Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21251) GalaHU válasza -Solt- (#21210) üzenetére


GalaHU
őstag

https://www.youtube.com/watch?v=OaQgFm7HlNg

Mélységesen együtt tudok érezni Karádi őrmesterrel: ellenőriztem a HMD csatlakozást és apró kattanással a helyére is ugrott! :)

Persze mindjárt látja a gép! De hogy ez a darab nem volt meon, az kurv@élet!

Köszi a tippet!!!!

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#21252) Vaze


Vaze
őstag

Sziasztok!

Szeretnek en is reszese lenni a VR vilaganak.
Ugy gondoltam,hogy veszek egy Oculus rift s-t,de mielott ezt meglepnem,az egesz gepem ugy ahogy van,lekel cserelnem.
Eddig megvan az alaplap,ami egy ASUS ROG AMD Ryzen CROSSHAIR VII HERO lenne.
Proci egy AMD Ryzen 5 2600X lenne.
Es most jonne a vga,amiben kernem a segitsegeteket,ki milyen vga-t ajanlana?Gondolom,hogy a dragabb a jobb,de jelen esetben,nem a legdragabbat keresem :)
Arban kb olyan 90-100 -er forint lenne.Valaszotok elore is koszonom :R

Udv..: Zoli

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#21253) sakkay válasza Vaze (#21252) üzenetére


sakkay
aktív tag

GTX 1070 a belépő. AZ már vállalható. De inkább valami erősebbet ha belefér.

(#21254) Raymond válasza Vaze (#21252) üzenetére


Raymond
félisten

Ahogy a kollega irja - egy 1070 vagy egy 1660Ti amit erdemes venni. Menne (megy) lassabb kartyakkal is, de a lelki nyugalom miatt az emlitett ketto az ajanlott minimum.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21255) GalaHU válasza GalaHU (#21251) üzenetére


GalaHU
őstag

Hála és köszönet barcalaci84 fórumtársnak, aki segített végre helyretenni a cuccot, most már minden működik! :)

Jöhet a teszt!

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#21256) -Solt- válasza GalaHU (#21251) üzenetére


-Solt-
veterán

:C ;]

A lényeg, hogy megoldódott... ;)

www.smart-bus.hu

(#21257) barcalaci84 válasza GalaHU (#21255) üzenetére


barcalaci84
őstag

kívánta a béta firmware-t :)
csak így kimaradsz a static flash -es mizériából...:)
meg így leteszteltük legalább h működik a hosszabbítókkal is

(#21258) GalaHU válasza barcalaci84 (#21257) üzenetére


GalaHU
őstag

Öröm-bódottág! Szépen hasít a pCars2 és az ACC is, nekem ennyi elég! ;)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#21259) #48613632 válasza Vaze (#21252) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ha 115 körülre el tudsz menni, akkor én egy 2060-at vennék. Mégis csak újabb gen, és hozza az 1070 szintjét, szóval elég VR alá.
Esetleg várnék picit, és megnézném, mit mutatnak az új navik. De ezekből egyelőre még csak ref hűtős van, azaz bloweres.
Prociból 3600 nem fér bele? Esetleg lemondanék a C7H-ról, és vennék helyette egy polcról lentebbről egy X470 ROG Strix Gaming-F-et.
Nekem is az van, és nem bántam meg. Gondolkodtam én is a C7H-n, de szerintem nem éri meg a többletet.

(#21260) eami válasza #48613632 (#21259) üzenetére


eami
addikt

annyit hozzá tennék, hogy érdemes GPUból bármelyik gyártótól a tetejét választani. pl asusnál: Strix, Gigabyte: G1, MSI: Gaminx X. Elég sokat jelent az alap változatokhoz képest. pl én most egy asus Strix GTX 1060 6GB O6G-vel tolom (benchmark szerint alig marad el egy alap 1070től), és persze nem lenne rossz egy nagyobb kártya, de most még ezzel is kényelmesen elgurulnak a játékok.

[ Szerkesztve ]

(#21261) Vaze válasza #48613632 (#21259) üzenetére


Vaze
őstag

koszonom szepen a segitsegeket :R
2600-as proci nem elegendo hozza?
Neztem 1-2 kartyat,ehez mit szoltok? (sajna nem kovettem az elmult evekben a pc vilagat,es szinte semmit nem tudok,hogy mi jo es mi nem)kb 5 eve tettem ossze utoljara a jelenlegi gepem.
Szal itt van 1-2 kartya....Asus GTX 1070
vagy Asus RTX 2060
Amugy melyik gyarto ajanlott?
Bocs a rengeteg kerdesert,de nem szeretnek melle loni

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#21262) Raymond válasza Vaze (#21261) üzenetére


Raymond
félisten

Feleslegesen draga kartya amiket linkeltel, raadasul blower hutes. A 1070 kifuto sorozat, van belole sokkal olcsobb is, csak lehet mas boltban kell nezned. Ha az uj 20-as sorozat akkor pedig inkabb a 2060S es azzal elvagy egy darabig. Nem erdemes nagyon a markasabb gyartok (az Asus egyebkent alltalaban al egdragabb) szuper gamer kartyaiba olni a penzt mert annyit nem hoz. Minden Pascal es Turing kartya kb. ugyanannyit megy, a difi inkabb ott van hogy a daragbb kartyakon jobb a huts es ezert csendesebbek. De teljesitmenyileg nem nyersz vele majdnem semmit. Az hogy a kartya 2050Mhz vagy eppen csak 1950Mhz-en megy a gyakorlatban lenyegtelenel, a nominalis 5% difi-bol nem lesz meg annyi sem FPS-ben.

Itt vannak a 1660 Ti kartyak [link] amik a 1070 teljesitmenyet nyujtjak de csak 6GB VRAM van rajtuk. Ez nem igazan problema VR-ban, ha olcson akarsz akkor ezek jo vetel. Mondjuk a ketventis Zotac 260-ert: [link]

Ha mar 20-as sorozat akkor inkabb a 2060S: [link] Ott az a 379-es MSI Ventus vagy a 389-es Zotac nem rossz.

A sima 2060-at azert nincs ertelme venni mert arban a 1660Ti es a 2060S kozott mozog, de a 2060S sokkal gyorsabb/jobb nem sokkal dragabban ha meg sporolni akarsz akkor ott a 1660Ti joval olcsobban. De mondjuk ez nem rossz ajanlat 323-ert: [link]

Szoval el kell donteni mennyit er meg, mert lehet 260, lehet 323 vagy epp 379 GBP-ert is jot venni. Egy regebbi 1070 csak akkor vennek ha tenyleg jo aron lenne valahol (300GBP alatt), de UK-ban nemigen talalni ilyet ujonnan.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21263) #48613632 válasza eami (#21260) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igen, ezzel is egyetértek. Nekem is Asus ROG Strix van GPU-ból, és maximálisan elégedett vagyok vele. :K

Vaze
Elég lenne a 2600 is, de a 3600 időtállóbb, meg kicsit jobban kihajtaná a GPU-t is. Havernak ugyanez a kombója van, és rendesen működik nála minden, fennakadások nélkül.
De Te tudod, hogy mire elég a keret. A 2600 is elegendő lesz, ez miatt ne aggódj.

(#21264) speppi


speppi
csendes tag

Sziasztok˘
Tudja valaki, hogy a rift-s játék közben egyszer csak elsötétül azt irja a devices lapján hogy nincs csatlakozva a hedset de saját magátol újra kapcsolódik. mi lehet az oka előtte a cv1-el nem volt ilyen. ezt töbször is megcsinálja van mikor öt perc van hogy húsz perc. van hogy a hang is elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#21265) Gigi01 válasza GalaHU (#21251) üzenetére


Gigi01
őstag

Nekem pikk-pakk felismerte,pár perc volt az egész.
Én valahogy nem ájultam el tőle.Tegnap igaz pics@ másnaposan teszteltem.
De ma sem érzem hatalmas előrelépésnek.A fov kicsinek tűnik.
És most vagy én nem jól használtam a cv1-et,de nem ilyen csőbe nézek feeling volt.
BS-t egyszer próbáltam,ami alatt a jobb elem elkezdett kihagyni,merülni...
Kényelemre sokkal jobb,de maga a szivacs,nem begyere,meg melegebb is.
Persze még próbálgatom,aztán elválik melyik marad.IPD állítás szerintem semmi jelentősége,nem is értem.
ETS2 kimondottan jobb,szebb,de nem tudom,lehet a szemtávolsággal lesz bajom.(ami 67,jónak kéne lennie)

[ Szerkesztve ]

(#21266) sakkay válasza speppi (#21264) üzenetére


sakkay
aktív tag

Nekem is volt ilyen de már nem emlékszem mit csináltam. Valami progi kavart be, ami üzenetet küldött-talán az akkori vírusirtóm.

(#21267) -Solt- válasza speppi (#21264) üzenetére


-Solt-
veterán

Neked is azt javaslom, hogy nézd meg rendesen csatlakozik-e a kábel a HMD-n.

www.smart-bus.hu

(#21268) speppi válasza -Solt- (#21267) üzenetére


speppi
csendes tag

Catlakozással nincs baj.

(#21269) -Solt- válasza speppi (#21268) üzenetére


-Solt-
veterán

Leszedted a covert és megnézted?

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#21270) #48613632


#48613632
törölt tag

Megjött a Koss. Na viszont én nem szeretném hajlítgatni a hozzáadott szárat. Vannak viszont nyomtatható rögzítőpántok netszerte. Valaki innen csinált/csináltatott ilyet?
Van nyomtatós ismerős, megkérem biztosan nyomtat nekem is egyet. De melyik lenne a legmegfelelőbb?

Pl EZ (na akartam még linkelni többet is, erre behalt a thingverse nálam)
Mindegy, ha tudtok jót, használhatót ajánlani, ne fogjátok vissza magatokat, előre is köszönöm. Most viszont mennem kell melóba, read onlyba leszek, de minden hozzászólást köszönök előre is. :R

(#21271) speppi válasza -Solt- (#21269) üzenetére


speppi
csendes tag

igen leszedtem. az jó.

(#21272) barcalaci84 válasza speppi (#21271) üzenetére


barcalaci84
őstag

USB szelektív felfüggesztés ki van kapcsolva Windowsban?

(#21273) speppi válasza barcalaci84 (#21272) üzenetére


speppi
csendes tag

Nem volt kikapcsolva. Most majd tesztelem.

(#21275) Vaze válasza Raymond (#21262) üzenetére


Vaze
őstag

Sziasztok!
Nagyon szepen koszonom a segitseget mindenkinek!

Raymond Koszi hogy idot szantal ra,es atnezted az altalam nezet oldalt :)
pitepeti71 Szint ugy neked is Koszonom szepen
eami Koszonom :)
Meg annyit szeretnek kerdezni,hogy van egy VS550 Crosair tapom,az elegendo lesz e majd,vagy az is csere?

koszonom szepen mindenkinek tenyleg, :R :R

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#21276) Raymond válasza Vaze (#21275) üzenetére


Raymond
félisten

Az a tap eleg lesz, a kartyak amiket nezegetsz max 200W korul kernek de ez mar a 2060S, a tobbi 150W vagy alatta. A CPU-tol jon meg mondjuk max 90W es ugy 30W a tobbi bizsu. Ez boven belefer az 550-es tap hataraiba.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21277) #48613632 válasza clyvejhamma (#21274) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nekem sajnos nem ez a fajta Koss van, hanem az egyszerűbb. De közben amúgy is megrendeltem egy ebayes ürgétől. UK-ban élek, így nekem az kényelmesebb.
Mindenesetre köszönöm szépen a segítséget :R

(#21278) swado válasza #48613632 (#21228) üzenetére


swado
tag

Hali!

Végre valaki játsza a The Last Day defense-t. Nem tudod véletlenül, hogy működik a pontrendszere? Legnehezebb szinten játszok és minden pályán top 10-ben vagyok (jó az utolsón még csak harmincakárhanyadik), mégis az össz ranglistán 287-edik helyre rak. A térképen a régiós listákon is ilyen 50-edik helyre tesz.

Te látsz benne valami logikát, hogy hogy számol?

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#21279) #48613632 válasza swado (#21278) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szia

Húú bakker, jót kérdezel. :B Én jelenleg mediumon küzdök valahol az egyik első pályával. Egy hét hullámos attak, a negyedikben, vagy ötödikben repcsik is jönnek, jobbról.
Ne haragudj, de nem tudom. :( Kezdő vagyok még benne, szenvedek az időzítésekkel. :B De megpróbálok rákeresni, hátha volt már téma valahol.
Amúgy nagyon bejön a cucc. :K Ennek örömére, meg is vettem az Oculus stores tower defenset, a Defense Grid 2 : Enchanced VR Editiont. Az is nagyon cool, tudom ajánlani.

szerk:
Abszolut semmi konkrétat nem találtam, ami a pontozást illeti. ITT szerintem fel tudod tenni a kérdésed, ha beszélsz angolul.

[ Szerkesztve ]

(#21280) Vaze válasza Raymond (#21276) üzenetére


Vaze
őstag

Koszonom szepen,nincs tobb kerdesem :D :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#21281) swado válasza #48613632 (#21279) üzenetére


swado
tag

Nekem ez az első tower defense játékom és nagyon besszippantott, bejön ez a terepasztalosdi. Emellett néhány pályán elég "hanyag" eredmények voltak, így viszonylag könnyen lehetett elsőnek lenni. :) Keresgéltem én is, mit csinálhatnék (gyenge angollal), de nem találtam olyan oldalt ahol hibát írnának. Volt hogy ledaráltam a gépről és újra raktam, gondoltam elkezdem előlről, hátha valami oculus frissítés tett be neki, de megtartotta az eredményeket.

Most a skyworld, final assault, brass tactics hármas felé kacsingatok. Skyworld meg van viveporton, az elején adták szinte ingyen. Az első órám eddig azzal telt, hogy próbálok reset view-t nyomni de nem sikerül sehogy. Egy méterrel ülök a kezdőképernyő alatt. :(

Mondjuk nálam jelenleg az egész vr rendszer döglődik, ezért ez utóbbit még nem rónám fel hibának, mert gyanúsan egyszerre jelentkezett több másik problémával (in death steam - kábel mozgatására előjövő fehér villanások több másodpercre, 5 perc után fekete képernyő).

[ Szerkesztve ]

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#21282) swado válasza #48613632 (#21279) üzenetére


swado
tag

:R

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#21283) #48613632 válasza swado (#21281) üzenetére


#48613632
törölt tag

"Most a skyworld, final assault, brass tactics hármas felé kacsingatok."

Húú, ezek is jó címek, be is tettem wishlistre őket. A Brass Tactics mondjuk már benne volt, de a másik kettő is bejövős. Ráadásul, a Viveporton Infinitis mindkettő, úgyhogy lehetőség is van kipróbálni.
Mondjuk időm sajna nincs játékra, illetve alig. Talán, ha napi 1 kört le tudok nyomni valamivel, akkor sokat mondok. Heti egy szabadnap meg nem elég sokmindenre, sajnos.

"Keresgéltem én is, mit csinálhatnék (gyenge angollal), de nem találtam olyan oldalt ahol hibát írnának."
Ha este hazaérek, max megkérdezem azon a topikon, hátha tudják, és el is árulják.

"Mondjuk nálam jelenleg az egész vr rendszer döglődik"
"kábel mozgatására előjövő fehér villanások"

Nekem is itt adták a tippet. Amennyiben statikus villanásokról van szó, kapcsold be a PTC (asszem így hívják) frissíts, illetve 1.81 firmware megoldja a problémát.
Az elsötétülő HMD meg nem lehet USB probléma? Inatek vezérlő beépítése talán segít.
Vagy egy W10 újrahúzás.

Sajnos, amíg nem működik a rendszered tökéletesen, addig nem tudhatod, hogy a játék hibás, vagy a rendszer. Mindenestre este (éjjel) megnézem én is, nálam mit mutat, ha ez segít valamennyit.

Viszont most el kell mennem read onlyba, csak nagyon korlátozottan tudok írni, de azért olvasok.

(#21284) speppi válasza speppi (#21273) üzenetére


speppi
csendes tag

Úgy néz ki abba hagyta. lehet ez volt a gondja.

(#21285) swado válasza #48613632 (#21283) üzenetére


swado
tag

Köszi, ha megkérdezed! :R Nem sürgős, még 2-3 napig úgy sem vagyok gépközelben.

A gép a ptc bekapcsolása után kezdte a nyűgjeit. Az in death-hez akartam, hogy jó legyen a követés. Felrakta az 1.39-es oculus app-ot és kétszer frissítette a hmd+touch firmware-t (a számát nem tudom). Ez lett belőle. Amíg működik, addig tényleg jobb mint előtte. :D

A win frissítések nálam le vannak tiltva, így 1809-es win-re lett telepítve az 1.39-es oculus. Valaki írta, hogy ajánlott először 1909-es win-t rakni, aztán az 1.39 oc-t. Bízom benne, hogy ez majd megoldja. Az a kábelmozgatásos dolog azért zavar egy kicsit, ez inkább tűnik fizikai problémának. Az usb gubancot simán el tudom képzelni, a cv1-el is csodát tett vagy irták hmd felöli csati ellenörzését. Meglátjuk. Nem örülök, mert még a hang kérdésen sem vagyok túl, oda is nyomtattatnom kéne egy tartót, hogy rá menjen a koss porta pro. Kicsit macerás ez most így.

Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

(#21286) topike36


topike36
csendes tag

Sziasztok

VGA vásárlás előtt állok az oculus rift s hez kellene mert mint kiderűlt a kis 1060 3gb rammal nemigen akarja a jót, néha jó, de legtöbbször akad és idegesítő bármilyen játék vele. Így most az oculus pihen egy kicsit. Egy MSI RTX 2070-et néztem a kérdésem az hogy az rendben lenne e hozzá, vagy más típust javasoltok.
A válaszokat előre is köszönöm.

(#21287) #48613632 válasza topike36 (#21286) üzenetére


#48613632
törölt tag

Már a 6GB-s változat is nagy előrelépés lenne, figyelembe véve, hogy én egy RX580-al VR-eztem, és a két kari nagyjából azonos teljesítményre képes.
Ilyen szinten tehát nem vagy nagyon lemaradva, csak kérdés ugye az is, hogy mi lenne a vas alatta? Az RTX 2070 természetesen egy nagyon jó kártya, nekem is az van jelenleg, de nem gondolnám, hogy szükséges lenne, ha csakis a VR igényeit nézem. Így, ha ragaszkodsz hozzá, szerintem senki nem fog lebeszélni róla, de lehet, hogy a gépedhez sok lenne, vagy az adott összegből, amit fejlesztésre szánsz, optimálisabb kombót is össze lehetne dobni.

(#21288) Gigi01 válasza Gigi01 (#21265) üzenetére


Gigi01
őstag

Egyre jobban úgy érzem,hogy a fekete világos.Filmnél,.ETS2 éjjel,sötét részre nézve,fátyolos a kép.(nálam fontos a fekete,sajnos)
Én valamiért a CV1-et tisztábbnak,vagy hogy írjam látom.
Itt a széleken sokszor becsillanva látom azokat a gyűrűket,ami a másiknál nincs,ott tiszta.
Maga a cv1 pixelesebb tény,és ezzel szerintem bizonyos recéket mos(eltakar),ami az s-nél meg előjön.
Nekem előbbi mélyebb képmegjelenítése jobban tetszik.
Touch,mivel már a jobb oldalira kiírta,hogy lemerült,elemcsere.
Zsír új elem,BS,megint kihagy.És írta,hogy merül az elem.
A másikakat beraktam CV1-ében,3/4-ed töltöttséggel tökéletesen működnek.

[ Szerkesztve ]

(#21289) a2d2 válasza s7evcsenko (#21152) üzenetére


a2d2
addikt

Szia!

És te már vásároltál ezen a gamebilleten?
Most értünk haza nyaralásból, beraktam a kosárba a Skyrim VR-t a Fallout 4 VR-t és a New Vegas Ultimate-et, két kártyával is próbálkoztam de egyel sem sikerült kifizetni őket.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#21290) s7evcsenko válasza a2d2 (#21289) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Szia!

Még nem.
Viszont most ahogy nézem, lehet hogy jobban jársz a GMG Summer Sale-el:
ZsZso killéga itt vázolja a lehetőséget...
Alapban van 10% kedvezményes kupon most mindenre, a feltüntetett árakon felül, sőt, ha most regisztrálsz csak, akkor egyből küldenek egy 15%-os kupont.
Ezt célszerű a legdrágább címmel ellőni értelem szerűen, utána minden vásárlás után kapsz kedvezményt, de az alap 10% mindenre használható.

Én az Eagle Flight-ot húztam most be innen, remélem nem okoz csalódást. :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#21291) a2d2 válasza s7evcsenko (#21290) üzenetére


a2d2
addikt

Köszönöm, megnézem este.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#21292) topike36 válasza #48613632 (#21287) üzenetére


topike36
csendes tag

Köszi
A gépem i7-4790K 16GB DDR3 RAM2133 MHZ MSI Gaming alaplap 128msata 512 GB SSD
Ez elég a 2070 hez? Vagy ezt is fejleszteni kell még hozzá
Köszi A válaszokat.

(#21293) Raymond válasza topike36 (#21292) üzenetére


Raymond
félisten

Eleg, VR-ban gyakorlatilag teljesen GPU limites vagy.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21294) a2d2 válasza s7evcsenko (#21290) üzenetére


a2d2
addikt

Ejj, ezt aztán kitalálták rendesen.
Sikerült elköltenem kb 10e Ft-ot.
De megvan most a skyrim és a fallout VR, meg komplett Dishonored 2.

A nagy tranzakciózás közepette maradt pár dolog:
- 15% kedvezmény kupon
- 2db intel starter pack kód
- SW flipper kód
- Gas Guzzlers Extreme kód

Első körben s7evcsenko és ZsZso fórumtársnak ajánlanám fel aztán ha marad valami azt bedobom ide a közösbe.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#21295) s7evcsenko válasza a2d2 (#21294) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszönöm szépen, én nem élnék a lehetőséggel, vettem én is pár dolgot, így én is megkaptam mindezt.
:R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#21296) kiskuplung


kiskuplung
őstag

Úgy tűnik, 2,5 év után a jobb oldali Touch-omon a stick kezdi megadni magát.

Először csak ritkábban csinálta azt, hogy magától balra ugrott a kép az olyan játékokban, amikben volt snap turning, aztán most már egyáltalán nem lehetett jobbra fordulni, mert egyből visszaugrott egyet balra. Rosszabb esetben "egyet jobbra, kettőt balra" csárdásozás alakult ki.

Kicsit utánaolvastam, és mivel szétszedni semmiképpen sem akarom (nem gondolnám, hogy meg tudnám javítani), szoftverből úgy tűnik, hogy sikerült csillapítani az effektet.

Ha esetleg másnak is lenne ilyen problémája, itt a leírás amit követtem : Touch controller drifting in-game? This will fix

(#21297) Gigi01 válasza a2d2 (#21294) üzenetére


Gigi01
őstag

Próbáltátok amúgy előtte?Én imádtam anno,vr-ben nem olyan.Virágverziókat ki kell próbálni,ez van.

[ Szerkesztve ]

(#21298) Gigi01 válasza kiskuplung (#21296) üzenetére


Gigi01
őstag

Váltsál s-re,itt van egy! :)

Tetszik,meg nem is,Már elgondolkoztam,kell ez nekem?Próbára több nap elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#21299) a2d2 válasza Gigi01 (#21297) üzenetére


a2d2
addikt

Én sem a Fallout 4-et sem a Skyrim-et nem próbáltam még sem VR-ban sem simán de jók az értékelések.
Nagy Fallout fan vagyok amúgy, de ezt a 4-et eddig nem akciózták eléggé le hogy elérje az ingerküszöbömet a vásárlás.

Ha valakinek van/lesz Pécsett Questje akkor kibérelném szívesen egy hétvégére kipróbálni majd vásárlás előtt :)

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#21300) s7evcsenko válasza a2d2 (#21299) üzenetére


s7evcsenko
addikt

10k/24h itt a quest!

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.