Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61752) peestike


peestike
senior tag

sziasztok!
zopo zp700 a balesetes. :)
érdeklődnék, hátha van valakinek tippje az alábbiakra:
usb kapcsolat pc-vel.
a beállított csengőhangokat szépen, mint más kínai elfelejtette. :)
sebaj, root explorer, ringtones-ba gondoltam bemásolom, aztán jó lesz.
aha, root explorer NEM kapott rendszergazda jogot. WTF?
na, rejtett vagy mi a halál menü előhívom, superuser: click to set attributes: I, majd reboot.
na, ez után már kapott root jogot. DE nem tudok másolni a system/audio/ringtones-ba, mert nem akarja az igazságot.
es file explorer (root explorer: bekapcsolt módban)ugyan ez (permission denied hibaüzenet). supersu felment, de valami bináris frissítés nem megy, így bukta. superuser beindul, de semmi különöset nem veszek észre, hogy csinálna valamit is.
másik dolog: factory módban van a teló, nem tudja valaki melyik sorra kell nyomni, hogy kilépjen? :)
vagy rebootoljon? (formázás nélkül persze... :DD ) köszönöm! :R
ya, esetleg más zopo ami nem 700 is hasonlóan működik?

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#61753) cappa72 válasza peestike (#61752) üzenetére


cappa72
nagyúr

Factory mode fomenu angolul:
[10-es hozzaszolask]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#61754) Kacsanova válasza Kacsanova (#61653) üzenetére


Kacsanova
csendes tag

Cappa72 neked erre esetleg nincs valami ötleted? :(

(#61755) davidsz


davidsz
őstag

Sziasztok!

Olyan DualSimes telefont keresek, amivel beszélgetés közben egy időben megy az internet.
A Wayteq Talk sajna erre nem képes. :W
Erre a funkcióra lenne szükségem, hogy kihangosítva pl. neten árat tudjak nézni.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#61756) fateless válasza cappa72 (#61753) üzenetére


fateless
veterán

Mikor fog megjelenni a neved alatt a donate gomb? :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#61757) fateless válasza davidsz (#61755) üzenetére


fateless
veterán

LINK

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#61758) Cifu válasza davidsz (#61755) üzenetére


Cifu
nagyúr

Sony Xperia M, HTC Desire 600, HTC One Dual Sim.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#61759) davidsz válasza Cifu (#61758) üzenetére


davidsz
őstag

:R Köszönöm!

Közben a Wayteq Talk-kal megküzdöttem MŰKÖDIK
Szolgáltató lesz a ludas... illetve WIFI OFF-on kell hogy legyen kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#61760) aytukabozs válasza Kacsanova (#61754) üzenetére


aytukabozs
addikt

egyrészt magadra válaszoltál, másrészt egy link nem ártana mert lehet hogy a mágusúrnak nincs kedve keresgélni mi a problémád... :D
[szerk.]
Hoppácska, bocs. látommár (merthogy felhíták rá a figyelmem) hogy vak vagyok. :P

megyek iszok 7 kávét... :)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#61761) Sanyesz. válasza aytukabozs (#61760) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Amire válaszolt, az az eredeti problémájának a linkje. :R

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#61763) peestike válasza cappa72 (#61753) üzenetére


peestike
senior tag

nagyon szépen köszönöm! :R

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#61764) cappa72 válasza Kacsanova (#61754) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát visszanézve a történteket - és a leírtakat - hw és sw hiba is lehet.

Mivel látszik, hogy tölt a telefon akkut betéve, ezért érdemes lehet megnézni az, hogy SP Flashtool-lal lehet-e menteni - readback opció. Ez igazából arra jó, hogy 1, lemented az aktuális állapotát, és kárt nem okoz a telefonban, hiszen kiolvas; 2, megnézhető, hogy van-e rajta módosított recovery (de ha a jól értelmeztem a kezdeti hozzászólást, akkor cwm van rajta)... meg egyébként sem árt egy mentés.
Akár akku nélkül is lehet használni ezt a mentési módszert, bár a system, cache, data ez esetben le szokott állni hibával, ám a kisebb memóriaszakaszokat és partíciókat így is menti gond nélkül.

A kép tanúsága alapján a logo.bin működik, tehát maga a telefon 99%, hogy nem halott.

Ha hw hiba, azt távolról megmondani nehézkesebb.
Amit meg tudsz nézni - és ugye említed is, hogy a power kicsit nehezebben ment.
Vedd ki az akkut (ha kivehető).
Próbáld meg megkeresni azt a pontot a power esetén, ahol úgy érzed, hogy kapcsol. Ha megvan, akkor tartsd nyomva a power gombot, és tedd be az akkut. Ekkor legalább egy apró "bekapcsolási villanást" kellene tapasztani, vagy szerencsés esetben elindul a telefon.

Amit pedig említettek már : zárlatos/féldöglött akku.
Még ekkor is lehet olyat próbálni, hogy:
Vedd ki az akkut (ha kivehető).
Kösd össze a számítógéppel a telefont, akku ne legyen bent.
Próbáld meg megkeresni azt a pontot a power esetén, ahol úgy érzed, hogy kapcsol. Ha megvan, akkor tartsd nyomva a power gombot, és tedd be az akkut. Ekkor legalább egy apró "bekapcsolási villanást" kellene tapasztani, vagy szerencsés esetben elindul a telefon.

Mos más ötletem nincs.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#61765) svgyula válasza peestike (#61752) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Nekem anno az segített hogy kimentettem az egész könyvtárat system/media/audio/ringtones.
ezután töröltem az egészet a helyéről. létrehoztam egy új!! könyvtárat a telefon "külső" tárhelyén (ringtones)
bemásoltam az összes hang file-t. Ezután a romtoolbox-al nem másoltam! áthelyeztem a system/media/audio/ könyvtárba.(a root jog szükséges) Azóta semmilyen gondom nincs vele. Ja azért nem árt odafigyelni mert nem lehet telepakolni "mp3 csengő hang-al" ezután sem. Sokan esnek olyan tévhitbe hogy beállítanak az sd kártyán csengőhangot aztán az újraindítás után "elfelejti" ez nem is csoda. Mivel a rendszerindítás legutolsó része az SD kártya csatlakoztatása ilyenkor a rendszerben már régen :K le lett ellenőrizve és mivel nem találta meg a beállított file-t az alapértelmezett lett az "élő". De elég az is, hogy rádugjuk a pc-re ahol a használat idejére leválassza az SD kártyát DE a telefonét is a rendszerről!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#61766) Gino20 válasza Cpt. Flint (#61740) üzenetére


Gino20
őstag

Minideal sem működik pedig azt sokan dicsérik :W

(#61767) Sanyesz. válasza Gino20 (#61766) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én a MiniDealnél mindig is PP-vel fizettem, legutóbb kedden. Soha nem volt vele gond.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#61768) geekfans válasza RVR400 (#61748) üzenetére


geekfans
újonc

Geekbuying Zopo ZP998 kupon kód: YWNBDKCB
Érték: $ 25 kupon
Lejár: 1 héten belül

(#61769) Cifu válasza geekfans (#61768) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azért kirakni egy olyat, hogy List price: USD 738.59 , nos ehhez már pofa kell... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#61770) mdav88


mdav88
senior tag

(#61771) Indy1


Indy1
tag

Hol kapni Huawei Honor 3C-t, megbizhato helyen (nem occso alis eladok)?
Nem szamit hogy 1 vagy 2GB RAM van benne...

[ Szerkesztve ]

(#61772) cappa72 válasza mdav88 (#61770) üzenetére


cappa72
nagyúr

De azért az érdekes, hogy baseband: unknown...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#61773) fateless válasza Indy1 (#61771) üzenetére


fateless
veterán

Íme

Az 1GB-os WCDMA verzió még nem jelent meg.

Aliexpressen is van már.

Márciusban nekem is kiderül, hogy ezt rendelem, a K910-et (vagy valami mást).

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#61774) citkar válasza fateless (#61773) üzenetére


citkar
addikt

Megnéztem a K910 specifikációját és itt azt írják, hogy "Full akctive", ez vajon mit jelent? Dual satndby helyett ez már dual active lenne?

Árát tekintve el is tudom képzelni, hogy dual active így visszatekintve :)

[ Szerkesztve ]

(#61775) fateless válasza citkar (#61774) üzenetére


fateless
veterán

Még nem tudom pontosan, de nagyon valószínűnek tartom, hogy igen. Még van időm eldönteni melyik legyen, míg kijön néhány teszt mindkettőről...

MOD
No igen, nem épp olcsó. De kezdek belefáradni abba, hogy havonta új készüléket használjak, gondoltam, ha egyszer veszek egy igen komolyat, akkor nem fogom tovább cserélgetni a készüléket legalább fél-egy évig.

Bár az is lehet, hogy érdemes lesz megvárni április végét március helyett, mivel választásokkor többnyire romlik az adott ország valutája, hacsak a piac be nem "tárazza" előre a Fidesz győzelmet

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#61776) lazlogogola


lazlogogola
tag

Sziasztok!

Nem tudom kihez forduljak tanácsért ezért benneteket kérdeznélek meg.
Huawei G525-öm van és le akarom cserélni.
Két készüléket szemeltem ki és nem tudok dönteni:

Hongmi
http://www.xiaomishop.hu/shop/xiaomi-hongmi-2/

Moto G
http://www.partnerogsm.shp.hu/hpc/web.php?a=partnerogsm&o=uj_keszulekek_motorola_jVfS

[ Szerkesztve ]

(#61777) citkar válasza fateless (#61775) üzenetére


citkar
addikt

Azta mindenit, hogy ilyen nagyok az igényeid, pedig volt a kezedben biztos jó néhány vállalható telefon :)
Nekem is tetszik féli-meddig a K910, de az ára miatt hanyagolom, na meg a K900 még mindig határozottan tetszetősebb, csak hát a single SIM nem jön szóba (de amellett szinte unalmasnak is tűnik :) persze csak számomra).
Az Iocean X8 megjelenéséről meg nem sokat hallani és utána míg tapasztalatok gyűlnek...na meg kérdés akkora méretűt akarok-e egyáltalán...

(#61776) lazlogogola:
Mindkettő jó vétel, annyi, hogy egyiket sem forgalmazzák hazánkban hivatalosan, a Motorola magyar nyelve csak utólag került rá és ha frissíted szerintem az el is tűnik (ezzel kapcsolatban a MIUI ROM-ról nem tudok nyilatkozni, lehet az is ilyen). Ugyanezen oknál fogva mindkettőt külföldön fogják gariztatni, maximum az eladó postázza ki.
Szerintem azt vedd meg amelyik jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#61778) fateless válasza citkar (#61777) üzenetére


fateless
veterán

A kedvencem az olcsó kategóriából volt (ZTE v967s), ebből három is volt, lehet, hogy veszek egyet jövő héten megint, mert nagyon szerettem. (De kivárok, mert holnap érkezik meg egy MTK6589T 2GB/32GB telefon és azt megnyomkodom előbb. Viszont nekem semmi szükségem erős hardverre, a nyolc magos 2GB RAM-os - vagy épp snap 800-as - készülék semmivel nem ad többet számomra, mint egy v967s vagy egy Honor 3c - a kijelző szépségét leszámítva).
Már rég rájöttem, hogy nem vagyok normális e téren. Viszont laptopból pár hónapja visszatértem a 2560p-hez és azóta is nagyon jól megvagyok, így annál már leállt a cserélgetés, tabletből már több, mint fél éve ugyanaz van (bár egy másikkal nagyon szemezek), ha még telefonból is megállapodnék pl a negyedik 967s-nél vagy a Honor 3c-nél (esetleg a K910-nél), akkor lenne kerek a digitális világ.
Szóval a 3C a legesélyesebb, de még nem dőlt el. Addig is rendelek párat, kipróbálom, aztán eladom, hogy ne legyek beszűkült egy készülékre.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#61779) Kacsanova válasza cappa72 (#61764) üzenetére


Kacsanova
csendes tag

Köszi, sajnos a power gomb+akksi próbák nem jöttek be, még csak egy villanás sem volt tapasztalható. Ha a géphez csatlakoztatom, kb. 1 másodpercre csatlakozik, az eszközkezelőben látható a MediaTek Preloader USB VCOM Port aztán, ez a kapcsolat meg is szűnik. 2 gépen is próbáltam. Az SP Flashtool, így megszakad, ha nincs bent az akksi, akkor pedig el sem indul a kiolvasás. A gyári rendszerről egyébként van 3 mentésem is, 1 Flashtool-os, 1 MTK Droidtools-os és 1 CWM-es is.

(#61780) aytukabozs válasza fateless (#61778) üzenetére


aytukabozs
addikt

én most tervezem venni (ill. esélyes), részemről nem az a vársárolgatós-eladogatós fajta vagyok, egy blade 1-et fog leváltani. Pár szóban pro- és kontra összefoglalnád a tapasztalataidat?

a webshopok fotóin olyan sápadtnak tűnik a kijelzője pl. milyen a valóságban?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#61781) fateless válasza aytukabozs (#61780) üzenetére


fateless
veterán

A v967s-ről?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#61782) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok!

Olvastam az LG G2 tesztet és abban írják, hogy dupla tapival felébreszthető a telefon.
Ilyen alkalmazást nem lehet a mi kütyüinkre tenni vagy létezik egyáltalán ilyen?

Köszi

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#61783) iMaverick válasza mdav88 (#61770) üzenetére


iMaverick
addikt

Lehet a végén jönnek a 4.4-ek is a 6589-es telókra? (Szép volna!)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#61784) Upo válasza Killerlaca (#61782) üzenetére


Upo
addikt

Nem lehet hogy azt valami külön chip figyeli? Mint a Moto X-en a beszédet?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#61785) EG0 válasza svgyula (#61706) üzenetére


EG0
aktív tag

svgyula: Végül is az majdnem eltaláltad, egy picivel többe került. Kettő darab. :-)

aytukabozs: Oké, akkor április elején térjünk vissza rá. :-D

fateless: A v956 Tmallbox-on inkább 93*0,95*1,04+10 = 102 dollár, persze ez nem jelentős különbség.

Indy1: vannak drága AlisExpress-es eladók is. :-) Azért innen én pl. bevállalnám Huawei 3c WCDMA-t.

(#61786) djherby


djherby
tag

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok. Az asszonynak lesz, meg nekem. Neki egy Doogee DG130-at néztem ki, míg én egy Thl T5S-t vennék. Azt szeretném kérdezni, hogy ha egy helyről rendelem őket, akkor a szállítási költség egy lesz (egy dobozba rakják)? Vagy számoljak külön? Mert ha így lenne, akkor a Thl-t én innen venném: http://www.thlphone.com . Ismeri őket vki, vagy rendelt már innen?

Köszi előre is a válaszokat!

(#61787) tomatos válasza Upo (#61784) üzenetére


tomatos
aktív tag

A kijelzőbe vagy alatta és felette van valami érzékelő ezért tudták megoldani a feloldást. Valahol ezt olvastam, de lehet majd valaki rácáfol.

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#61788) EG0 válasza djherby (#61786) üzenetére


EG0
aktív tag

Bolt függő, az általad linkeltből pl.1 telefon szállítása 12 dollár, 2 telefoné pedig 20 dollár.
Találkoztam olyannal, ahol 2 telefonig egységár, felette elkezd növekedni.
Sok bolt "free shippng"-es, ott meg mindegy.
Vigyázz értékhatárra, több telefonnál átlépheted 150 EUR-os vámmentességet (vagyis addig "csak" ÁFA-t kell fizetned).

(#61789) aytukabozs válasza fateless (#61781) üzenetére


aytukabozs
addikt

ja bocs nem voltam egyértelmű, igen arról...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#61790) Indy1 válasza EG0 (#61785) üzenetére


Indy1
tag

Ez a DVR China ket gyemantos, 10344 szavazoval 98% minositesu, ez jonak szamit?
DHL postaval 243$ lesz (Izraelben lakok). Meggondolom...

(#61791) fradi81


fradi81
veterán

hali

lenovo A680-at vett már valaki?

moto g72, Ninebot d28e

(#61792) gipsztigris válasza Killerlaca (#61782) üzenetére


gipsztigris
addikt

Létezik ilyen alkalmazás, de kernel szinten kell támogatnia a készüléknek, hogy a kijelző alvó üzemmódban is aktív legyen. Jó erős akku kell hozzá, mert szívja rendesen a delejt. :)
Sajnos nem minden készülékkel kompatibilis!
A Nexus 4-en használtam egy darabig. Telepítés után egy módosított kernelt letölt a program, de vannak olyan kernelek is amik már eleve támogatják ezt a funkciót.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#61793) kimista


kimista
aktív tag

Sziasztok! Új felhasználó révén lenne egy pár kérdésem. Jelenleg egy iNew V3-ra várok (jan29-én rendeltem), de mivel out of stock, így lehet lemondom, amennyiben találok megfelelő alternatívát.

Octa core-ban gondolkoznék lehetőleg, 2 gigában, és NFC-vel, ez a legfontosabb (Mobiltárca tesztelőként kellene használnom). Viszont ahogy nézegettem, MTK6592-es procikkal nem igazán találtam NFC-s készüléket, más octacores proc meg nemigazan van tudtommal. Vagy rosszul láttam? Ha van octacore-s nfc-s teló, légyszi mutassatok! köszi!

[ Szerkesztve ]

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#61794) Sanyesz. válasza kimista (#61793) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Rosszul láttad. Nekem pl. egy THL T100s van, abban van NFC, bár én ezt nem tudom mire használni (még).

(#61795): Nagyon egyre gondoltunk, még a link is ugyanaz. :)

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#61795) gipsztigris válasza kimista (#61793) üzenetére


gipsztigris
addikt

Például ez : ThL T100

Zopo ZP998

ThL T200

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#61796) EG0 válasza Indy1 (#61790) üzenetére


EG0
aktív tag

Szerintem a 98%-os AliExpress-es/Ebay-es bolt értékelés bőven jónak számít, mert 2%-ot simán kiteszik olyanok, akik nekiállnak reklamálni, mert
- gyári hibásat kapott (nem a bolt hibája, nem lehet mindent tesztelni kiküldés előtt, és amúgy van garancia)
- lassan vitte ki neki a posta és sokat állt a vámon
- nem olvasta el leírást és pl. a hiányzó anyanyelvét reklamálja vagy jobbat várt a pénzéért, mert nem tájékozódott
- nem olvasta el leírásban, hogy akár 2 hét is eltelhet postázásig, ha épp nincs nekik készleten
- imád szemétkedni
Másrészt lényegesen kisebb a valószínűsége, hogy 10.000 elégedett vásárló után szívódjon fel egy bolt vagy váljon megbízhatatlanná, mint ahol van 10-100 visszajelzés.

Én amúgy Ali-n azt csinálom, hogy írok a 2-3 szóba jöhető boltnak előtte, és felteszem a kérdéseim készlettel, szállítással, ROM verzióval kapcsolatban.
Megdöbbentően ostoba válaszok szoktak jönni:

- eleve nem válaszol több kérdésemre, csak mondjuk utolsó feltettre, tehát el se olvasta rendesen

- "i think it have google paly, we will root the phone, usualyy the phone will have this function,tks"
Kösz, akkor I think majd kifizetem, ha jól thinkelted...

- "friend the phone black is in stock andwe can adjust the hungarian or English for you
I think you can install the Google play by yourself ."
Kösz, de I think ha neked nincs meg hozzá szoftvered, akkor én nem kockáztatok. Ja, és konkrét esetben az international ROM-ban vagy magyar nyelv ÉS Gapps is, de ha ezt én tudom jobban eladónál, az már felejtős.

- Vagy csak simán nem nem is válaszol az üzenetemre

Aztán kiválasztom azt, aki értelmesen, mindenre és megnyugtatóan válaszolt:
" there are four phones remaining. Pls catch your time to do the purchase. Also, if you purchase successfully, please leave us a message ON THE Order about your request again (like Hugarian language needed + google play and ect.) Once we get your message from the order you paid, we'll do it for you then."

[ Szerkesztve ]

(#61797) Tóni86


Tóni86
csendes tag

Sziasztok!
Megint gondba vagyok a THL W200-al, nincs hálózati kapcsolatom, vagy ha van akkor nagyon gyenge, leteszteltem, és a telefonnal van a baj, mert másik telefonnal működik a kártya. Van esetleg valakinek valami tapasztalata, vagy ötlete?

(#61798) dehogyisnem


dehogyisnem
tag

Helló Uraim!

Wayteq Talk 5H Tapasztalatok

Vettem egyet mert a látásom már nem a régi, ez meg már csak elég nagy :) Dual sim meg kell, h ne kelljen két kütyüt hordanom magammal. Más kérdés, h most is két készüléket használok. Ebbe mobilinternetes kártyát tettem másodiknak.

Pozitív vélemények:
Kijelző fénye jó. Hang erős, nem torzít. Nem recseg a ház. Fogása biztos, ha nagyon akarom egy kézzel is kezelhető. Olcsó, mert tényleg az. Laggolás sem sokkal több mint az S3-nál. Sebessége ennyi pénzért nem kifogásolható.

Az MXplayer a normál videókat stabilan viszi, a 720-as .mkv már nem szépen fut, beletekerni nem lehet mert leáll (pendriveről próbáltam) a másik gyári lejátszónak meg nincs hangja. VLC-vel tökéletes! Még hálózaton is. Sőt a 12gigás 1080P is ful vele. Beletekerni abba sem érdemes. Ezen a ponton az S3 sem jobb ebből a szempontból Tehát a teljesítménye elfogadható.

Negatív vélemények:
GPS használhatatlan (egy navigyártótóltól ez ciki azért), akku furcsán merül, 2 óra alatt leugrott felére, aztán 1 óra alatt vissza is töltött, egész előző nap nem tudtam 70 alá meríteni. Wi-fi átlagos, néha eldob, 8 lépésre a router-től! Szolgáltatót is el tudja dobni a lakásban, ahol az S3 atom erősen vesz. Fényképet csak napsütésben érdemes csinálni vele, vakuja egy vicc. Érintőképernyő nem egy prémium érzés ha kimaradnak betűk az sms-ből. Majd cserélek fóliát hátha.

Ja és el ne felejtsem egy minimális pixelhibát találtam, de nem igazán érdekel!

Helyenként nagyon kínai, több appnál is hiányoznak a husszú ékezetes karakterek ( Play Zene pld..) vannak helyettük kínai írásjelek. A recovery szintén full kínai :) Az appok egy része nem fut kilép, leáll. Rendszermenüje néhol értelmezhetetlen

Hirtelen ennyi! Ha valakit érdekel még valami szóljon.

Tibor

[ Szerkesztve ]

(#61799) Tetran


Tetran
csendes tag

Sziasztok!

Mi a helyzet mostanában a FREE SHIPPING-es kínai csomagok vámolásával? Még mindig fenn áll az a helyzet, ami ősz környékén kezdődött el, hogy mindent megnéznek és eltolódik több hétre a kiszállítás?

(#61800) Zeki válasza dehogyisnem (#61798) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi a beszámolót!
Akkor ez papíron sokkal jobb telefon, mint a valóságban. :(

Tetran

Csak a mázlisták maradnak ki a vámolásból. Random.
Hetekig megy a szállítás, meg van laza 2-3 hét vámolás.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.