Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7865) richard00


richard00
újonc

Sziasztok!

Hatalmas gondom van!
Újra telepítettem egy régi xp-s gépet, az adatokat pendrivera (ezek után nem fogok ilyet) másoltam,szabályosan leválasztottam, majd pendriveról felmásoltam egy asztali gépre ( végig ment a másolás kb 600 mega lehetett türelmesen végig vártam) nem néztem meg pontosan hogy hova tettem(egy partíció -> új mappa) , lement a másolás bezártam az ablakot és újra raktam a régi gépet. Nah most jön az érdekesség, nem találom a lementett adatokat.. Win10-van rajta kerestem már minden hol, ha valami ötlet van nagyon örülnék neki. Próbáltam vissza állítani pendriverról, vinyóról is az adatokat EaseUS-al( word dokumentumokról van szó), meg is lettek, de amikor rá megnyitom négyzetek kérdőjelek és minden egyéb megjelenik csak a szöveg nem. Gondolom nem tett jót egyiknek se, hogy más adatokat raktam rá.
De ha van rá bármi esély módszer hogy vissza tudjam ezeket hozni nagyon hálás lennék.
Ha otthoni módszer nincs rá, akkor akár egy céget is megbíznék vele( nem tudom ők ilyenkor is vissza tudják e szerezni a dolgokat) ilyet tudtok-e ajánlani?

Előre is köszönöm a válaszokat,
Üdv:
Ricsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.