Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) dellfanboy válasza rbalint88 (#3450) üzenetére


dellfanboy
senior tag

azt a city szervot legszivesebben kiiktatnam a p*csaba, nem nagyon jon be, az a bajom a turbo is jo lenne de hetkoznap meloba menet kb 15km-en lenne hasznalva es szerintem be se melegedne. lehet hamar eljonne a turbo felujitas kora nalam.. de a panorama teto hasznos extra, az nekem is bejon

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#3452) rbalint88 válasza dellfanboy (#3451) üzenetére


rbalint88
addikt

semmi baja nem lesz a 15km-től. a turbótól nem melegszik nehezebben, nem lesz tőle dízel. mondjuk én 5-6 km-re használok dízelt (1.9) és annak sincs baja. igaz hosszabb utakon ki is kormolom :)

(#3453) Integrale válasza dellfanboy (#3451) üzenetére


Integrale
veterán

Annyi, hogy azon a 15 km-en, ne talpald, legalábbis az elején nem, terhelés után pedig hűtsd vissza.

"Bad reklám is reklám too"

(#3454) lorcsi válasza meroly (#3435) üzenetére


lorcsi
veterán

nézd csak: [link]
ez szerintem nem rossz

(#3455) Termi16


Termi16
őstag

Sziasztok!

Fiat lineat hova vigyem Pesten műszakira és vezérlés cserére?

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#3456) Integrale válasza Termi16 (#3455) üzenetére


Integrale
veterán

Vagohid utca DZ. Nagysandor Jozsef utca felol kozelited meg, akkor az S kanyar utan jobbra. (Bal kez felol cukraszda, jobbra pedig egy behajto, sok Alfa all bent, eszre fogod venni).

"Bad reklám is reklám too"

(#3457) Termi16 válasza Integrale (#3456) üzenetére


Termi16
őstag

Köszi, próbáltam hivni, egyelőre nem vette fel, de nem adom fel! :P

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#3458) j.bravo válasza Integrale (#3456) üzenetére


j.bravo
addikt

Ne ajánlgasd őket, mert akkor sose jut idejük az én 156-osomra :DDD

Whatever.

(#3459) alázógyík válasza j.bravo (#3458) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD

(#3460) Integrale válasza j.bravo (#3458) üzenetére


Integrale
veterán

Na igen, sorszamot kell tepni.
Alternativakent Erden/Tarnokon Grosz Ferenc.

"Bad reklám is reklám too"

(#3461) alázógyík válasza Termi16 (#3457) üzenetére


alázógyík
őstag

Best Auto Kft.
Szladek Nándor
06-1-403-5600

Őket is sokan szeretik Olasz autós körökben. :K

(#3462) j.bravo válasza Integrale (#3460) üzenetére


j.bravo
addikt

Ha lenne rendes sorszámtépés és látnám mikor jövök, egy szavam se lenne :D
Sajna most nemtom hogy hányas vagyok és hogy hányasnál tartanak :F

Whatever.

(#3463) Land válasza Integrale (#3456) üzenetére


Land
veterán

Én azt nem értem, hogy egy headset a fülre miért nem jut az eszükbe? Jobb ha 10-ből 2 hívást vesznek fel, mikor nem épp a kocsiban vannak olajos kézzel? Van mikor már nekem kellemetlen, amikor ötödször hívom őket 2 órán belül, pedig meg volt beszélve, hogy fogunk értekezni. Persze nem veszik fel.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3464) Termi16 válasza Land (#3463) üzenetére


Termi16
őstag

Na szerkesztem is, mert úgy néz ki válaszolt fb-on, úgyhogy meglátjuk :)

Szóval én is próbáltam ma többször hívni, különböző időpontokban, de nem kaptam választ, viszont írtam nekik FB-on is üzenetet és egy 10 perce kaptam választ.

Ettől függetlenül azért a füles téma befigyelhetne náluk. :)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#3465) Integrale válasza Termi16 (#3464) üzenetére


Integrale
veterán

Sikerult intezni idopontot?

Land: en szemelyesen megyek, akkor is altalaban kint cigiznek, beszelgetnek, autot tamasztanak. :D

"Bad reklám is reklám too"

(#3466) Termi16 válasza Integrale (#3465) üzenetére


Termi16
őstag

Hat mondtam hogy sürgős mert vasarnap lejár a műszaki, mondta hogy felhivnak még ma délelőtt hogy Megbeszéljük. Remélem oké lesz!

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#3467) zoo8800 válasza Termi16 (#3466) üzenetére


zoo8800
veterán

Műszakiztatni én eddig a Mozaik utcába vittem, és egyszer ide is. Reggel bejelentkeztem, délben vittem, 20e volt. (mondjuk esküdni mernék, hogy ők karcolták össze a lökhárítómat, de nem 100%)

rip and tear, until it is done

(#3468) Termi16 válasza zoo8800 (#3467) üzenetére


Termi16
őstag

Minimum egy vezérlést szeretnék cseréltetni, meg jó lenne ha korrekten át lenne nézve a kocsi, ugyhogy szívesen vinném a Dz-be, csak kapjak időpontot. De mondtam nekik, hogy ha ma nem tudjuk lefixalni, akkor keresek mást.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#3469) zoo8800 válasza Termi16 (#3468) üzenetére


zoo8800
veterán

Vezérlés cserém Érden a Fiat Szabónál volt, br. 60e anyaggal együtt (szintén T-Jet)
Őket merem ajánlani, az Index fórumon is sok elégedett véleményt olvasni róluk

rip and tear, until it is done

(#3470) HussarF

Én pénteken viszem D.Z.-hez a kocsit. Kérdezem, meddig vannak, mikor tudom vinni? Azt mondja, 10-ig. Mondom délelőtt? Mire ő: este. Ja, oké, akkor tuti nem fogok elkésni :D
Elvitte egy buzi BMW-s a kocsi oldalát. Mondjuk szerencsére a visszapillantón kívül csak a bal sárvédő sérült meg jobban. Bár bontottan nem nagyon tudok szerezni. Kíváncsi vagyok, hogy az utángyártott is jó lesz-e. Vagy hogy kell-e egyáltalán vinnem alkatrészt vagy elintéznek ők mindent?

(#3471) Elektrosokk válasza Integrale (#3460) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Megéri várni, most hoztam el a vasat. :) Mondjuk már augusztus elején bejelentkeztem. Pont 1 hetet volt ott. Viszont most vettem észre, hogy ablakmosó folyadékot nem nyomja ki, hangja van, ès a tartály sem üres. 156 alfa. Ötlet? 😂

Hussar: megoldásnak minden alkatrészt.

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#3472) csabi94


csabi94
őstag

Sziasztok.

Hónapok óta úgy használom a Temprát, hogy ha a halknál egy kicsit is hangosabban szól a zene, akkor indexeléskor újraindul a rádió. Eddig azt gondoltam, hogy ez egy teljesen normális jelenség, kéne bele egy erősítő (hátul van bent 2 nagyobb*** hangkeltő a kalaptartóba építve), de most olvastam más fórumokon ilyen-olyan kontakthibákról, amik ilyesmit is okozhatnak. Mit lenne érdemes kezdeni vele?

Valószínűleg a töltéshez van köze, mert indulás után gyakrabban csinálja, ha meg már megyek egy órája, akkor ritkábban (gondolom addigra 100-ra töltött a generátor, és több feszültséget tud leadni a fogyasztóknak?).

***Szerk.: Nem ilyen rendszámtáblarezgető dologra kell gondolni, kettő ovális hangszóró, cicergővel a közepében, lehet vagy 200 W (RÁÍRVA). :D

[ Szerkesztve ]

(#3473) HussarF

Most adtam le a kocsit D.Z.-nek. Sajnos a fényező sràc nem tudott időpontot adni, csak 2 és fél hèt múlva. Szóval egyszer el kell hoznom kèsz lakatosmunkával és aztàn meg visszavinni fényezni. Kívàncsi leszek :)

(#3474) csabi94 válasza csabi94 (#3472) üzenetére


csabi94
őstag

Még egy kérdés: digit műszerfal ki-beszerelés után folyamatosan világít az olajnyomás visszajelzője. Tudtam eddig is, hogy valahol kontaktos, mert össze-vissza néha-néha felgyullad, pedig motorikusan az autó 100/99 (így 400.000 km, és 24 év után), de most már stabilan világít. Nem vagyok az olyan megoldásoknak híve, mint amit most tettem: leragasztottam a visszajelzőt szigszalaggal. :D
Mit érdemes ezzel itthon kezdeni? Vagy vigyem el autóvillamosságishoz emiatt a kocsit, majd megcsinálja nekem?

(#3475) csabi94 válasza csabi94 (#3474) üzenetére


csabi94
őstag

Bocsánat, mégsem olajnyomás, hanem olajszint. Nem mindegy. :)

(#3476) zoo8800


zoo8800
veterán

[link]

A Székesfehérvár felől Budapest felé tartó Alfa Romeo motortere füstölni kezdett. A személygépkocsit vezető nő ahelyett, hogy azonnal félreállt volna, lehajtott az autópályáról, és Kápolnásnyék felé vette az irányt, hogy szerelőt találjon.

:W

rip and tear, until it is done

(#3477) dellfanboy válasza zoo8800 (#3476) üzenetére


dellfanboy
senior tag

:)) jo hogy nem gyorsitott 150-re hogy majd a nagyobb menetszel elfujja :DD

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#3478) j.bravo


j.bravo
addikt

Urak, mennyire gyakori hogy a katalizátor egy darabját (kb fél szilva méret) egy elrohadt csőillesztés (hatso kerek elotti, hatso ajto alatti szakaszon) foltozásakor a szaki a kezembe adja, és azt mondja hogy ez benne volt a csőben, kiköpte a motor odáig?

(meg a hátsó dobot meg rohadtnak mondta, szemre én nem láttam annak, de nem értek a lovakhoz - jövő héten amúgy is megy szervizbe a gépjármű, majd ott atnezetem ezt is)

Whatever.

(#3479) alázógyík


alázógyík
őstag

Lehetséges, hogy eladó sorba kerül imádott 2008-as Fiat Bravo T-Jet autóm.
Esetleg innen érdekelhet valakit?

(#3480) rbalint88 válasza alázógyík (#3479) üzenetére


rbalint88
addikt

van az a pénz ;]

(#3481) alázógyík válasza rbalint88 (#3480) üzenetére


alázógyík
őstag

;]

(#3482) Integrale válasza alázógyík (#3479) üzenetére


Integrale
veterán

Na hogy hogy? Mi lesz az utod?

"Bad reklám is reklám too"

(#3483) alázógyík válasza Integrale (#3482) üzenetére


alázógyík
őstag

A család gyaraposodásának alapos gyanúja miatt. ;]

Szerk.: Hogy mi lesz helyette? valami nagyobb kombi v. egyterű.

[ Szerkesztve ]

(#3484) rbalint88 válasza alázógyík (#3483) üzenetére


rbalint88
addikt

egy jó, de főleg szép croma? :) amúgy hány gyerek van/lesz? egynél én még nem cserélném le...

(#3485) Integrale válasza rbalint88 (#3484) üzenetére


Integrale
veterán

Az FL utani azvaloban jol nez ki, raadasul par alkatresze csereszabatos a Bravoeval, de a korai szeria eleg bamba.
Kenyelmes auto, platformtarsaihoz kepest magasabban ulsz legalabb 10 centivel, 150 lovas dizel eleg hozza, csendes es eleg rugalmas. Olaszorszagban Bologna es Massa kozott mentunk egy olyannal parszor, el lehet ferni, kicsit talan bizonytalanabb mint egy 93, de lehet, hogy csak a magasabb sulypont miatt. Beltere altalanosagban jo minosegu, az ajton vegigfuto diszlec gyengen rogzitett, leesehet, ragasztot neki es orok elet. A gyujtaskapcsolo Saabos, szokni kell.

"Bad reklám is reklám too"

(#3486) alázógyík válasza rbalint88 (#3484) üzenetére


alázógyík
őstag

Rengeteg motyónk van/lesz. Sokat is utazunk, kell a hely. :K

(#3487) alázógyík válasza alázógyík (#3479) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez lenne az :

(#3488) sagesz93 válasza alázógyík (#3487) üzenetére


sagesz93
addikt

Mennyiért fogod adni ? Nézegetem én is folyamatosan a kínálatot , nagy a szórás.

[ Szerkesztve ]

(#3489) Termi16


Termi16
őstag

Na én közben megkaptam a Limeat, műszaki pipa, teljes vezérlés csere megvolt, ezen kívül hátsó szilenteket kell majd cserélni,és jól vagyunk, de ezt majd par het múlva intézzük.

Teljes vezérlés+műszaki 75-be megállt, nagyon korrektek voltak.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#3490) Integrale válasza Termi16 (#3489) üzenetére


Integrale
veterán

Hol csinaltad vegul?

"Bad reklám is reklám too"

(#3491) Termi16 válasza Integrale (#3490) üzenetére


Termi16
őstag

DZ :)

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#3492) HussarF válasza Termi16 (#3491) üzenetére

Róla lehet tudni valami aktuálisat? Ma próbáltam ívni vagy 3x, de azt mondta a rendszer, hogy nem kapcsolható előfizető ezen a számon. Egy hete pedig még beszéltem vele. Aztán mivel a kocsi ott van már múlt hét péntek óta, igencsak érdekelnének a fejlemények.

(#3493) Termi16 válasza HussarF (#3492) üzenetére


Termi16
őstag

Nagy diliház van náluk, annyi a munka hogy nem látnak ki belőle.
Az enyémet pénteken kellett volna műszakiztatni, hétfőn odament fater hogy mikor vihetjük a kocsit, mondták hogy elfelejtették elvinni Úgyhogy hétfőn viszik es keddre kész.
Érdemes fb-on irni nekik üzenetet, arra Legkésőbb nap végén válaszolnak.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#3494) HussarF válasza Termi16 (#3493) üzenetére

Nem nyugtattál meg :) Én lebeszéltem a fényező sráccal is már a munkát, 21-én kezdene neki, azt mondta, hogy 27-ére végezne. Mondjuk ennek nyilván előfeltétele lenne, hogy addigra D.Z.-ék végezzenek a lakatosmunkával.
FB-n írtam neki, jelzi, hogy látta, de nem reagált. Igazából azért kerestem, mert a múltkor benéztem a dátumot és azt hittem, hogy 21-e az még csak jövő hét utáni szerda lesz. Akkor pedig úgy beszéltük meg, hogy elviszem a kocsit most pénteken kész lakatosmunkával és fényezés nélkül, ne álljon ott másfél hetet feleslegesen. Csak most jöttem rá, hogy nem másfél, csak bő fél hét lenne, akkor meg nem szaladgálok fel vidékről. De így, hogy nem értem el, kicsit idegesít a dolog. Mondjuk ha minden kész lesz a megbeszélt időpontra, akkor nekem tök8, csak akkor tényleg meg kéne, hogy legyen...

[ Szerkesztve ]

(#3495) lorcsi


lorcsi
veterán

2001. punto, 1.2 16v
egyest kissé nehezen veszi
mi lehet a gubanc?
váltóolaj elhasználódása okozhat iylet ?

(#3496) Integrale válasza lorcsi (#3495) üzenetére


Integrale
veterán

És a hiánya is.

"Bad reklám is reklám too"

(#3497) lorcsi válasza Integrale (#3496) üzenetére


lorcsi
veterán

nocsak...hétvégén megnézem...

(#3498) j.bravo


j.bravo
addikt

Kipufogóból milyen gyártó ajánlott?
Alfa 156 2.0 JTS az alany.
Nem szeretnék sportos hangot, ha nem muszáj :D

Whatever.

(#3499) rbalint88 válasza j.bravo (#3498) üzenetére


rbalint88
addikt

De, muszaj ;]
Akrapovic jo lesz :))

(#3500) j.bravo válasza rbalint88 (#3499) üzenetére


j.bravo
addikt

Hátöööööö.... és Bosal, Asso, MTS, Walker meg ilyenek közül?

(az akrapovic.com-on csak az Abarth és az Audi szerepel az A betűvel kezdődő márkák között :D )

[ Szerkesztve ]

Whatever.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.