Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) MlbMatic válasza Magyarfarkas (#20926) üzenetére


MlbMatic
tag

s milyen hibakat javitottak az S en ???
en semmit nem vettem eszre, mármint javitast, ami szar volt az most is az,,, de lehet velem van a baj,,

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#20952) barcalaci84 válasza MlbMatic (#20951) üzenetére


barcalaci84
őstag

Szerintem az 1.39 - es béta updatere gondol...
A trackingbe most már nem igazán lehet belekotni... Gyakorlatilag tökéletes a követés mostmar... Hozzá is erintheted a hmd hez a touchot és nem veszti el a követést.
A sensor nelkuliseg pedig nagyobb szabadságot ad a cv1 hez képest...a 20 negyzetmeteres szobában van tracking mindenhol... Nem kell se zorokat pakolaszni ha szimezni akarok vagy ugribugrizni vagy filmet nezni

[ Szerkesztve ]

(#20953) #48613632


#48613632
törölt tag

Oculus Homen, a jobb oldalon látható friend list az mitől függ? Van kb 5 barátom, ezek közül legalább kettőről biztosan tudom, hogy nincs Oculusa, de valójában semmilyen VR cucca nincs.
Mégis ott vannak.
Jópáran viszont nincsenek, akikről tudom, hogy van Oculusuk. :F

(#20954) kiskuplung válasza #48613632 (#20953) üzenetére


kiskuplung
őstag

Attól, hogy összekötötted a Facebook accountoddal, és dobálja a random ismerősöket :D

Nekem is külön kellett felvenni azt a haveromat, akivel viszont közösen szoktunk Rift-ezni, mert ő viszont csak Oculus acc-cal regisztrált, és nem kötötte össze a Facebook-kal.

(#20955) #48613632 válasza kiskuplung (#20954) üzenetére


#48613632
törölt tag

Na ez is jó lenne, de olyat hol tudok? Mármint manuálisan hozzáadni haverokat? Valahogy nem sikerült megtalálnom.

(#20956) kiskuplung válasza #48613632 (#20955) üzenetére


kiskuplung
őstag

Pedig elég feltűnő, elindítod az Oculus appot, bal oldali sávban Friends, arra rányomsz, akkor a jobb oldali sávban megjelenik az Add friends... gomb egy nagyító kíséretében.

(#20957) -Solt-


-Solt-
veterán

No én sem úszom meg hosszabbítás nélkül... az alábbi két kábelt néztem ki, ha valakinek van valami észrevétele, örömmel fogadom!

USB 3.0

DP

www.smart-bus.hu

(#20958) #48613632 válasza -Solt- (#20957) üzenetére


#48613632
törölt tag

Most hosszabbítottam meg én is. A 2m USB 3.0 és a HDMI kábelek Ugreen márkájúak, a 3m-es USB 2.0 meg Amazon Choice (unbranded)
Beszer forrás: Amazon UK
Tökéletesen működik.
Ergo, szerintem tökmindegy

kiskuplung
Nézem, köszi :R

szerk:
Ja igen. Ezt megtaláltam. Csak éppen nem tudom hozzáadni a haveromat, mert nincs a listában. Pedig van Oculusa is, és a Facebook accountját is hozzá társította.

[ Szerkesztve ]

(#20959) kiskuplung válasza #48613632 (#20958) üzenetére


kiskuplung
őstag

Az Oculus-os username-mel nekünk működött. Próbálj arra rákeresni. Quest-es ismerős is így vett fel.

(#20960) #48613632 válasza kiskuplung (#20959) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ja, úgy működik :K Franc se gondolta volna, ha egyszer sima FB ismerősök is vannak a listában, rendes névvel. Fuck logic. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20961) kiskuplung válasza abydos (#20900) üzenetére


kiskuplung
őstag

Végignyomtam, végül 4 óra volt nekem is. De egyszer még végigjátszom, kipróbálni a választási lehetőségeket.

Nekem nagyon tetszett, egy személyben lehettem John Matrix és Jason Bourne :)

Az viszont jogos kritika, hogy bár történetalapú játéknak lett beharangozva, pont a történet az ami elég gyengus. És az egyes pályák is elég hülyén lettek felvezetve, csomószor gőzöm se volt, hogy mit is keresek az adott pálya elején. Olyan érzés, mint a Memento c. filmben.

Ezt leszámítva, én ilyen játékokat várok az egész VR biznisztől : pár órás, de intenzív élményeket, max 20 EUR-ért.

Alig várom a Stromland-et meg az Asgard-ot :)

(#20962) abydos válasza kiskuplung (#20961) üzenetére


abydos
aktív tag

Engem nem zavart, hogy ennyire a közepébe ugrottam, de fura ja :D
Jaj Asgard's és Stormland, mindkettő nagyon hosszú játéknak ígérkezik végre :)

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#20963) -Solt- válasza Enton (#20948) üzenetére


-Solt-
veterán

Megvettem, nagyon tetszene, de borzalmasan fut... akadozik, laggol, ez így játszhatatlan VR-ban hosszú távon.

www.smart-bus.hu

(#20964) Enton válasza -Solt- (#20963) üzenetére


Enton
addikt

Érdekes, és szomorú is egyben. :( Nálam (i7 8700 1080ti 16GB ram SSD Steames verzio lapozofájl C:\-on 10-15GB-ig) szinte vaj-sima egyedül az árnyékok vannak 400m-en az 1000m max helyet és majd egy órát bohóckodtam benne és nem igen volt vele bajom(egy-két pozicionálási probléma amikor berak a kerékbe meg minden arra nem alkalmas vagy lehetetlen helyre).
Nyomj refund-ot ha lehet, hisz még messze az 1.0 verzió, esetleg tudom ajánlani ezt helyette:

Rolling Line

De ez meg már inkább terepasztalozás mintsem vonatozgatás. Bár a kettő keveréke lenne a legtutibb.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#20965) -Solt- válasza Enton (#20964) üzenetére


-Solt-
veterán

Már kifutottam a 2 órából... :) Neked is steam-s?

www.smart-bus.hu

(#20966) Márton


Márton
nagyúr

Rift S vagy Quest vkinek KEM megyében esetleg? :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#20967) MlbMatic válasza barcalaci84 (#20952) üzenetére


MlbMatic
tag

értem,,, okés

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#20968) Magyarfarkas válasza MlbMatic (#20951) üzenetére


Magyarfarkas
tag

Az első hogy a betat kapcsold be! 😀 Az elején iszonyat szar volt , zöld csíkozás , fekete kép, rossz követés és sorolhatnám! Nah ezek már eltűntek, már bele tudom fogni gunstockba a controllerek és semmi gond nincs a célzással! Kivéve ...ha steames alkalmazást használok néhány esetben ! Pár játék megvan steamen és oculus storeban is, így pl a stand out steamen jatszhatatlan ,oculus storebol meg semmi baja. Igazság szerint nem tudom hogy neked mi számít problémának , de mivel én afféle huzok inkább hogy a lehető leghasznalhatobb eszköz legyen nálam és én nem találok most rajta kifogást , akkor elképzelni sem tudom hogy nálad mi lehet a probléma! Minden esetben jó lenne tudni hogy milyen gépről is futtatod! Nekem 1060-tol egészen 2080ti-ig ,i5 6600k-tol i9 9900k-ig van tapasztalatom a vr-rel ,azt tudom hogy 1080 alatt tud problémás lenni elég sokminden

Facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/magyarvr/ Discord:https://discord.gg/qTQ8SC8DhQ Bigscreen magyar mozi: https://www.facebook.com/groups/385665283175091

(#20969) Magyarfarkas válasza -Solt- (#20963) üzenetére


Magyarfarkas
tag

1070ti alatt felejtős a vonatos cucc

Facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/magyarvr/ Discord:https://discord.gg/qTQ8SC8DhQ Bigscreen magyar mozi: https://www.facebook.com/groups/385665283175091

(#20970) @tco@ válasza Márton (#20966) üzenetére


@tco@
aktív tag

Eladni, venni, kipróbálni? :U
Bp-en egy Quest-et tudok demozni ha van rá igény, de csak mert kell a VR-katona :C

(#20971) Márton válasza @tco@ (#20970) üzenetére


Márton
nagyúr

Jaa, bocs, kipróbálni, hogy saját tapasztalatom legyen mennyiben más mint a CV1/GO.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#20972) Dyingsoul válasza Magyarfarkas (#20968) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

"Pár játék megvan steamen és oculus storeban is, így pl a stand out steamen jatszhatatlan ,oculus storebol meg semmi baja."

Az ilyen játékok steamen elméletileg támogatják az Oculus módot. A -vrmode oculus launch paraméterrel próbáld meg indítani steamen.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#20973) Raymond


Raymond
félisten

Amazon Prime Day:

Oculus Go 32GB - 179EUR
Oculus Go 64GB - 219EUR

A 32GB-os eleg ha nem pakolod tele filmekkel es 179EUR-ert jo aron van. Arra amire eredetileg is jo - filmek/sorozatok, YT VR, Wander (Google Streetview VR), egyszerubb jatekok - mar megeri, de plusz meg ott van a PCVR streaming lehetoseg ALVR-al olyan jatekoknal aminek nem kell 6DOF controller es sima 3DOF HMD-vel is elvezhetok (ED foleg vagy mas szimulatorok).

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#20974) abydos válasza Raymond (#20973) üzenetére


abydos
aktív tag

Ennyi volt a Black Friday ára anno, bőven megér ennyit a ketyere :)

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#20975) abydos válasza Dyingsoul (#20972) üzenetére


abydos
aktív tag

Ez Rift S specifikus dolog steamen, itt amíg a fejlesztők nem updatelnek, nem számít semmit a paraméterezés.

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#20976) -Solt- válasza abydos (#20975) üzenetére


-Solt-
veterán

Magyarul érdemesebb az Oculus store-ból vásárolni!?

www.smart-bus.hu

(#20977) abydos válasza -Solt- (#20976) üzenetére


abydos
aktív tag

Ez régebben is általában igaz volt, most különösen, de ugye ez attól függ, mennyire akarsz a jövőben Oculusos maradni, vagy kacsintgatsz a SteamVR eszközök felé is.

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#20978) -Solt- válasza abydos (#20977) üzenetére


-Solt-
veterán

Kaccsingattam az Index felé, de az eddigi infók alapján egyelőre letettem róla, viszont másodjára futok bele olyan gondba, hogy Steam-n lévő VR játék vagy frissítve nincs, vagy nem úgy fut mint az Oculus storeban lévő párja...

Igazából a következő generációs HMD-k között szerintem már nem lesz akkora különbség, hogy érdemes legyen más gyártóban gondolkozni... az eddigi 2-3 év alapján összességében egyértelműen az Oculus viszi a prímet.

www.smart-bus.hu

(#20979) Dyingsoul válasza -Solt- (#20978) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Igenám de nem tudjuk mi lesz 2 vagy 3 év múlva. Ha telepakoljuk az Oculus library-t, később könnyen megbánhatjuk vag töredékáron akár az Oculus accountot is eladhatjuk... Már ha lehet unlinkelni a facebook accountunkat (ezt még nem próbáltam).
Én a magam részéről csak azt veszem Oculus Store-ban amit mindenképp csak ott lehet. Persze lehet ehhez úgy is hozzáállni, hogy az Oculus adta eddig a piacon a legjobb ár/érték arányban a HMD-t és valószínűleg sokáig így lesz még de ne felejtsük, hogy Valve zsebében is van ám lóvé. Nem tartom kizártnak, hogy később ők is adnak ki budget HMD-t.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#20980) -Solt- válasza Dyingsoul (#20979) üzenetére


-Solt-
veterán

Nem érdekel a "mi lesz ha"... :) 2-3 év múlva amit most megvettem nem hiszem, hogy érdekelni fog... addigra lesz helyette újabb, jobb, más, szóval a korábbi szoftver vásárlásokkal biztos nem tudnak magukhoz kötni, arról nem is beszélve, hogy simán kaptam a fejlesztőktől a másik store-hoz érvényes kulcsot...

www.smart-bus.hu

(#20981) @tco@ válasza Márton (#20971) üzenetére


@tco@
aktív tag

Go-nál kicsit jobb talán, CV1-nél meg sokkal jobb a kijelző+lencse. Meg hát 6 DOF, szóval Rift-hez érdemesebb hasonlítani :)

(#20982) barcalaci84 válasza Dyingsoul (#20979) üzenetére


barcalaci84
őstag

Az oculus exkluzív címek miatt eddig se tudtad kikerulni az oculus store-t... Ezután se fogjuk tudni... Ráadásul zömében a legjobb játékok pont ezek a címek... Revive - val lehet is velük játszani a többi HMD-vel is... Ha egy későbbi HMD-vel nem lehet majd, akkor nagyon budgetnek kell lennie szerintem h megerje nem az oculust választani...

(#20983) #48613632 válasza Dyingsoul (#20979) üzenetére


#48613632
törölt tag

"Már ha lehet unlinkelni a facebook accountunkat"

Lehet :K Mindent lehet. Most vettem meg haverét, és mindent sikerült megváltoztatni.
Egyedül még a jelszót nem változtattam meg, de itt van a srác a szomszédba, szóval nem gáz, meg lehet rá is nézek most, hogy hogyan is kell.
Többi minden meg lett változtatva. Linked FB account is.

A témához kapcsolódóan pedig, nekem az a véleményem erről, hogy maradok a brandnél, azt jónapot. Lehet vannak jobb szereplők a piacon, de pl én a CV1-emmel is elvagyok.
Aztán majd ha jó áron pörögnek az S-ek, lehet beruházok egyre, de egyelőre simán jó ez.
Maradni kell a barndnál, és nem lesz gond.
Haver is azért adta el olcsón az accountját, mert Indexelni akarj jövőre.
Én meg tuti nem fogok.
Mindenki örül :C

[ Szerkesztve ]

(#20984) -Solt-


-Solt-
veterán

Luckey szerint a CV1 és a GearVR összesen több mint 10 millió darabos eladást produkált.

www.smart-bus.hu

(#20985) Raymond válasza -Solt- (#20984) üzenetére


Raymond
félisten

Ja, csak jobb lett volna ha inkabb nem mondott volna semmit :) A kerdes a Rift-rol szolt de ezt szepen kikerulte mivel az igazi szamokat kinos lenne leirni (na meg nem is modnhatja meg), igy osszevonta azzal a muanyag telefon tokkal amit $50-$100 kozott arultak egy darabig de egy nagy reszen (talan a nagyobb reszet) ingyen adtak a kompatibilis telefonokhoz :) Ha a 10 millio szam valos akkor itt kb. 1:10 es 2:8 kozotti arany lehet a Rift es a GearVR.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#20986) -Solt- válasza Raymond (#20985) üzenetére


-Solt-
veterán

Ha 2 millió CV1 elment, akkor az teljesen rendben van... emlékeim szerint ennyi volt a célkitűzés.

www.smart-bus.hu

(#20987) Raymond válasza -Solt- (#20986) üzenetére


Raymond
félisten

Az a felso hatar, szerintem inkabb valahol az egy es masfel millio kozott van a realis szam.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#20988) -Solt- válasza Raymond (#20987) üzenetére


-Solt-
veterán

Igazán megmondhatnák... utálom a titkokat! :)

Viszont a Quest-ből állítólag már elment 1 millió...

www.smart-bus.hu

(#20989) Raymond válasza -Solt- (#20988) üzenetére


Raymond
félisten

Ja, a Quest jol megy. Es az mainstream-barat eszkoz is. Minimum abbol amilyen visszajelzesek voltak az mind az Oculus es az Oculus Quest subreddit-en latszott hogy ez veszik az emberek demozas utan. Egyszerubb volt demozni is (nincs kabel, nincsenek szenzorok, nem kell PC/lapos) es az ara is baratsagos mert nem $399+$XXX gamer pac/lapos hanem csak $399 ami sokkal jobban emesztheto. Sok olyan post volt hogy a csaladba vettek 2-3-at vagy hogy valami bbq/party/demo utan paran azonnal rendeltek/vettek. Na meg az OculusQuest subreddit-nek kozel 25K tagja van ket es fel honappal a megjelenes utan ami nem keves. Az OculusGo-nak csak 12K tobb mint egy evvel a megjelenes utan pedig a $200 koruli araval az lett volna a mainstream-baratabb eszkoz eredetileg a 3DOF ellenere is. Csak azert egy 6DOF unthetered Beat Saber vagy Robo Recall vagy Space Pirate Trainer demo nagyobbat ut mint ami a Go-val lehetett mutogatni :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#20990) abydos válasza Raymond (#20985) üzenetére


abydos
aktív tag

Az a helyzet, hogy az Oculus egyik alapítójával készítettek interjút, az azt mondta, a FB bukni fog az Oculusszal és sose fognak eleget eladni belőle (az az ipse 2016-ban vállt ki a cégből). Erre válaszolt Palmer, hogy hát ő azért nem így látja és már 10 millió csak a CV1+Gear VR-ból elkelt.

Csak nem szeretek ilyen cikkekről írni, de lehet majd fogok, mielőtt a zseniális magyar média kikezdi az egészet... :/ Akit érdekel itt olvashat róla.

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#20991) #48613632


#48613632
törölt tag

(#20992) Magyarfarkas válasza abydos (#20990) üzenetére


Magyarfarkas
tag

Szerintem nem kell olaj a tűzre...😀😀

Facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/magyarvr/ Discord:https://discord.gg/qTQ8SC8DhQ Bigscreen magyar mozi: https://www.facebook.com/groups/385665283175091

(#20993) Márton válasza #48613632 (#20991) üzenetére


Márton
nagyúr

Hogy ti hogy nem unjátok még ezeket a lövöldözős játékokat?
Nekem mind ugyanaz, csak más a környezet :B
Egyáltalán nem vonz, még a Robo recall sem szippantott be, ellenben egy jó kis logikai játék, sport, utazásos téma vagy dokumentum VR-ban elvarázsol. Csak ilyenekről sajna kevés szó esik itt :(

ON: Aki CV1-ről ment S-re (és már nem 2 napja), összességében megérte a váltás? Több a pozitívum mint a hátrány? A gyenge fülesen és touchon kívül van valami amit visszasírtok? Fülesből van ajánlott, kedvező árú, vagy várható valami hivatalos? :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#20994) s7evcsenko válasza Márton (#20993) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ugyan így vagyok én is ezekkel a lövöldözős cuccokkal.
Érthetetlen, hogy ezt hogy lehet élvezni 10 percnél tovább. ;]

Én nagyon örülök, hogy váltottam S-re.
Az általad írt 2 dolgot leszámítva nekem még annyi gondom van vele, hogy nagyon hamar belemelegszem.
Ha klimatizált lenne a gémer szobám, akkor ez nem lenne gond, de így a 29 fokos szobában kb 10 percet bírok benne.
Viszont ez volt a CV1-nél is, ráadásul ott ahogy elkezdesz izzadni, azonnal párásodik a lencse, itt az S-nél viszont valamiért nem.
Előbb veszem le a meleg miatt, mint hogy bepárásodna... fura, de plusz pont. :B
A kijelző számomra megérte a plusz ráfordítást, engem sokszor zavart a CV1 szúnyoghálója.
A fülesre még nem találtam hosszú távú megoldást, próbálkoztam agyba dugós fülessel, ami a Hellbladne-nél nagyon durván bejövős, de nagyon macerás felrakni, levenni és a kábel is megfeszül a mozgásoktól. :(

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#20995) #48613632 válasza Márton (#20993) üzenetére


#48613632
törölt tag

"Hogy ti hogy nem unjátok még ezeket a lövöldözős játékokat?"

A magam részéről igazat adok Neked. Filléres cucc volt, és elfér a polcon, különösképp azért, mert az első rész (nem VR) már be volt zsákolva valami bundliból (gondolom) De nem mostanában lesz leporolva.

Ellenben, tegnap bepakolgattam Steam alá a Humbles elmaradásaimat, és rábukkantam erre a gyöngyszemre.

Na, ez viszont azonnal beszippantott. Mármint, van hozzá egy kifejezetten VR-os átirat, amire nem emlékszem, hogy hogyan került a könyvtáramba*, de sokat nem is agyaltam rajta, hanem elkezdtem játszani. Hajnal volt, így csak belepillantani akartam, és fél óránál többet nem is töltöttem el benne, de eszméletlen ez a grafika, és ez az atmoszféra, amit a játék alkotói teremtettek.
Csak ajánlani tudom. Az elkövetkező napokban, biztos tolok bele majd néhány órát.

Sajnos elég drága még, viszont mondom még egyszer, valamelyik év elejei Humble bundle része volt, úgyhogy sokaknak meglehet, csak épp beaktiválatlanul. (Vagy csak én vagyok ezzel ennyire trehány?)

* Ahogyan nézem, a VR verzió ingyenes annak, akinek megvan a rendes, az meg benne volt az e havi bundliban Humblen. (Júliusi, tehát inkább úgy mondom, a múlt haviban, mert már az augusztusi pörög)

s7evcsenko
UK-ban nem kell légkondi. Az ország sok előnye mellett (MO-gal szemben, gaming szempontból ez kiemelkedő előny. Mind a játékkomfort, mind pedig a gépek élettartama, és működtetési környezete szempontjából)

+1 a Hellbladenak. Ha már említetted :C

[ Szerkesztve ]

(#20996) abydos válasza s7evcsenko (#20994) üzenetére


abydos
aktív tag

Én vettem ezt a kifogástalanul szóló agybadugósat, kötözővel ráraktam a headsetre, így nagyon kényelmesen tudom használni, amikor felveszem, csak be kell dugnom és kész. Nem feszül, nincs baj.

A lövöldözős játékoknál, ahogy PC-n is, jobb sztorira vagy komplexebb csapatjátékra van szükség, hogy élvezhető maradjon.

És amúgy én is csatlakozom, nem bántam meg a váltást Rift-ről, bár a megjelenéskor ebben még nem voltam biztos, azóta a frissítésekkel megjavították a követést, arra nem lehet szavam. Sajnos még van mit javítani az eszköz stabilitásán, de más gondom nincs.

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#20997) barcalaci84 válasza Márton (#20993) üzenetére


barcalaci84
őstag

Megérte a váltás egyértelműen szerintem.
Dk2 - rol váltottam cv1 - re és ott nem voltam meggyozve h megérte a váltás...
A kijelzo óriási plusz szerintem...
A hang : koss ksc75 t moddoltam rá +2 kabelkotegelot használtam... Jobban szól mint a cv1 és csak ugyanúgy felveszem a hmd - t és kész...
A touch - csal nem tudom h mi a gond... Első pár napban az elem tartó néha lecsúszott beat saber közben, de mostmar jó régóta nem történt ilyen... Se a feleségemnel, se nálam...
Tracking szerintem szuper. És nem kell szenzorok allitgatasaval bajlódni ha pl ugribugrizni akarok, vagy ha filmet nézek az ágyból vagy ha beulok a cockpitbe szimezni...

A feleségem szemüveges és simán befer a szemüvege...
Multheten levittem "mamahoz" és moziztam 3d - filmeket... Sokkal jobb ez is cv1 hez képest.. A brutal hang és szunyoghalo hiánya miatt tényleg mozi élményt kaptam...
Meg a netflixet is elkezdtem ebben nézni, mert jobb mint tv-n...
Egy pár film után eszembe jutott h rossznak kellett volna lenni a feketének... De nem volt :)

Viszont egy vr cover nagyon kellene végre, mert nagyon beleizzadunk és a háló is szívja magába és az arc rész is...

[ Szerkesztve ]

(#20998) Márton


Márton
nagyúr

köszönöm!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#20999) Raymond


Raymond
félisten

Amazon Prime Day

Oculus Rift CV1 - 330GBP

A UK Amazon-rol kell rendelni, de 365EUR nem rossz ar erte.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#21000) dan83


dan83
tag

Defector c játékot próbálta valaki ? Így a harmadik-negyedik pályán már megfogalmazódott bennem, hogy annyira nem érte meg. Egyszer persze végig lehet vinni, vannak benne jó részek-jelenetek, de sokszor leül a játék. Illetve ami nekem nagyon szembetűnő, hogy baromira "recés" a játék, főleg a háztatős pályán nagyon feltűnő, ha távolra nézek olyan szinten csúnya minden....Nem lehet valahogy feljebb tornázni a grafikát, vagy valami szűrőt rátenni ? Közelről jó minden, de távolról nem. Tudom, ne várjak sokat a Rift S-től, de más játékban nem volt ENNYIRE zavaró ez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.