Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44101) Mr-Pamacs válasza Joachim (#44099) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Internetes vásárlás esetén 8 (vagy 3??) napon belül indok nélkül visszamondhatod a megrendelést ha nem vagy megelégedve a termékkel. Kérdés hogy ilyenkor mennyit kötelesek visszafizetni és/vagy náluk kell-e levásárolnod az összeget.

(#44102) szabjan


szabjan
tag

Csak kicsit vág témába a dolog de hátha tudnátok segíteni..
Az asszonynak van egy Navon 10" os tabi. Semmilyen kábeldugásra nem reagált /USB/ így nyomtam egy gyári visszaállítást. Namostan volt az asszonynak egy bubble puzzle plus nevű játéka ami egyedülálló volt de közben megszűnt a play -ről. Neten sem találom. A saját Alcatel 992D telefonomon rajta van. Ki lehet ezt nyerni valahogy a tabletre telepíthető formában? Én nem jártam sikerrel.
Írjatok légyszi privátban ha nem ide való a dolog... Köszi Srácok...

a vizesember

(#44103) Joachim válasza Mr-Pamacs (#44100) üzenetére


Joachim
tag

Az órajel szerintem nagyjából mindegy mert úgysem használja egyszerre mind a 4 magot max teljesítményen, viszont a +1 GB RAM mindenképp kell!
Én 1GB RAM-mal nem vennék telefont sem, nemhogy tabletet!
Kb semmire nem elég...
Jelenleg S3 LTE telefonom van 2GB RAM-mal amiből átlag 1,0-1,3 GB foglalt normál felhasználás mellett.
Ha erre rányitok valami izmosabb alkalmazást, akkor már régen 1,5 GB fölött vagyunk.
A nagyobb felbontású kijelző is jól esik a szemnek képeknél, videóknál, de úgy általában az egyes felületeken is szebb a látvány! ;)

Az már más kérdés, hogy fele ennyiért lehet kapni ugyanilyen tudású gépet (igaz nem ASUS a neve).
Nekem a Padfone2-nél érthetetlen volt, hogy a 260eFt-os árába hogy nem fért bele egy fullHD-s kijelző a tablet részbe, illetve a kamerája elég pocsék képeket csinált (ami az ő esetében a telefonban van és 13MP-es).

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#44104) Zaji válasza tjb007 (#44096) üzenetére


Zaji
őstag

7" és ha belefér, akkor 1 GB RAM.

(#44105) Joachim válasza Mr-Pamacs (#44100) üzenetére


Joachim
tag

Egyébként az Infinity a Tegra 3-as procival egy nagyon erős gép, nem is árt mellé egy kicsit több (DDR3-as) memória, hogy meg is tudja ezt az erőt mutatni!
Ezért nem értettem a Lenovo Yogáját, hogy mégis komolyan gondolta az 1GB RAM-ot DDR2 formájában!?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#44106) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Picit jobban megnéztem az Acer-t és az Alcatelt, és mindkettőnél csak előlapi kamera van, hátlapi nincs
Szóval most egy Lenovo IdeaPad A2107 és egy Samsung Galaxy Tab 2 7.0 közt őrlődöm. Csak nem tudom, a Samsungnál meg állitólag külön kell venni átalakító kábelt

Ami nekem egy tabletnél fontos lenne
- 1 vagy 2 magos proci
- 4 vagy 8 gb háttértár
- microsd bövithetőség
- előlapi & hátlapi kamera
- USB kábel csatlakoztathatóság
- 35.000 és 37.000 ftos ár

Előre is köszi a segítséget

best regards, egy fórumozó blogger

(#44107) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Ezt a tabletet néztem ki magamnak: Prestigio MultiPad 4 Diamond 7.85

Csak az a gondom, hogy nekem a 3G-s változat kéne, azt meg nem találom sehol. Valaki esetleg tud infót az érkezéséről?

A másik, hogy ez a Multipad alig különbözik méretben az iPad Mini-től.
Multipad Diamond: 200 x 136,5 x 8,3
iPad Mini: 200 x 134,7 x 7,2
A kérdés, hogy az iPad-hoz készült kiegészítők garmadája, mint pl. ez a cover, vagy billentyűzet vajon használható-e a Prestigio gépéhez?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#44108) Zeki válasza Joachim (#44099) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha külföldről rendelted, akkor max akkor kapod vissza, ha lekövethetően visszaküldted, és akkor is bukod a 2 postaköltséget. És persze a kinti eladónak át kell vennie a tabletet, szintén lekövethetően.
Ha csak simán cseszed átvenni, akkor bukta.

[ Szerkesztve ]

(#44109) Joachim válasza Zeki (#44108) üzenetére


Joachim
tag

Ok, nagyon köszönöm!

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#44110) motoflug


motoflug
őstag

Vannak olyan megbízható oldalak (nem kínai), ahonnan kedvezőbb áron, nemzetközi shippinggel hozzájuthatok A-brandes tabletekhez? :R

(#44111) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Sziasztok,

Tudtok esetleg jobb vételt a MEDION® LIFETAB® E7310 (MD 98318) táblától 20E körül?
Lenne lehetőségem egyet venni alig használtan. Kizárólag tartalomfogyasztásra kellene.
Esetleg a beléről vmi infó?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#44112) Fejvadi válasza rob210 (#43973) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi a választ. Majdnem megvettem a WayteQ xTAB 79qci -t mikor rátaláltam az Alcorra és amiben nem egyformák abban az Alcor a jobb leírás szerint. Vastagság, súly, aksi, garancia, headset, 2 ujjas fenti menü.
A Prestigiot most adtam el, nekem nem jött be, de bajom nem volt vele csak apróságok.

(#44113) douggutaby válasza douggutaby (#43874) üzenetére


douggutaby
tag

Sziasztok!

Tudnátok az enyémre is mondani valamit? Az árhatár felszökött 80-ra. Az egyébként miért van, hogy nexus 7 van 65ért és 100ért is? Tényleg ekkora különbség lenne boltok között? Egyébként ez szimptaikus lenne, csak a normális boltokban már kilóg a 80-ból, és szerintem 10-es jobb lenne a fenti célokra.

(#44114) Joachim válasza douggutaby (#44113) üzenetére


Joachim
tag

Nekem a párom és az anyám is tánctanár... de anyám jól meg van/volt tablet nélkül is.
Viszont szerintem ez esetben szempont, hogy a kijelző legyen minél nagyobb méretű (tehát 10 coll) és viszonylag jó minőségű beépített hangszórók (3,5mm-es jack mindegyiken van és gondolom úgyis össze fogja kötni erősítővel ha van rá mód). De ha meg akarnak nézni futólag egy videót, akkor nem árt ha normálisan meg tud szólalni magában is a tábla!
Az sem baj ha legalább 4 magos procival és 2GB RAM-al felszerelt gépet vesz a youtube és egyéb okok miatt.
Nézd meg ezt, itthon is kapható 3G-s változatban is a műszakibazár-nál.

FullHD-s a kijelzője, tud fogadni SD kártyát, USB-s pendrive-ot és merevlemezt, van HDMI kimenete és 8000mAh akksi van benne, ami 8 óra videózást biztosan lehetővé tesz!
Én is ilyet vettem, de eladom mert én meg kisebb méretű (8"-t) szeretnék.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#44115) Nutshell válasza tjb007 (#44091) üzenetére


Nutshell
csendes tag

Tjb! A kérdésem inkább arra irányult, hogy te mint szakértő melyiket ajánlanád nyugodtabb szívvel, melyikkel várható kevesebb gond. Nem akarom folyton szervízbe hordani. Köszi!

L520

(#44116) laszlohu válasza douggutaby (#44113) üzenetére


laszlohu
addikt

65 e Ft - ért az "Adócsaló" helyeken van, vagy ha a garanciával van gebasz elvileg,
80-85 a reális ára, aki meg mondjuk 100 - ért veszi meg a wifi onlyt, az vessen magára,
ezenkívül elképzelhető, hogy a drágában van beépített 3G ( Sim ) kártyafogadó hely.

(#44117) Mercutio_ válasza tjb007 (#43992) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az Alcor Zest Q813IX, Alcatel Tab 8 HD mellett a Wayteq 79qci-val szemben csak a +1 év gari szól?

Alcor korábbi termékeivel kapcsolatban elég pocsék a tapasztalatom (mp4 játszó 1 év alatt 2x cserélték gariban, majd pár hónap után a harmadik is megadta magát) ez a típus mennyire megbízható?
Az Alcatelnél 2 magos csippet látok, ez mennyivel gyengébb/elavultabb/rosszabbul skálázható fogasztású mint az RK3188?
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#44118) mexel válasza Joachim (#44105) üzenetére


mexel
veterán

Úgy látom a bögyödben van valamiért a Yoga. :)
Sok mindenben nem értek egyet amit írtál és főleg mert csak kipróbáltál valahol egyet. Írtad hogy a képe nem tetszik. Én nem tudom, 4 db-ot vettünk ( amiből egy felesleges lett) és mindenki szerint gyönyörű a képe. Nem túlszínezett, szép homogén és a fényerő is elég. Ha a gyárilag rátett ikonokat nézed azok lehet hogy nem a legszebbek gyári beállítással, de ha jó minőségű/felbontású fotókat, vagy 720p filmet nézel rajta, vagy netezel akkor gyönyörű a képe, és mivel nem 1024x768-as a felbontás hanem nagyobb, így abszolút pixelmentes is. Ennél nagyobb felbontás ebben a méretben már felesleges is.

Írod hogy az 1Gb az kevés és ilyet nem szabad venni. Ha jobban körülnézünk azt látjuk hogy a jelenlegi tabletek szerintem minimum 90% vagy több ennyivel jön ki. Ma még extra a 2gb, főleg 50 ezer körüli árkategóriában. 3 db-ot folyamatosan nyúzunk, tesztelünk és semmi akadást nem találunk a rendszerben.
Amellett én is 2gb-osat szerettem volna, de ha jól optimalizálják a rendszert akkor semmi gond sincs vele.
Itt nálunk gyors a net és a wifi, így az oldalak sem akadoznak. ( sok boltban a terhelt hálózat és gyenge wifi miatt akadoznaka tabok)
Nem lassabb a netezés mint az i3-as gépemen operával. Sőt az opera 12 még sokszor lassabb is a pc-men.

Hangszórók: azt írtad nem tetszik. Szintén kevés gép van amin elöl vannak a hangszórók (és jó helyen), ráadásul 2db, sztereóban. Sok gépen hátul vannak. Ráadásul nem is szólnak rosszul. Persze ha a kb 1méter magass Mission-jaimhoz hasonlítom akkor tényleg kevés, de még a 127-es plazma tv-nek is jobb hangja van. Ez is nézőpont kérdése. ( az is hogy nem értem emberek mit várnak a telefonok és tabletek hangjától. Az csak arra kell hogy legyen hogy halljad a hangot, nem hifizésre)
SZVSZ a Yoga hangszórója jó és kielégítő.

A design, a nagy akksi és minden más nagyon jó benne, bár erősebb SOC lehetne bele építve. De aki nem a legkomolyebb játékokra keres valamit akkor nagyon jó választás.

2db-ot tesztelünk itthon, mindkettő pénteken lett töltve és még mennek azzal a töltéssel úgy hogy voltak használva :)
Röviden csak ennyi, és mégyszer írom nincs közöma lenovo céghez és nem nekik dolgozom, de meg kell védjem a yogát mert szerintem az 55 ezres áron kiemelkedő a mezőnyből ezek az apróságok miatt. (mégegyszer írom akkor, ha nem a legkomolyabb játékokra kell.)

(#44119) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok, tanácsot szeretnék vásárláshoz.

7', új, vagy alig használt, de garanciás, itthonról, játék, max. 25000 Ft, wifi - ezek a keretek, mit ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#44120) rob210 válasza Mercutio_ (#44117) üzenetére


rob210
nagyúr

Az alcorral én is szemeztem, meg a prestigio-val.

Most, hogy már megvan a wayteq, nem bántam meg, hogy nem a plusz garit választottam, hanem a jobban optimalizált rendszert a prestigioval szemben és a komolyabb összeszerelést az alcorral szemben.

Az alcatelről nem tudok véleményt mondani, mert nem volt a kezeim között csak egyszer egy Média Marktban és akkor is le volt tiltva, mert a sok kis gyökér azzal játszik, hogy lepinezi a kiállítási daraboikat, nehogy már más is megtudja nézni :W

Minden esetre a wayteq-et csak ajánlani tudom, nagyon bevált nálam.
:R

Renault power

(#44121) mexel


mexel
veterán

Egy Auchanban nézegettem egy Alcor Q813Ix tabot. Bekapcsoltam, és a kijelzője nagyon fakónak élettelennek tűnt, mintha sima tft lett volna, nem IPS. Az is rá volt írva, hogy GEM. Mit jelent a GEM? Létezik ez Ix-esben is IPS nélkül? Mert a Q883H az úgy tudom nem IPS, de az I és Ix az mindenképpen az kell hogy legyen. Ráadásol nem a hátulján hanem az oldalán volt egy bekapcsológomb, és nem volt hangerő gomb sem. Ez milyen 813Ix lehet? Találkozott valaki ilyesmivel? csak mert nehoyg ilyesmibe fusson az ember egy rendeléskor.

Még az alcor oldalán sem egyértelműek a képek, mert az Ix fotóinál ugyanaza gép 2 féle hátlappal van ha jól látom.

(#44122) rob210 válasza sh4d0w (#44119) üzenetére


rob210
nagyúr

Gyűjts még hozzá egy kis pénzt:)
Viccet félre téve, 25.000.- 7"-ban sem lesz olyan amin minden játék elfut.
A wifi alap az mindegyikben van manapság, de a 3d gyorsítás, ebben az árkategóriában kompromisszumokkal jár.

Ez talán a járható darabb de majd meg szakértik itt neked :)

Ez már ugye drágább.

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#44123) rob210 válasza mexel (#44121) üzenetére


rob210
nagyúr

Az szerintem nem a IX volt hanem aQHH ezzel egyszer én is rápacsáltam aztán rájöttem hol a bibi.
Az csak TN+ film paneles, meg is kérdeztem itt a topikban, hogy mennyivel gázabb kaptam is linket egy fotó erejéig összehasonlítva, van különbség nem is kicsi.

A GEM állítólag a kiemelten odafigyelt csúcsminőségű alcort jelenti.

Renault power

(#44124) sh4d0w válasza rob210 (#44122) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi, ez a prestigio tökéletesnek tűnik. Asszonynak gondoltam karácsonyra, ő meg nem asphaltozik, inkább time management játékokat játszik. Viszonyítási alap a Huawei G510-es telefonom, csak az egyrészt hamar lemerül, másrészt a párom mindig szabódik, hogy játszhat-e vele.

https://www.coreinfinity.tech

(#44125) spiritex válasza sh4d0w (#44124) üzenetére


spiritex
veterán

Nagyon jó választás!
Navon-t nem ajánlom, mert én eddig 3x vettem: "először, utoljára és soha többet".
A terméktámogatása minősíthetetlen volt. Mindentől lefagyott, még a Skype-tól is, firmware frissítés nem volt, amikor meg elküldtem szervizbe, 4 hét után visszaküldték, hogy szerintük hibátlan... A DPS-nél hasonló a helyzet, azt sem tudom ajánlani semmilyen kütyüben.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#44126) rob210 válasza sh4d0w (#44124) üzenetére


rob210
nagyúr

Abban a huaweiben azt kúrták el nagyon, hogy 512 a ram és nem raktak bele egy komolyabb 3d gyorsítót.
Pedig amúgy egy egész kellemes készülék lenne.

A telódhoz viszonyítva amit linkeltem egy álom lesz.:)
Ugye eleve nincs benne telefon funkció, az sokat dob a sebességen, meg alapból, is egy kicsit komolyabb hardver, bár a qualcom szerintem az egyik legjobb csipgyártó, a telódban meg ugye az van.
:R

Renault power

(#44127) mexel


mexel
veterán

Tudom hogy itt nem lehet hiredetni, de ezt nem is hirdetésnek szánom, hanem inkább segítségnek: összesen 4db yoga-t vettünk, de 1 db felesleges lesz ( használatlan, mindene origi). visszavihetnénka boltba mert visszaadják a pénzt 8 napon belül, de mivel az akciónak vége így már kb 80e az ára. Ha valaki lemaradt az akcióról de mégis szeretne akciós áron akkor azt az egyet nem viszem vissza hanem szívesen átadom, ugyanannyiért amennyiért vettem (54900), nem keresni akarok rajta. Gari, számla is megvan úgy ahogy a boltból elhoztuk.
Kb 2 nap múlva megyek a bolt felé, és akkor visszaviszem, de ha valakinek kellene akkor átadom.
(mivel a bolt 14 napos visszavételt válall még az új tulaj is meggondolhatja magát :) )

Csak azért írom ezt ide, hogy ha valaki későn kapcsolt akkor legyen még egy lehetősége. Annyit nagyon megér a kütyü ( ha 80-at nem is) még akkor is ha nem RK3188 van benne :)

Tehát ezt nem hirdetésnek szántam, inkább segítségnek, ezt a modiknak írom :R
Ha mégsem helyénvaló ezt ide beírni akkor kérem töröljék

[ Szerkesztve ]

(#44128) venesia


venesia
csendes tag

Én is szeretnék hozzászólni a Lenovo Yoga 8 témához. Én még sajna az akció elött vettem az amazonról 69 e-ért :O . Én már besokalltam a alcor és prestigio tabletekkel és a Yoga 8 -nál kötöttem ki. A kijelző szerintem egész jó , akkuidő verhetetlen, design , ergonómia, kivitelezés kitünő, nem B kategória. A teljesítmény szerintem az átlag használatra bőven elég. Ami egy fontos szempont: a WIFI. Sajnos az alcor és prestigio RK3188 -as kezembe került példányai (Q813i , Multipad quantum) rendkívül gyenge wifi -vel rendelkeztek. Már a hajamat téptem a régi nexus7 után (a nagyobb kijelző miatt váltottam). A Yoga 8 bárhol a házban (40-60 cm -es falak stb) tökéletes és gyors wifi- t ad.Laptopszintű vételi paraméterekkel.
Nekem a hordozhatóság és az internetelérés elsődleges szempont -ez adja az android lekét.
Az ötven egy-kétezres akciónak sajna már vége, úgy hogy aki ennyiért hozzájutott szerintem nagyon jó vásárt csinált.
A fanyalgós kritikákról: Ipad mini retina után lehet fanyalogni, de a kettő nem egy árkategória.

(#44129) mexel válasza venesia (#44128) üzenetére


mexel
veterán

A wifi nálam is jó, Andriodosból most Samsung Galaxy S van, az sem hoz jobb térerőt semmivel. HTC Flyer tablet is volt, az sem volt erősebb. Leszakadnia netről, vagy azt eldobni, még nem csinálta a 3-ból egy yoga sem. Alvó módban is tökéletesen megy a wifi, nincsnek olyan gondjai mint amit olvastam sok más darabról, hogy újra kell csatlakozni, stb. Itt nem volt ilyen :)

(#44130) hippo0315


hippo0315
senior tag

Köszönöm tjb007-nek és másoknak is a választáshoz nyújtott segítséget :R , végül egy WayteQ xTAB-79qci lett a befutó, amit meg is rendeltem már.

(#44131) nextman


nextman
aktív tag

Szerintetek egy Ainol Novo Venus mennyit er, 30K jo ar erte?

[ Szerkesztve ]

(#44132) Athoszka


Athoszka
tag

Nekem is sikerült beszerezni egy Lenovo Yoga 8 tablet-et. Eddig nagyon tetszik,. Wifi jó, kijelzője is szép szerintem és a hangjával is meg vagyok elégedve. RR3 tökéletesen fut rajta nem volt akadás. Még a GPS tesztelés van hátra és az akku időre leszek kíváncsi. Eddig úgy érzem jó vásárlás volt.

(#44133) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Megint ide lyukadtam ki a pécéeladás, konzolos gondolkodás után.

Hordozható dolog kell, ahol egyben van a képernyő/billentyűzet, külföldre is lehet vinni stb., lehessen rajta játszani.

Hány hüvelykes legyen a kijelző ?
Legyen 10, egy előzős gen. Nexus 7 van már a családban.

Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni ?
Újat szeretnék.

Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció ?
Itthonról szeretném.

Mire szeretnéd majd leginkább használni ? (játék, internet, filmnézés stb.)
Játék, internet, legyen jó kijelzője, érzékeljen normálisan, és lehessen hozzá korrekt billentyűzetet csatlakoztatni.

Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum ?
70-80 ezer Ft? :)

(#44134) BomiBoogie válasza BomiBoogie (#44133) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

WayteQ xTAB-100qcr esetleg?

Vagy valami Samsung, mert akkor ahhoz tudok venni gyári kiegészítőket (billentyűzet stb.), amik biztosan működnek?

Vagy Nexus10? Vagy inkább az új Nexus7?

Vagy inkább a Note 2-höz vegyek kiegészítőket? Áááá. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44135) TirGael


TirGael
tag

Sziasztok!
Én vagyok az a user, aki nem ért hozzá.
(Nem találtam külön e-book topicot, ezért egy kicsit félek a (jogos) flame-től.)

Szóval, szeretnék egy olyasmi cuccot, mint amilyennek a noteslate-t hirdették. Legyen legalább 7" ha nem nagyobb, az ideális az A4-es író felület lenne, és le lehessen menteni amit írok vele. Ha pedig még ebookot is olvas, akkor az plusz fantasztikus.
Ha egyáltalán van ilyen a piacon... Max 25 rugóért.

Keresek még:
hasonló áron ebook olvasót, amit lehet bővíteni memória kártyával és pdf-et, epubot és docx-et legalább olvas.

A legkevésbé off kérdés pedig:
érdemes-e szövegszerkesztésre és emailezés intézésre venni egy tabletet billentyűzettel? tudom-e úgy intézni, hogy a t-mobile-os előfizetésem 1,5gb netje erre is érvényes legyen?
erre mondjuk karácsony körül egy 70k-s keretem volna.

Beszerzés ha hamar válaszoltok akkor a hétvégén brüsszelben is lehetséges, amúgy meg EU-n belülről is szívesen megrendelem. Kívülről csak azért nem, mert nincs kedvem küzdeni a vámosokkal.

(#44136) Tim82 válasza TirGael (#44135) üzenetére


Tim82
nagyúr

(Nem találtam külön e-book topicot, ezért egy kicsit félek a (jogos) flame-től.)

Ezt a topikot nem találtad. (Nem flame, csak útbaigazítás, ha szükségesnek ítéled.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44137) TirGael válasza Tim82 (#44136) üzenetére


TirGael
tag

Köszönöm! :)

(#44138) Keresztapper válasza Mr-Pamacs (#44101) üzenetére


Keresztapper
senior tag

8 nap és nem kötelezhetnek rá, hogy náluk vásárold le.

http://palscoffeetech.com/

(#44139) tib78 válasza venesia (#44128) üzenetére


tib78
tag

Ez nekem is nagyon tetszik: Lenovo Yoga 8

Viszont nagyon nagy problémám, hogy nincs rajta HDMI kimenet!

Próbáltátok már valami átalakítóval kiküldeni a képet tv-re?

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#44140) tigri44


tigri44
tag

Sziasztok! Lassan el kellene döntenem hogy a kettő közül melyiket veszem Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85 vagy WayteQ xTAB-79qci.Ugyanaz a proci a felbontás a ram stb., prestigioban kicsit nagyobb aksi +1 év garancia van hátlapi kamera :DD .Van esetleg más alternatíva ebben a méretben?

(#44141) z0d1AK válasza tib78 (#44139) üzenetére


z0d1AK
veterán

A nincs HDMI, az azt jelenti, hogy nem is alakítható át. A microUSB portból akkor lehetne csak HDMI-t készíteni adapter, átalakító segítségével, ha támogatná az MHL-t, vagy a Slimportot, azonban ezek egyike sem áll fent.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#44142) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#44111) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

UP

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#44143) ludla


ludla
őstag

Melyik tabletet érdemes venni 9-10" ban? :R

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#44144) nauro


nauro
aktív tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni! Tabletet keresnék egy család számára, szinte csak alap feladatkörök.
Ami fontos: legalább 10col, jó minőségű, szép kijelző, valamint, hogy kezeljen nagyobb (500GB-1TB) külső vinyókat, amikről adott esetben lehet .mkv filmeket is nézni akadás nélkül.
Alap felhasználás, netezés, filmnézés, word/excel dokumentumok néhai megnézése, játék csak ritkán, azok is leginkább nem nagy erőforrás igényűek
Árban: olyan 130k-ig (vagy kicsit fölötte, de jó árú olcsóbbak is jöhetnek, ha szerintetek igénynek megfelelne), op rendszer lehet win8, android is, nincsen megkötés

Köszönöm a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#44145) venesia válasza tib78 (#44139) üzenetére


venesia
csendes tag

Miracast kompatibilis adapterren keresztül( ezt a tv hdmi portjába kell dugni) ki lehet küldeni wifi- vel a képernyőt a tv-re. Android 4.2 től müködik a dolog.
A lenovo honlapján is van valami ilyesmi. De az ebay-ről is beszerezhető kb 5-6 e Ft. A legújabb sorozatú tévék már tudják a miracastot -adapter sem kell , csak párosítani a Yoga -t a tévével.

(#44146) BomiBoogie válasza nauro (#44144) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem itt a Nexus10 az alternatíva. :K

(#44147) tjb007 válasza nauro (#44144) üzenetére


tjb007
nagyúr

ASUS Transformer Book T100

(#44148) Keresztapper válasza nauro (#44144) üzenetére


Keresztapper
senior tag

ASUS Memopad FHD 10, vagy TF701, de a HDD-t csakis külső táppal használhatod.

http://palscoffeetech.com/

(#44149) AxBattler válasza mexel (#44127) üzenetére


AxBattler
félisten

Yoga 8-ban van 3G? Telefonálni lehet headset-tel (vagy anélkül)?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#44150) spiritex válasza AxBattler (#44149) üzenetére


spiritex
veterán

Egyébként minden tablettel lehet telefonálni wifi-n keresztül, csak egy voip alkalmazás kell és egy 10 eurós feltöltés, ami nem évül el évek alatt sem, ha nem használod.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.