Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) ZsZso válasza s:zozo (#21600) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Lehet tölteni, 19:00 -kor élesítették az update -t! :C

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#21602) Enton válasza ZsZso (#21601) üzenetére


Enton
addikt

10 perc és lent is van, nagyon kíváncsi vagyok rá. Rendelem is a pizzát mellé. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#21603) Enton válasza Enton (#21602) üzenetére


Enton
addikt

Engem meg is vett kilóra, ezt vártam ettől a játéktól még megjelenéskor. :D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#21604) s:zozo válasza ZsZso (#21601) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Meg is van :)
Nos ez már sokkal jobb, követelt mozgás érzékelők (nem is írják a pad támogatást) jó felület.
Vezérlés próblámakkal találkoztam leginkább és ott is az űrhajó irányítása nekem nem fekszik.

(#21605) GalaHU


GalaHU
őstag

A Steam VR-t lehet kontik nélkül irányítani? Mondjuk egy egeret bárhogyan hozzá illeszteni?

Eddig egyáltalán nem használtam, mert csak szimezek és a Dirt 2.0-ig mindnek volt natív Oculus megoldása, de ez a nyamvadék az idegeimre megy! Egyszerűen nem tudom átlépni már az intrót se, össze-vissza dobálja be a kezdő pozíciót, stb.

A kontikat csak e miatt meg nem vagyok hajlandó használni, nonszensz hogy egy rohad belépés miatt kelljen, mikor minden más szimben bővel elvagy nélküle is...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#21606) kovcsrob válasza barcalaci84 (#21597) üzenetére


kovcsrob
tag

Tényleg köszönöm.
Így már sikerült elhelyeznem a technika jelenlegi állását az igényszintemhez képest.
Neked köszönhetően már tudtam, hogy pontosan mire keressek és a pimax nál is találtam hivatkozást a technológia tervezésére. (bár hogy mikorra rakják össze)
Ha a Rift S használatába már olvasás közben is bele lehet feledkezni, akkor vagy ez vagy max a következő lépcső és érdemes belevágni.
(a Rift S ára sem olyan elvetemült, hogy ne érne meg egy próbát)

(#21607) barcalaci84 válasza kovcsrob (#21606) üzenetére


barcalaci84
őstag

még a Vive cosmost azért megvárnám h mit tud ilyen téren...nert végülis ott is lehetne hasonló dolog a passthroughoz hisz ott a sok kamera a headseten... a flip up dizájn is hasznos lehetne ilyen felhasználás esetén
na meg nagyobb a felbontás és legmagasabb ppi a jelenlegi mezőnyben (hp reverbet nem számítva persze , de az kuka )

(#21608) a2d2 válasza a2d2 (#21571) üzenetére


a2d2
addikt

Na ma elment másfél órám a levesbe. Megpróbáltam Windows 10 alatt beállítani egy 5Ghz-es hotspotot kifejezetten a VR-ra de sehogy nem sikerült. 2.4Ghz-en minden tökéletes volt, 5Ghz-re sem írt semmi hibát, de mégsem találta meg a telóm.
Végül kiderült hogy az intel wireless adapter korlátozásáról van szó, nincs engedélyük az 5Ghz-es AP-ra :W

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#21609) Vaze


Vaze
őstag

Sziasztok!
Ismet vagyok,miutan ossze allt a config,minden megvan vasarolva,igaz meg nincs ossze szerelve semmi!
Most jatekok miatt irok,hol,milyen helyeken lehet vasarolni,esetleg ingyen tolteni jatekokat?
Fiam probalt valami auto szerelos jatekot,azt keresnem elsosorban,aki tud ilyen jatekot,kerem ossza meg velem is.Rift S hez.. :)
Elore is koszonom :R :R

Udv..: Zoli

[ Szerkesztve ]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#21610) kiskuplung válasza Vaze (#21609) üzenetére


kiskuplung
őstag

Van egy rakat, szerintem az ingyenes cuccokkal is hónapokig el lehet lenni:
[link]

Pro tipp Steam-en : The Lab (kötelező)

Annak idején ezeknél éreztem azt, hogy elveszek : Belko és Budget Cuts

Oculuson ugyanígy érdemes magadnak felfedezni. A legutolsó ingyenes cucc a Spiderman Far from home volt, ami nekem könnyeket csalt a szemembe :) De azon kívül is van még 1 raklappal.

Az autószerelős játék amúgy szerintem ez: Wrench demo

Jó játékot!

(#21611) Vaze válasza kiskuplung (#21610) üzenetére


Vaze
őstag

woow,koszonom szepen :)
Elleszunk egy jo darabig majd az biztos :)
Esetleg hullamvasutas van? :)
Ha van erdemes kiprobalni? :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#21612) raskolnikoff válasza Vaze (#21611) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ha bírod (gyomorral), ez nekem bőven elég szokott lenni: Rollercoaster tycoon 2 demo vr

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#21613) kazmerr


kazmerr
aktív tag

Tegnap kijött a No Man's Sky VR kiegészítője. Akinek megvan annak érdemes kipróbálni. Akinek nincs, annak most 50%-al olcsóbb lehet... ;)

(#21614) Csavez™ válasza kazmerr (#21613) üzenetére


Csavez™
veterán

Ez komplex játék, és időigényes nem? Magyarítás van hozzá?

(#21615) Vaze válasza raskolnikoff (#21612) üzenetére


Vaze
őstag

Fogalmam sincs,annyit tudok,hogy soha az eletben nem probalnam ki a valo eletben :DD
Koszonom szepen :R

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#21616) kazmerr válasza Csavez™ (#21614) üzenetére


kazmerr
aktív tag

igen, ez azért időrablóbb mint a VR élmények.
https://magyaritasok.info.hu/ticket/no-mans-sky/
Az alapjátékhoz sem készült még el, gondolom nem nagyon várható

(#21617) Dyingsoul válasza kazmerr (#21613) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Na akkor erre én is befizetek! :) Most már jól értem, hogy a coop is jól meg van benne csinálva és lehet együtt menni? Azt hogy kell elképzelni? Mindenki egy hajóba száll be vagy egymás mellé parkolás-együtt utazás hogy van megoldva?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#21618) Raymond


Raymond
félisten

Kijott a Red Matter Quest-re is. Sajnos nem cross-buy, de a Quest verzio nagyon jo minosegu igy megvettem arra.

A Pinball FX2 VR viszont cross-buy es nagyon szep lett Quest-en. Sokkal jobb jatszni a nagyobb felbontasnak koszonhetoen mint CV1-en.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21619) JoolsNOS válasza raskolnikoff (#21612) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Sokkal többet ér csak ez a demó mint sok fizetős hullámvasút.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#21620) a2d2 válasza Raymond (#21618) üzenetére


a2d2
addikt

Nekem megvan Steamen rengeteg táblával együtt. Fiam imádja. Az FX2 után az FX3 is ingyenes volt és továbbvittem a táblákat is. Most ránéztem a VR kiadásra az sajnos nem ingyenes. Pedig jó volt ez a "csak a táblákat kell megvenni" dolog.
Ki is próbáltam volna este GearVR-ban milyen.

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#21621) Raymond válasza a2d2 (#21620) üzenetére


Raymond
félisten

Az a cross-buy amirol irtam csak az Oculus Store-ban mukodik. Ha megvan valami Rift-en akkor megkapod Quest-re is es forditva. Nem kotelezo igy vannak jatekok ahol nem engedelyezte a fejleszto/kiado, peldaul ezek voltak a Quest megjelenesekor amik nem tamogattak:

Beat Saber (a DLC-k itt viszont cross-buy)
Job Simulator
Moss
Nature Treks VR
Superhot VR
Virtual Desktop (itt a fejleszto eredetileg akart Go-val cross-buy-t de az valahogy meg mindig nem mukodik)

A BS-t megvettem mert "kell" es a VD-t is hogy a fejlesztot tamogassam, de a Superhot-ert nem adok meg egyszer annyi penzt, a Nature Treks szinten nem erdekel es a Moss tulsagosan le lett butitva. A Job Simulator nincs meg se Oculus-nal se Steam-en.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21622) Defy


Defy
csendes tag

Sziasztok.

Kellene egy kis help.
Vettem egy 2m diplayport hosszapító kábelt (Delock), de csak feketeség van?
Van valami lehetőség, hogy működésre bírjam.

(#21623) sheep


sheep
addikt

Mos kaptam emailt a holland shopból ahol eredetileg rendeltem a HP Reverbet, hogy újra elérhető a rev2, elméletileg a kábel hibát javították, raktáron van nekik és azonnal tudják küldeni. Én ezt most kihagyom, megvárom a teszteket hogy tényleg megoldották-e a problémát, de ha valakit érdekel ez az a shop:
[link]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#21624) Dyingsoul


Dyingsoul
Topikgazda

Holnap fogok nekiesni a No Man's Sky-nak VR-ban, streamelve twitch-re. Van valakinek kedve csatlakozni? Későbbiekben fogok streamen kívül is játszani vele, ha emiatt nem jönne valaki megbeszélhetjük az adáson kívüli közös játékot is. (Steamen vegyetek fel és írjatok üzit: profilom)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#21625) sakkay válasza sheep (#21623) üzenetére


sakkay
aktív tag

Rev 2???Hivatalosan is ez a neve? Na!

(#21626) Dyingsoul válasza sakkay (#21625) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Rev = revision azaz a felülvizsgált, javított modelleket rev kezdetű verziószámokkal jelölik. Műszaki cikkeknél (de máshol is) gyakori ez. 20 évvel ezelőtti alaplapokon is látni pl rev 2.1b és hasonló feliratokat.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#21627) Raymond válasza sheep (#21623) üzenetére


Raymond
félisten

A reddit-es visszajelzesek alapjan jo lesz! :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21628) sakkay válasza Dyingsoul (#21626) üzenetére


sakkay
aktív tag

Valami hivatalos erről? Nem találtam.

(#21629) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Ma vagy 4 órát sikerült eltöltenem a NMS VR világában. (Tegnap kettőt tettem bele.) Brutálisan jó lett! Bugos néha, messze nem tökéletes de olyan hangulata van és annyira jól megcsinálták a VR interfészt, hogy ez abszolút megbocsájtható. Pár hete arról beszéltünk, hogy nincsenek elég nagyszabású, korrekt játékok VRra. Ugyan ez egy "remake-szerűség", de annyira brutál jól tették bele a VR feature-t, hogy olyan mintha alapból erre írták volna. Elképesztő. Egyedül a repülés gáz, bár szokható (kartámlás székben a kárt megtámasztva majdnem elviselhető).

Ajánlom mindenkinek aki szereti a lassú, relaxed, szöszmötölős játékokat. Órákat el lehet tölteni egy-egy bolygón úgy hogy lényegében semmit se csinálsz. Gyűjtögetsz, nézelődsz, szkennelsz stb.
És mindezt úgy mondom, hogy én már a nem VR verzióval is játszottam, csak azt hónapokkal ezelőtt picit meguntam.
Ez tényleg egyedülálló lett a VR piacon. Subnautica nagyon hasonlít, de azt nem sorolnám a VR játékok közé pusztán azért mert megúszósan beletettek egy VR sisak supportot...

Akcióbubusok viszont messze kerüljék el! :).

Tipp: ülve játszd! Csüccs le, majd hosszán lenyomva a jobb és bal joyt, resetelheted a view-t. Lehet másnak evidens persze, nekem nem volt az. :U

Egyébként most kezdi megadni magát a bal fülesem (Rift CV1). Kontakthibás maga a füles rész, valószínűleg a bal fülesben levő mozgó kábel egyik vége "ereszt". Erre kell most megoldást találnom, ha valaki már oldott meg hasonló problémát és lenne tippje akkor ne tartsa magában! ;) Köszi.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#21630) Dyingsoul válasza ZsZso (#21629) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Feljebb párral linkeltem a steam profilom, ha van kedved coopban, VR-ban közösen szórakozni, vegyél fel. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#21631) Ance válasza Raymond (#21618) üzenetére


Ance
őstag

Red Matter elég hosszú? Vagy rövid, mint a Vader Immortal?

Nálam most a Racket NX a sztár. Brutálisan jó lett és megjött a multiplayer frissítés.

(#21632) Raymond válasza Ance (#21631) üzenetére


Raymond
félisten

Review-k alapjan 3-4 ora.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21633) Ance válasza Raymond (#21632) üzenetére


Ance
őstag

Az elmegy.

(#21634) s:zozo válasza Dyingsoul (#21630) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Reggeli közben néztem egy picit a stream-t.
Jó volt nézni. ahogy agyaltatok, de a videód alapján egy jó tanács másnak, hogy figyeljétek mindig a jobb alsó sarokóban az akzuális feladatot, vagy a menüben a feladat listát. Az elején pedig védelmet kaptok a barlangokban a Hazzard büntik elől.
A játéknak még az elején vagytok és bizony csak úgy mint a Elite-ben hosszú tanulás veszi kezdetét.

[ Szerkesztve ]

(#21635) sberci


sberci
tag

Sziasztok!
Van pest es kornyeken esetleg egy vive pro tulaj, akinek lenne 2 perc szabad ideje kiprobalni, hogy a kabelem (5 meteres) adta-e meg magat, vagy sem?
Kep van extended mode-ban, sot egeszen addig amig kiteszi a kepet, hogy var amig felporog a basestation, aztan jon a lila villogas. Mindez ugy, hogy 5 percel elotte meg mukodott, igy kicsi az eselye, hogy valamelyik szoftver adta meg magat. Bar visszatettem regit, atdugtam jobbra balra, de a jelenseg ugyanaz.
Koszi.

(#21636) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Sziasztok srácok, ismét én! :)

Ismét gondolkodok a DR2.0 vételén, mivel már megjött a VR. Rádasul 50% off.
A Dirt Rally 1-et imádom a PSVR-rel és Thustmaster T300 kormánnyal, Playseat Challenge-vel... (2 napja is toltam 2 órát.)
Viszont mivel még semmi bejelentés a DR2 PSVR verziójáról, kicsit bizonytalan vagyok, hogy várjak még az esetleges PSVR verzióra még kb 1 évig, amire hááát... nem túl sok esélyt látnék, mert hamarosan itt a PS5 sztem.... (Tudom, Sony már bejelentette hogy visszafelékompatibilitás is lesz, de hagyjuk.)
PC-n van HTC Vive-om, egy még mindig strapabíróan működő Logi G27-em is és AKRacing Premimum V2 székem. Hát nem teljesen ugyanaz lesz az érzés talán, de ha csak VR portot vesszük figyelembe: HTC Vive lenne a jobb, még a DR1 esetében is? :D (gépem az aláírásban)

Illetve, most is úgy van hogy ha Deluxe-t veszem meg, akkor megkapom az összes dlc-t, beleértve a nemrég megjelent Wales és svéd pályákat?
(Elég rossz húzás, hogy most már a pályákat pénzes dlc formában bővítik, nem csoda hogy a steam értékelések alapján nyomába se ér az első résznek... :(( )

Oppsz... rossz topicba írtam. :DDD Aszem kérem törölni hsz-t.

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#21637) Raymond válasza wollnerd (#21636) üzenetére


Raymond
félisten

"kicsit bizonytalan vagyok, hogy várjak még az esetleges PSVR verzióra még kb 1 évig"

Nem kell ra varni:

Codemasters Has ‘No Plans’ For Dirt Rally 2.0 PSVR Version

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21638) wollnerd válasza Raymond (#21637) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Oh, hát igen, töbnyire le is állt PSVR játékok forgalma... (AAA-s játékokról beszélünk) Már csak PS5 és PSVR2 hozhat felüdülést... Microsoft pedig mai napig nem csinált vr szettet xbox one-kra...

Akkor ennyi. Megveszem a PC-re. :)

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#21639) -Solt- válasza wollnerd (#21638) üzenetére


-Solt-
veterán

Szimplán gyenge hozzá a konzol... PC-n is izzad.

www.smart-bus.hu

(#21640) sberci válasza sberci (#21635) üzenetére


sberci
tag

Leirom, ne szivjon vele mas vive tulaj is egy haromnegyed napot.
Gyakorlatilag mindent kiprobaltam, amit lehet steamvr driver le beta ki, nvidia driver teljes takaritas, mindenfele extra takaritas pl advanced settings a steamvr-hez, revive, minden eszkoz lehuz, minden port kiprobal.

Gyarkolatilag soha semelyik verzioval nem irt hibat, csak nem volt kep miutan irta, hogy felporog a basestation. Vagyis lilan, feheren villogott, mindenfele kep nelkul.
Szerencsere volt meg egy vive (nem pro) keznel, masik hub-, kabelek-, minden mas, ott is ugyanugy villogott. Ilyenkor mar megnyugodtan, nem hardweres baj lehet, ha csak nem a grafkartyam, netan a lighthouse.
Gyakorlatilag ez a nyomi steamvr, nem torli le a lightouse configjat, barmit csinalsz.
"C:\Program Files (x86)\Steam\config\lighthouse"\
torles, ujrakonfig es lam mukodik.
De gyakorlatilag mehet a levesbe a teljes config konyvtar
"C:\Program Files (x86)\Steam\config"\
Mar csak az nem tiszta mitol hulyult igy meg egyik pillanatrol a masikra, mert napokkal ezelott allitottam be ujra a "jatszoteret".

(#21641) Csavez™


Csavez™
veterán

Végre beizzítottam az indexet, 5 óra bohóckodás után bátran jelentem, hogy nem bántam meg! A telepítés pofonegyszerű volt.A hangzás elképesztő, nagyon jó megcsinálték hogy nem ér a füledhez a hangszóró. A felbontás brutális,nagyon tiszta a kép, kisebb játékoknál 144fps-t ki lehet préselni a 144hz-hez kompromisszumok nélkül! Az irányító rendesen működik, tökéletesen leköveti a basestation, nem sípol semmi hangja! Nagyon jó dolog a hátsó fejpárna, végre a kislányaim is kényelmesen ugrálhatnak benne.
Ég és föld a régi vivehez képest!
Holnap letesztelem simben.

Még egy pozitívum,végre tökéletesen működik a basestationok ki-be kapcsolása bluetoothon keresztül!

[ Szerkesztve ]

(#21642) Dyingsoul válasza Csavez™ (#21641) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Ha elmúlik a kezdeti varázs akkor megkérdezem majd, hogy a godray mennyire zavaró nálad. :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#21643) Csavez™ válasza Dyingsoul (#21642) üzenetére


Csavez™
veterán

Meglesem.
Az rtx tulajokat kérdezném hogy az usb c kimenetet elsősorban a vr -hez rakták oda?
És egy ilyen adapterrel az oculus tulajok egyszerre
átküldik a képet és az adatot? Elbírja?

(#21644) abydos válasza Csavez™ (#21643) üzenetére


abydos
aktív tag

A VR miatt rakták oda, az Oculus még nem támogatja, a Valve eleinte támogatta átalakító kábelekkel, de visszavonták a dolgot, aki vett átalakítót tőlük azoknak visszaadták nekik az árát, mert sokan azt hitték, hogy minden USB-C csatlakozóval működik, pedig szinte még semmivel sem. Szóval jelenleg semmi nem támogatja a VirtualLinket

[ Szerkesztve ]

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#21645) sakkay válasza abydos (#21644) üzenetére


sakkay
aktív tag

NA majd a Cosmos :)

(#21646) Raymond válasza sakkay (#21645) üzenetére


Raymond
félisten

Csak annak a varhato kozel 800eur arert 699usd/gbp) le is kell valamit tennie az asztalra :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21647) Csavez™ válasza abydos (#21644) üzenetére


Csavez™
veterán

Vettem egy HAMA USB-C to USB 3.1 adapter [link], és a vr adatokat tökéletesen átviszi.

(#21648) eami válasza Csavez™ (#21647) üzenetére


eami
addikt

de ez csak usb to usb, a másik a HDMI-t is átviszi (ha támogatott).

(#21649) Csavez™ válasza eami (#21648) üzenetére


Csavez™
veterán

Az indexen DP van, ennyi elég is nekem, 1 kábelből lesz 3 és feszült,mert az alaplapi usb 20 cm-el fejjebb van.

[ Szerkesztve ]

(#21650) eami válasza Csavez™ (#21649) üzenetére


eami
addikt

sorry, valóban, rift s-en is :) lényeg hogy a videó jelet is viszi egyben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.