Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28951) gbors válasza TESCO-Zsömle (#28943) üzenetére


gbors
nagyúr

10 jön a cucc x-én
20 ne károgj, meg lett mondva hogy x-én jön
30 ne jósolgass, várd meg a hivatalos bejelentést
40 na jóvan most örülj b**meg hogy igazad lett
50 goto 10

én kérek elnézést...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#28952) Raymond válasza .Ishi. (#28949) üzenetére


Raymond
félisten

Azt tudjuk egyáltalán, hogy a július végi launch nem paper launch lesz?

Meg csak nem is mondta hogy launch lesz, csak azt hogy "showcase" a Siggraph-on.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#28953) solfilo válasza Malibutomi (#28938) üzenetére


solfilo
veterán

Nem láttam, ezt hogy kell érteni? Nem lesz Ryzen mobilra Vega IGP-vel? Remélem nem jól értem. :B

solfilo

(#28954) SaGaIn válasza gbors (#28951) üzenetére


SaGaIn
senior tag

Amúgy az is lehet hogy tényleg szar a kihozatal és azért nem jön, plusz lehet hogy a bányászok már előre lefoglaltak nagyobb tételeket, nyilván azokat szolgálják ki előbb.
Nem kell előre leírni. Tény hogy lassan 8 hónapja tologatják, de hát AMD -nél ez már csak így megy.
Aztán egyszer csak megjelenik. csak nehogy rá egy hónapra jöjjön a volta és gyorsabb legyen. Mert akkor Gamer szegmensbe nem adnak el belőle sokat.

De nem kell károgni meg kárörvendeni, el lehet menni GPU fejlesztőnek, ha azt hiszed olyan könnyű, és csak azért csúsznak, hogy magukat és téged szivassanak. Hajrá

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#28955) -Solt- válasza .Ishi. (#28949) üzenetére


-Solt-
veterán

Én is így látom, úgyhogy ment is árfigyelőbe pár 1080Ti... ahogy jobb áron lesznek, veszem is meg.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#28956) solfilo válasza SaGaIn (#28954) üzenetére


solfilo
veterán

A gond az ígéretekkel van. Az igaz, hogy a frontierrel teljesítik épphogy a 2017H1-et a Vega megjelenéssel, de ez nem az a megjelenés, amire a userek 99%-a számított.

solfilo

(#28957) stratova


stratova
veterán

Most akkor mivan?

(#28958) #45997568 válasza TESCO-Zsömle (#28943) üzenetére


#45997568
törölt tag

A t@kom sem koltene kekszre, foleg ... :DDD Mondjuk vannak akik meg a Basic szintjen jarnak, megragadtak a 80-as evekben, oh wait :B ;]

Vega korul valami nem kerek, azert egy elorendelest meger, Julius 30 (nekem) tokeletes, megha csak ugy lassan egy evet kesik. :Y

Az a Prey bemutato eleg erdekes, nem gondoltam volna h ilyen jo jatek, lesz, a 1080Ti nem tolja ki egymagaban 60FPS-t hacsak szepen le nem butitod, jo az atlagban 52-54-nek, tele mikrolaggal meg akadassal, hala a csodalatos Intel prociknak es a ra epito NV drivereknek. Ryzen alatt nem csinalja. ;)

Csuszik, varni kell, amig nem tudjuk hivatalosanmiert erthetetlen, ez van.

RX VEGA Limited Edition Toxxic Vapor :K

(#28957) stratova: na ez nagyon erdekelne, egy 12-13" koruli lapos munkara remek lenne, ha latsz meg infot johet :K

[ Szerkesztve ]

(#28959) nubreed válasza solfilo (#28956) üzenetére


nubreed
veterán

+1

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#28960) #45997568 válasza solfilo (#28956) üzenetére


#45997568
törölt tag

Szerintem a VGA reszleg most probalja a viz felett tartani a fejet, a karogast sem ertem teljesen, de hat azt konnyu. Kritizalni azt megy, lerakni valamit az asztalra az meg smafu :K

A konkurencianal van penz, bejaratott menetrend, mindent odaraknak amire szukseged van, meg tudjak csinalni hogy minden jojjon idore, AMD-nel meg ez nem megy. :(

Julius 30-an meglatjuk mit tesznek le az asztalra.

(#28961) Raggie


Raggie
őstag

Kár. :( Én nyáron Vega-t akartam venni. De majd megveszem ősszel vagy karácsonyra, remélem addigra már normalizálódott áron. :)
Egyelőre még jól elketyeg a sok-sok éves 290 Vapor. :D

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#28962) Kabala válasza Malibutomi (#28940) üzenetére


Kabala
csendes tag

A július vége lehet soft launch is, előfordulhat hogy ott jelentik be, de kapni nem lehet csak hónapok múlva. ;]

(#28963) Szeszkazán válasza Kabala (#28962) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Biztos soft launch lesz.

(#28964) #65193216 válasza SaGaIn (#28954) üzenetére


#65193216
törölt tag

el lehet menni GPU fejlesztőnek? :DDD sakk-matt. szerintem senki nem gondolja, hogy könnyű. épp ezért alkalmaznak profi szakembereket, nem? na de mindegy, védjétek csak a kicsi underdog amd becsületét, ha jólesik, én ráuntam. pedig velük voltam, a ryzen is nagyon szimpi, minden bizonnyal figyelni is fog egy R5 a leendő gépemben, de ez a vegás szenvedés már nagyon cinkes :) és nem érdekel, hogy az nv mennyivel gazdagabb, mi közöm hozzá? én csak egy átlagos vásárló vagyok, aki vga-t szeretne.

[ Szerkesztve ]

(#28965) mlinus


mlinus
őstag

nem tudom az amd hogy gondolhatta komolyan ezt a prey "demonstrációt". Dupla vega, nincs fps számláló és még brutális screen tear is ment hozzá

És Raja se volt ott. Valahogy úgy érzem már az AMD se nagyon bízik a játékos vegákban..

(#28966) solfilo válasza #45997568 (#28960) üzenetére


solfilo
veterán

Nekem szerencsém van, nem akarok Vega kártyát venni, most biztos morcos lennék. :)

Én a Raven Ridge desktop verziót néztem ki magamnak, már jó előre utaltak rá szerencsére, hogy idén mégsem jön, így nem várom hiába. Arra azért kíváncsi leszek, IGP szinten mennyit jelentenek a Vega újításai. :)

solfilo

(#28967) Kabala válasza #45997568 (#28958) üzenetére


Kabala
csendes tag

Először is, a július 30 az csak a launch, ami lehet termék nélküli start is.
Másodszor ha 4K-n sok a prey az 1080Ti-nek akkor a vega-nak is az lesz. ;)

Harmadszor, csak hogy töröljék mindkét hsz-t, mert amúgy a tied maradna, hacsak nincs rá válasz ami az amd-re nézve negatív: (napi 3 perc a rizs topikban)
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28968) #85552128 válasza gbors (#28951) üzenetére


#85552128
törölt tag

:C

Ennyi. Hülyének nézik az egész vásárlóbázist, meg azt is aki még kitartott mellettük. Július vége se nem Q2, se nem 1st half, és gondolom az is csak a legdrágább kártyára értendő a szokásos készletekkel...

[ Szerkesztve ]

(#28969) sayinpety


sayinpety
tag

Driver nincs kesz. Ket hetre elmentem nyaralni. Mire visszajottem +80% performance vart. Kiadas elott ennyi nem jon. Kodhoz nem nyultam, csak driver performance. Am legalabb gyors. Superheavy scenario (dont-execute-before-2018 :-D ) engine tesztemen az elso GPU average 39 msmal. Mas GPU harom szamjegyet tud. Velemenyem szerint meg gyenge a shader complier, rossz hatasfoku. Meg nincs VLW talan? ...

(#28970) .Ishi. válasza Raymond (#28952) üzenetére


.Ishi.
aktív tag

"...the Radeon RX Vega will be launched at Siggraph at the end of July in Los Angeles in 2017."

Forrás, 54:44-nél

(#28971) Szeszkazán válasza sayinpety (#28969) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Akkor ezek szerint van mit csiszolni azon a driveren, köszönjük a morzsákat.

(#28972) Raymond válasza .Ishi. (#28970) üzenetére


Raymond
félisten

Na, akkor mar csak tartani kell hoza magukat :) Meg talan az se art majd ha lesz temek a boltokban, nem mint utoljara vagy azelott :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#28973) Szeszkazán válasza sayinpety (#28969) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

A teszted csak Professzionális részre releváns vagy ez tükrözi a Gaming teljesítményt is?

(#28974) Jack@l válasza TESCO-Zsömle (#28943) üzenetére


Jack@l
veterán

Erről beszéltem hetekkel ezelőtt, hogy egy 14nm-re meg hbm2-re(fele akkora sávszállel) átrakott fury x az baromi esélyes...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#28975) Kabala válasza sayinpety (#28969) üzenetére


Kabala
csendes tag

Az amd kártyák mindig utólag gyorsultak a driverrel. Ezek szerint most már ezt a tartalékot sem hagyják benne.
Azt már elkönyvelte mindenki hogy hw oldalról nem sok plusz maradt a karikban húzásra, ezután így lesz ez szoftveres oldalon is.
Jó tudni. Annyit fog tudni 6 hónap múlva is mint a startkor.

(#28976) do3om


do3om
addikt

Végre Abunak igaza van, a Volta ellen jön. ;]

A fanok úgy is így élik meg ezt a hírt: Vááá már csak egy hónap és bejelentik a Vegat, hú de jó.......

Azzal hogy megint várni kell remélem tisztában vannak hogy most már valóban a Ti-t le kell aláznia, 30% minimum amit rá kell dobnia. Mert már nem dicsőslég ha csak hozza azt a szintet, a 4gb-os modelleket meg egyenesen vihetik is az égetőbe.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#28977) solfilo válasza do3om (#28976) üzenetére


solfilo
veterán

Ti alázás nem hiszem, hogy lesz: [link]

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#28978) Z10N válasza sayinpety (#28969) üzenetére


Z10N
veterán

A kis vega-rol van egy-ket morzsad? Vagy ne is varjuk iden?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#28979) .Ishi. válasza mlinus (#28965) üzenetére


.Ishi.
aktív tag

Nem csak az, de a végén Lisa mondta, hogy a true enthusiast szegmenshez jó kombináció lesz a Threadripper meg a dual RX Vega...ne vicceljenek már könyörgöm, amikor a 4K Preynél egy 2x 580-nal meg egy FX-8370-nel is 40-50 fps körüliek az értékek. :W

(#28980) Abu85 válasza sayinpety (#28969) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Jézusom. Milyen teszt az, ahol a Vega ~25 fps körül van, de a többiek a ~10 fps-t sem érik el? Az tényleg 2018-ban indítható csak el. :DDD

(#28973) Szeszkazán: Valószínűleg gaming teljesítmény, csak nem az aktuális dizájnnormák alapján. Az korábban is kiderült a Vegáról, hogy borzalmasan erős lesz geometry heavy környezetben, elvégre 11 triangle/clock a teljesítménye, míg az aktuálisan legcombosabb Titan Xp-nek csak 6 triangle/clock. Tehát gondolom az a teszt "dulván meg van lakva" háromszögekkel, illetve a textúrák felbontása is olyan szintre van emelve, hogy a HBCC-nek ez nem probléma, de a HBCC nélküli hardverek a motor jóval kevésbé hatékony memóriamenedzsmentjétől függnek, és ezért rengeteg szoftveres oldalról származó teljesítménybüntetést kapnak. Tehát gyanítom itt a részletesség olyan határra van helyezve, ahol a Vega még jól érzi magát, de minden más elvérzett már valamiféle limitben. Ez akár lehet olyan szoftveres limit is, amire a HBCC miatt a Vega immunis.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#28981) BReal válasza nubreed (#28948) üzenetére


BReal
addikt

Így van. Valaki meg tud várni. Köszönjük, szia. :D

(#28982) Jack@l válasza sayinpety (#28969) üzenetére


Jack@l
veterán

Hagyjuk már az ilyen meséket...

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#28983) Yutani válasza Jack@l (#28974) üzenetére


Yutani
nagyúr

Azzal már rég kint lennének, nem gondolod? :U

(#28982) Jack@l: Cáfold meg.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#28984) BReal válasza solfilo (#28956) üzenetére


BReal
addikt

És mondták, hogy milyen Vega kártya rajtol el ekkor? Nem. Innentől kezdve minden a felhasználók által belemagyarázott humbug.

(#28985) Kabala válasza Abu85 (#28980) üzenetére


Kabala
csendes tag

Hol írta hogy a "többiek" között nv gpu is volt? Lehet csak radeon, az pedig hogy az rx580-hoz képest ennyit tud a vega, természetes. ;]

10 óra tegnap már kint volt az előtte az nvidie előre a puskaport cikk, jelen esetben mikor jön a nem gyulladt be a puskapor, ősszel jön a vega cikk??? :P ;]

(#28986) Szeszkazán válasza Jack@l (#28982) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Igen mert ő arról híres, hogy meséket terjeszt...
Eddig bármit csepegtetett mindig hasznos volt és nem mese.

(#28987) BReal válasza .Ishi. (#28979) üzenetére


BReal
addikt

A Prey motorja jól sikerült, nagyon gyorsan fut (100-120 fps középkategóriás 480-1060-okkal). Ellenben vannak Deus Exek, Mafia 3-ak. Prey-jel meg nyilván azért demózzák, mert Bethesda, leszerződtek vele, az ő játékukkal kell bemutatni a termékeket.

[ Szerkesztve ]

(#28988) -Solt- válasza BReal (#28984) üzenetére


-Solt-
veterán

Most eltekintve a trollok tobzódásától, az azért valóban vicc kategória amit marketing néven előadnak. Már nekem is elfogyott a türelmem, pedig szívesen vennék Vega-t! Semmi konkrétum nincs amivel az ember meggyőzhetné magát, hogy érdemes várni. Az 580 példájából kiindulva simán benne van, hogy őszig nem lesz normális készlet normális áron... eközben 1080Ti már van 700 euró alatt. Szépen lassan elfog fogyni a tér ahova jöhetne...

www.smart-bus.hu

(#28989) Jack@l válasza Yutani (#28983) üzenetére


Jack@l
veterán

Shader compiler nem a játék futásakor kell, hogy "gyenge hatásfoku" az max annyit fog eredményezni, hogy az első pálya betöltésnél hosszabb ideig számolgat. Futáshoz(fps-hez) semmi köze. Már ebből látszik hogy mindenkit hülyére vesz :)
(a 80% ot gyorsul valami kiadás előtt két hét alatt meg ugyancsak urban legend szint)

Fura hogy ez pont egyik itteni gurunak se (pl abu) tűnik fel, vagy nem szól miatta.

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#28990) BReal válasza -Solt- (#28988) üzenetére


BReal
addikt

Persze ebből nem lett semmi, mert ez 2017 eleji rajt volt. Viszont annyit írtak, hogy Vega. Nem írták hogy Vega family, Vega cards, stb. Vega, ami bármelyik modell lehet. Az érdeklődést meg nyilván fent kell tartani, ezért dobtak-dobnak be 1-1 információ morzsát, vagy reklámot. Ami nem jelenti, hogy számomra szimpatikus lenne, nyilván kéne egy vérfrissítés a marketing részlegre. Ettől én még nem marketing alapján veszek VGA-t. Teszteket, árakat megvárom, és az alapján döntök.

(#28991) velizare válasza sayinpety (#28969) üzenetére


velizare
nagyúr

hm. akkor elképzelhető, hogy hard launch lesz júliusban? a kártya hardveresen már nem nagyon fog változni, és +2 hónap alatt azért elég sokat le lehet gyártani belőle.

@Jack@l: csak hogy jól induljon a mai nap: szerinted mi az a shader compiler?

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#28992) Jack@l válasza velizare (#28991) üzenetére


Jack@l
veterán

Leírtam már az előző hsz-emben, ha nem tűnt volna fel...

Minden egyéb vicces teóriára nyitott vagyok, szóval oszd meg velünk :) (vagy nézz utána)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#28993) stratova válasza #45997568 (#28958) üzenetére


stratova
veterán

Munkára szerintem, ha csak nincs vmi személyes kifogásod a HP-val szemben, akkor az Elitebook szériát érdemes figyelni. Azon kevés gyártók egyike a HP aki üzleti notiba is bepakolta, a konkurenciához mérten még nem annyira acélos APU-kat is. A 7x5 széria kapott Kaveri, Carrizo majd Bristol Ridge belsőt, most egy ütős Raven Ridge gépen a sor.
Még azt sem tartanám kizártnak ha összehoznának egy Full AMD Zbookot AMD dGPU-val. 15,6" méretben utoljára a Zbook 15 G3-ban használtak W5170M-met, de az már elég régi Cape Verde alapokon nyugszik, szerintem Radeon Pro 460-at (Polaris 11) dobnának ilyen méretű gépbe. Azalatt megkockáztatom, hogy elég lenne egy Ryzen Mobile Pro full IGP-vel.

[ Szerkesztve ]

(#28994) Szoszo94 válasza -Solt- (#28988) üzenetére


Szoszo94
őstag

470/480/570/580 azért fogyott, mint a szemét és alakult ki készlethiány, mert a bányászok elvitték mindet. Igen, készülhetett volna jobban erre az AMD, de már késő, megtörtént. Vegánál ez a veszély nem áll fennt, mert drága lesz és akik most bevásároltak az RX-ből, azoknak nem fogja megérni a komplett gépparkot cserélni. Nem tartok a készlethiánytól, viszont a valós teljesítményre én is nagyon kíváncsi vagyok már :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#28995) .Ishi. válasza BReal (#28987) üzenetére


.Ishi.
aktív tag

De épp ez a gond, hogy nem futott olyan jól, ráadásul nem is láttunk pontos fps meg frametime adatokat. (Valaki már a redditen éppen magyarázza, hogy azért volt screen tearing mert olyan gyorsan fut, hogy a szar megjelenítő nem tud vele lépést tartani. Hát komolyan, ez feldobta a napomat. :DDD )

Igaz, valóban sokan magyaráznak bele olyan dolgokat a Vegába, amik hivatalosan sosem voltak megerősítve. De ez az újabb játék, hogy "jön az RX Vega július végén" "melyik RX Vega?" "egyet elindítunk, a többiről meg hallgatunk...vagy talán rajtol az egész család?" ez egy hatalmas marketing és kommunikációs baklövés.

Persze, a befektetők jó híreket kaptak, OEMek is sorakoznak a Ryzen mögött, de a gamer ág tényleg úgy tűnik, hogy mellékvágányra került.

(#28996) Abu85 válasza Jack@l (#28989) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hát nagyon nem igaz, amit írsz. A shader fordító biztosítja a hardvernek azt a gépi kódot, amit aztán a hardver futtat. Ha a shader fordító rossz hatásfokú gépi kódot fordít a program futtatása alatt, akkor végig rossz hatásfokú lesz a hardver működése, következésképpen kevesebb lesz az fps. A legtöbb esetben amikor a driverhez jön egy profil, akkor a meghajtó a shaderekhez nyúl, mert onnan lesznek fordítva a gépi kódok a GPU-nak, amelyeket futtatni fog. Ha képesek úgy módosítani a játékban szállított shadereket, hogy abból a fordítójuk gyorsabb kódot fordítson, akkor végeredményben az gyorsabb általános programfuttatást jelent, ami több fps. Gyakorlatilag, amikor a játékoknál profilokról beszélünk, akkor azok módosított shadereket tartalmaznak.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#28997) Raymond válasza .Ishi. (#28995) üzenetére


Raymond
félisten

"Persze, a befektetők jó híreket kaptak, OEMek is sorakoznak a Ryzen mögött, de a gamer ág tényleg úgy tűnik, hogy mellékvágányra került."

Igen a Vega egy eszement nagy csalodas es bakloves, a legjobb AMD-s hir a Computex-rol az, hogy egy egesz uj PC termekcsalad jelenik meg AMD alapokon a Dell-tol es raadasul nem is neznek ki rosszul kivulrol sem. Az egyetlen kakukktojas az hogy mehet bele GF1060 is, de egyebkent az alapok mind AMD CPU es AMD GPU lenne.

[link]
[link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#28998) chopin42


chopin42
őstag

Tervem, hogy nyár végére lemennek a vga árak a vega megjelenésével...hogy is mondjam, Petőfisre sikerült : D

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#28999) velizare válasza Jack@l (#28992) üzenetére


velizare
nagyúr

"Shader compiler nem a játék futásakor kell, hogy "gyenge hatásfoku" az max annyit fog eredményezni, hogy az első pálya betöltésnél hosszabb ideig számolgat."

ez akart az lenni? valami számolgat valamit futás előtt? és amikor nem előre fordított vagy becachelt shadereket használunk? vagy ha valami miatt újra kell fordítani a shadert futás közben? olyan gondolom nem létezik. sose volt, natív glsl/hlsl kód futott minden gpu-n 2015 előtt.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#29000) -Solt- válasza BReal (#28990) üzenetére


-Solt-
veterán

Eltűnt amit írtam, nincs kedvem újra megírni, ezért csak a lényeg: Pont az a gond, hogy az érdeklődés nincs fenntartva és túl sok az ismeretlen a képletben, ráadásul a konkurencia árai egyre csökkennek. Egy átlagos vásárlónak semmilyen logikus indoka nincs a kivárásra, és tartok tőle ez az eladásokon is látszani fog.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.