Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20948) Enton válasza -Solt- (#20947) üzenetére


Enton
addikt

Na most mentem vele egy kicsit.
Sokat csiszoltak a rajta, lett pár plusz opció grafikán is lehet már állítani, de sokkal simábban fut majd maxon mint megjelenéskor.

A lényeg annyi hogy van két mozdonytípus egy dízel és egy szenes ezekkel lehet menni a állomások közt mindenféle feladatott felvállalva.
A missziók ugye annyiból állnak hogy adott állomáson szed fel az adott holmit/szerelvényt a mozdony után, aztán árufeltöltés, majd mehet a vontatás az adott célállomásra. Minden állomás más bonyolultságú(2-7 sávos plusz megkerülő/megfordulósáv) és van egy alap ipari összefüggésük(mit-honnan-hova-miért):

Mindezt ugye időre, a modzonyok kopnak/sérülnek ezeket a feladatokból nyert pénzből lehet javíttatni.
Rendes story-mód "még" nincs, savegame működik. Irányítás több mint jó(szerintem).

Őszintén szólva én még csak vonatoztam meg mozdonyokat ütköztettem. Mókás, ugye a régi pöfékelős típust lapátolni kell szénnel hogy mennyen, aki szereti egy kicsit is a vonatokat annak ez nem hiszem, hogy pénzkidobás lehet.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.