Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61351) atv72 válasza Sanyesz. (#61341) üzenetére


atv72
tag

bocs, pontatlan voltam:
- van a családban itthon vett lenovo a820 - ezek után nem kérdés számomra, hogy ezek tudnak jó telefonok lenni - tehát nem, nem ez a kérdés
- de nem volt még olyan, amit egyenest onnan vettünk. illetve igen, YonOS (= kínai android) verzió volt. Az elég riasztó volt, sok kici írásjel mindenütt...

Azaz: ha nem állok neki rootolni, akkor is tudok-e egy kínai-mentes készüléket faragni ebből?

(#61352) aytukabozs válasza atv72 (#61351) üzenetére


aytukabozs
addikt

A legtöbb aliyun-os telóra lehet amúgy androidot is húzni, de itt elérkeztünk oda hogy nem akarsz ilyemsivel foglalkozni.... milyen típus volt egyébként?

De ahogy nézem a Pandás Iocean X7 HD alapból tudja a magyart....

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#61353) Gino20


Gino20
őstag

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat :)
Erről mi a véleményzetek? UMI X3 vagy iOcean X7S.
Magáról a gyártóról, meg arról, hogy ,,aliexpress" megbízható? Vagy csak nekem gyanús, hogy umi x3 még az umiphone.com-on sincs készleten. Na meg az ár, hogy 260 dolcsi? Az lehet, hogy kamu a hirdetés?

[ Szerkesztve ]

(#61354) aytukabozs válasza Gino20 (#61353) üzenetére


aytukabozs
addikt

Bármi lehet, az aliexpress olyan mint a vatera vagy bármelyik virtuális piactér, tele van csalókkal, de erre vannak a vásárlói értékelések....

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#61355) Gino20 válasza aytukabozs (#61354) üzenetére


Gino20
őstag

Épp azt néztem és elég aggasztó. 3 eladóból kettő 86%-os az értékelések alapján és egy 100%-os, de neki meg összesen van 4 értékelése :(

(#61356) atv72 válasza aytukabozs (#61352) üzenetére


atv72
tag

Köszi a választ!

Sajna egy Amoi N850-es volt. Sajna, mert bár nem egy egyedi külső, de remek volt a vas. Nemúgy az Alijun. Nem mertem végül belekezdeni az átcsinálásba, nehogy téglásodjon.

Az Iocean x7hd magyarsága nem gond, megy az angol. A gond, hogy
1) legyen gapps. Pandán ígérik. Ez ott úgy is van?
2) a kínai appokat valahogy száműzni lehessen.

(#61357) svgyula válasza vargaz88 (#61302) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Az androidvasar.hu is csak közvetítő cég! Tehát a nevedre érkezik a készülék és játszik az áfa!
Az árak viszont lényegesen magasabbak ennek ellenére mint a kínai oldalakon! Azért én ezzel a "tepsifónnal :DDD ) vigyáznék!
A kijelző nagy de kicsi a felbontása. A kijelző TFT a betekintési szög valószínű nem nagyobb 90°-nál!
Nincs magyar menü.....................sem.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#61358) Viktor0610 válasza Gino20 (#61355) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

ÉN innen nem rendelnék. Inkább valamilyen boltból, megszámolatlan sokat soroltak már fel itt az okosok. :)

Samsung Galaxy A54

(#61359) gyűrű válasza gipsztigris (#61349) üzenetére


gyűrű
addikt

Tudom gipsz, de így talán páran elolvassák.. ;)

(#61360) overland


overland
aktív tag

sziasztok, nem tudja valaki, hogy az 5"-ban melyik a legkisebb külső méret?

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#61361) Gino20 válasza Viktor0610 (#61358) üzenetére


Gino20
őstag

Én sajna még nem tartozom oda :N
Tudnál mondani párat?

(#61362) Viktor0610 válasza Gino20 (#61361) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

CineDOG1 digitollából. :D
Akkor újra:

KÍNAI WEBSHOPOK

minideal, antelife, geekbuying, tmallbox, tinydeal, banggood, focalprice, buysku, everbuying, ahappydeal, dx, etotalk, to2c, buyincoins, ttmalls, vopmart, spemall, tmart, lightinthebox, coolicool, 1949deal, malleshop, dealsprime, lightake, cellphonemic, mcbub, pandawill, dinodirect, tomtop, priceangels, coolseason, lenteen, minitake

illetve eladói piac:
aliexpress.com
dhgate.com

A sorrend semmit nem tükröz!
És még ezeken kívűl is vannak kínai webshopok!

Samsung Galaxy A54

(#61363) colonia válasza atv72 (#61356) üzenetére


colonia
aktív tag

Pedig max 5 perc alatt egy teljesen magyar ROM-ot tudtál volna rátenni. Szerintem nagyon jó kis telefon,nekem is ilyen van.

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#61364) Kacsanova


Kacsanova
csendes tag

Egy UMI X1S-t próbálnék csatlakoztatni a géphez, de hiába próbálom feltenni Win7 64bit-hez a MT6589 USB VCOM drivert (ezt itt) nem tudom, mert mindig hibára fut: Az eszköz nem indítható el. (Kód: 10). Mi lehet a probléma? Vagy másik driver csomaggal kellene próbálkoznom?

(#61365) sbe561


sbe561
tag

Nekem ez egy gyanúsan olcsó, még ha akciós is... :U
[link]

(#61366) atv72 válasza colonia (#61363) üzenetére


atv72
tag

Még alijunnal is látszott, hogy remek vas az N850, de még erős support kellett volna ahhoz, hogy bevállaljam a rom cserét. (Tanár vagyok, így - tisztelet az alkotóknak, de - be kell vallanom, nem elég közérthető a topiknyitó leírás a rom cseréről. Persze nehéz más bőrébe bújni, elgondolni, hogy másnak esetleg nem evidens, ami nekünk igen.)

Sajnálja is a fiam az N850-et, ővé lett volna. De ráunt várni és vett egy H. y300-at - hát, nem ugyanaz...

Erre valaki?:
Az Iocean x7hd magyarsága nem gond, megy az angol. A gond, hogy
1) legyen gapps. Pandán ígérik. Ez ott úgy is van? Mennyire megbízhatóak?
2) a kínai appokat valahogy száműzni lehet?

(#61367) fateless válasza sbe561 (#61365) üzenetére


fateless
veterán

Kemény 15db eladás után begyűjtött 311 rendelést erre a telefonra. Ügyesen bepalizott sok embert...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#61368) arfer válasza sbe561 (#61365) üzenetére


arfer
aktív tag

Kukken zi bitte ezt . Ugyanazok a képek, más telefon :F ! Az Ali tele van ezekkel a hirdetésekkel, nagy valószínűség szerint kamu, hamis teló, stb...

(#61369) feltamadas


feltamadas
tag

Sziasztok
eről vélemény 40k- ért tudnám megvenni új dobozos.

(#61370) aytukabozs válasza atv72 (#61366) üzenetére


aytukabozs
addikt

Csak tippelem de ez ( az x7) nem az a szint, szerintem ahol a kínai alkalmazások gondot okozhatnának, az jellemzően a kínai szolgáltatók készletéből visszamaradt olcsó ZTE, Lenovo és egyéb telefonok.
Persze ez csak hipotézis, de kb 3 hónapja olvasgatom a fórumot és böngészem a neten a kínai telókat és erre jutottam. SZtem itt nem lesz mit száműzni.

A g-appok ott van a screenshotokon is meg a teló képein is, esetleg még rendeléskor meg lehet erősíteni őket abban hogy neked mindenképp szükséged van rájuk, de szerintem ezzel sem lesz gond.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#61371) Gino20 válasza Viktor0610 (#61362) üzenetére


Gino20
őstag

Azt hiszem ez ctrl+c - ctrl+v-zem egy doksiba :)
Köszi :R

(#61372) arfer válasza feltamadas (#61369) üzenetére


arfer
aktív tag

Ennyiért jó vétel, Kínából se jönne meg olcsóbban...

(#61373) sbe561 válasza arfer (#61368) üzenetére


sbe561
tag

És egy kamu "ZTE" is [link]

(#61374) cappa72 válasza sbe561 (#61373) üzenetére


cappa72
nagyúr

Meg egy hamisítvány Lenovo A820c

Ezeket is érdemes megemlíteni, nehogy valaki beleszaladjon!
Sajnos vannak már magyar áldozatok is. :((

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#61375) atv72 válasza aytukabozs (#61370) üzenetére


atv72
tag

úgy legyen!

Áfát nem lehet szinte sehogy megúszni, ugye?

Valami tnt-vel olcsón szállítana a panda. Valakinek volt velük (tnt) tapasztalata?

(#61376) mong08 válasza Cifu (#61350) üzenetére


mong08
tag

Lehet nem ide illő példa..
Az amerikaiak több millió dollárt költöttek egy tollra ami a világűrben is használható.
Az oroszok vittek fel ceruzát...
Ha mindenki csak olyat, és akkorát venne amire szüksége van..

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#61377) Bferibörs válasza mong08 (#61376) üzenetére


Bferibörs
addikt

:DDD

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#61378) fotosjani válasza overland (#61360) üzenetére


fotosjani
aktív tag

5" méretben szerintem a legkisebb külső méretű a No.1 S6.
én nem találkoztam kisebbel 136.6x69.8x7.9mm.

(#61379) zero977


zero977
tag

Megrendeltem az Elephone P8-at az 1949deal.com-ról.
Meglátjuk milyen lesz ....

(#61380) tvamos válasza mong08 (#61376) üzenetére


tvamos
nagyúr

De akkor most nem lenne filctoll!.. Meg egy csomo minden mas se!
Marmint, ha mindig mindenki csak azt venne, meg csinalna, amit feltetlen muszaly.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#61381) mong08 válasza tvamos (#61380) üzenetére


mong08
tag

Félre ne érts.. Nem vagyok haladás ellenes..

Ha az ember nem lett volna lusta cipekedni, akkor most nem lenne kerék..

Csak van aki vagyonokat költ egy telóra és nagyrészt azt sem tudja melyik alkalmazás mire jó, vagy éppen pár %-át használja ki annak amit a teló tudna.. mindezt azért mert az a trendi...

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#61382) Bferibörs válasza Kacsanova (#61364) üzenetére


Bferibörs
addikt

ha 32 bites jobb esetben nem fog futni, próbálj meg 64 bitest keresni , 1x szívtam ezzel-de lehet más gond is, nekem ez volt más eszközzel

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#61383) EG0 válasza Víz Elek (#61332) üzenetére


EG0
aktív tag

Igen, én is kiszúrtam Tmallbox-os 5% kedvezményt mától, rendeltem is 1-1 db THL T5S -t és ZTE V956-ot.
Mindkettőnél kiemelkedőnek jónak vélem az ár/érték arányt: neves gyártó, 4 magos proci, IPS kijelző. A kettőért együtt fizettem szállítással és PayPal díjjal együtt 224 dollárt.
Vajon a THL T5S és a T5 kiegészítői (pl. tok) csereszabatosak? Ránézésre ugyanaz a készülék ház.

[ Szerkesztve ]

(#61384) tvamos válasza mong08 (#61381) üzenetére


tvamos
nagyúr

Oke, de ez pont ugyan olyan, hogy nem tudok olyan telot venni, ami nekem kell, legyen akkor olyan, ami biztosan, de tutira tudja azt a par dolgot, ami kell!
Mint a TV-ben, hogy nincs olyan csomag, amiben csak a Discovery Science, meg a Discovery mittudomen mi, meg esetleg a Spectrum van.... meg oda baxna, ha csak az lenne, es jon hozzam valaki par napra, latogatoba.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#61385) mong08 válasza tvamos (#61384) üzenetére


mong08
tag

Az ilyet hívják tudatos vásárlónak..
Nem a reklám szövegeket nézi, hanem elolvassa mit is tud az adott készülék.. vagy előfizetés, vagy mit tom én mi....
Nos úgy veszem észre ebből van kevés.. :K
De bocs lassan kezdek nagyon off lenni.. :R

[ Szerkesztve ]

Ha nem látsz horgot a számban ne fárassz !

(#61386) Gino20 válasza zero977 (#61379) üzenetére


Gino20
őstag

Szia!

Megkérdezhetném, hogy, miért pont Elephone mellett döntöttél? Vannak róla jó cikkek stb?
Azért is kérdezem, mert én is kínai masinát akarok venni és az se lenne baj ha ,,MTK6592-es" lenne csak azon agyalok, hogy némelyik, miért ilyen olcsó? Pl. THL is kínai nem utolsó sorban nagyon jó értékeléseket kap, de abból egy P8 szintű gép legalább 15000ft-tal többe kerül.

(#61387) Zeki válasza cappa72 (#24925) üzenetére


Zeki
nagyúr

Cappa! Nem tudnád a kínaszoft eltávolítót az alárásodban linkelni? Van ennél újabb? gy nézem most megint sokaknál felmerült a kérdés, hogy mivel lehet a kínai szoftokat biztonságosan eltávolítani.

(#61388) Cifu válasza mong08 (#61376) üzenetére


Cifu
nagyúr

A példád inkább mást mutat be. ;)

A helyzet az, hogy 1967-ig az amerikai űrhajósok is grafitceruzát használtak. A NASA valóban elkezdett egy "űrtollat" fejleszteni, de egyfelől rövid idő alatt kiderült, hogy zsákutcába futottak a fejlesztéssel, és túl drága móka lesz ez nekik, így ezt a programot elkaszálták.

Paul Fisher a Fisher cég alapító/tulajdonosa fejlesztett ki egy speciális golyóstollat, ami a gravitációtól függetlenül is működhet, tehát fejjel lefele is lehet írni, de működik nagy hidegben vagy forróságban, sőt, akár víz alatt is. A toll kifejlesztése tényleg 2 millió dollárba és két évbe került, ám mindezt a Fisher cég finanszírozta, amerikai adófizetők pénzébe nem került, és közvetlenül a NASA-hoz sem volt köze. Azonban a NASA hosszas tesztelés után 1967-ben úgy döntött, hogy a tűzveszélyesnek tartott ceruzák helyett az immár marketing okokból "Space Pen"-nek nevezett Fisher tollat fog a világűrben használni, bevezetésekor 400 darabot rendeltek, egyenként 2,95 US$-os áron.

1969-ben egyébként a szovjetek (akik korábban a ceruza mellett inkább zsírkrétát használtak, amely nem tűzveszélyes) is erre a Fisher tollra tértek át, az első tétel 100 darab ilyen tollról szólt. Azóta mind az amerikai, mind a szovjet/orosz űrhajókon és űrállomásokon ezt használják (vagy az azóta megjelent több konkurens termék is). Azt nem tudni, hogy a kínaiak milyen tollal írnak...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#61389) Maximum1 válasza Cifu (#61388) üzenetére


Maximum1
őstag

Miért nem linkeltek?
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#61390) Cpt. Flint válasza Maximum1 (#61389) üzenetére


Cpt. Flint
tag

mert úgy alig olvassa el valaki.
offtopicba lett rakva; nem fér el? :F

persze pluszban tényleg jó lett volna a link; ha erre gondoltál, akkor bocs. :K

[ Szerkesztve ]

(#61391) zero977 válasza Gino20 (#61386) üzenetére


zero977
tag

Egy ismerősnek van a 6,3 colos Elephone és nagyon meg van vele elégedve. Mindenképpen 8 magos, 2 GB RAM-os telót akartam, de 270 dollár alatt. Így végül csak ez maradt meg a Newman KS2 versenyben. De az Elephone-nál megtaláltam hogy kell rootolni, van honlapja és van fóruma az mtkforums.com-on.

(#61392) zoliboy76 válasza fotosjani (#61342) üzenetére


zoliboy76
újonc

nagyon köszönöm az infot szerviz ügyben !! ebböl látszik nem vagyok egy nagy hozzáértö a keresésben !:)) remélem asszony pajti is örülnifog a dolognak mert megjavol a csodafonnya :))

(#61393) bodnarzoltan válasza zero977 (#61379) üzenetére


bodnarzoltan
tag

Szia! Gratulálok! Én is hasonló kategóriájú készülékeket nézegetek. Nekem még tetszik a THL t200, és a talán nemsokára megjelenő Iocean X8. Most még jól szuperál a w8+ om ugyhogy várok az x8 megjelenésére. Ha megjön a készüléked és lesz tapasztalatod kíváncsi lennék rá. Akár ez a telefon is szóba jöhet nekem is!

(#61394) overland válasza fotosjani (#61378) üzenetére


overland
aktív tag

köszönöm! :)
van esetleg valakinek ilyen? [link]

unatkozó okoskodó okostojások kíméljenek!!

(#61395) TCr válasza fotosjani (#61378) üzenetére


TCr
veterán

Egy az egyben Samsung Galaxy S4.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#61396) kmarci25 válasza overland (#61394) üzenetére


kmarci25
veterán

Rossz a link!

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#61397) jimmy5 válasza Zeki (#61387) üzenetére


jimmy5
aktív tag

Ez a kinaiszoft eltávolitó engem is érdekelne

Nem az MTK DROID TOOLS-ban lévő dologra gondoltok ???

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#61398) west76 válasza jimmy5 (#61397) üzenetére


west76
aktív tag

Keresővel megtalálhatod cappa tollából származik és cwm-ből futtatható. De a mtkdroid tools-os is teljesn jó és használható

(#61399) gipsztigris válasza TCr (#61395) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ebben biztos vagy? Úgy értem, hogy az SGS 4 kiegészítők mind jók hozzá?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#61400) cappa72 válasza jimmy5 (#61397) üzenetére


cappa72
nagyúr

De igen.
Ugyanazt a feladatot látja el, csak nem kell hozzá root jog, csak CWM, mivel CWM szkript.
Az eltávolító szkript ugyanis az MTKDroidtools-os információkból készült.

Lö kereső (ez nem neked szólt jimmy5)

Ha root jog van, akkor célszerű az MTKDroidTools-zal csinální a kínaszoft eltávolítást - backup után közvetlenül.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.