telefon forgalmazását nem tervezik a közeljövőben?

Felelet:
Kedves Márton!
Tervezzük az összes aktuális modell tartását. Épp rendelés előtt állunk, így ha elérhető, fogunk belőle kérni. Néhány hét még kell, hogy pontosabbat tudjak írni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#61330) Upo válasza aytukabozs (#61294) üzenetére


Upo
addikt

Allwinner A13-hoz:

Nagyon vigyázni kell az A13-al, nem igazán jók a cwm-ek rá, univerzális jó nem nagyon van, ha olyant találtál ami a te típusodon biztos teljesen jó és nem téglázza le visszaállításkor (nem fogsz), csak akkor használd.
A13-on adb shell-ben szoktuk dd-vel menteni a partíciókat. Nem tudom mit akarsz rárakni, gyakorlatilag nincs két egyforma mégha ugyanúgy néz is ki. Pl. a touch szinte 101% hogy nem fog menni másik rommal, nem beszélve a kameráról, szenzorokról, wifi ...
Csak akkor fogj neki bárminek ha van a gyári szoftodról flashelhető rom (gyártó honlapjáról /ha van gyártó egyáltalán/) :(
Uberizer-el lehet esetleg kicsit piszkálni de az is egy gombnyomással tönkreteheti ha nem tudod mit csinálsz.

USB debugging mindig legyen bekapcsolva!
Ha nincs root-olva akkor ott is vigyázni kell mert vannak olyanok amik a busybox cseréje után eldobják a data partíciót (olyan mintha minden bekapcsolásnál hard reset lenne csak nincs belső tárhely sem), ha van adb esetleg vissza lehet kézzel ügyeskedni, a root script dolgait kell kézzel visszaállítani.

Ajánlom a techknow és a slatedroid olvasgatását mielőtt beletúrsz!!!

Még 1x: ha nincs gyári szoftver ami flashelhető akkor 1 mozdulat és ajtókitámasztó lesz, vagy esetleg annyit össze tudsz hozni hogy otg-n legyen egér és esetleg wifi.
Ha van gyári szoft akkor lehet próbálkozni, max. visszaflasheled. De hozzá való legyen! Minden betű szám revízió... stimmeljen az eredetihez! Ha még garos akkor legjobb először egy próba flash, ha működik akkor lehet haxolni. A hardver szinte tönkretehetetlen csak az a baj hogy ha nem találsz hozzá való szoftvert akkor nem lehet full működőre éleszteni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#61331) Jakuu


Jakuu
őstag

Melyik MTK chippel szerelt keszulekrol tudtok, amihez letezik olyan custom ROM , amivel a CPU orajele allithato ill csokkentheto ?
Eddig en ezeket talaltam: Micromax A110 es az Oppo N1 (ezt eleve Cyanogenmoddal adtak ki)

(#61332) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Tmallboxon mától, március 10-ig 5%-os kedvezmény van a BIG5 kóddal. :))

Samsung S9

(#61333) aytukabozs válasza Upo (#61330) üzenetére


aytukabozs
addikt

Pont azért gyakorlok ezen mert kissé ronyó állapotban van, és bár direkte elrontani nem akarom, de nem is fog földhözvágni ha mégis...
A jégkrémmel ami rajta van szinte használhatatlan, gondoltam megnézem mit tud JB-vel.
ÍGY rootoltam, és EZ a recovery lett rátéve.

itt állok most mert olyan romot nem találtam még amivel neki mernék vágni.

És ez nem is baj mert én azt hittem hogy a recovery-vel pont azért backupolok hogy vissza tudjam állítani a mostani állapotba.
Ezek szerint az nem működhet?

Mindenesetre köszi az infókat!!!

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#61335) Zeki válasza TCr (#61319) üzenetére


Zeki
nagyúr

1 hónap minimum.

(#61336) Mizse válasza Zeki (#61335) üzenetére


Mizse
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani hasonló kinézetű telefonokat mint a ZOPO ZP980. Leginkább a hátsó kamera elhelyezés a fontos.

[link]

Kösznöm!

(#61337) zoliboy76


zoliboy76
újonc

Szép napot emberek !! egy nagy segitségre lenne szükségem ! van a nejemnek egy ATAB4 tipusu csoda teloja és ráült :(( felforgattam már a világot egy érintö képernyöért de sehol semmi ! valaki esetleg valami ötlet merre lessem !! ? kb 40 szervizt hivtam emil stb stb de semmi !! nem akarom kidobni !! egyre joban beválnak a kinai dual mobilok a családba !! bátorgodtam magamnak is rendelni egy HTM M3 kiváncsi vagyok milyen lessz !! holnap jön :) ha tudtok nekem ASTAB ügyben valamit kérlek irjatok lesem a forumot régota !!:)) elöre is köfi :)

(#61338) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

(#61339) atv72


atv72
tag

Sziasztok,

uppolnám:
- nem vagyok droid bajnok, androidon telefonom egyenest kínából még nem volt (YunOS igen, de vissza is küldtem)
- kinéztem egy telefont
- 'gyári' (no root) verzióban küldi a panda (angol nem gond nekem, gapps-ot ígér a panda)

DE kérdés:
- chinese appokat le tudom valahogy törölni róla? használható tud lenni egy ilyen készülék vagy túl nagy a kompromisszum?

(iocean x7 hd)

Köszönet!

(#61340) gyűrű


gyűrű
addikt

Bocsi de ezt nem tudom kihagyni, még ha hosszú is az idézet:

Tényleg lehetetlen már jó mobilt venni?

"A mobiltelefon méretű érintőkijelző a vékony ujjú emberek lobbijának szörnyű diadala, az olyanoké, mint amilyen Steve Jobs volt. Iphone-méretben az érintőkijelző pontatlan, főleg nekem, én örülök, ha az OTP-ben eltalálom, melyik sorba kell sorszámot nyomnom. Ezért az érintőkijelzős szarok nálam szóba se jöhettek, amíg a telefonok nem kezdtek nőni. A HTC Titannál szálltam be a körbe, és azóta nagyjából megszoktam, de sosem szerettem meg a Forradalmi Irányítást, ami még ma is pontatlan, és ami azt követeli meg a júzertől, hogy folyton eltakarja a képernyőn látható kontentet (mobilos játékok, loller). Szóval én leszarom, hogy iOS, Android vagy WP, mert platformtól függetlenül gyűlölöm az érintőkijelzőt, hiányoznak a rendes gombok, és remélem, Steve Jobsnak a pokolban kell ukuleléznie az örökkévalóságig."

iPhone

„Néha eldobja a 3G-t , és kínkeserves eljutni a menübe, hogy ki- és bekapcsoljam. Úgy általában borzalmas a menüstruktúra, sose tudom mit hol keressek.”

„Az összes eddigi iPhone-om összekarcolódott, bármilyen kesztyűs kézzel is bántam vele. Régebb óta van meg a kerámialapos tűzhelyem, amit hetente végigvakarok egy fémpengével, mégis különbül néz ki. És még egy apróság, a szervizköltség: a másfél éves iPhone 4S egyik napról a másikra úgy döntött, nem tölt többé. Ez az állapot azóta is tart, és 80 ezer forintért meg nem javíttatom, az biztos."

"Két éve vettem, teljesen jól működik, de mára az iOS-frissítésekkel elkezdett lassulni, úgyhogy a 7.0.3-nál leállok. Egyszer fagyott, párszor nem csöngött és nem rezgett, de aztán mindig magára talált. Igazából kurvára elégedett vagyok vele. Egy megtért volt nokiás."

„Én azt utálom rettenetesen, hogy csak az iTunes-szal lehet zenét rakni rá, és nehezen szánom rá magam, hogy megbirkózzak a feladattal. Mióta iPhone-om van, sokkal kevesebb zenét hallgatok, és ez borzasztó. Azt is utálom, hogy a 16 GB tárhely nagy részét elviszik az appok meg az operációs rendszer, és ezért egyfolytában betelik. Az is idegesítő, hogy van egy ilyen gyönyörű és elegáns telefon, amit muszáj az embernek otromba műanyag tokba dugni, ha nem akarja, hogy használhatatlanul karcos legyen. Ez olyan, mintha az embernek minden szép cipőjére zacskót kellene húznia."

„Két iPhone-om volt eddig, mind a kettő csodálatosan működött pontosan kétéves korukig, aztán két év és egy napos kortól kezdve elkezdtek belassulni, fagyogatni, meg az appokból random kilépegetni. Holnaptól Nexus 5-öm lesz, olyan érzésre számítok, mint amikor a gagyi vígjátékban a meleg Csányi Sándort fejbe vágják, és ettől hirtelen megheterósodik."

Android

„Bírom az Androidot, de amikor a vissza gomb nem azt csinálja, amit akarok, akkor nagyon be tudok pöccenni.”

„Nexus 5: Tudnám díjazni, ha megint három napig bírnák a telók egy feltöltéssel, ha olvashatóbb lenne a kijelző a nyári napsütésben. A mobilnet kikapcsolása igényel egy extra klikket az eddigiekhez képest, ez púderezett pöccsel tolja ánuszon a lelki békémet. Nem a telefon hibája, de az 1080p kijelzőn szarul néznek ki a normális felbontásban Sixxről készített animgifjeim – gépen persze tök faszák."

„Samsung Wonder (2012. január): Eleinte megváltás volt az évtizedes Nokiázás után, de ahogy múltak a hónapok, egyre lassabb lett, fagyott, appokból kibaszkodott. 18 hónapos korára az aksija akkorára nőtt, mint az öklöm, az új aksi, hiába Samsung, az eredeti árnyéka. 24 hónapos korára gyakorlatilag használhatatlanná, élvezhetetlenné vált, ha mondjuk a sarki Csőcsaj nyitva tartása érdekelt, gyorsabb volt felöltözni és lesétálni, mint a mobilon rákeresni :(( Másfél hete váltottam LG G2-re, ami csodálatos, csak éppen RECSEG/SERCEG minden egyes érintésre... de ha többet áll érintetlenül az asztalon, akkor meg még hangosabban RECSEG/SERCEG (!!!!). Például a reggeli ébredésnél totálisan elviselhetetlen. Mindezt 2014-ben, egy 2013 augusztusában piacra dobott abszolút csúcsmobiltól!!!"

„Sony Xperia Arc S: Rengeteg szoftver volt rajta, mára kevés, mert egy csomót le kellett törölnöm tárhelygondok miatt. Újakat akkor tudok felrakni, ha kisakkozom, hogy mit töröljek le. Használok takarítóprogramot, de mit sem ér. A facebookos linket nem a Facebook-appban nyitja meg, hanem a böngészőben (és sok hasonló ilyen értelmetlenség). Lassú is, és a wifit néha megtalálja a lakáson kívül is, néha meg tíz perc után, a lakáson belül sem."

„Huawei Ascend G300: A típushibája szerencsére nem jött elő (folt lesz a kijelzőn, ami random idő alatt tűnik el), viszont percekig nem lehet vele telefonálni, ha éppen kijövök a wifi hatóköréből (vagy fordítva). Semmilyen program nem fagy rajta, kivéve a Telefont. Az érintőkijelzője kattog, a hátsó hangszóró recseg, és amikor a telefonhívás szoftvere lefagy, akkor megáll az óra is. Volt már, hogy egy másodperc alatt negyedóra telt el."

„HTC One X+: Imádom minden bitjét és milliméterét. a kijelzőjén fát lehetne aprítani, akkor sem karcolódik, okosabb, mint egy ötödikes, gyors, szép és még talán főzne is rám, ha megkérném. Egyetlen baja van: az lcd tv méretű kijelzőjét a most bejelentett paksi blokkok bírják csak energiával, ezért muszáj a napi töltés :("

„Samsung Galaxy S 4 mini: Nem tölti be a leveleket, hiába frissítek rá. Pedig 10 másodpercenként újratölt."

„Nexus 4: Általánosságban nagyon bejön, két dolog nem tetszik benne. Egyrészt gyorsan lemerül, és nem elég jó felbontású videókat csinál, de mindkettő közismert róla. Ja, meg hogy azt akarja, hogy kössem össze a Google accountommal, amit én viszont nem akarok, bár az NSA így is-úgy is azt olvas el, amit akar.”

„Sony Xperia P: Kósza hibái vannak, de egyébként szeretem, és csodálatosan szép. Csak azt nem szeretem, hogy lassan már nem bír ki egy napot se az aksija szegénynek. :(

„Galaxy Nexus: Nagyon király volt, de sajnos összetört. Egyébként nagyon sokadszorra! Egyszer pl. biciklizés közben esett ki a zsebemből, csúszott 6-7 métert az aszfalton, és nem lett semmi baja, aztán egy kis puffanástól eltört a kijelzője. Biztos egy idő után nagy volt benne a feszültség. Azóta nem találok olyan telefont, ami megfelelne a következő követelményeknek: - nem üvegből, fémből vagy gagyi, könnyen eltörős plasztikból, hanem fasza gumiszerű, könnyen megfogható anyagból van, - alap android fut rajta, - nem kurva nagy, hanem normális, egy kézzel kezelhető méretű, - lehet kapni itthon. Szóval a megmentő megérkezéséig maradok a primkó ősi Nokia mobilomnál, amivel lehet telefonálni, de akár focizni is."

Windows Phone

„Lumia 800: Amikor megvettem, senki sem mondta, hogy nem lesz rajta Windows Phone 8, ez körülbelül 4 hónappal a vásárlás után derült csak ki. Így nincs a telefonban multitasking, sem értesítések. Ha zenét hallgatok és netezek, gyakran lefagy. Nagyon kevés app van rá, mert ki az a hülye, aki a WP 8 helyett a 7.5-re fejlesztene. A hardver nagyon jó, szép, egyszerű, strapabíró, a Nokia jól dolgozott. A Windows Phone oprendszer ezerszer szebb, mint az Andorid vagy iOS, a csempék gyönyörűek."

„Lumia 720: Totál odavagyok érte, gyönyörű és ügyes meg szeretni való is. Az egyik bajom, hogy csak nagyon sok lépéssel lehet szinte mindent megcsinálni, például egy szám elmentéséhez körülbelül 10 gombot kell megnyomnom, és utána bepötyögni a nevet. A beépített zenelejátszója nem túl jó, szerencsére nagyon jól szól, de nem lehet tekerni a mixekben, és ha jön egy hívás, és vissza akarok menni a mixbe, akkor visszaugrik az elejére."

(#61341) Sanyesz. válasza atv72 (#61339) üzenetére


Sanyesz.
őstag

"használható tud lenni egy ilyen készülék vagy túl nagy a kompromisszum?"

A Te igényeidet nem ismerjük. Nem tudjuk, milyen kompromisszumokra gondolsz. De vagyunk itt pár százan, akik első-második-sokadik kínai telefonjukat használják. Az első még lehet véletlen, de a többi... :C
Amúgy igen, le lehet fagyasztani vagy töröli a (nem kívánatos) kínai appokat.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#61342) fotosjani válasza zoliboy76 (#61337) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Van szervizük Magyarországon, gondolom ők tudnak szerezni.

(#61343) tvamos válasza gyűrű (#61340) üzenetére


tvamos
nagyúr

Gyonyoru leiras!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#61344) mong08 válasza gyűrű (#61340) üzenetére


mong08
tag

Most már érdekelne egy olyan is ahol a pozitívakat ollózza össze valaki a telefonokról és nem a negatívakat..

Szinte minden autónak - is - van negatív kritikája mégis q.a sokan vesznek autót is.. (pedig van tömegközlekedés is a világon)
Főzni még mindig jobb a kerámialap.. ( teló melegszik ugyan némelyik, de annyira azért nem..)
telefonálni pedig még mindig lehet kapni hagyományos gombos telókat (igaz egyre kevesebbet), bár gondolom ez azért van mert egyre kevesebb a kereslet irántuk.

Ha megmondod mire szeretnéd használni, akkor szerintem több típust is fognak neked ajánlani, akár ezen a fórumon is. Itt talán kevesebb ember fog Iphone -t ajánlani lévén ez a dual SIM-es topik, jellemzően kínai telefonokkal.

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#61345) Cifu válasza Víz Elek (#61338) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azért annyit hozzátennék, hogy amennyire én láttam, az eddig piacra került MT6592-es SOC-al szerelt telefonok mint 1664Mhz-en (kerekítve sokkal jobban hangzik: 1,7Ghz) ketyegnek, nem pedig 2Ghz-en.

A legnagyobb bajom amúgy az, hogy szép és jó az MT6592, de hamarosan várható az MT6595, immár LTE támogatással...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#61346) GuruZone válasza Víz Elek (#61338) üzenetére


GuruZone
őstag

#61345: Cifu, ha a kezemben lesz, egyből jelentek!

a csokiolvasztó teszt odavág :) MT6592 True Octa-Core: Thermal Benchmark

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#61347) motrola válasza gyűrű (#61340) üzenetére


motrola
aktív tag

Köszi nagyon tanulságos leírás. Nagyon sok az igazság benne. Nekem is vannak hasonló tapasztalataim. :C

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#61348) tvamos válasza mong08 (#61344) üzenetére


tvamos
nagyúr

De olyat is irt, hogy tetszett, meg szeretni valo. A Nokia 720, meg a Galaxy Nexus tetszett neki, ha joo latom.

En ennel sokkal negativabb vagyok!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#61349) gipsztigris válasza gyűrű (#61340) üzenetére


gipsztigris
addikt

Elég lett volna a cikket belinkelni! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#61350) Cifu válasza mong08 (#61344) üzenetére


Cifu
nagyúr

A dologban inkább az a szép, hogy akárcsak az autóvásárlásnál, a vevők többsége nem azt méri fel, hogy mi a fontos számára, a saját használati szokásai mellett, hanem inkább az érdekli, hogy trendi legyen. Ilyen téren kiemelném pl. a Nexus 4-et, a Nexus 5-öst vagy a HTC One X+-t ekéző delikvenseket, aki képesek voltak az új csúcsfon-t megvenni, mert biztos az a menő, de közben panaszkodnak az aksira. Kb. 10 perc Google-zással talált volna 10 olyan telefont, amelyik sokkal nagyobb aksival rendelkezik (pl. Lenovo P780), és akkor boldog lehetne...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.