Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) hobizoli válasza Integrale (#11000) üzenetére


hobizoli
nagyúr

5x98 a 147

több drón kell ;P

(#11002) hobizoli válasza Integrale (#11000) üzenetére


hobizoli
nagyúr

[link]

az uj Tipo 5x98 6.5Jx16 ET39 58.1

[link]

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#11003) Integrale válasza hobizoli (#11002) üzenetére


Integrale
veterán

Arra gondoltam, nem tudom miért 4-et írtam.

"Bad reklám is reklám too"

(#11004) jjohn válasza Free Rgc (#10999) üzenetére


jjohn
aktív tag

Normál módon melegszik se gyorsan se lassan. Élőben is lett mérve nem ugrándozott.

[ Szerkesztve ]

(#11005) hobizoli válasza Integrale (#11003) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ilyen acelfelnit szerezni... :U


kozben felraktak egy 205/55 R16 1 szezont futott Hankook teliszettet gyari Speedline alufenin, inkabb megvettem azt

több drón kell ;P

(#11006) Patrick


Patrick
addikt

Mennyire kell előre időpontot foglalni első olajcserére? Giuliettában 5800 van, lassan letelik az 1 év. ;]

A győri CarNet Riegler-hez vinném, ez van legközelebb, 90 km. ;] Tapasztalata van valakinek velük kapcsolatban?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#11007) mekker


mekker
őstag

1.4 T-jetnél mi lehet a fő különbség Euro 5 és Euro 6 között?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#11008) kisza25 válasza mekker (#11007) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Károsanyag kibocsátás mennyisége ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11009) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Jelenleg egy 306-os Peugeot-m van, amit imádok, de lassan érik a csere. Vagyis mellé szeretnék valami modernebbet és erősebbet venni.

Bravo2 a kiszemelt 120 vagy 140 lovas benzinessel. (Tudom, a multiair kockázatos.)
A kérdésem az, hogy autópályán illetve szerpentínen mennyire viselkedik jól a kocsi?
Úttartás, zaj, stb.

Vezettem egy K Astrát, ami 150-nél még jó volt, de 170-nél hirtelen olyan instabil lett, hogy inkább lassítottam vele. Komolyan mondom a 306-osom halál nyugisan veszi az óra szerinti 170-et, semmi rezgés a kormányból. (Lehet, hogy az öreg szilentek is segítenek ebben?)
Szóval ez a kocsi kilőve.

Olyan autót szeretnék, ami nem visszalépés e téren, sőt; pont a nagy sebességnél illetve sportos vezetési stílusnál várok komoly előrelépést vislekedésben.
A Bravo 2 mennyire ilyen?

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#11010) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Sziasztok.

Egy új Doblo Maxival járok kb egy hete, nagyon tetszik meg minden, de árulja el valaki, hogyan lehet kikapcsolni a nyitas/záráskor való dudálást?

Egyszerűen iszonyat idegesítő záráskor kettő, nyitáskor egy dudálást csinál. Az emberek a parkolókba néznek bután, hogy minek dudalok... Nem értem a Fiatnál ez vajon kinek az agyából pattant ki. :W

(#11011) Integrale válasza SzlobiG (#11010) üzenetére


Integrale
veterán

Beallitasok kozott nez korul, ott van a kapcsolhatosaga ennek is. Illetve olyan is rémlik, hogy ketszor egymas utan kell megnyomni a lock gombot, es arra is deaktivalodik.

"Bad reklám is reklám too"

(#11012) SzlobiG válasza Integrale (#11011) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem nyert, se a menübe, se a könyv nem említi és a kulcs kétszeri nyomásra se fejezi be a dudálást. :((

(#11013) gipsztigris válasza SzlobiG (#11012) üzenetére


gipsztigris
addikt

Lehet, hogy MES-ben lesz rá opció. Ahogy az irányjelzők felvillanását (zárás-nyitás esetén) is ki-be lehet kapcsolni bizonyos típusoknál.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#11014) SzlobiG válasza gipsztigris (#11013) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mit jelent a MES?

(#11015) alázógyík válasza SzlobiG (#11014) üzenetére


alázógyík
őstag

MES

(#11016) SzlobiG válasza alázógyík (#11015) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja hogy diag szoft. Van ELM 327 interfacem, de már jó régi, gyanítom nem menne vele, de mondjuk rohadjon meg a fiat, hogy így kitalál vmit. :(((

(#11017) HussarF válasza hobizoli (#10936) üzenetére

hobizoli és hacki87, köszi a válaszokat.
Tegnap lett akut a dolog. Az esőben autózva az ablaktörlő kar folyton elcsúszott, a végére még jól leverte a lapátot a másik karról is. Leszedtem most a csavart, megnézni, hogy hogy áll a dolog. Nekem úgy tűnt, hogy a szerkezet ricnizése még kielégítő, viszont a karon koptak el fogak. A mellékelt képek alapján meg tudtok állapítani valamit? Elég csak a kart cserélni? Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#11018) gipsztigris válasza HussarF (#11017) üzenetére


gipsztigris
addikt

Gyurmaragasztót tennék a kar kopott fogaira, és úgy csavaroznám a tengelyre. Javítottam már így ablaktörlő kart.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#11019) Integrale válasza HussarF (#11017) üzenetére


Integrale
veterán

Szerintem cserélj kart, ennek már annyi.

"Bad reklám is reklám too"

(#11020) molnarpeter válasza HussarF (#11017) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Szvsz simán puhább anyag, és bele tud nyomódni a tengely, szóval ha ott tiszták a ricnik, jó is lehet akár.

(#11021) hobizoli válasza HussarF (#11017) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ennek vege van, venni kell ket masik kart

az ablaktorlo kar anyai alatt szokott lenni alatet is, mert ugy lejjebbre szorit az anya, nem utkozik fel a menet vegen, amitol ugy tunik, hogy meghuztad, de valojaban nem
pl akkor tud igy kikopni, amikor lotyog a kar , hiaba van "meghuzva" az anya, ha nem karon utkozik le ahogy rahuzza erre a kupra, hanem a menetnek van a vege

több drón kell ;P

(#11022) HussarF

Először nézek bontottat, mert nincs ebből utángyártott, csak gyári, 22e-ért... Szinte ingyen. :U

(#11023) hobizoli válasza HussarF (#11022) üzenetére


hobizoli
nagyúr

akkor az :DDD
aszittem occssobbabb

több drón kell ;P

(#11024) TheProb


TheProb
veterán

Juliska QV-ben lévő automata mennyire megbízható és jó? Megközelíti legalább a Júliában lévő ZF-et?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11025) mekker válasza TheProb (#11024) üzenetére


mekker
őstag

[link] hobizoli mélttata a Fiat Powertrain 6 sebességes váltót

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#11026) Integrale válasza mekker (#11025) üzenetére


Integrale
veterán

Manuálisról írt, Giuliettaban duplakuplungos automata van.

"Bad reklám is reklám too"

(#11027) hobizoli válasza mekker (#11025) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az egy tok mas szerkezet...

több drón kell ;P

(#11028) jjohn válasza HussarF (#11017) üzenetére


jjohn
aktív tag

Szia!
Csak nem az új autódé?

(#11029) hacki87 válasza jjohn (#11028) üzenetére


hacki87
senior tag

(#11030) TheProb válasza mekker (#11025) üzenetére


TheProb
veterán

Az automata egy TCT, duplakuplungos. Közben annyit sikerült kideríteni, hogy viszonylag sokat zabál vele a szekér, illetve annyira nincs jó híre. Pontosabban ha elkopik benne a kuplunk, akkor az fél millás tétel. Bár önmagában szerintem ez minden automatánál zsebbenyúlós tétel, kérdés, hogy milyen hamar adja meg magát...

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#11031) hobizoli válasza TheProb (#11030) üzenetére


hobizoli
nagyúr

DSG-nel szerinted mennyibe kerul :DDD

dizelnel is egy gyari DMF meg gyari kuplungszett +munkadij siman van 350-400k

több drón kell ;P

(#11032) jjohn válasza hacki87 (#11029) üzenetére


jjohn
aktív tag

Köszi!
Már megijedtem, h az új verda.

(#11033) HussarF

Tegnap voltam az érdi bontóban a Turul utcában. 3 ezerért kaptam ablaktörlő kart a Bravora, ami teljesen jó volt még. Azért csak nem 22 ezer... Marad 19 ezer pluszban, amit beletankolhatok a Giuliába :D
Mondjuk kp pont nem volt nálam, de azt mondták, hogy nem baj, otthagyhatom a zöldet és nem is kell visszamennem majd, hogy beadjam a pénzt :DDD (Szerencsére az azonnali utalással megoldható volt a fizetés)

Tegnap még a "testvérével" is találkozott:

[ Szerkesztve ]

(#11034) kisza25 válasza HussarF (#11033) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na látod, csak ezért nem veszek ilyet, mert mindenki ilyennel rohagál :DDD ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11035) -Mike- válasza HussarF (#11033) üzenetére


-Mike-
addikt

A VGQ732-ből hogy lett VSX510? (az 510et érteni vélem :-)
Faszányos, bár amikor a féknyereg (vagy a tükör) színét le kell csekkolnod beszállás előtt hogy ne rosszba ülj bele, az azért gáz. :D

[ Szerkesztve ]

(#11036) Integrale válasza SzlobiG (#11016) üzenetére


Integrale
veterán

Asszem itt tudod állítani.

"Bad reklám is reklám too"

(#11037) HussarF válasza kisza25 (#11034) üzenetére

Hát elvileg ezen a kettőn kívül még lehet 1-2 az országban. Legalábbis egyik ismerősöm azt mondta, hogy múltkor megkergetett az M7-esen, aztán rájött, hogy nem én voltam. Meg, mint kiderült, nem is ez a másik zöld volt (itteni fórumtársé egyébként, megbeszéltünk egy rövid talit tegnapra). Ez tehát már legalább 3-at ad ki összesen.

#11035 -Mike-
A kormányablakban az ügyintézőn még átcsúszott, de aztán kaptam egy végzést a fővárosi kormányhivataltól, hogy kérjek mást, mert Q nem lehet.
326/2011 (XII. 28.) kormányrendelet, 11. mellékletének 10. ábráján vannak rajta az alkalmazható karakterek. A "Q" nincs köztük. Úgy tűnik most már figyelnek erre, nem lehet ilyet kikérni.
Így lett helyette V-SiX 510 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11038) alázógyík válasza HussarF (#11037) üzenetére


alázógyík
őstag

"Hát elvileg ezen a kettőn kívül még lehet 1-2 az országban."

Tucatautó..pfff...

;]

(#11039) SzlobiG válasza Integrale (#11036) üzenetére


SzlobiG
félisten

Több kolléga már panaszkodik rá, lesz szólva a Dunaautonak, hogy csináljanak vele valamit. :U

De köszi, ha nem megy, akkor ráprobalok diaggal.

[ Szerkesztve ]

(#11040) stickrs


stickrs
senior tag

Hello, 2012-es 1.6 dízel Fiat Bravo mennyire ajánlott? vagy a benzinesek megbízhatóbbak? üdv

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#11041) juvegamer válasza stickrs (#11040) üzenetére


juvegamer
tag

Az a kérdés hol akarod használni. Városi rövidtávú használatra szerintem jobb a benzines. Ha sokat mész főleg hosszabb távon akkor jó lehet a dízel.

(#11042) mekker


mekker
őstag

Giulietta gyári navit hol érdemes beszerezni?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#11043) Integrale válasza mekker (#11042) üzenetére


Integrale
veterán

A 3 közül melyik fajtát?

olaszautobonto.hu
fiatalkatreszek.hu
m6autoalkatresz.racingbazar.hu
alfadepo.hu
allegro.pl
ebay.com

"Bad reklám is reklám too"

(#11044) tuctuc válasza HussarF (#11033) üzenetére


tuctuc
aktív tag

[kép] Alfa múzeum parkoló, múlt héten. Adja a szín élőben is

20 éve a PH-n

(#11045) mekker válasza Integrale (#11043) üzenetére


mekker
őstag

Köszi a linkeket!

Ha jól sejtem, akkor van ez a Blue & me-s csodarendszer, és van egy csatlakozó, amire rámegy egy Tom-Tomos navi egység egy speciális állvánnyal.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#11046) Integrale válasza mekker (#11045) üzenetére


Integrale
veterán

Akkor 4 féle van. :DDD
Szerintem ez a fajta megegyezik a Punto Evo képernyőjével.

"Bad reklám is reklám too"

(#11047) HussarF válasza tuctuc (#11044) üzenetére

Jó helyekre jársz :D
Napfényben is láttad vagy csak így szürkületben? Mert ha az utóbbi, akkor még nem láttad a valódi szépségét ;)

Amúgy kaptam a kereskedőtől egy visszautasíthatatlan ajánlatot ezekre a karikás, "Classico" felnikre is. Nem akartam még venni, de akkor legyen egy ilyen szettem is.

Így lesz egy nyári és egy té... Mi?? Téli szett nem kell erre a kocsira. Nyári_1 és nyári_2 :DDD
A P Zero Corsa-k a 60-as treadwear-rel úgyis lekopnak egy szezon alatt, szóval évente tudom cserélni ;]

[ Szerkesztve ]

(#11048) tuctuc válasza HussarF (#11047) üzenetére


tuctuc
aktív tag

A WRC futam feléig tartotta magát úgy-ahogy az időjárás utána tiszta Anglia, így már fel se vettem, hogy épp nem volt check engine mentes GTA ECU az ajándékshopban. :D A múzeum amúgy parádés, főleg covid alatt (tök üresen kongott, ember nem volt szombaton), aki Milánó felé jár, annak érdemes betérni, még ha keserű is lesz a száj, mi maradt mára a márkából (no offense, csupán nagyon magasról / éteri szférákból estek).

20 éve a PH-n

(#11049) mekker válasza Integrale (#11046) üzenetére


mekker
őstag

Találtam 2-t, egyik Punto Evohoz való [link] , másik Alfához [link] . Minimális a különbség. A beépíthetőek elég drágák, ez meg annyira nem elegáns, hogy pénzt is érjen (egy outdated navi).

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#11050) Integrale válasza mekker (#11049) üzenetére


Integrale
veterán

Nekem ezek a muszerfalra szurhatoak nem tetszenek, olyan mint nagyapamnak 20 éve volt. Giuliettabol van az, ami a muszerfalbol felhajlik, Instant nav, muszerfalban levo, elso FL utani Instant nav, es a masodik FL utáni Uconnect.

Ezek illenek bele igazan, foleg a felhajtható.

!szerintem!

"Bad reklám is reklám too"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.