Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28050) SaGaIn válasza #45185024 (#28049) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Szerinted életképes lehet egy mondjuk 48SP-s kártya 4GB HBM2-vel amin a sávszél csak 250GB/s

Én véleményem szerint öngól kiadni 4GB kártyát mikor az nvidia a 1060-ból is árul 6GB-os modellt

Ráadásul tudják/tudjuk hogy Fijit is a 4GB fogta vissza de piszkosul.

Miért ne lehetne az 1070 ellen küldeni ha gyorsabb nála? és a 1070 és az 1080 között lesz féluton ?

Szerintem nincs értelme 4GB modellt küldeni 8GB kártyák ellen radásul iszonyú sávszélt vesztenének.

Miért lenne 3 a pro piacra ? egy sima fullos a titanxp ellen egy dual később VR fejlesztésre és slussz

Pro piacra hülyeség vágott kártyát kiadni.

2gb teszt a hatékonyságot bizonyítja hogy mért nem kell 12-16Gb mint GDDR5 ből szerintem

[ Szerkesztve ]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.