Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81764) fpeter84 válasza zotyesz66 (#81761) üzenetére


fpeter84
senior tag

bár van SiS305 AGP/PCI, SiS315 AGP kártyám is, de pont most lőttem többek között egy Asus P4S800-MX-et SiS661 FX chipsettel, amiben a "SiS Real256E graphics engine" van - ami elvileg egy jóféle SiS315... össze akarom vetni az AGP/PCI kártyákkal az integráltat, sőt arra is kíváncsi vagyok hogy a Xabre 200/400 kártyáim hová fejlődtek ezekhez képest

integrált Trident ekkorra már nem igazán volt a piacon - max talán olcsó desktop replacement laptopokban, de ott se P4 hanem inkább csak GHz körüli Celeron, P3 mellett

egyébként valahol kellene lennie egy gyönyörű, fekete nyákos Sapphire R7000 64MB PCI kártyának is itthon, de fogalmam sincsen hová, mibe áshattam el mert nem találom égen földön... kizárt hogy eladtam - legutóbb asszem 2010-11 felé használtam - akkor vettem egy skoda superb-et, és abba az első CarPC verzió alá az adta a videókártyát, mert bár volt integrált SiS, de annak nem volt digitális kimenete, én meg rettenet pénzért, asszem úgy 60e-ért vettem kínából 10 colos HDMI bemenetes (nagy extra volt még akkor) érintős monitort hogy végre meg tudjak szabadulni a VGA jelhez hozzáadódó zajoktól, földhurok anomáliáktól... ejj a régi szép idők, win10 az autóban, centrafuse frontendbe integrált iGO-val - a hybrid sleep módban altatott win7 rendszer pár mp alatt menetkész volt... :) emlékszem, amikor valami hiba miatt egyik alkalommal görögországban újra kellett húznom rajta a windowst, aztán vadásztam sartiban a védtelen kódolatlan wifit hogy letöltsem a drivereket - gurultam az utcán, feltartottam az USB wifi adaptert, és keresgéltem hol tudok nethez jutni kicsit :DDD :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.