Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48951) fatal` válasza FingR86 (#48950) üzenetére


fatal`
titán

Most nézem, hogy amit írtam, akit helyett, de talán érthető.

Persze nem mindegyik darab szar, meg biztosan arra is lehet vigyázni. Én igazából a felhajtó funkció miatt vettem KiWi-t, sokkal könnyebb le/felvenni.

(#48952) macy válasza a2d2 (#48949) üzenetére


macy
addikt

Steamen ugyanennyi az ára most nov. 1-ig.

(#48953) HatalmaGalus válasza FingR86 (#48950) üzenetére


HatalmaGalus
kezdő

Detto, simán bírja. Mondjuk vigyázok is rá, nem tépem le, fixen szépen kitekerem-visszatekerem le/felvételnél, óvatosan.

(#48954) a2d2 válasza macy (#48952) üzenetére


a2d2
addikt

Ja, csak ott külön van szedve és nem tudom megkapja-e az ember mindkét verziót. Gondolom igen.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#48955) macy válasza a2d2 (#48954) üzenetére


macy
addikt

Megkapja, ott vettem nemrég akcióban.

(#48956) Dyingsoul válasza luikay (#48937) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Én a régi Assetto Corsa-t toltam sokáig kormánnyal és nekem is volt rá profilom amiben korlátoztam a kormányt. De az AC autónként változtatja a tartományt. Bár nekem meg olyan gondom volt, hogy egyes autókban többet, más autókban kevesebbet fordult a kormány a játékban, mint amennyit fordítottam rajta a valóságban. Más autókban meg pont jó volt.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#48957) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Sziasztok!

Próbálta valaki közületek a subnauticat? Csak egy psvr-om van, sikerült összehozni Steammel, kipróbáltam. Szinte le*ostam a bokám, azonnal elkezdett mozogni bennem a bogár, hogy milyen lehet egy “rendes” headsettel. :DDD

Quest 2 vagy G2 az elsődleges kiszemelt. Melyik mellett milyen pozitívum, negatívum szól? Elnézést, ha ezerszer feltett kérdés, olvasgattam picit, nem igazán találtam számomra kielégítő választ.

Gipsz Jakab

(#48958) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Már a PCGamer is cikkezik a jövőre érkező Meta Quest 3-ról.
A cikkben szereplő számokból nekem az jön le, hogy a VR nagyon nem halott, legfeljebb az itthoni fejekben. :DDD El is kezdem betervezni a Meta Quest 3 upgrade-et jövőre.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#48959) macy válasza Jakab66[hun] (#48957) üzenetére


macy
addikt

1080ti-hoz ne vegyél G2-t szerintem, nem fogja bírni.

(#48960) Dyingsoul válasza Jakab66[hun] (#48957) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Igen, többen is játszottuk innen a Subnauticát. Ahogy próbáltad és tetszik, egy rendes HMD-vel igencsak még jobb/szebb.

A G2-től sokkal jobb felbontást kapsz, de azt tudni kell meghajtani is. Adatlapod alapján én a 1080 Ti mellé nem ajánlom mert annak halved-resolution lesz a vége, akkor meg már mindegy ha Q2-t veszel... Nekem van G2 és Q2 is, szerintem az ár és a meglévő hardvered alapján dönts. A G2-nek azt nehezen tudom megbocsátani, hogy mennyire rosszak a kontrollerei, persze ez Subnautica-ban nem mérvadó mert ott ha jól emlékszem Xbox contollerrel ment az irányítás de lehet hogy tévedek, rég volt már. A G2 ellen szól még a szűk sweet spot, de ez nem mindenkit zavar, az audio viszont pazar a G2-ben.

Talán a Q2 jobban passzolna a 1080 Ti-hoz, ha pontos az adatlapod illetve azt több játékban szabadabban tudod használni a kábelmentesség miatt és a kontrollerei miatt. G2 kontrollerei nálam folyamatosan meghülyültek Arizona Sunshine közben mikor leengedtem a testem mellé, "lógattam" a karjaimat ekkor ugyanis elvesztették a jelet és nehezen szedte össze magát. Q2 az ilyet meg sem érzi, ha a hátad mögül veszed elő is enyhe túlzással úgy tesz mintha mi sem történt volna... :D

Egyébként bármelyiket is választod, mindkettőnek van előnye, hátránya egyaránt de egyikkel sem nyúlsz nagyon mellé, egyiket sem fogod megbánni szerintem. Én sem tudtam a mai napig dönteni a kettő között, ezért van nekem mindkettő. :))

UI.: Nekem volt 1080 Ti-m is és izzadt a nagyobb játékok alatt (Elite, Assetto Corsa, Fallout 4 VR) amiket hanyagoltam is végül és inkább VGA-t is upgrade-eltem. Felezett felbontáson persze bírta de annak meg semmi értelme, hogy nagyfelbontású headsetet vesz az ember és fél felbontáson használja.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#48961) luikay


luikay
tag

Használja valaki az Airlinket Windows 11-el? Mióta frissítettem (én hülye), megint használhatatlan az egész. Kábellel tökéletes. :(

(#48962) fatal` válasza luikay (#48961) üzenetére


fatal`
titán

Én és talán Solt is, nekem rendben működik.

(#48963) Jakab66[hun] válasza Dyingsoul (#48960) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Igen, 1080ti-om van. Gondolom a Q2 is hatalmas előre lépés lenne a psvr-hoz képest. ETS2-t próbáltam még vele, játszhatatlanul rossz a képminőség. (Bár igaz csak valami beta verziója van VR-hoz.)
Illetve pont az ami nagyon tetszik a Q2-ben, hogy pc vagy konzol nélkül is lehet használni.

Gipsz Jakab

(#48964) Raymond válasza Dyingsoul (#48960) üzenetére


Raymond
félisten

"Nekem volt 1080 Ti-m is és izzadt a nagyobb játékok alatt (Elite, Assetto Corsa, Fallout 4 VR) amiket hanyagoltam is végül és inkább VGA-t is upgrade-eltem. Felezett felbontáson persze bírta de annak meg semmi értelme, hogy nagyfelbontású headsetet vesz az ember és fél felbontáson használja."

Most amikor hasonlitgattam ossze a Quest-et es a Pico 4-et a laposon es nem volt kedvem egyenkent alligatni a dolgokat az derult ki hogy a GTX1070 Max-Q csak a VR Medium beallitassal birja 4128x2272 (Quest) es 4032x2016 (Pico 4) felbontasokon 72FPS-t tartani. A VR High mar nem megy csak 60-65 korul meg ugy se ha visszaveszem az HMD Quality-t 1.0-ra az ott definalt 1.25-rol. Egy 1080Ti is siman problemazhat 5408x2736 alatt a Quest 2-vel normalisabb grafikai minoseg mellett.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#48965) -Solt- válasza fatal` (#48962) üzenetére


-Solt-
veterán

Néha nem akar csatlakozni, de 2-3 próbálkozás után elindul… ettől eltekintve működik rendesen.

www.smart-bus.hu

(#48966) fatal` válasza -Solt- (#48965) üzenetére


fatal`
titán

Jah igen, ilyen nekem is szokott lenni, de ez volt W10 alatt is. Azt hittem ez amiatt van, hogy váltogatom a képfrissítést (szim 72hz, Beat Saber és egyebek 90), mert általában utána nem hajlandó csatlakozni, hogy újraindul az oculus service.

(#48967) -Solt- válasza fatal` (#48966) üzenetére


-Solt-
veterán

Nálam a v46 óta van ez…

www.smart-bus.hu

(#48968) Jakab66[hun] válasza Raymond (#48964) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

VR- hoz bár nem értek, de azért a 1070 Max-Q, és a 1080Ti között elég jelentős különbség van.

Gipsz Jakab

(#48970) Raymond válasza Jakab66[hun] (#48968) üzenetére


Raymond
félisten

Igen, de sajnos az ED motorja olyan amilyen es az emlitett Q2 felbontasokon olyan beallitasokkal hogy normalisan nezzen ki mar a 1080Ti is kohoghet.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#48971) a2d2 válasza Jakab66[hun] (#48957) üzenetére


a2d2
addikt

Én ebben a pillanatban fejeztem be. 36 órám ment bele, de élveztem minden percét. Össze is szorult a gyomrom kicsit a végén mikor körbenéztem még utoljára az óceánon :O
Fantasztikus kaland volt.

@Dyingsoul: Igen, Xbox kontrolleres a Subnautica. Viszont ma elkezdtem nézegetni nem lehetne-e Fallout 4 VR-t Xbox kontrollerrel nyomatni és sajnos úgy néz ki nem. Egyszerűen így gép előtt ülve sokkal többet tudok VR-ozni mint a szoba közepén állva, az csak bizonyos alkalmakkor megy, leginkább ha napközben egyedül vagyok itthon és épp semmi dolgom nincs. Szóval szinte soha :)
@luikay: igen, Win 11 van most már fent és zökkenőmentes nálam az Airlink.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#48972) Dyingsoul válasza Raymond (#48964) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Én a 72 fps-es üzemet egyszer próbáltam ki. Számomra nem opció. Egyszerűen látom a különbséget ugyanakkor fárasztóbb is számomra. Ezt én nem tudom hogy hozod ki egy 1070-ből, milyen játékkal de a legtöbb amivel én játszottam még 1080 Ti-al sem bírta stabilan a 90 fps-t és voltak framedropok pedig én is amit tudtam azt lejjebb állítottam a grafikán a stabilabb fps érdekében.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#48973) Dyingsoul válasza a2d2 (#48971) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

A Fallout 4 VR-hoz van ülő mód, redditen van róla post azt hiszem én is az alapján konfigoltam be és teljesen hó egy forgó/görgős székkel a szoba közepén mókázni. Én hamar megszoktam mert egy időben streameltem úgy, hogy állva/ülve vegyesen mert stream közben ácsorogni 3-4 órát fárasztó volt. :D

#48969Espla: Ez kb ugyanaz amit feljebb linkeltem PC Gamer cikk csak kicsit tömörítve/fordítva az infó.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#48974) Raymond válasza Dyingsoul (#48972) üzenetére


Raymond
félisten

Quest 1-el mas opcio nincs :) Az Elite-nel a 1070MQ hozza a 72FPS-t VR Low es VR Medium preset-el 4128x2272 felbontason. A masik gepen az asztali 2080 hozza custom beallitas mellett egy rakat Ultra-val ugyanezt a felbontast szinten 72FPS-el, de a performance headroom ott mar csak 8-12%

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#48975) Jakab66[hun] válasza a2d2 (#48971) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Remélem hagytál nekem finomságokat, amiket a következő alkalommal mikor megint véletlen a tengeren landolok, tudok majd hasznosítani. :D

Kétszer játszottam eddig végig, imádom a játékot, és mindenképp szeretném VR-al is!! :K

Gipsz Jakab

(#48976) a2d2 válasza Jakab66[hun] (#48975) üzenetére


a2d2
addikt

Ja, akkor vágod a dolgokat :)
Én performancia gondokkal küzdöttem, ezért tesztelésképp kiraktam a 4k TV-re, beszarás milyen szép volt, de VR-ban azért teljesen más élmény.
Nekem egyszeri végigjátszás is necces a játékoknál, rengeteg van még talonban, de ez simán megérte a befektetett időt mert maradandó élmény maradt. Mondjuk nem akartam elhúzni sem, gulasoft belerakott 100 órát, én is tudtam volna még bóklászni, bázisokat építgetni, torpedót ki sem próbáltam, energiacella töltőm meg sem volt, ...
Nem értettem hogy mik ezek az időkapszulák, aztán a játék végén rájöttem.
Összeállítottam egy tök jót kianitokkal, ionkockákkal meg ion energiacellákkal, csatoltam mellé egy szép képet mikor elkapott szemből a reaper, de nem bírtam VR-ban begépelni semmit. Sem kontrollerről sem billenytűzetről, ezért nem tudtam leokézni az egészet.
De ismét ránézve benne volt minden. És ki is dobta a procedúra közben. Szóval talán :D

Most játszok majd valami mást, aztán behúzom majd mindenképp a Below zero-t is, mert állítólag VR moddal ugyanolyan jól használható mint az első rész.

Ja tényleg, ha VR-ban játszanád majd akkor mindenképp tedd fel a nexus oldaláról a VR performance modot és FPS booster modot vagy mi a neve. Illetve én bekattintottam a szemkövetéses kurzort.

@Dyingsoul: én arra gondoltam hogy dobnám a 6DOF-ot is mert nincs helyem a gépnél ülve hadonászni este. Szóval úgy tolnám végig mint a subnauticát vagy a Robinsont, hogy körbevesz a VR világ de sima kontrollerrel irányítok mindent. Asszony ott néz mellettem TV-t én meg fejhallgatóval VR-ozok közben, ez így sima liba lehet egész télen. Emlékszem anno Elitet is toltam minden este 1-2 órát így joystickkal hónapokig. Bár most nézem hogy a Skyrimnek van controller támogatása! Akkor lehet hogy visszatelepítem azt mert annak már nekiugrottam egyszer.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#48977) luikay


luikay
tag

Nálam azóta se jó Win 11 alatt a Q2 AirLink... ahogy elindul a Home még pár másodpercig jó, aztán totál szétesik az egész, fejmozgást kb 1 másodperc késéssel követi, a hang is ugrik/nyávog, a képszéleken húzza, mint az Ezeréves sólyom a hipertér ugrást...GPU 100%-on pörög és ilyen hibákat dob a konzol. :F
RTX3070 a GPU, Win 10 alatt nem volt vele ilyen probléma.

28/10 10:31:35.377 {!ERROR!} [xrstreaming] Frame 2322 dropped due to encoder backup
28/10 10:31:35.377 {!ERROR!} [RemoteHeadset] [Aggregated 99 times] 2. Could not retrieve round trip frame timing (PI:2311 - PI:2183=128)
28/10 10:31:35.377 {!ERROR!} [Kernel:Error] OVR Error:
Code: -6100 -- ovrError_XRStreamingGeneralIssue
Description: Frame 2322 dropped due to encoder backup
OVRTime: 2202.239589
Time: 2022-10-28 10:31:35 [377:958:700]
28/10 10:31:35.377 {!ERROR!} [Kernel:Error] [Aggregated 118 times] OVR Error:
Code: -6101 -- ovrError_XRStreamingPluginIssue
Description: 2. Could not retrieve round trip frame timing (PI:893813182712 - PI:893813185048=18446744069414584322)
OVRTime: 2202.238298
Time: 2022-10-28 10:31:35 [376:667:200]
28/10 10:31:35.448 {!ERROR!} [xrstreaming] Frame 2327 dropped due to encoder backup
28/10 10:31:35.448 {!ERROR!} [Kernel:Error] [Aggregated 47 times] OVR Error:
Code: -6101 -- ovrError_XRStreamingPluginIssue
Description: 2. Could not retrieve round trip frame timing (PI:893813182712 - PI:893813185048=18446744069414584322)
OVRTime: 2202.309198
Time: 2022-10-28 10:31:35 [447:567:100]

Újratelepítés megvolt Safe módban, az se segített... :(

Van valakinek ötlete? :U

[ Szerkesztve ]

(#48978) Dyingsoul válasza a2d2 (#48976) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Én is csak belekóstoltam sok VR játékba és kb a könyvtáramban lévő VR játékok kb felével nem is játszottam, csak megvettem :D Asgard Wrath is ottvan kipróbálatlanul már tuti több, mint egy éve. Azt terveztem, hogy majd készítek végigjátszás videót ezekről csak kellene még egy PC hozzá mert a teljesítmény nagyon ergya felvétel közben. Munkára amúgy is akarok venni egy laptopot valami kis Nvidia GPU-val szerelve aztán az intézi majd a felvételt. Csak ez már túl régóta van tervben, mindig közbejön valami anyagi gatyaletolás...

#48977luikay: Sorry én Win10-en vagyok de szerintem a topik legjava szintén. 1-2 ember volt aki win 11-ről nyomta a Q2-vel, lehet érdemes visszakeresned a topikban a win 11-re vagy redditen körülnézned mert ha nem kapsz választ az nem azt jelenti, hogy nem akarunk segíteni, inkább nem tudunk. :D
[Reddit1]
[Reddit2]
[Reddit3]
Ez utóbbi mondjuk inkább unsupported GPU problémának tűnik.
Esetleg próbáld meg a fentiek közül a public beta channel-t. De ha más nincs, a helyedben visszamennék Win10-re.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#48979) gulasoft válasza a2d2 (#48976) üzenetére


gulasoft
őstag

Én úgy tudom a below zero-nak nincs vr modja. De ha van, feltétlenül írd meg, mert akkor azzonnal nekiesek.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#48980) luikay válasza Dyingsoul (#48978) üzenetére


luikay
tag

Ennyire hülye nem lehetek...hiába húztam újra az Oculust, valami beállítás ott maradt és ODT-ben Dynamic Bitrate Max 600-on, Encode Bitrate 300-on volt... kilőttem nullára, azóta minden simán megy. :DD

[ Szerkesztve ]

(#48981) a2d2 válasza gulasoft (#48979) üzenetére


a2d2
addikt

[link]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#48982) Raymond válasza luikay (#48977) üzenetére


Raymond
félisten

Nalam a Quest most update-elte magat v46-ra es nekem ugy tunik a Link nem olyan sima mint regebben volt. Olyan furan darabos. Regen vajsiman ment ha a jatek birta az adott FPS-r fuggetlenul a felbontastol es bitrate bealitastol most meg erzesre (es latni is) nem olyan sima hiaba mondja hogy 72FPS megvan. Pedig Windows 10-em van.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#48983) fatal` válasza Raymond (#48982) üzenetére


fatal`
titán

Ezt én is tapasztaltam Beat Saber alatt, hogy olyan fura, azt hittem nálam van valami probléma. És ez 90 fps, meg is van fixen, de mégsem olyan tökéletes, mint korábban. Egyébként emiatt nekem úgy tűnik a tracking is egy picit késik vagy időnként egy picit kimarad. Egy kicsit most félre is tettem a játékot, mert felidegesített.

Ez egyébként Quest 2.

DiRT Rally 2 is picit olyan néha mintha microlaggolna, de ott nem zavaró annyira. Mással nem játszottam mostanában, de majd megnézem a Synth Riderst meg a Walkabout Minigolfot is.

[ Szerkesztve ]

(#48984) Raymond válasza fatal` (#48983) üzenetére


Raymond
félisten

Megneztem az ODT-ben a Performance HUD-ot a Link-nel nalam a decode most osszevissza ugral. Azelott egy sima, picit hullamzo vonal volt es alacsony bitrate-en 8ms korul, magasabb bitrate-en pedig 11-13ms de mindig csak plusz/minusz nem egesz 1ms kozott mozgott. MOst meg ugral szinte nullarol fel egesz 12ms-re az alap fixed 200Mbps Link beallitassal (mindent alapra tettem). A transfer is magasabb lett, Link-el alapon 1ms korul/alatt volt regebben most meg valami 4-5ms. Valami nagyon nincs rendben itt.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#48985) Raymond


Raymond
félisten

ODT kerdes: felbukkant par honapja (tavaly?) az ODT-ben egy olyan opcio hogy "Allow dual NVENC" de en ezt most nem latom sehol. Nincs jelent a Pascal-os gepen se amiben ket NVENC engine van. Megvan ez meg valakinel? Hasznalta valaki? A laposon kiprobaltam volna.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#48986) fatal` válasza Raymond (#48984) üzenetére


fatal`
titán

Na majd megnézem. De néha olyan érzésem van mintha dropolna frameket is az encoder, 1-2.

#48985: Véletlen egy beta verziót adtak ki egy napra valamikor a stabil csatornán, aztán visszaállt a stabilra, gondolom jön majd ez a lehetőség is.

(#48987) kiskuplung válasza Raymond (#48982) üzenetére


kiskuplung
őstag

Nekem meg azt csinálja standalone módban, hogy a jobb vállam felett felnézek, akkor "beúszik" fekete-fehér passthrough képe, és mint valami portálon keresztül, van egy rész a látómezőmben, ahol a külvilágot látom :D
Ha csak simán felnézek akkor semmi ilyet nem csinál, el kell találni pont egy szöget és akkor bejön a passthrough :D

(#48988) fatal` válasza kiskuplung (#48987) üzenetére


fatal`
titán

Ilyet akkor szokott csinálni, ha közelmész a beállított játéktered széléhez (és be van kapcsolva az ehhez tartozó opció), vagy kicsit kilépsz/kihajolsz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#48989) Vibalazs


Vibalazs
tag

Hali!

Szeretnék segítséget kérni.

Van egy kontrolerres hibám. Valamiért nem működik. Csak a gombokra reagál. Második elemmel próbálom, teljesen fel van töltve.

(#48990) gulasoft válasza a2d2 (#48981) üzenetére


gulasoft
őstag

Fú tök jó, köszi.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#48991) Dyingsoul válasza Vibalazs (#48989) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Szia!
Milyen kontrollerről van szó? xbox? Quest 1? Quest 2? Rift S? stb.. Ha xbox kontrollerről van szó, lehet nagyobb sikerrel jársz valamelyik xbox topikban.
Egyébként én ilyen hibával még nem találkoztam. Mikori vétel? újonnan vetted? Leejtve volt-e? Ezt érdemes a családtagoktól, háziállatoktól is megkérdezni, ha vannak a közelben. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#48992) milszab


milszab
senior tag

MFS2020-at próbáltátok már? Nekem sehogy nem akar összejönni a dolog. Hogy kezditek mit indítsak sorba, mi hogy legyen beállítva hogy működjön? :)

(#48993) sheep válasza milszab (#48992) üzenetére


sheep
addikt

Kicsit több infó kéne, a MS Flight Simulatorra gondolsz? Milen headseted van? Én szinte naponta repülök, HP Reverbet használok.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#48994) macy válasza milszab (#48992) üzenetére


macy
addikt

Flight Sim-et át kell váltani vr-módra vagy a menüben bal alul vagy a CTRL+TAB bill. kombóval.

(#48995) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Q2-ből érdemesebb a 256gb venni, vagy elég a 128gb?

Gipsz Jakab

(#48996) Vibalazs válasza Dyingsoul (#48991) üzenetére


Vibalazs
tag

Jogos a kérdés. Lemaradt a típus. Ocolus Quest 2-ről lenne szó. Új termék. Most lett kibontva. Jobb kontroller tökéletesen működik, viszont a bal kezesen csak a gombok működnek. Nem lehet vele mutatni. Nincs tér érzékelés. Inaktívnak mutatja a sisak, (szürkével). Számítógéppel össze kötve Ocolus programon keresztül, látja az akkumulátor töltöttségét.

[ Szerkesztve ]

(#48997) luikay válasza Vibalazs (#48996) üzenetére


luikay
tag

A led felvillan rajta, ha megnyomod a gombokat?

(#48998) Vibalazs válasza luikay (#48997) üzenetére


Vibalazs
tag

Felvillan mind a kettőn ugyan úgy, ha felemelem akkor rezeg egy rövidet.

[ Szerkesztve ]

(#48999) luikay válasza Vibalazs (#48998) üzenetére


luikay
tag

Telefonos alkalmazásból próbáld meg az unpairt és párosítsd újra a headsettel.
Esetleg nyomd hosszan az oculus gombot a jobb oldali kontrolleren, az néha segít, hogy mindkettő észhez térjen.

[ Szerkesztve ]

(#49000) a2d2 válasza barcalaci84 (#46907) üzenetére


a2d2
addikt

Ez most is akciós, közvetlenül Steamen is 10 euro.
Gondolkozok rajta. Most telepítem épp a GTA 5-öt kipróbálni aztán közben nézegetem az akciókat, ennek a VR modjáról nagyon jókat írtak.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.