Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68551) leviske válasza Askformore (#68550) üzenetére


leviske
veterán

Jelenleg van egy CVF 22k-ért aprón. Ha azt bezsákolod, nem hiszem, hogy kell foglalkozni a többi gyártóval.

(#68552) Askformore válasza leviske (#68551) üzenetére


Askformore
senior tag

Néztem én is, szeretnék garit is mellé, arra pedig már nincs. De tény hogy biztos minőségi darab..

(#68553) Exelsior válasza leviske (#68551) üzenetére


Exelsior
senior tag

Melyik a jobb ez vagy a asus sabertooth 990 fx R2.0??

Üdv,

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#68554) Beretvás válasza Exelsior (#68553) üzenetére


Beretvás
addikt

Nagyábol ugyanaz csak más a külsö.

(#68555) Askformore válasza Askformore (#68552) üzenetére


Askformore
senior tag

Attól függetlenül mondhatnátok még lapokat, amik jók lehetnek a 8350 alá.. amit tudok, az az Asus vonalon az M5A97 R2.0-tól felfelé kb az összes, illetve a Giga lapok közül a 970a-ud3p, sajnos a többit nem ismerem.. MSI is érdekelne.. csak mert vadászok már egy ideje lapot, de úgy elég nehéz, ha csak néhányról tudom, hogy elbírja a procit..

(#68556) Askformore válasza Askformore (#68555) üzenetére


Askformore
senior tag

Lejárt a szerkesztés..

Ha valaki olvassa a fórumot és 8350-et használ gond nélkül picit húzva, az írjon pls, hogy milyen lapot használ (a felsoroltakon kívül), akár privátot is. Köszi!

(#68557) pipo112 válasza Askformore (#68556) üzenetére


pipo112
senior tag

asus m5a99fx pro r2

de az 99x evo r2 is jó

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#68558) lee56 válasza Exelsior (#68545) üzenetére


lee56
őstag

Nem tudom, nem ismerem azt a modellt konkrétan, de ha csak játékvíz, akkor azok nem a legjobbak, ár/értékben egy erősebb léghűtő sokkal jobb választás. És nem is feltétlen neked szántam, amit mondtam hanem inkább általánosságban, ezer és 1 hsz termelődik itt és biza nagy részük elégtelen hűtés/táp/lap miatt keletkezik...

No Comment

(#68559) V!ck válasza Askformore (#68556) üzenetére


V!ck
aktív tag

Asus M5A97 EVO R2.0-ban FX 8320@4,8GHz. :)

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#68560) ViZion válasza Askformore (#68556) üzenetére


ViZion
félisten

De most komolyan, ennyire nem bonyolult a dolog, meg ez a fórum sem.
Megnézed mit lehet kapni, nem sok van. Rákeresel gugliban XX test, review, akármi névvel. Illetve itt fent bedobod a keresőbe és olvasol. Ennyi. Másik, ha követed a topikot, a 90% Asus-t használ. Nem ok nélkül.

AM2 időkben a giga csinált jó lapokat, AM3+ meg Asus. Asrock olcsóbbak spórolósak, MSI olcsót még intelből sem ajánlanám, biostar és hasonlók itthon nincsenek, a giga az hullámzó minőség, mint minden termékben.

Keresőt használd, az eddigi ca. 68600 hsz-ben lesz infó.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#68561) leviske válasza Askformore (#68555) üzenetére


leviske
veterán

Itt találsz egy adatbázist, ami a segítségedre lehet. (Az OC with coolin-ot úgy kell érteni, hogy a lap hűtését kell megoldani OC esetén. Érdemes a zöld, ajánlottaknál maradni.) Szerintem itt a topikban nem volt annyira széleskörűen lefedve az összes AM3+ lap típus, mert tuningra és támogatottság szempontjából a Crosshair és Sabertooth sorozat tagjai no.1 kategória volt mindig. Ezzel szemben a Gigabyte-ot nem tette népszerűvé a bios frissítések helyetti revízióváltogatás, az AsRock esetében ugye minőségbeli problémák voltak, az MSI csúcs lapjait meg elég limitáltan lehetett elérni és annyira nem is szóltak nagyot.

Ráadásul szerintem a többség olcsóbb lapot nem a drágábbik processzorokhoz vett.

(#68562) Beretvás válasza ViZion (#68560) üzenetére


Beretvás
addikt

rákell gyurni akkor még mert nincs meg a 68600:DDD

de hogy értelmes is legyek, msi nem rosz de ha a végletek a cél akkor asus vagy gigának a legjobb lapjai..

(#68563) Askformore válasza leviske (#68561) üzenetére


Askformore
senior tag

Köszönöm szépen, ez tényleg jó!

A többieknek is köszi a választ! Én is vennék mégjobb Asus-t, de 20-ért nem kapok a jelenlegi m5a97 r2-nél erősebbet, valamennyi garival.. ez meg sajnos problémás a procimmal... Nem is akarok rá többet költeni 20ezernél, mert proci váltás előtt azt gondoltam, hogy el fogja bírni ez a lap a 8350-et, és +7000 ft-ból megúszom a gépfejlesztést (6300->8350)..sajna nem jött össze.

[ Szerkesztve ]

(#68564) rantotthusi válasza Maxidrake (#68516) üzenetére


rantotthusi
tag

Szia! Köszönöm mindenkinek a választ! a vrm hol találhato ezen a lapon? ne haragudjatok de ezt nem tudom egy képet tudnátok ide posztolni amin be van karikázva a vrm rész?

(#68565) lee56 válasza Askformore (#68563) üzenetére


lee56
őstag

Máskor már legalább tudni fogod hogy egy jó alaplap az alapja mindennek. :)

Amúgy meg nem tudod eladni? Ráfizetéssel már nem lenne olyan vészes a plusz péz egy jó lapért. giga 970ud3p amúgyis az egyik legolcsóbb tuningolásra is jóó! lap. De EVO változata a lapodnak is ott van attól nem messze..

(#68564) rantotthusi : Már nem azért, de használhatod akár az itteni keresőt is, de google is biztos vagyok benne, hogy nagyon szívesen segít, ha szépen kérdezed. :D ;] :P

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#68566) Askformore válasza lee56 (#68565) üzenetére


Askformore
senior tag

De el tudom adni, el is akartam, szerintem kb 15-ért menne el, most járt le a gari..mondjuk teljesen fullos, talán 17.. egy 8+2-es asus lap garival 25.000... vagy vadászok egyet, vagy megveszem ezt, amit írtam, illetve az előbb te is. Ebben a Giga lapban már próbáltam amúgy ezt a procit és simán ment 4.3-on.. max 4.5-ig tudnám lehűteni (talán?), ergo nekem elég lenne..és 3 év gari.. szóval ez itt a dilemma.

(#68567) DanielLong válasza Askformore (#68566) üzenetére


DanielLong
senior tag

Esetleg nézhetsz régi M4A89-es ASUS lapot. 8+2 fázisos, jó VRM hűtéssel. Egyetlen gond, hogy valakinek hibátlanul megy benne a proci, valakinek meg el sem indul vele a gép. :U Árban 15 ezer alatt szoktak menni.

[ Szerkesztve ]

(#68568) Exelsior válasza lee56 (#68558) üzenetére


Exelsior
senior tag

Na ez a baj hogy nem ismered. 2016 a legjobb vízhűtő díjat is elvitte. PH-n a Vizezős fórumban az egyik közönség kedvenc.

Semmi gond csak nem szabad valamit leszólni csak úgy hanem előtte utána kell nézni. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#68569) Plasticbomb válasza Exelsior (#68568) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Melyik vizezősben? Az épített komolyvizesben, vagy a kompakt játékvizesben? ;)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#68570) Beretvás válasza Exelsior (#68568) üzenetére


Beretvás
addikt

ez nem leszolás volt hanem tény.. egy komojabb léghütö leveri fél áron.

(#68571) Leon77


Leon77
őstag

4,9 GHZ és stabil.

Alakul, megpróbálom, hátha stabil lesz 5 gigán is :)

[ Szerkesztve ]

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#68572) lee56 válasza Leon77 (#68571) üzenetére


lee56
őstag

Leon, a profi :P :D Gratula, szép eredmény ez így is. :K

No Comment

(#68573) pipo112 válasza Leon77 (#68571) üzenetére


pipo112
senior tag

Látom 1070est hajt a kockád ,kíváncsi vagyok mennyire képes meghajtani mert most tervezek ilyen vgat venni.

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#68574) Exelsior válasza Plasticbomb (#68569) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia.

Igen a kompakt vizesben. :)

Beretvás: Nekem volt egy elképzelésem milyen gépet akarok összerakni Design-ban. nem fogok egy torony léghűtést belepaszirozni a házba. Ezelőtt volt léghűtésem nem véletlenül cseréltem.

Ezeknek a kompakt vizeknek a legnagyobb előnye, hogy a hűtés helye áthelyezhető a házon belül ezzel sokkal több lehetőség nyílik meg a légáramlás megtervezésénél. stb.

De ez már más téma. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#68575) Jakuskacsa válasza Leon77 (#68571) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Kevés a gflops... nálam már 4,8 on is bőven 95 környékét hoz. Lehet, hogy stabil a rendszer, de messze áll attól ami az előnyös lenne neki. Kevés a feszültség, még legalább 2 lépcső hiányzik ahhoz, hogy mindent kiadjon magából 4,9.-en. Egyébként nagyon szép teljesítmény. :C

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#68576) Beretvás válasza Jakuskacsa (#68575) üzenetére


Beretvás
addikt

kennyed neki te is:DDD

(#68577) St0keR


St0keR
tag

Az miért van amikor csak 2x4gb om volt akkor még engedte az 1600mhz-et nemrég vettem 2x4gb 1866mhz es ramot de mostmár nem engedi de már csak ha berakom a régebbi 8gb ramom annak se engedi

Kingston HyperX KHX1866C10D3/4G:2x4gb 1866mhz
Kingston HyperX KHX1600C9D3/4GX:2x4gb 1600mhz

Alaplap:ASUS M5A97 EVO R2.0 Processzor:FX 8350+Cooler Master Hyper 212 EVO Memória:Kingston HyperX 2x4Gb SSD: Samsung 840EVO 120Gb Vinyó:WD Blue 1TB Táp:Cooler Master GX 550W Gépház: Cooler Master k380 Monitor:BenQ GW2255+GW2265 Headset:Genius Cavimanus 7.1

(#68578) Hencso válasza Exelsior (#68545) üzenetére


Hencso
Ármester

Nekem volt enermax liqmax 2 240 esem had ne mondjam 4.7ghz 1.488 mag feszel a 8350 et nem bírta meg fogni IBT zés közben elment 82+ fok fölé.. mx4 paszta és khm minden a helyén volt játék alatt 56 fok os volt vele a proci lecseréltem egy BQ Dark Rock pro 3 ra had ne mondjam IBT max 64 fok igaz 8320 ra váltottam játék alatt max 44 fokos a proci szóval ezek a játék vizek max hely foglalásra jók egy komolyabb vízhűtés építés meg 100k körül van...
Lég:

Játék víz:

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#68579) Beretvás válasza St0keR (#68577) üzenetére


Beretvás
addikt

jokérdés. bios reset megvolt?

(#68580) rantotthusi


rantotthusi
tag

azt nem tudja véletlen valaki hogy az fx 6300 4,4 és 4,5 ghzen hány wattot eszik nincs erre valahol egy táblázat???

(#68581) Beretvás válasza rantotthusi (#68580) üzenetére


Beretvás
addikt

kérlek áruld már ez mit számit ez? ezen akarsz sporolni? akkor vegyél inkább takarékos égöt.. komolyan ez már vicc... :K

(#68582) hundai válasza rantotthusi (#68580) üzenetére


hundai
aktív tag

Ha a wattok miatt aggódsz akkor azt hiszem rossz táborban vagy :D

-Wake up Neo!

(#68583) hundai válasza Hencso (#68578) üzenetére


hundai
aktív tag

Milyen teljesítményű pumpát tesznek ezekbe?

-Wake up Neo!

(#68584) Kolbi_30 válasza rantotthusi (#68580) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Függ attól hány Volt kell neki hozzá.

[ Szerkesztve ]

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#68585) Hencso válasza hundai (#68583) üzenetére


Hencso
Ármester

enermax liqmax 2 240

tessék itt utána járhatsz a dolognak de egy combosabb levegő leveri mint a rongyot!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#68586) St0keR


St0keR
tag

Én felraktam 4,5ghz re strees test el pengettem neki kb 30percig 72fok volt a max
fx 8350el csináltam

Alaplap:ASUS M5A97 EVO R2.0 Processzor:FX 8350+Cooler Master Hyper 212 EVO Memória:Kingston HyperX 2x4Gb SSD: Samsung 840EVO 120Gb Vinyó:WD Blue 1TB Táp:Cooler Master GX 550W Gépház: Cooler Master k380 Monitor:BenQ GW2255+GW2265 Headset:Genius Cavimanus 7.1

(#68587) rantotthusi válasza Beretvás (#68581) üzenetére


rantotthusi
tag

mi ebben a vicces?? azt sem tudod miért kérdeztem mit kell itt flegmázni???? azért akarom tudni hogy a tápom birná e jelenleg a 4,4ghz 1,388 voltot kér... és érdekelne mennyi lehet a fogyasztása és nagyábbol be tudom kalibrálni hogy belefér e a keretbe!!! Nem kellene egyből itt igy okoskodni ha nem szoltál volna bölcsebb lettél volna!!!amugy sem arra voltam kiváncsi Te mit mondasz!! föleg ugy hogy semmi lényeg nem volt a válaszodban!!! mi ez már hogy vegyél akkor takarékosat??? utalom az ilyen bunko embereket!! pattogsz itt!!!

[ Szerkesztve ]

(#68588) hundai válasza Hencso (#68585) üzenetére


hundai
aktív tag

köszi! kb félárban jobb léghűtőt lehet venni...
De meg kell venni mert terep feelingje van az egésznek, és a blokk villog :DD

[ Szerkesztve ]

-Wake up Neo!

(#68589) lovas001 válasza rantotthusi (#68587) üzenetére


lovas001
aktív tag

A kérdéseddel annyi a baj hogy nehéz megmondani még nagyságrendileg is.Amúgy sem lehet kiszámolni hogy belefér e, mivel nem tudni hogy mennyit veszít hatásfokából, teljesítményéből a táp idővel, mennyit fogyasztanak az egyéb alkatrészek teljes pontosság (értem ez alatt a ventiket hdd,ssd stb ) Legcélszerűbb az lenne ha megmérnéd konnektorba dugható mérővel a rendszer össz fogyasztását alap órajelen és emelt órajelen , ebből legalább nagyságrendileg lehet következtetni a foyasztás növekedésének grafikonjára.(persze nem lineáris sőt... Ha tippelnem kéne egyébiránt kb 1,4v körül max terhelés mellett 100-110 wattra tippelek de,1-1 spike esetén belenyalhat akár többe is.

Szerk: Persze csak ha apm offolva van , ha nincs tuti a max 95W :D

[ Szerkesztve ]

Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

(#68590) St0keR


St0keR
tag

hát kiderült semmit se értem a 4,5ghz el még kevesebbet produkált mintha gyári órajelen lenne!!

Alaplap:ASUS M5A97 EVO R2.0 Processzor:FX 8350+Cooler Master Hyper 212 EVO Memória:Kingston HyperX 2x4Gb SSD: Samsung 840EVO 120Gb Vinyó:WD Blue 1TB Táp:Cooler Master GX 550W Gépház: Cooler Master k380 Monitor:BenQ GW2255+GW2265 Headset:Genius Cavimanus 7.1

(#68591) Hencso válasza hundai (#68588) üzenetére


Hencso
Ármester

nem vilog a blok csak világit fehéren nem rgb ledes! és egy kupac szar.. szerelni nehéz meg stb ... a kis nut amibe a csavar beleül a hátlapon az amd lefogatonál hamar ki kopik és nem lehet meg huzni rendesen... vagy meg huzod mint az állat és akkor levenni nem egyszerü mert elforog az egész .. inkáb egy normális levegö hütés pl ami nekem van nagyjábol boltban 1 árban vannak ... itt ph n 16k körül megy és teljesitmény ben sokal jobb arrol nem is beszélve hiába szabájozható az enermax venti 2500rmp aszthiszema max de már 1800 körül jön az orkán jelenség.... annyi hogy LP ramjaid legyenek! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#68592) hundai


hundai
aktív tag

A gépemből csak egy jó lap és egy jó hűtő hiányzik, hogy a 8350 ki is hajtsa az 1060am. Nézegettem a vizeket, de abszolút nem győztek meg. Gagyi pumpa, gagyi csövek.. igazából feleslegesek ezek a kompakt vizek, alap használatra sem valók...

-Wake up Neo!

(#68593) lee56 válasza St0keR (#68590) üzenetére


lee56
őstag

CSak pár kérdés.: Hol raktad fel BIOS-ban vagy windózban? Pontosan miket állítottál? Összefoglalót elolvastad? FX tuning nem csak annyiból áll hogy megemeljük a működési frekvenciát, ha csak ennyit tettél ne csodálkozz, kicsit még művelődni kell ha komolyan gondolod az FX tuningot. Adatlapod is tök jó, de VGA-d pl nincs egyáltalán? :) Azt nem látok ott sehol, márpedig ha egy nagyobb fogyasztó fenevadad van a gépházban, akkor akár még a táp is bekorlátozhatja a tuningodat.

No Comment

(#68594) Tubica


Tubica
senior tag

Sziasztok !

Egy őszinte kérdéssel fordulok hozzátok.

Mivel nagyon érdekel a DDR4 / PCI-e 3.0 / M.2 csatlakozó, ezért elkezdtem izgulni, és inkább felteszem a kérdést, hogy nehogy hülyeséget csináljak ! :D

Most adott egy jó kis FX 8320 (4,6ghz), ami bravúrosan kihajtja az RX 480-amat.
Azt szeretném megkérdezni Tőletek, hogy mennyi az esélye annak, hogy az AM4 / AM4+ nem lesz játék terén akkora buktató, mint az FM széria ?

Én nagyon szeretem az AMD-t, és semmi esetre nem válltanék át a másik oldalra, de érdekel, hogy Ti, mint testvérek ( :)) :B ) Mit gondoltok a következő platformról. Leválthatja ezt a régi AM3+ os témát, és végre mi is villoghatunk, vagy csak fejlődik a technika, olcsóbb, kevesebbet fogyasztó proceszorokat / lapokat kapunk, de teljesítménybe alul marad még ezen az 5 éves technikán is ?

Remélem nem gond, hogy ide írtam Nektek, de itt vannak a legnagyobb, leg veszedelmesebb AMD Userek, és szeretném a segítségeteket kérni. ( direkt nem írok közös topikba, mert nem szeretném azt hallgatni, hogy "válts Intelre, mert az a jó".....

Üdv. Tubica :R

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#68595) Plasticbomb válasza Tubica (#68594) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az RX 470-480 topikban már úgyis megkaptad, hogy nemhajtsaki... :D

Mi az a kijelentés, hogy az FM2+ buktató, ha játékról van szó? Jók azok az apuk, csak nem hardcore hedt szériás procik ellen kell hasonlítani, hanem a szintjén. (Én most egy a10-7870k-t hajtok 4,3GHz cpuval az R9 380Xem bőven jól meg van hajtva, FullHDig jellemzően elég az is ma még. )

Hogy milyen lesz az AM4? Majd kérdezd meg kb fél/egy év múlva. ;) Az eddig "kiszivárgott" infók alapján jó is lehet, meg cumi is, igazából ma még senki nem tudja, kivéve talán a tervezőket, akik már látják, hogy hol vannak benne hibák..

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#68596) Beretvás válasza rantotthusi (#68587) üzenetére


Beretvás
addikt

Kicsit vegyél vissza az arcodbol mert a szeméjeskedésednek nem lesz jo vége. Lusta vagy bármit is elolvasni utánna olvasni és idejössz netto hülyeségeket kérdezni aztán meg még neked áll fejjebb.

(#68597) RazoR


RazoR
veterán

Múlthét folyamán lehetőségem adódott váltani Intelre, úgyhogy 7-8 év után elbúcsúzom az AMD vonaltól. További sikeres tuningolást mindenkinek, hajtsátok ki a belét a FX-eknek! :DDD

(#68598) Omli85 válasza Jakuskacsa (#68575) üzenetére


Omli85
őstag

Ne vedd már el a kedvét tuningol mert ős is inkább megvárja a ZEN-t ;] :P .

(#68572) lee56 : :D

(#68571) Leon77 : Csak a füst ki ne jöjjön belőle :) mondanám, hogy adj neki még egy lépcső feszt de az a 76 fok nekem már tűréshatáron túl van erősen még IBT alatt is :D. De ahogy jakusj is írja jelen esetben a kevesebb néha több értsd kisebb órajelen nagyobb számítási teljesítmény mert elég neki a fesz vagy stabil de éppen, hogy oké magas órajelen.

(#68597) RazoR : :O de tán jössz te még a mi utcánkba (mármint ide :) )

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#68599) Plasticbomb válasza Omli85 (#68598) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ne omolj össze, de... ;) . Egy hónap, és én is váltok zIntelre, a Zenig. (Maradnék én AMD-n, de hackintoshoz az AMD nem jó alap, és most azt építek, a mostani gépem meg megy öcsémhez., a szomszéd szobába.:) Aztán a Hackli mellé jön egy Zen majd, amikorra kézbe is fogható lesz a boltokban.)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#68600) Tubica válasza Plasticbomb (#68595) üzenetére


Tubica
senior tag

De kihajtsa :D :DD :((( :((

Akkor nekem érdemesebb megvárni a ZEN-t, hogy mit produkál ?

Mert ha ennyire jó az FM2+, akkor majd lehet váltok arra, de előbb megvárom a ZEN-t, mit csinál, mondjuk nyárig, addig meg elleszek a kis fx-emmel.

Esetleg ötlet, FM-ből melyik processzor jó játékra / tuningra + hozzá lap ?

Üdv. Tubica :R

Szerk: Ezt, hogy az FM2+ nem jó, azt épp, egy AMD topikba kaptam meg, hogy erről az FX-ről visszalépés lenne bármelyik FM-es processzor. Erről mi a véleményed ? :F

[ Szerkesztve ]

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.