Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68451) Askformore válasza Maxidrake (#68448) üzenetére


Askformore
senior tag

Én 29-ért vettem 1,5 év garral.. húztad, vagy alapon használod? Amúgy milyen az a " Cheafteach" táp? :)

(#68452) Maxidrake válasza Askformore (#68451) üzenetére


Maxidrake
csendes tag

Alapon járatom a 8350-et, 600 wattos cheafteach táp van benne . Stabil vele a gép nagyon , mikor megvettem a gtx 1060-at 3 óra használat után megadta magát a régi noname 600-as tápom,hozzá teszem akkor még Fx8120-as proci volt a gépembe. Azért se húzom mert jelenleg az összes kint lévő gémet viszi max grafikán a gépem. Ez már ki tudja hajtani a videokártyámat. Én teljesen újonnan vettem 3 év garival a procit. A 8120-hoz képest kb dupla olyan erős.

(#68453) Askformore válasza Maxidrake (#68452) üzenetére


Askformore
senior tag

Chieftec az a cheafteach :U

(#68454) DudeHUN válasza Hencso (#68449) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Írjál nyugodtan. Nem vagyok sértődős fajta. Szerintem normális teljesítményhez kevés az az órajel és fesz még az E procinak is. A 4+1 nem annyira rossz és van is vele tapasztalatom.

Gamer for Life

(#68455) Maxidrake válasza Maxidrake (#68452) üzenetére


Maxidrake
csendes tag

Jaj köszi javítottam az adatlapomon, elnézést az elírásért. Tehát Chieftec 600W :-) meg telefonon írogatok és ez az átok ha nem figyelek rosszúl egészíti ki amit írok.

[ Szerkesztve ]

(#68456) Beretvás válasza DudeHUN (#68454) üzenetére


Beretvás
addikt

ez még viccnek is rossz..:D nem olyan rossz? nem hát me még annál is rosszabb..:D

(#68457) lee56 válasza Maxidrake (#68452) üzenetére


lee56
őstag

"A 8120-hoz képest kb dupla olyan erős." Na jó értjük hogy nagyon meg vagy most elégedve, de azért nem kell átesni a paci túlfelére.. ugyanazon a frekvencián járatva max 10-15% az amivel többet nyújt az újabb FX. A placebó hatás lehetett attól is mivel a régi tápod mondtad kevés volt, valószínűleg nem tudta magát kifutni a 8120, de jobb táppal és megfelelően beállítva, jó alaplapban azért azok is húzhatóak voltak, és mint mondtam egy kicsit ugyan kevesebb a teljesítménye, de nagyon messze van a duplázástól azért az új.. :U

(#68456) Beretvás : Nagyon sok függ a laptól is, magától a VRM kiépítésétől, az hogy milyen alkatrészekből építik fel, mi jó esetben csak annyit látunk hogy 4+1, 6+2, 8+2, 12+2 stb, de ezek között is lehetnek óriási különbségek szinten belül is...:P

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#68458) Maxidrake válasza lee56 (#68457) üzenetére


Maxidrake
csendes tag

Teljesen egyetértek veled, csak én ugye sose húztam a régi procim,meg nem is tudtam volna, mert Asrock 970 extreme 3-as alaplapom volt 4+1 fázisos, folyamatosan throtlingal küzdöttem. Csak akkoriban azt se tudtam hogy mi az. Most már jól után jártam ennek. + nagyon rossz proci hűtőm volt Cm Blizzard T2, vagyis nem rossz, csak nem fx8120-asra való volt. Tehát több sebből is vérzett annak idején a gépem. Tanuló pénz volt. A mostani gépembe most minden klappol. Meg ugye 4 éve arany árba voltak a 6+2-es meg 8+2-es alaplapok,meg akkoriba nem tudtam hogy azt is nézni kell egy alaplapnál. A tudatlanság sajnos sok pénzbe kerül. Dehát mindenki a saját hibáiból tanul.

(#68459) lee56 válasza Maxidrake (#68458) üzenetére


lee56
őstag

Ez így van ahogy mondod, mindenki hibázik néha. :R
De attól még nem kell sületlenségeket írni egy fórumon, még a végén valaki elhiszi. :N ;)

No Comment

(#68460) Maxidrake válasza lee56 (#68459) üzenetére


Maxidrake
csendes tag

Elnézés érte. Nem írok többet ijet.

(#68461) Hencso válasza DudeHUN (#68454) üzenetére


Hencso
Ármester

hát komolyan mondom 4+1 fázisos deszkába sema 6 magos FX sem a magosak nem válok ... :W :W :W :W :W :W

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#68462) DudeHUN válasza Hencso (#68461) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Nálam ment. 4Ghz normális fesszel APM mellett elérhető. Rendszeresen vágtam videót vele. Az azért dolgoztatta. Le sem cseréltem volna, ha a sata portok elegek. Most egy FX6300 megy benne 4,3 Ghz-en unokatesónál.

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#68463) DudeHUN válasza lee56 (#68457) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Így van. A 4+1 csak egy dolog. Ha jobb fajta a lap és még szellőzést is kap értelmes keretek között bírják ezek. Persze vannak nagyon gáz lapok ilyen kiépítéssel az igaz. De nem minden esetben ez a baj. És egy finomhangolással akár a felesleges alaplap cserét is meg lehet úszni.

Gamer for Life

(#68464) RazoR


RazoR
veterán

Mi a jobb 4x4 vagy 2x8GB ram? Ha jól tudom csak dual chanel van, quad nincs, ugye?

(#68465) Beretvás


Beretvás
addikt

lassan komolyan elcsábulok és veszek egy 4+1 es ajtotámaszt.. :K

(#68466) Jakuskacsa válasza RazoR (#68464) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

fx mellé mindenképp 2x4 vagy 2x8. Stabilabb, jobb, kevesebb vele a probléma, mint a 4db rammal.

Egyébként mi volt itt másfél nap alatt? Csak forgatom a szemem egy-két hozzászóláson. Egyrészt illedelmesen válaszolunk, nem dühből, még akkor sem, ha ő az 324. ember aki ugyanazt kérdezi, másrészt hülyeségeket miért kell leírni? Akinek nem inge ne vegye magára...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#68467) DudeHUN válasza Beretvás (#68465) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Ha valakinek elég egy 4Ghz körüli tempó az teljesen jól el lesz a jobb 4+1-es lapokkal.

Gamer for Life

(#68468) leviske válasza yoc51 (#68450) üzenetére


leviske
veterán

Párszor leírták, hogy azaz extrém alacsony érték az csak számított és nem mért. Magyarán nem valós. Elvileg az alaplapodnál mutatott értékek valamelyikének kéne lennie a CPU (foglalat?) mért értékeinek.

(#68469) yoc51 válasza leviske (#68468) üzenetére


yoc51
újonc

Köszönöm.

(#68470) Beretvás válasza DudeHUN (#68467) üzenetére


Beretvás
addikt

nem nem lesz jol el vele, kényszermegoldásnak felel meg ha már megvette az illetö, és esetenként megoldhato , alulfesszel meg ilyen 4ghz-s beállitással , hogy ne verje falhoz az illetö mérgében mert nem megy szépen a kocka. ez a krait lap az egyetlen olyan 4+1 es lap amin van elfogadhato méretü hütés, de itt meg nem ér semmit mert szar a biosa olyan szinten , hogy nincs rendes llc, nincs amp nincs semmi. ugyanaz a biosa mint a 970 gamingnek. ahol a kockám szarrá feszelve " 1,472" ment 4,5 öt.. ebben a lapban meg megy 1,428 al 4,8 at és a gaming az komolyabb mint a krait...

(#68471) DudeHUN válasza Beretvás (#68470) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Szerintem meg, ha már meg van a lap, akkor a normálisabból ki lehet hozni egy élhető beállítást. Ahogy nekem is sikerült az Extreme 4-ből és nem feltétlenül kell új deszkát vennie a delikvensnek. Ha 4,5Ghz a cél nyilván másik lap kell. És hűtés. De nem az. A legtöbb embernek elég ha a turbó nélkül tartja a 4Ghz-et kb. Ami főleg az újabb procikkal nem egy sci-fi elvárás. Nyilván egy Extreme 3 és társai hűtetlen vrm mellett már megint más eset. Nem akar mindenki plusz 20% OC-t. Ezért zavar, hogy mindeki alulfeszeli a procit a lapban. Annyira azért nem kell. 1.3v fölött sincs világvége.

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#68472) Plasticbomb válasza DudeHUN (#68471) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Tudod mit? Mindenki elfogadja, hogy neked volt egy mákos jó tapasztalatod, de inkább ne írd folyton, mert a végén a sok bugyuta vérpistike is ezt fogja szajkózni, hogy márpedig milyen jó a 4+1, és a vége az lesz, hogy a maradék 99% szar 4+1 lapot is éltetni fogják, aminek a vége rengeteg csalódás lesz, meg hogy milyen szar az FX, holott nem szar, csak az igazi ereje 4,5+GHz fölött jön meg, amihez viszont elengedhetetlen a jó minőségű alaplap. Ugyanez érvényes FM2+ lapoknál is, márha szépen feszesen akarod beállítani az APU-t, akkor elengedhetetlen a jó minőségű VRM az alaplapon, különben nem lesz elég stabil a fesz=nem fog tudni futni rendesen az APU, márpedig a stabil fesz az APUknál alapkövetelmény ahhoz, hogy jól fussanak. Különben a végeredmény az lesz, hoyg a delikvens fogja, és szétveri a lapot és a procit is egy szép nagy 10 kilós kalapáccsal, és megy és vesz zIntelt. Ami meg nekünk és az AMDnek sem jó, mert szép lassan kiscsillióért vehetünk/vehetszsz majd erős procit, mert az amdnek nem lesz bevétele ahhoz, hogy valahogy visszamásszon a piacra, ezért ténylegesen el fog tűnni a süllyesztőben.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#68473) St0keR


St0keR
tag

Helló, adott 1 kingston hyper x 2x4gb 1600mhz ram meg 2x4gb 1866mhz hyper x fury ram és valakiért 1456mhz en engedi a ramokat pedig tudtomal a 1866 ot vissza lehet butitani 1600ra de nem ír nekem ilyen értéket a biosba hanem ilyen 1706ot

Alaplap:ASUS M5A97 EVO R2.0 Processzor:FX 8350+Cooler Master Hyper 212 EVO Memória:Kingston HyperX 2x4Gb SSD: Samsung 840EVO 120Gb Vinyó:WD Blue 1TB Táp:Cooler Master GX 550W Gépház: Cooler Master k380 Monitor:BenQ GW2255+GW2265 Headset:Genius Cavimanus 7.1

(#68474) Plasticbomb válasza St0keR (#68473) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az időzítéseket is nézd meg, azokon fogja futtatni, amiken egyeznek.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#68475) Beretvás válasza Plasticbomb (#68472) üzenetére


Beretvás
addikt

+1 de én már ráuntam koptatni a billentyüket ez ügyben. :K

(#68476) DudeHUN válasza Plasticbomb (#68472) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Szerintem nektek szövegértelmezési problémátok van. Nyilván jobb egy komolyabb lap. Ahogy nekem is az van. De nem mindenkinek van rá pénze és nem feltétlenül akar vagy muszáj neki új lapot vennie. Meg plusz hűtést, meg új házat, meg plusz ventiket. Mert a komolyabb órajelhez ezek is kellenek. És lehet (bár tudom ez őrület) de elég neki egy maximum 4Ghz is. A legegyszerűbb mindig a: "4+1-es a lapod? Vegyél másikat.".

Gamer for Life

(#68477) Beretvás válasza DudeHUN (#68476) üzenetére


Beretvás
addikt

nem értem mit kardoskodsz itt a 4+1 fosomák lapok mellett... fx alá az nem valo.. ennyi.. akinek nincs pénze az gyüjtsön hozzá vagy ne sirjon aztán hogy nem jo.. de itt az megy hogy megveszi mert nem néz utánna és jön a sirás hogy szar az amd.

(#68478) DudeHUN válasza Beretvás (#68477) üzenetére


DudeHUN
senior tag

Én meg nem értelek, mert MÁR megvette és segítséget kér. És vannak olyan lapok, amik bírják az alapórajelet. Főleg az újabb FX-ek alatt. Én nem a 4+1 mellett kardoskodom. Sosem voltak igazán ajánlottak, ha az ember tehette. De nem mindegyik ilyen lap használhatatlan és kuka kategória. Anno rengeteg embernek sikerült normális működésre bírni itt még a gyengébb lapokat is. Lehet hihetetlen de a 4Ghz renszeresen meg volt anno a hűtött vrm-es verziókkal itt. A jobb 4+1-es lapok Turbóhoz és 4Ghz feletti OC-hoz nem voltak ajánlottak a topikban. Azt valóban nem bírták.

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#68479) Kolbi_30 válasza DudeHUN (#68478) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Nekem volt 4+1 es lapom FX alatt! alapon sem bírta a 6300at..3 perc terhelés után dobta 1400ra..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#68480) St0keR válasza Kolbi_30 (#68479) üzenetére


St0keR
tag

nekem 6+2es van és bírja húzva a 8350 et 4.5ghz en

Alaplap:ASUS M5A97 EVO R2.0 Processzor:FX 8350+Cooler Master Hyper 212 EVO Memória:Kingston HyperX 2x4Gb SSD: Samsung 840EVO 120Gb Vinyó:WD Blue 1TB Táp:Cooler Master GX 550W Gépház: Cooler Master k380 Monitor:BenQ GW2255+GW2265 Headset:Genius Cavimanus 7.1

(#68481) mokus1


mokus1
addikt

Most szerelek ossze egy konfigot.

Artic cooling 13at vagy egy gammmaxx 300at tegyek ra? 8320 a proci

(#68482) leviske válasza mokus1 (#68481) üzenetére


leviske
veterán

A kettő közül a Freezer 13 nagyobb és a rászerelt ventik is valószínűleg combosabbak, mint a Gammaxx-nak. Szóval, ha csak ezek közül lehet választani, akkor mindenképp az Arctic.

(#68483) ivereb84


ivereb84
csendes újonc

Sziasztok!
Szeretnék segítséget és tanácsot kérni! Van egy fx-6350-esem, Gigabyte GA-970A-UD3P (ver.1) alaplapon.
Jelenleg 10% körüli processzor kihasználtságnál a 12v ágon 12,024v van, maximális terhelés mellett (prime95 futtatása) ez az érték visszaesik 11.8v-ra, 4,6ghz-re húzva pedig 11.7v-ra. (Az értékeket aida64 néztem)
Kérdésem pedig az lenne, hogy ez természetes-e, vagy a tápom gyenge hozzá? Jelenleg HKC USP5580 van a gépben. Ha pedig új táp kell akkor mi az amit érdemes megvenni?

(#68484) mokus1 válasza leviske (#68482) üzenetére


mokus1
addikt

Nem pro. Tehát a articon 92mm-es venti van a másikon 120as. Akkor is?

(#68485) leviske válasza ivereb84 (#68483) üzenetére


leviske
veterán

Az FX tuning egy HKC-vel szerintem mindenképp merész, akár az okozza, akár nem. A tápos topikban biztos tudják mi most a bestbuy, illetve a listájukról is szemezgethetsz.

(#68484) mokus1: Nem ismerem annyira őket, szóval ez esetben tartózkodom. A Deepcool esetében az egyetlen pozitívum, hogy közvetlenül érintkeznek a hőcsövek a kupakkal.

[ Szerkesztve ]

(#68486) ivereb84 válasza leviske (#68485) üzenetére


ivereb84
csendes újonc

Rendben, köszönöm! Benézek akkor oda is.

(#68481) mokus1
Nekem Deepcool Ice Wind Pro van az fx6350-en, 53-54fok fölé nem engedte 4,6ghz-re húzva sem, alap órajelen 50 fok körül tartja. A többit nem ismerem, de ez biztos jó választás mx-4 pasztával, de adnak hozzá gyárilag is.

[ Szerkesztve ]

(#68487) mokus1 válasza leviske (#68485) üzenetére


mokus1
addikt

Köszi.

Tuningnal mindenhol azt írják, hogy az energiatakarékossági funkciokat ki kell kapcsolni. Ez igy van? Akarom hogy ha kell azert legyen teljesítmény de ne fogyasszon fölöslegesen.

(#68488) Pixx96 válasza mokus1 (#68487) üzenetére


Pixx96
aktív tag

apm,c6 kell kilőni többi maradhat 4,5g-ig felette már lehet ki kell kapcsolni ez proci függő

[ Szerkesztve ]

(#68489) ViZion válasza mokus1 (#68487) üzenetére


ViZion
félisten

Nem kell mindent, kivéve, ha vmi extrém rekordot akarsz. Átlag tuningnál minden marad, csak a fogyasztás limitet kapcsolod ki, terhelés nélkül visszavesz mindent.

ivereb84: szvsz játékfüggő is lehet, de alapvetően igen. Ez a kihajcsa dolog olyan, h i5-el lehet lesz X %-al több fps, kisebb VGA-val meg kevesebb lenne, mint ezzel, szal. ha belefér, akkor 1060 jó megoldás biztosan.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#68490) ivereb84


ivereb84
csendes újonc

Ha már a tuningnál tartunk, az fx6350 4,6ghz-re húzva elboldogul egy gtx1060-al?

(#68491) bivalyolo válasza ivereb84 (#68490) üzenetére


bivalyolo
őstag

Felbontást nem írtál de ha fullhd-ban úgy látod marad bőven a kártyában, akkor told feljebb 1440p-re DSR-rel és teljesen jó lesz.

"Let's agree to disagree!"

(#68492) Dark KillerX válasza ivereb84 (#68490) üzenetére


Dark KillerX
addikt

En 4,4Ghz -en hajtott 6300-al szolgalom ki a 1060-at és bőven elég, persze van ahol nem, de ott feljebb tolod a felbontast és elég is

(#68493) Hencso válasza DudeHUN (#68478) üzenetére


Hencso
Ármester

légyszives nem írj eentul semmi féle tapasztalatot az asrock és egyen értétékü 4+1 vrm es lapokal mert máér nyüvöm a hajam asus ban giga és msi ben is van szar de az asrock segg szikla edition azért oda basz! ha vana közeletekben egy asus sabertooth 990fx r2.0 tulajdonos vigyétek átt hozá a procit és ott nézd meg alapon milyen értékeket doba deszka gyanitom hogy az álatok le fog esni ....

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#68494) lee56 válasza Hencso (#68493) üzenetére


lee56
őstag

Igen, valóban leeshet az álla ha megtudják hogy egy 15 ezer forintos lapban ugyanúgy megy 4Ghz-en (megfelelő hűtéssel és bios-beállításokkal), valóban, rájöhetnek hogy nem kell költeniük egy 3x annyiba kerülő lapért, ha ez a szint is megfelelő nekik. Jó lenne ha megtanulnátok értően olvasni, már párszor leírta szerencsétlen, hogy ha nem extrém de még nem is közepes OC a cél, akkor akár még megfelelő is lehet egy jobbfajta 4+1, mert ezek se egyformák, vannak lapok amik képesek rá azért.. :U

No Comment

(#68495) Omli85 válasza Hencso (#68493) üzenetére


Omli85
őstag

870 Extreme3 R2.0
- V4 + 1 Power Phase Design

De köszöni szépen gyepáltam benne unlockolt 960T-t és ezt a fesz éhes 8320-at is amit most saberben hajtok.
Igaz nem kellet world recordokat csapkodni vele OC-ban de 4.1-4.2 környékére teljesen jó volt a lap dropp nélkül tette a dolgát pedig nem volt kímélve jó pár éven keresztül. Szóval azért nem minden szar ami ASRock és ha nem extrém OC a cél és tényleg nem egy full fapadosított matx deszkában akar tuningolászni az ember egy 8xxx-es FX-et akkor simán lehet használni ezeket a lapokat is. Ha viszont valaki komolyabb OC-t tervez akkor vegye figyelembe, hogy az alá combosabb deszka kell ennyi a képlet.

Amúgy meg "én azért megvárom a ZEN-t.." és majd jót fogok röhögni adott esetben ha kiderül majd, hogy az évek alatt szénné alázott ASRock fog alá olcsón jó lapokat dobálni elsőként... :D

jakusj : Weakly count 1 :DDD

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#68496) Hencso válasza lee56 (#68494) üzenetére


Hencso
Ármester

akkor meg fölölesges neki az FX mivel 4.5 felet használja itt mindenki ....

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#68497) Askformore


Askformore
senior tag

Még nem sikerült megvennem az új lapot, sajnos még pár napba biztos bele telik..addig is tovább szórakozok ezzel a lappal (M5A97 R2.0).. most tettem fel a legeslegfrissebb bios-t, az előzőnél a teljes windowst újra keleltt raknom, most ezt megúsztam.. kivettem-visszatettem az elemet, beléptem a Biosba és nem találom a turbo core beálíltást.. létezik,hogy kivették? A CPU-z is csak 21-es szorzóig írja a multiplier menüben.. a másik kérdésem, hogy pár napja olyat csinál a gép, hogy 2-3 másodpercekre random megáll az élet.. pl hangerőt akarok állítani egy youtube videón, rákattintok, nem történik semmi, majd hirtelen rájön, hogy jah, hangerő... ez mitől lehet? Tudjam be annak, hogy kevés a lap?

(#68498) ViZion válasza Askformore (#68497) üzenetére


ViZion
félisten

HDD-t teszteld le, vagy ha SSD-n van a rendszer, kevés a ram és a lapozófájl HDD-n van, amit idle-be rak túl hamar. Pl. ezek is okoznak ilyen döccenést. De bios képeket rakhatnál fel, ill néha újra kell rakni a biost -ugyan azt a verziót- volt már, akinél hibásan ment fel.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#68499) St0keR válasza Plasticbomb (#68474) üzenetére


St0keR
tag

De ha csak a sima 1866mhz et teszem bele akkor is ezeket az értékeket kapom!!!

Alaplap:ASUS M5A97 EVO R2.0 Processzor:FX 8350+Cooler Master Hyper 212 EVO Memória:Kingston HyperX 2x4Gb SSD: Samsung 840EVO 120Gb Vinyó:WD Blue 1TB Táp:Cooler Master GX 550W Gépház: Cooler Master k380 Monitor:BenQ GW2255+GW2265 Headset:Genius Cavimanus 7.1

(#68500) Askformore válasza ViZion (#68498) üzenetére


Askformore
senior tag

Ezzel a lapozófájl dologgal mit lehet kezdeni? Most ott tartok, hogy boot után kb 2 percig szórakozik, utána helyreáll a rend. Korábban nem csinálta ezt. Nem Bios hiba, mert még az előző biosnál kezdte.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.