Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) htc07 válasza liksoft (#7600) üzenetére


htc07
addikt

Annyit nem ér a dolog, de azért megpróbálok mindent megtenni amit tudok. :)

(#7602) Vicki91


Vicki91
csendes tag

Sziasztok.
Van egy kb 3 éves Seagate 1TB-os külső vinyóm. Délután még néztem róla filmet. Most viszont semmi sem olvassa be. Kipróbáltam 3 tv-n és 1 számítógépen is. Az első 5 másodpercben folyamatosan csipog és világít a led, majd átvált villogóra és abbahagyja a csipogást. Eddig lehetett érezni amikor rádugtam valamire hogy elindul, de most semmi. Kb 2 hete leesett elég magasról de utána működött rendesen. Azaz kb egy hete a Windows valami hibát írt ki rá de javította. Lehet az esés nem tett neki jót. Mi lehet a problémája? Az elektronika mehetett tönkre? Az adatok vajon még menthetők? Javítható?
Előre is köszönöm a válaszokat.

Seagate Expansion Portable Driver Model: SRD00F1

Ui.: diskmgmt és hd sentinel nem látja

(#7603) liksoft válasza Vicki91 (#7602) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Az esés nem az elektronikát, hanem a mágneses felületet teszi tönkre, a fejeket, meg a főmotort. Így ha menthető is, akár a teljes drive átépítése is szükséges lehet hozzá. Ahogy nézem, ez 2,5" ahol a letapadás is szóba jöhet. Főleg a ciripelés miatt. Mindenképp tiszta teres mentés vár rá, ami a drágább. Nem javítható.

Amennyiben a rajta lévő anyag nem életbevágó hanem letölthető, újra beszerezhető, akkor kuka. Csak itt meglévő és nélkülözhetetlen családi anyagok esetén van értelme adatmentéses szakembernek átadni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7604) sztav válasza liksoft (#7580) üzenetére


sztav
csendes tag

Értem. Utána nézek majd. De köszönöm a válaszokat!

(#7605) sanyek2 válasza liksoft (#1) üzenetére


sanyek2
senior tag

Kedves topikgazda!

Biztos sokszor megkérdezték már, én mégis újra nekifutok, melyik adatvisszaállító program a leghatásosabb?

Vázolom a helyzetemet, próbálkozásaimat:

Véletlenül töröltem egy olyan fénykép mappát, ami számomra nagyon kedves.
A felkeresett programok közül számos megtalálta az album fotóit a merevlemezemen, mert azóta egy bit-nyi adatot nem írtam rá. Viszont visszaállításkor mindegyik program valamilyen módon elcseszi a műveletet.
Többnyire az jelentkezik, hogy félbevágja és megcseréli a két felet, és úgy illeszti össze a képet.
Érdekesen nézett ki a papa az unokahúg testén, de mégiscsak kellenének az eredeti képek.
A fájlok sértetlenek, mivel második-3-ik próbálkozásra teljesen máshol vágta szét a képet, szóval a forrás jó, csak a progik szarok.
Többnyire csak a mély vizsgálat találja meg a képeket.
Milyen stabil programot használjak?
Nem baj ha fizetős, tojok rá. Külföldön élek, meg tudom fizetni azt a 300ft-ot xD
Ez az egy mappa annyit viszont nem ér hogy profihoz fussak vele, és 80.000-et perkáljak érte.

(#7606) liksoft válasza sanyek2 (#7605) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szervusz!

Ha jól sejtem FAT típusú lehet amiről vissza kéne állítani a képeket. Ráadásul nem folyamatosan volt írva, hanem használva (törlés is tisztességgel). Ilyenkor a képek darabokban vannak a lemezen, és ezek összerakása a programok által esetleges. Nincs jobb program, csak más, ahogy érzékelted. Én menteném az összes variációt, mert a semminél az is több. Akár a képek utómunkálataival is lehet javítani rajtuk, igaz ez a horror kategória tud lenni. Ilyen távolról nincs jobb ötletem.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7607) sanyek2 válasza liksoft (#7606) üzenetére


sanyek2
senior tag

Nem, ez NTFS, a második vinyóm. Lomtalanítás során véletlenül kijelölésre került az ominózus mappa is, és shift+del-el töröltem.
Nem ismerem a visszaállító progikat, így csak a sehonnai noname progikat találom(azt hiszem) és nem túl jók ebben.
Már abból is gondolom hogy gyanúsan gyorsan átvizsgálja a lemezt, és még gyorsabb a visszaállítás.
Ha alapos lenne, akár egy órán át is kéne tartania. Ez meg a teljes folyamatot lezavarja 10 perc alatt.
Legutóbb a TenorshareAnyDataRecovery-vel futottam neki.
Akkor kérdezem úgy ogy melyek a legnépszerűbb visszaállítók?

(#7608) liksoft válasza sanyek2 (#7607) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Ha Undelete programok név szerint nem találják meg, akkor az NTFS-ből sikerült a shift+del utasítással a maradványokat is kipucolni. Ilyenkor a file elhelyezkedésének leírása is megy a lecsóba. Vagyis ugyanaz a helyzet mint FAT esetén. Easeus, R-studio, Recuva, Get Data Back, stb....

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7609) sanyek2 válasza liksoft (#7608) üzenetére


sanyek2
senior tag

Csodás...
Rendben, minden esetre köszönöm!
Ha lomtárból ürítek, akkor nem ez a helyzet, ugye?

(#7610) liksoft válasza sanyek2 (#7609) üzenetére


liksoft
Topikgazda

A normál törlés csak érvénytelen bejegyzésre váltja át az NTFS file adminisztrációt. Így az undelete programok ezekre keresnek, majd visszaállítják érvényesre, vagy a jobbak másolják a file tartalmát másik drive-ra.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7611) sanyek2 válasza liksoft (#7610) üzenetére


sanyek2
senior tag

Akkor a jövőben óvatosabb leszek.
Köszönöm a válaszokat!

(#7612) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. Nekem Pendrive adatmentéssel kapcsolatos problémám volna. Írtam a pendrive probléma topicba is, de az nem annyira pörgős, talán itt hamarabb választ kapok. A problémám ITT olvasható, ill. a fejleménye meg ITT

Számítok a segítségetekre! Fontos volna!

(#7613) liksoft válasza Gabesz87 (#7612) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

A másolat jó ötlet volt. Azon érdemes első menetben próbálkozni akár a Get Data Back programmal megnézni, az mit lát. Fizetős, de a demo legalább azt megmutatja, van-e értelme tovább küzdeni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7614) Gabesz87 válasza liksoft (#7613) üzenetére


Gabesz87
addikt

Most azon filózok, hogy a GetDataBack-ből melyiket telepítsem fel? Nem értem, hogy mit kell figyelembe venni. Azt hogy a sérült eszköz milyen fájlrendszerű, vagy hogy ahová fel akarom telepíteni, az milyen? Mert NTFS-re telepíteném, de a pendrive, amiről adatot akarok nyerni, FAT-os. Szóval akkor most melyiket kell feltelepítenem?

(#7615) Josi válasza Gabesz87 (#7614) üzenetére


Josi
aktív tag

Azt kell telepíteni, amely formátumú a mentendő eszköz.
A te esetedben a FAT-os kell, mert a pendrájvod FAT-ra van formázva.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#7616) Gabesz87 válasza Josi (#7615) üzenetére


Gabesz87
addikt

Én is így gondoltam, csak a dirtywindows honlapon van egy leírás a használatáról, és ott ez áll nagy betűkkel:
– NTFS fájlrendszerre ne telepítsd a GetDataBack for FAT-et, és FAT-re meg ne telepítsd a GetDataBack for NTFS-t! Ez kissé megzavart.

(#7617) spe88


spe88
senior tag

Hello,

Több 100 DVD-met akarom felmásolni HDD-re és majd egy backup HDD-t csinálni, hogy két helyenn is meglegyenek az adatok!

Mindegyik DVD-m annak ellenére, hogy régiek olvashatóak, eddig 130-at másoltam fel! Meg is lepődtem...

A gyorsabb módszer elérése miatt próbálkoztam, hogy 5 olvasót kötök rá a gépre és egy HDD-re (WD Red 4TB) másolok egyszerre. Fastcopy-val másolok, de meghasad az egész folyamat! Aztán csökkentetettem az olvasókat és így is nagyon lassú és folyamatosan CRC hibát dob a FC, majd ráálltam, hogy egy olvasó egy HDD és, akkor minden CRC hiba nélkül végigfut a másolás. Ezzel egy baj van: 6perc egy lemez!

Amit nem értek, hogy beszereztem egy másik HDD-t és egyszerre másolok 1-1 FC-val az 1-1 vinyóra, de így is hasad a rendszer és több mint 2x annyi idő a másolás, már ha be nem fagy! Ez mitől lehet? FC nem tud kezelni értelmesen egyszerre két másolást?

Van valakinek tippje, hogy másolhatom fel gyorsabban a lemezeket még egy gép nélkül? Szoftver-hardver akármi tipp jó lenne, mert így még jövőre is itt ülök.

(A rendszer HDD-re nem másolok semmit)

Köszönöm

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#7618) Gabesz87 válasza liksoft (#7613) üzenetére


Gabesz87
addikt

Király cucc ez a Get Data Back! Köszi a tippet. Ezzel sikerült lementenem mindent. Igaz, hogy beletelt vagy 1,5 órába, mert az ingyenesben csak megnyitni tudom, menteni nem. szóval mindent egyenként meg kellett nyitnom, aztán mentés másként. 400 MB-nyi doksi volt :) Köszönöm a segítséget! :R

(#7619) liksoft válasza Gabesz87 (#7618) üzenetére


liksoft
Topikgazda

:C Látom, megtaláltad a kiskaput. Persze ez csak kevés anyag esetén megy. ;)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7620) liksoft válasza spe88 (#7617) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Passz.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7621) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok,

Abban kérném a segítségeteket, hogy egy kis cégnél van kb 8 gép, és azt szeretnék, ha kb havonta a gépek teljes hdd-je legyen lementve. Ez egy nas-ra kerülne.
Szóval az lenne a kérdésem, hogy milyen programmal lehet ezt legálisan megtenni?

Üdv: Kronk

http://totesz.myminicity.com/

(#7622) liksoft válasza Kronk (#7621) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Milyen OS, mennyi adat, milyen NAS, stb... ?? :F

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7623) Kronk válasza liksoft (#7622) üzenetére


Kronk
őstag

Windows 7-8-ak,
Általában egy gépen kb 50-75GB adat van, windowssal együtt
Syno nas van

http://totesz.myminicity.com/

(#7624) liksoft válasza Kronk (#7623) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Hard Disk Sentinel Pro

Viszont én a NAS-t nem szeretem, mert ha nem fut rajta a Sentinel, akkor nincs napi visszajelzés az állapotáról, ami hamis biztonságérzetet ad. Inkább egy passzív alaplapos mini gép.

Holnap leszek.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7625) Kronk válasza liksoft (#7624) üzenetére


Kronk
őstag

Hol találom a programban a mentési lehetőséget, mert akárhogy nézem, mégsem látom, pedig biztosan kiszúrja a szemem :F

http://totesz.myminicity.com/

(#7626) liksoft válasza Kronk (#7625) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Beállítások / Műveletek

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7627) asdf_ válasza Kronk (#7621) üzenetére


asdf_
veterán

Vezérlőpult\Rendszer és biztonság\Biztonsági mentés és visszaállítást alatt a lemezkep letrehozasat nem lehet parancssorosan paramterezve meghiva utemezni? Nem eskuszom meg, hogy a home verzioban benne van-e, de a professionalban igen (marmint a lemezkep letrehozasa).

Azert nem a hagyomanyos utemezes, mert az epp keszulo mentes felulirja az elozot, tehat ha mentes kozben tortenik valami, akkor b+ van. Ezert ugy kene utemezni, hogy kulon konyvtarba csinalsz egy havi mentest, aztan a 2., 4. het mentese megy egy masodik konyvtarba, a 3., 5. het mentese meg egy harmadikba es igy tuti lesz mihez nyulni. Gigabites halozat erosen szukseges.

(#7628) Kronk válasza asdf_ (#7627) üzenetére


Kronk
őstag

Nem lenne rossz megoldás, de
-csak a rendszer meghajtót lehet vele menteni
-csak egészben lehet visszaállítani

Ha lenne egy olyan amivel a teljes disket/diskeket lehetne menteni iso formátumban, és utána akár csak egy file-t is visszaállítani, az lenne a legjobb.

http://totesz.myminicity.com/

(#7629) asdf_ válasza Kronk (#7628) üzenetére


asdf_
veterán

Egy csak egeszeben mentes mindenkepp kell, mert igy lehet egyszeruen, ujrainstallalas es konfiguralas nelkul ujrarakni a gepet, ha szukseg lenne ra. A nem rendszerlemez mentesere ott van a biztonsagi masolat keszitese ugyanott, ahol a lemezkepe, szepen lehet checkboxolni, hogy mit mentsen, mit ne. Azon meg rettenet nagyot csodalkoznek, ha nem lenne vhd browser.

(#7630) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Samsung SP1614N , régi IDE-s 160 GB-os vinyó. NTFS-sel van formázva, rajta FLAC zenék. Nem tudom olvasni.

A vinyó tápcsatlakozás után felpörög, majd USB-re csatlakozáskor a fejet is hallani pozícionálni. Windows-on felcsatolódik és betűjelet is kap, de az Intéző folyamatosan keres rajta és sosem fejezi be, szinte lefagy tőle a Windows. A meghajtóba belemenni már nem tudok. Pár hónapja még simán tudtam olvasni.

Windows 8.1-en és OpenSUSE 13.2-n próbáltam, kétféle USB2/IDE chippel (Prolific és Genesys Logic), valamint eSATA-n is próbáltam egy SATA/IDE adapteren keresztül, mindegyiken ugyanaz a jelenség.

Linuxon a dmesg "Buffer I/O error on device sdc1, logical block 13" hibákat dob, a Smartctl is hibákat dob.

Ötlet, tipp?

:R

[ Módosította: Qru ]

(#7631) liksoft válasza batagy (#7630) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

A Linux-ig lévő 2 bekezdés elég lett volna. Legközelebb (kívánom ne) az átláthatóság kedvéért először csak a jelzett tömör hibát írd le. Ha szükséges, majd úgyis kibontjuk. Köszi.

A felület egy részét nem éri el. Ennél a típusnál van, hogy be is jelentkezik, pedig akár egy fej olvasás képtelen is lehet. Okozhatja a fej, belső erősítő, elkopott felület, külső elektronika hibája is. Leginkább mechanikán belüli gond szokott lenni. A kérdés, hogy kell-e az adat, mert akkor vidd szakemberhez. A feltételezhető felületi sérülés miatt ne gyötörd.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7632) batagy válasza liksoft (#7631) üzenetére


batagy
őstag

Köszönöm az iránymutatást.

PÜ-ben felveszem veled a kapcsolatot.

A hozzászólással kapcsolatban, máskor, máshol általában az szokott lenni a probléma, ha nincsenek logfájlok vagy más bizonyíték. "Kibontós" hozzászólást pedig nem tudom hogyan kell írni. Szerkesztést fogok kérni a modoktól akkor.

(#7633) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!
No, az a nagy helyzet adódott, hogy a windows 10-et visszaállítottam.
Alapvetően 2 vinyó van a gépben, egy ssd amin a windows van és egy hdd minden másra.
Mikor megkérdezte a visszaállítás, hogy törölje e meghajtókat, rákattintottam, hogy mutassa melyikeket törölné ez esetben, csak az ssd volt benne. Mondtam legyen.
Most viszont látom, hiányzik a második vinyó kötete a sajátgépnél, visszacsatolom hogy legyen meghajtójele, erre látom hogy üres. tehát formázta.
Gyorsformázás volt, ntsf-ben volt eddig.
Kérlek mondjátok, hogy van egy progi ami megment :)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#7634) liksoft válasza sgery (#7633) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Nézd meg a Get Data Back NTFS változatát. Figyelem, fizetős, és célszerű azt a verziót használni, mert az "okosítottak" között van romboló is! A program az adatokat másolja, így fizikailag is másik drive-ra célszerű menteni az adatokat. Visszaállítással NE próbálkozz! Ilyenkor csak másolás jöhet szóba a sérülések miatt.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7635) tpeter77 válasza liksoft (#7634) üzenetére


tpeter77
addikt

szia
az említett GDB-en kivül van másik ajánlott program erre a célra?
Ma kaptam egy vinyót, elszállt a partíciós tábla, a gép formázni szeretné, a GDB (NTFS) látja a régi fájlokat.
Pusztán kiváncsi vagyok, ez jó-e, vagy inkább másik szoftverrel próbálkozzunk.

(#7636) liksoft válasza tpeter77 (#7635) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

[link] Ha csak a partíciós tábla sérült.

Mondom ha CSAK !! a partíciós tábla sérült !!

És akkor is utána CHKDSK tiltása mellett USB-re felrakni már működő rendszernél, és lemásolni ami fontos. Utána FORMÁZNI, mert nem biztos, hogy CSAK a partíciós tábla sérült. Szerintem senki sem szeretne később belefutni esetleg durvább adatvesztésbe.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7637) megott


megott
tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném,a beteg egy 3,5"-es WD (WD10EARS), BIOS felismeri a win7 nem tud kötetet azonosítani rajta, lemezkezelőben nem jelenik meg, a hangja nem beteg. Érintkező pucoláson kontaktok tisztításán túl vagyok! Nem működik, mentés erejéig szerezhetek rá másik vezérlőpanelt? Mondjuk akár ezeket is WD15EARX, wd20ezrx ? Vagy más megoldás felé keresgéljek

Köszönöm válaszaitokat!
Üdv!
Megott

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#7638) Saltwater válasza megott (#7637) üzenetére


Saltwater
aktív tag

Szia!
A vezérlőpanel biztos hogy jó, azzal nincs semmi teendő.(egyébként sem működne a csere, mert egyedi adatokat tartalmaz minden vezérlőpanel)
Próbálj live linux alatt ránézni az adatokra, a linux kevesebb fájlrendszer-metaadattal beéri, bár sanszos, hogy a 0-ás szektor döglött. A Test Disk ingyenes program is lehet segítene.

https://hdd-adatmentes.hu

(#7639) tpeter77 válasza liksoft (#7636) üzenetére


tpeter77
addikt

szia

Sikerült lementeni a fontos adatokat, és megformáztam a vinyót.
HD Sentinel 100% kondíciónak mutatja.
köszi, Peti

(#7640) liksoft válasza tpeter77 (#7639) üzenetére


liksoft
Topikgazda

:C

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7641) megott válasza Saltwater (#7638) üzenetére


megott
tag

Sajnos a Test Disk nem hozott eredményt, nagyon sok a hibás szektor a lemez elején, próbáltam fixmbr-ezni, nem segített, mit tudnék még vele kezdeni?

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#7642) liksoft válasza megott (#7641) üzenetére


liksoft
Topikgazda

A sok rossz szektor nem fog eltűnni. Sőt, inkább szaporodnak majd. Ha az adat valóban fontos, leadod szakembernek.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7643) feka001


feka001
csendes tag

Sziasztok!

Segítség kellene! (Ha nem az a topik bocsi!)

Az lenne a gond, hogy tesóm merevlemezére másoltam egy csomó adatot. De mikor visszarakom az ő gépébe nem látszik semmi. Volt olyan hogy még mindig megvolt a szabad helye. Volt amikor már levonta a szabad helyet, látszott 1-2 mappa de üresek voltak. Visszarakom a gépembe ott meg megvan minden.
Windows 8.1 enterprise és pro

Fontos lenne a segítség! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#7644) megott válasza liksoft (#7642) üzenetére


megott
tag

hogyan tudnék szektorcsoportokat átlépni, illetve látszólagosan elhitetni az op.rendszerrel hogy van 0-ás szektor?

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#7645) liksoft válasza feka001 (#7643) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Szia!

Adatvesztésed van miatta? Ha nem, akkor a nem adatmentéses HDD témát javaslom.

Kevés amit elmondtál. Pontosan lépésről lépésre kéne leírni. Adatvesztés esetén folytassuk itt.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7646) liksoft válasza megott (#7644) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Sehogy. Ez nagy valószínűséggel fizikailag lesz hibás valamilyen formában. Az ilyen hiba ráolvasással és fórumon keresztül nem gyógyul, nem javítható. Nem véletlenül javasoltam szakember igénybe vételét.

Szeretném itt megjegyezni, hogy az adatok ára nem nő! Vagyis az elején "próbáljuk meg", majd sikertelenség esetén "valamennyit áldoznék rá", és mikor a hatodik emberen is átmegy, már "minden pénzt megér". Ilyen NINCS! Az az adat a legelején is már drága és fontos. Ennek megfelelően kell vele bánni, és ha valóban fontos, szakembert keresni, elvinni hozzá. Ugyanis a sok próbálkozás után a szakember valószínűleg már nem fog tudni segíteni, mert a drive olyan állapotba kerülhet. Na ez a "legdrágább".

Amennyiben a "játszom vele" kategóriáról beszélünk, akkor az "aranyszabály" vonatkozik rá is.
1. Másolatot kell készíteni akármennyi hibával is.
2. Logikai mentéssel kiszedni a másolatból amit lehet.

Mivel a fenti próbálkozás a drive életébe kerülhet, és nincs két egyforma hiba, így fizikai hibás esetre becsülettel ajánlani sem lehet semmit. Én sem teszem.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7647) feka001 válasza liksoft (#7645) üzenetére


feka001
csendes tag

Köszi!

Lépésről lépésre leírom.
Áthozom tesóm HDD-jét a gépembe.
Átmásolom az én HDD-mről az övére az adatokat.
Másolás sikeres mindent átmásol. (Próbáltam windows és TC-el is másolni)
Amíg az én gépemben van a HDD addig minden megvan.
Visszarakom tesóm gépébe, ott nem látszik semmi, mint ha nem is másoltam volna rá semmit.
Egy db ikonnal is próbáltam már, ugyan az a helyzet.
Az én Hdd-men nincs adat vesztés.
Hard Disk Sentinel 100/100

[ Szerkesztve ]

(#7648) liksoft válasza feka001 (#7647) üzenetére


liksoft
Topikgazda

Akkor jogosultsági probléma lesz. Nem engedi a hozzáférést a rendszer, mert nem ő írta az adatokat. Rendszergazdaként kiadhatóak a jogok, de ezt máshol kérdezd meg, mert nem vagyok benne jártas. (Adatmentés miatt én máshogy oldom meg :D )

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7649) feka001 válasza liksoft (#7648) üzenetére


feka001
csendes tag

Ok köszi!

(#7650) megott válasza liksoft (#7646) üzenetére


megott
tag

Akkor megmondom a tulajnak, hogy juttassa el hozzád! ;) :R

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.