Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69418) madexx


madexx
tag

Sziasztok,
Jo ideje olvasgatom ezt a topikot, es elhataroztam hogy huzok egy kicsit a procin. 4500MHz a cel egyelore.
Gigabyte GA 990fxa d3 alaplapom, FX8350 proci wraith hutovel (youtube tuning teszteken ugyanazt a homersekletet produkalta tuning alatt mint egy CM 212 Evo). PSU XFX Pro 750W.
Ahogy utananeztem ez az alaplap alkalmas a huzasra, ezt meg tudnatok erositeni nekem kerlek?
Olvastam az osszefoglalot, az ott linkelt leirasokat. Mivel nekem csak a regi kek hatteres bios van, ezert jopar opcio mashogy van irva, mint ahogy a tesztekben. Talaltam egy Youtube videot, csak mivel 613 megtekintesnel jar 1 like-al ezert kicsit felek attol, hogy nem megbizhatoak a beallitasok. Valaki megtenne hogy megnezi a szorzokat es minden egyebet, amik ott be vannak allitva, hogy jok-e? 7:12tol kezdodik a BIOS-os resz.
Szeretnem ezzel a hutessel megoldani ha lehet, egy Fractal Desing Define R4 hazam van, a gyari ventiket megtamogta +1 Corsair SP120 performance egyseggel.
Szoval a kerdesem: ha mindent beallitok a BIOSban ugy, ahogy a videon szerepel, akkor meglesz-e a 4.5GHz?
Ha valamit kifelejtettem, vagy nem olvastam el azert elore is elnezest kerek.

[ Szerkesztve ]

U11+ / bnet Bocskay#2256 - OW

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.