Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24705) macilaci78 válasza IMIIKE1998 (#24704) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én is szemüveges vagyok és meg lehet oldani. Igaz, az már nem 1-2k, hanem inkább 3-4k.
Munkavédelmi szemüvegek ezek, F kategóriásat keress. Ne aggódj, vannak kétkezi szemüveges emberek, akiknek a munkájuk ellátásához kell a védőszemüveg. Van olyan, ami napi 8-10 óra használatra is megfelel.
Szép dolog, hogy szemüveges vagy, de szerinted mit bír a szemüveged? Mi van, ha a visszaverődő lövedék a szemüveg mellett talál utat magának a szemedhez? És mi van, ha felfogja a lövedéket, de szilánkosra törik? De gondolom, a szemüveges mivoltod ugyanúgy meggátol a 3D-s mozifilmek megtekintésében is...

Úgy érzem, kicsit el vagy tévedve. Az airsoft játék - ez igaz - , amit lőfegyverekkel játszunk - ez pedig tény. Szerintem boltból a leggagyibb rugós pisztolyt sem kapod meg 10k-ért. Amit pedig megkapsz, azt búcsúban fogod megtalálni, de inkább egyél egy jó kenyérlángost, meg igyál egy jó forralt bort az árából...

Használtan már lesz olyan, ami ér 10k-t és van is használati értéke. A legnagyobb airsoft portálon csak ezt találtam. Ahogy ebből kiolvasom, facebook-on erősebb jelenlétet mutatnak a debreceni airsoftosok. Ott is érdemes kérdezni.

Én a helyedben ilyesmit vennék: NBB pisztoly, esetleg válltámaszos shoti.
Minél kevesebb hibalehetőség, mert nem értesz hozzá és várhatóan nem is fogsz hozzáértők társaságában mozogni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.