Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61501) b0bcat válasza pbazsa (#61495) üzenetére


b0bcat
addikt

"Lenovo A850 úgy tudom, hogy tudja aktívként mind a két SIM-et..."

Nem dual active készülék az A850. Úgy tudja "aktívként" a két SIM-et, mint bármelyik dual standby készülék: amíg nem fut be hívás, addig mindkettő fent van a hálózaton. ;)

"Kisebb méretben és négymagosba, 1 giga rammal kb. 40 ezer alatt mit ajánlanál?"

Nehéz dolgod lesz. Kevés igazán jó (= sok szolgáltatás + jó márka) ajánlat van ebben a kategóriában. 45 ezer alatt aránylag sok kompromisszumot kell kötni. :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#61502) atv72


atv72
tag

Mai panda akcióban akkor vettem egy iocean x7 hd-t tnt postával. Kíváncsian várom...

(#61503) Gino20


Gino20
őstag

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi segítségeket.
UMI X3 amit szeretnék venni még több mint egy hónapig nincs várni meg nem akarok.
Ezek közül Ti mit vennétek, javasoltok?
Zopo980 Ebbe csak 1Gb RAM van.
iOcean X7S
Neken N6 Pro
THL W200S ,,csak" 1Gb Ram és nem Full HD
Vagy az eddigi olvasataim szerint abszolút megbízható, de ,,csak" 4 magos THL W8S
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#61504) aytukabozs válasza CoolBoy323 (#61499) üzenetére


aytukabozs
addikt

honnan az info? jiayuofficial facebookon folyamatosan kérdezgetik EU-s sorstársak de semmi válasz...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#61505) RVR400 válasza CoolBoy323 (#61499) üzenetére


RVR400
veterán

Én tegnapelőtt mondtam vissza a HTM H100-re leadott előrendelésemet. Már novemberben lehetett előrendelni, és a december közepi, majd január eleji, majd január végi, aztán február valamikor megjelenés most már február 28-ra van írva. Nem tudom, hogy ennyi idő alatt hányan hagytak ott pénzt a geekbuyingnak. Szóval a V3 marad, így spóroltam 245 USD-t. :D

(#61506) Attee88 válasza myk74 (#61482) üzenetére


Attee88
csendes tag

Nekem is ilyen van. Elvileg 1000mah, de a táblagépem is merül használat közben.
A telóm töltőfejével ami 550mah, (smart 2) meg tölt használat közben is...

Attee88

(#61507) citkar


citkar
addikt

Nocsak, egy egész jópofa, 8 magos Jiake X3s teló, "csupán" 5 collal (már lassan ez is a kicsikhez fog tartozni :) ), amiben 2 GB RAM és 16 GB ROM van és így is csak 225 USD.

(#61508) tomatos


tomatos
aktív tag

Kérdés: pandánál vásárolt ma valaki, egy telót szeretnék venni? A kosár után végigzongorázom a lépéseket, megadok mindent. Az uccsó mozzanak, hogy címek megadás, majd Proceed to checkout után nem megy tovább, valamit dolgozik az oldal, ír is egy dolgot "Submitting order information...", ez eltűnik és ennyi. A my orderbe nem látni, paypal nem veszi le a pénzt a kártyámról. Paypalba beléptem az oké is volt, írták, hogy Continue folytassam a pandawillen. Régebben rendeltem mást nem volt gond.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#61509) svgyula válasza dzsoke2 (#61469) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Csak egy tanács először cseréj kábelt! Nekem több kábel ment már a levesbe DE a töltők, a 2éves is az új is tökéletesen működik a 2200mA akkumulátor ~2-2,5óra alatt akkor is feltölti ha használom közben!
Nem tudom miért írnak itt minden rosszat a kínai töltőkről? Még az ismeretségi körömben sem volt soha gond velük. DE olyanról már hallottam aki ügyesen a konnektorban hagyja a töltőt "mert ha nem használom nem fogyaszt ;) " elven :U de ezeket ugye nem a folyamatos üzemre tervezték!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#61510) Cifu válasza svgyula (#61509) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azért a normálisabb töltők ha nincs rajtuk fogyasztó, elvannak hosszú ideig is bedugva, lévén így túl sok dolguk nincs (igen, egy keveset fogyasztanak eme állapotban is, de ettől még tönkremenniük nem szabadna).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#61511) Sanyesz. válasza svgyula (#61509) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én sem értem ezt a nagy ellenszenvet a "kínai" töltőkkel szemben. Manapság nem látni másmilyent, mint kínait. A neves gyártók töltői is Kínában készülnek.
Persze én is láttam már (linkelve) "felrobbant", Jiayu G3-hoz adott töltőt, de ettől még nem minden töltő ilyen.
Én kb. másfél éve Intersparban vettem egy Concorde töltőt ezer Ft-ért és meglepő módon azóta is működik.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#61512) kmate07 válasza tomatos (#61508) üzenetére


kmate07
csendes tag

Szia!
Ha ez az order review-nál jön elő, akkor nekem is volt hasonló problémám.
Van lent két darab "Proceed to Checkout" gomb. Ha eddig a jobb oldalit próbáltad, akkor most próbáld a baloldalival. (Vagy fordítva...) Nekem ugyanez volt, nem ment tovább addig, nem tudtam mi a baja, a másikkal simán működött, megrendelte.

(#61513) Thoty


Thoty
senior tag

Van valakinek tapasztalata az új octa-core MTK6592 CPU-val szerelt telefonokkal?
Leginkább a GPS minősége érdekelne, mert a mostani Cubot GT99-emben borzalmas (hogy nem működik annyira gyenge)
Érdemes lenne lecserélnem egy Jiake x3s-re, vagy az MTK platformnak még mindig gyenge pontja a GPS?

(#61514) dhraken


dhraken
csendes tag

Sziasztok!
Megjött ma az asszony ZTE V889S-e és nem enged belépni a recovery-be. power+fel , semmi nem történik és utána a bekapcsolás is csak aksi ki-be után lehetséges, ha rom managerből próbálom a reboot into recoveryt ugyanez az eredmény. power+le-re behoz valami kínai izét, de azzal nem sokra megyek. Valami jó ötlet valakinek?

(#61515) arfer válasza dhraken (#61514) üzenetére


arfer
aktív tag

Gondolom, ilyen speciális a gyári recovery-je. De azzal mit akarnál csinálni? Tegyél fel rá CWM-et, vagy TWRP-t.

Pl. gugli keresés után: http://www.pandawillforum.com/showthread.php?23464-multilanguage-ROM-for-ZTE-V889S

[ Szerkesztve ]

(#61516) cappa72 válasza dhraken (#61514) üzenetére


cappa72
nagyúr

A ROM managert ne használd a saját érdekedben MTK platformra.
Használd a mobileuncletools-t. Az való erre a telefonra.

Szedd ki az akkut, aztán vissza, és utána próbáld meg a power+hangerő fel kombót.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#61517) tomatos válasza kmate07 (#61512) üzenetére


tomatos
aktív tag

Köszi. Bal oldalival ment, jobb oldalival nem. Chrome-ba egyikkel sem :( Firefox alatt oké.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#61518) dhraken válasza cappa72 (#61516) üzenetére


dhraken
csendes tag

Semmi nem történik power+fel-re csak a sötét képernyő (nem jön be a gyári recovery sem), és ugyanezt csinálta mielőtt kipróbáltam a rom managert.

(#61519) citkar válasza Thoty (#61513) üzenetére


citkar
addikt

Nem a SoC hibája a GPS problémája, a gyártóknál keresd.
Szóval Jiake x3s tapasztalatokra van szükséged (ha azt vennéd), nézz körül külföldi fórumokon..

(#61520) Gino20


Gino20
őstag

61503
Erre esetleg valaki? :U

(#61521) cappa72 válasza dhraken (#61518) üzenetére


cappa72
nagyúr

ELSŐ A MENTÉS! MTKDroidTools-zal vagy SP flashtool-lal!

Ha root-olt a telefon, akkor az említett mobileuncletools-zal (MUT-tal) felrakhatod ezt, mégpedig így
Ha nem root-olt, akkor flashtool-lal.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#61522) Thoty válasza citkar (#61519) üzenetére


Thoty
senior tag

Köszi, eddig úgy tudtam, hogy SoC függő, merthogy az tartalmazza a GPS-t is

[ Szerkesztve ]

(#61523) dhraken válasza cappa72 (#61521) üzenetére


dhraken
csendes tag

root-olt és végigzongoráztam a MUT-os verziót, de a helyzet változatlan

(#61524) cappa72 válasza dhraken (#61523) üzenetére


cappa72
nagyúr

Még most mentsd a teljes rendszert!
A többit csak utána.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#61525) citkar válasza Thoty (#61522) üzenetére


citkar
addikt

6589-es SoC-nál is nagyon jó a GPS egyes gyártóknál, minden egyes készülékénél, csak ezek vagy kicsit drágábbak a szokásosnál vagy később jöttek ki.
Hasonló jövőt gondolok a következő SoC esetére is. Annyi, hogy 6592-es THL tulaj jókat írt korábban. De a Jiake-ről nem tudok semmit.

[ Szerkesztve ]

(#61526) Thoty válasza citkar (#61525) üzenetére


Thoty
senior tag

Köszi az infót, igen, THL t100s tesztet én is találtam, Jiake-t nem :( árban azért van egy kis különbség.

(#61527) laslie92 válasza Thoty (#61526) üzenetére


laslie92
senior tag

Szia minden telefonban jó a GPS ezt saját tapasztalatból mondom A JIAKE p6 gyárilag halott volt több ROM után se javult a dolog! Mikor betört a kijelzője szétszedtem és csináltam bele házilag egy antennát! (laptop ban található wifikábel és rézfólia segítségével) az eredmény megdöbbentő volt. Itt a szobámba a gép elött kb 5 másod perc alatt csatlakozott 7 műholdat látva az udvaron még jobb volt a helyzet!

Meglátásom szerint nagyon jó a GPS ezekben a SOC okban csak az antennára nem fordítanak elég időt!

Aki nem sajnálja a garanciát az egy kis mókolással nagyon jó GPS-t tud varázsolni!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#61528) citkar válasza Thoty (#61526) üzenetére


citkar
addikt

Esetleg Pandawill fórumon nézzed, ott árulják, hátha írnak tapasztalatokat majd.

(#61529) Upo válasza Thoty (#61522) üzenetére


Upo
addikt

A SOC-ban levő GPS-nek semmi baja, nem is rosszak az MTK gps chipek, sok GPS készülékben üzemelnek.
Ami nem mindegy az az antenna kialakítása, hangolása, illesztése. Az olcsó gyáróknál nem nagyon szokott sikerülni ezért szar a vétel. Nem az MTK hibája. MTK soc nagyon olcsó, nem véletlen hogy a legtöbb kínaiban az van, azokéban is akik nem tudnak/akarnak normális gps chipet kiszolgáló hardvert belerakni a telefonba. Ha pl. a Qalcomm volna a legolcsóbb soc akkor az összes kínai dzsunka azzal gyártana 40 dolcsis telókat és akkor a "qualcomm gagyi gps"-ét szidnánk(nátok).

Szerk: Ja, ebből azt akartam kihozni hogy a gps jóságát az adott gyártó-típus-revízió alapján kell előtudakolni, volt olyan is hogy a következő batch ugyanolyan készülékben már valamit javítottak a gps vételen (azért szarból nem lehet várat emelni ha már a tervezésnél igénytelen volt a ferdeszemű mérnök.

Hiába mondod hogy abba is 8589 volt biztos azért szar, nem, azért szar mert nem olyan az antenna, hátlap, koax kábel, elhelyezkedés, antenna méret...

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#61530) Sanyesz. válasza Thoty (#61526) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ha már THL T100s. Maga az antenna a hátlap belső felére van ragasztva. A hátlapot felrakva négy kis érintkezővel csatlakozik az elektronikához. Szerintem korrekt a GPS működése. Ahol a GPS-t használni kell (autó, szabad tér) ott kb. 10-20 mp, amire pozíciót talál.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#61531) GIJoe


GIJoe
addikt

Hali, most nem követtem egy ideje a kínálatot, tudnátok küldeni egy jó shop linket Honor 3Cre :R

(#61532) dhraken válasza cappa72 (#61524) üzenetére


dhraken
csendes tag

mentenék, ha tudnék... :S
mtkdroidtools (és persze a win) nem ismeri fel a telefont pedig végigpróbáltam egy rakás usb drivert
factory mode-ba be tudok lépni power+le-vel , de recoverybe nem

(#61533) cappa72 válasza dhraken (#61532) üzenetére


cappa72
nagyúr

Érdemes itt szétnézni, főleg pl. ezt.
Aztán egyéb driverre meg ezt.

(Ami nálam volt egy mentés erejéig, azt nem tudtam root-olni mással, csak CWM telepítés utáni zip-pel)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#61534) Thoty


Thoty
senior tag

Köszönöm mindenkinek a GPS-es válaszokat, ma is tanultam valamit :D

(#61535) Zeki válasza Thoty (#61513) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem az MTK tehet róla, ha szar a GPS, hanem a telefongyártó. Pl GPS antenna ki/elspórolása.

(#61536) tomatos


tomatos
aktív tag

Valaki ismeri ezt a boltot: GHDeal? Megbízható?

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#61537) dhraken válasza cappa72 (#61533) üzenetére


dhraken
csendes tag

Köszi, ezzel siker,a mentés kész.
következő lépés? :)

(#61538) Mr.Csizmás válasza tomatos (#61536) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

P780 >> 359$ miva?? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61539) Viktor0610 válasza tomatos (#61536) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Túl olcsóak a készülékek... :U

Vagy épp' túl drágák, Mr.Csizmás? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#61540) Mr.Csizmás válasza Viktor0610 (#61539) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

359$ talán akkor még jó is lenne, ha DHL rapid szállítás+27% áfát tartalmazza az ár ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61541) ctibor válasza Gino20 (#61503) üzenetére


ctibor
senior tag

A jelöltek közé én a helyedben még felvenném a TCL S960 típust (Alcatel Idol X+). Az már nem 1.7-es, hanem 2.0 Ghz gyorsasággal pörgeti a 8 magot! (Asszem az általad felsorolt típusok egyike sem ilyen.) Az Antutu eredménye 30 ezer felett van.

Itt nem is annyira drága (persze a tudásához képest).

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#61542) cappa72 válasza dhraken (#61537) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha a mentés sikerült, akkor flashtool-lal kell feltenni a CWM-met.
Kell hozzá a scatter file, meg a CWM.
Így lehet feltenni. Igaz, a leírás más telefonhoz van, de a metódus ugyanaz, csak a fáljok mások (a sajátodhoz való kell)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#61543) TCr


TCr
veterán

Ha a telefonom tegnapelőtt postázták, viszont a Singpost weboldala a beírt Track ID-re nem dob fel semmit, olyankor mi van?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#61544) Mr.Csizmás válasza TCr (#61543) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

trackchecker progi, http://trackitonline.ru/ ?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#61545) cappa72 válasza TCr (#61543) üzenetére


cappa72
nagyúr

A postazos topikban olvashato, hogy az normalis. 2-4 nap is lehet mire aktivalodik.
Postazos rendelos topik: [link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#61546) TCr


TCr
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek!

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#61547) Indy1 válasza CoolBoy323 (#61499) üzenetére


Indy1
tag

Hol? melyik uzletben lesz in stock?

(#61549) cappa72 válasza Zeki (#61548) üzenetére


cappa72
nagyúr

Azok max. crackerek lehettek (nyílván nem neked szól a helyesbítés).
A hacker etikus hibafeltárásokat csinál, a cracker ártó szándékú beavatkozást végez.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#61550) BaginZe


BaginZe
tag

Telefonok Németo.-ból:

[link]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.