Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29901) ricinus13


ricinus13
senior tag

Nem nagyon hittem a kábel hangzásra gyakorolt hatásában, de ez most megváltozott. Ismerőstől kaptam egy régi Hama kábelt, ami kb ujjnyi vastag. Sokkal dinamikusabban szól mint a szárítókötél Hama-val, pedig nem gondolom hogy egy vagyonba került volna.

SoundX Én Microlab Solo 6C-t vettem amikor nem volt Modecom, ami azóta is csak hellyel-közzel kapható. Pár hónapja nagy megelégedéssel használom egy Musiland 02 dragon társaságában.

(#29902) PuMbA válasza duo (#29900) üzenetére


PuMbA
titán

Kürbis + X-Fi HD, illetve, ha arra nincs pénz, akkor a kisebb tesó helyett valami mást válassz, mert az nem ajánlott :)

(#29903) duo válasza PuMbA (#29902) üzenetére


duo
őstag

hopp nem tudtam. a közel30 nekem sok. akkor a xonar u5?

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#29904) ooooobi


ooooobi
senior tag

Sziasztok.
Hangfalvásárlás elött állok, Kurbis Bluetooth 120€ vagy Microlab SOLO6C 130€?
Melyik ajánlottabb, zenéhez, filmhez kellene tv mellé.
Nézegettem még a kugelt de azt már majdnem 200ért adják azt soknak tartom nagyon.
Modecom 120 meg egyáltalán nem beszerezhetö Németben, kb mintha nem is létezne.

A Bluetooth amugy mi akar lenni, hangot lehet ráküldeni vele? Ha igen az milyen minöséget jelent? Kindle Fire TVm elvileg tud bluetootht de nem tudom hangot is tud vagy csak eszközöket lehet rákötni.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#29905) ooooobi


ooooobi
senior tag

Sajna lejárt a szerkesztési idö. Most nézem otthon jóval olcsóbban mennek a Kürbisek, mondjuk azok nem BTsek. Itt viszont nem találok simát, maga a BT meg nem ér nekem ennyit szerintem.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#29906) Dexar007


Dexar007
veterán

Mekkora problema az,hogy sosem kapcsolom ki a Kürbist? Ugye nekem tv-re van dugva jack dugon keresztül,es ejjel nappal megy gyakorlatilag akkor is ha nem hasznalom,mivel kenyelmetlen mindig odafaradni a tv-hez,hogy kikapcsoljam külön a hangfalakat is. :)

Give me your cum,bull!

(#29907) mekker válasza Dexar007 (#29906) üzenetére


mekker
őstag

Lehet, hogy az többet ártana neki, ha napi 2-3-szor ki-be kapcsolnád.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#29908) duo válasza Dexar007 (#29906) üzenetére


duo
őstag

Én úgy fogom használni hogy be lesz kapcsolva és egy kapcsolós elosztó amibe be lesz dugva. A pc-vel együtt. És majd azt kapcsolgatom. Pont mint bárki más. így a hangfal kapcsoló gombja kímélve van.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#29909) Perzeusz


Perzeusz
tag

Hali!
Legalább 2 éve nem jártam erre. Akkoriban az Edifier volt a sláger 20-30 között. Én is azt vettem, és használom elégedetten.
Most viszont munkatársam megkért, hogy ajánljak neki laptop mellé "valami jót" :) Belenéztem a kínálatba,
és ezt a Thonet & Vandert láttam. Mennyire ajánlott ez? Visszaolvasva fórumon, mostanság elég sokszor hangzik el a neve. Esetleg Microlab Solo 6c?
Mivel 50-60 között szánna rá, még pont beleférne egy külső hangkártya is. Egy Xonar U5, U7, vagy egy X-Fi HD. Vélemények erről az összeállításról?

2 db WD Red 2TB eladó

(#29910) PuMbA válasza duo (#29903) üzenetére


PuMbA
titán

Lehet az :)

Perzeusz: Kürbis + X-Fi HD egy lehetséges összeállítás szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#29911) zsizsef válasza Perzeusz (#29909) üzenetére


zsizsef
senior tag

A Microlab Solo 6c jobb, mint a T&V Kürbis. De nem annyival, mint amennyivel többe kerül.

(#29912) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Akkor azt mondjátok, hogy a Genius SP-HF1250B már érezhető különbség lesz a Creative 265-jeimhez képest, még egy notiban lévő alaplapi Realtec-el is? Mert akkor lehet be is rendelem...

(#29913) sony309


sony309
őstag

[Erre] hozzáértőnek lenne véleménye?

[ Szerkesztve ]

S3x, hifi & rock and roll

(#29914) PuMbA válasza SunMount3r (#29912) üzenetére


PuMbA
titán

Azt, de az 1250B a legbelépőbb szint :)

sony309: Genius 1250B, ahogy az összefoglalóba van írva :)

[ Szerkesztve ]

(#29915) elem67 válasza SunMount3r (#29912) üzenetére


elem67
csendes tag

Igen, jobb lesz :)

(#29916) sony309 válasza PuMbA (#29914) üzenetére


sony309
őstag

A Kürbis-sel már az alaplapi hangkártyám lenne a szűk keresztmetszet?

Van a Kürbis kb. +15.000 Ft-tal jobb?
Elviekben hallhatnám is?

[ Szerkesztve ]

S3x, hifi & rock and roll

(#29917) mekker válasza sony309 (#29916) üzenetére


mekker
őstag

Valószínűleg elég sokáig hallanád a különbséget egy jobb integrálttal is. Azért ez nem teljesen úgy működik, mint egy proci limit, hogy hiába raksz be 2x akkora videokártyát, ugyanannyi lesz az FPS-ed.

Mondjuk nekem is olyan lapom van, és a másik ( Realtek ALC888B) hangkártyámhoz képest nekem elég furcsa ez a VIA Audiós kártya. Nem merném kijelenteni hogy rosszabb vagy jobb, talán csak a szoftveres része rettenetes (pl ha EQ, egyéb effektek véletlen bekapcsolva maradnak, teljesen elcseszhetik a hangzást).

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#29918) sony309 válasza mekker (#29917) üzenetére


sony309
őstag

Utolsó kérdésem -ebben a témában- ígérem:

Megéri a dupla árat a Kürbis a HF 1250B ellenében?

Mint írtam metál és rock zenére elsősorban.

Köszönöm :R

S3x, hifi & rock and roll

(#29919) mekker válasza sony309 (#29918) üzenetére


mekker
őstag

Én is nagyjából itt tartok, mint leendő vásárló. Ha azt nézzük, hogy dupla annyi az ára, akkor nem éri meg. Ha azt nézzük, hogy egyel feljebbi kategória, akkor megéri.
Már maga a hangláda mérete és a súlya is nagyobb, nagyobb a mély-közép membrán átmérője is, valószínűleg a bele és a hangszórók is valamivel jobban szólnak.

A szólás szerint aki olcsón vesz, kétszer fizet, de szerintem meg kéne mindenképpen hallgatni mindkettőt a döntéshozás előtt. Ha valami nagyon low-end szettről váltasz (tehát az a párezer Ft-os kategória), akkor a Genius is bőven elég egy ideig, de ha egy másik hasonló árkategóriájú hangszórót cserélsz, akkor nem biztos, hogy érdemes 12 ezren spórolni.

Számom azért elgondolkodtató, mert nem biztos hogy a Genius az elvárásomnak megfelelő ugrás lesz. Továbbá ha 2-3 év múlva megunom, akkor vehetek újat. Jobb hangfalak nem nagyon lesznek, sőt még a forint is elszállhat addigra. Így összességében pénzt is veszítek, és "éveket" is.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#29920) Shingen válasza sony309 (#29918) üzenetére


Shingen
addikt

Szerintem, igen.

風林火山

(#29921) PuMbA


PuMbA
titán

HitSpace-ben voltam hallgatáson, mert a JBL LSR305-ről ódákat zengenek mindenhol :) Szóval JBL LSR305 és mellette cserélgettem az M-Audio BX5-öt, Presonus Eris E5-öt, Prodipe Pro 5-öt és a Mackie MR5 MK3-at. Először hallva a JBL-t nyugtáztam, hogy jó, ilyesmi hangképe van a fejhallgatómnak is, ezt nagyon szeretem, lássuk a többit. Jöttek a többiek és a JBL után a hangképük nem tetszett annyira. Nem erre emlékeztem vagy a nem hallgatás miatt nem esett le, még a Presonus-on csavartam is a beállításokat, de nem sikerült kicsiholni semmi JBL-hez hasonlót. A Presonus és a Prodipe volt egyébként a legközelebb a JBL-hez, de amikor átkapcsoltam rájuk hiányzott az a bizonyos testesebb közép és hangkép :) Az áruknak megfelelően egyébként mind hozták a kellő szintet és nagyon jó hangfal mindegyik, de a JBL valahogy többet hoz :) Volt egy 300k-s ATC mellette és nem éreztem rossznak a 100k-s JBL-t mellette, ami nekem számított az megvolt a JBL-be is az ATC-nél jóval olcsóbban, szóval le a kalappal :) Most bajban vagyok, mert Prodipe-t vagy Presonus-t akartam venni, amiket meg tudnék szokni és kiradírozódna a JBL emléke :DDD

sony309: Attól, hogy nekem van 15k-val jobb, neked még nem biztos, szóval most olyat kérdeztél, amire csak te tudsz válaszolni :)

[ Szerkesztve ]

(#29922) SunMount3r válasza PuMbA (#29914) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Okés, már be is rendeltem... :)

De bármi is lesz, a tapasztalatokat majd leírom... :U

(Írtam már , hogy volt egy kálváriám egy Edifier HCS2330-vel, nem?! Pedig akkor is erről a Crea 265-ről váltottam...)

No sebaj és remélem a legjobbakat... :K

(Amúgy főként metal-t hallgatnék rajta, sok egyéb "kiegészítő" stílus mellett, majd meglátjuk...)

[ Szerkesztve ]

(#29923) Dexar007 válasza PuMbA (#29921) üzenetére


Dexar007
veterán

Oszt a bx5 jo vot-e hozza kepest? ;] Mivel refurbish kb felaron van mint a jbl.

Give me your cum,bull!

(#29924) hugeboy


hugeboy
tag

Sziasztok!

Gondolkodom a jelenlegi Genius SP-HF 1255A 2.0-ás hangfalpárom lecserélésén.

Elvárás: több mély (az sem baj ha kissé eltúlzott, vagy kiemelt), szép középhangok, nagyobb hangerő és nagyobb hangerő mellett is torzításmentesség
Használat: csak zenehallgatás (főleg dnb, techno, breakbeat)
Forrás: MacBook, azon is Apple Music, Soundcloud, 320 kbps mp3
Helyszín: egy kb. 15-20 m2-es szoba, és azt szeretném ha az onnan nyíló udvar szobához közeli felében is élvezhető hangerőn és minőségben lehetne hallani

Olvasom, hogy a Kürbis, a Solo 6c és az Edifeier, Modecom modelljei ajánlottak a 40ezer alatti kategóriában (ami fölé árban nem mennék).

Nem vagyok vájtfülű és - ahogy feljebb is írtam - nem hallgatok nagyon magas minőségű zenét.

Mit tudtok ajánlani? Eleget tehet a fenti elvárásoknak a Kürbis, vagy árban feljebb nézelődjek?Honnan érdemes megrendelni (akár külföldről is)?

Köszi.

(#29925) sony309 válasza mekker (#29919) üzenetére


sony309
őstag

Köszönöm mindenkinek!

S3x, hifi & rock and roll

(#29926) HUAFBANDITA válasza PuMbA (#29921) üzenetére


HUAFBANDITA
tag

Üdv! Na ezt jó volt olvasni, annak fényében, hogy a JBL-ben D erősítő dolgozik! A nagyobbat nem hallgattad meg (LSR308)? Nekem az elődje van, de az A/B osztály fűt rendesen, gondolkodom a cserén. A hangja az viszont nagyon rendben van!

(#29927) tttzshd


tttzshd
tag

megjött a TV hosh és sw10 sub ...hát gyerekek..ez fantasztikusan szól :Y :DD :DD és még be sincs járatva ...régi audigy 2 zs -el nyomom :C

(#29928) tttzshd válasza hugeboy (#29924) üzenetére


tttzshd
tag

most vettem hosh-t és sw10 mély láda nélkül is nagyon jó basszusa van ha jól beállítod ! sw10 most csak 30htz -es basszus nyomja zenéhez így nem nagyon szól bele csak amikor kell ..nekem nagyon bejön ez a párosítás

(#29929) PuMbA válasza SunMount3r (#29922) üzenetére


PuMbA
titán

Az Edifier drágább cucc, nem nagyon lehet összehasonlítani vele a Geniust :) De várom a tapasztalatokat :)

Dexar007: Árához képest hihetetlenül jó a BX5, de semmi köze egy stúdió monitorhoz, inkább egy Hi-Fi hangfal :)

hugeboy: Kürbis eleget, tehet, de egy M-Audio BX5 nagyobb ugrás :) HitSpace-ben meghallgathatod, hogy mennyire jó :)

HUAFBANDITA: Nem hallgattam az LSR308-at, mert 5"-ból ilyen mélyeket nem hallottam sose, még a bőventől is jobban elég volt :) Mindenben tarol a cucc :K LSR308-ról is ódákat zengenek, szóval...

[ Szerkesztve ]

(#29930) szasanyi válasza PuMbA (#29929) üzenetére


szasanyi
félisten

Kürbis eleget, tehet, de egy M-Audio BX5 nagyobb ugrás - ha nem így lenne aligha vennék több mint 2,5x árért. Egyébként annak már a szép magas mellett van elég mélysége? Az az igazság, hogy sehol sem tudom meghallgatni, a ~70k meg nekem túl sok a látatlanban vásárláshoz. Pedig nézegetem, hogy zenéhez (és az U7-hez) mi lenne ideális, ami nem még nem drága (persze itt minden az, csak viszonyításkérdése mennyivel :D ) és nem nyúlok mellé.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#29931) PuMbA válasza szasanyi (#29930) üzenetére


PuMbA
titán

Mélysége ( :DDD ) nincs több, mint bármely más 5"-osnak - kivétel a JBL :) Tere és jobb részletessége viszont van, illetve nem 70k, hanem csak 65... :)

[ Szerkesztve ]

(#29932) szasanyi válasza PuMbA (#29931) üzenetére


szasanyi
félisten

Tehát ebben az árkategóriában még nincs olyan aktív hangfal, melynek szép magasai mellett megfelelő középhangjai és telt mélye egyaránt van? :U És melyik az a JBL pontosan? Nem hinném, hogy itt lenne vki aki 5k különbözet miatt vesz vagy nem vesz vmit.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#29933) PuMbA válasza szasanyi (#29932) üzenetére


PuMbA
titán

Nem így mondanám - egyébként JBL LSR305 (100k párban). Nekem a kiegyenlített, nem magas és nem is mély orientált hangkép tetszik, ilyen a fejhallgatóm is, de nem szeretek már fejhallgatózni, mert egy zártabb világot tud csak prezentálni. Ezt a hangképet a Prodipe Pro 5 (78k párban) például nagyon jól tudja, illetve a Presonus E5-öt (88k párban) is lehet úgy állítgatni, hogy hasonló legyen, de mindkét hangfal máshol jobb és máshol gyengébb, de egy szinten vannak. Viszont amiről nem tudtam eddig, hogy van ez a JBL, ami valami hihetetlenül kiegyenlített hangzást, közepeket és közép részletességet ad az áráért és már nem vagyok benne biztos, hogy alsóbb kategóriából vegyek valamit, mert alig drágábban ez egy másik szint, ráadásul egy olyan, ami egy 300k-s monitor mellett is megállja a helyét rendesen, míg a többi már túl sok mindenben gyengébb. Ez az én véleményem, de ettől még valakinek mondjuk az M-Audio BX5 jobban bejöhet, mert több a magasa és a mélye és ezzel neki igazzá válik a " szép magasai mellett megfelelő középhangjai és telt mélye egyaránt van" kijelentése :)

[ Szerkesztve ]

(#29934) szasanyi válasza PuMbA (#29933) üzenetére


szasanyi
félisten

Értem, de nekem (meg valszeg még sokaknak) nem érdekes hogyan szól egy 100k-s hangfalpár. :( Én olyan 50k-ig keresgélek, és leginkább egy hibátlan használt lenne jó de nem találok.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#29935) PuMbA válasza szasanyi (#29934) üzenetére


PuMbA
titán

Értem. Használtan most tényleg nem sok minden van, esetleg komponens rendszerben is gondolkozhatsz, mert ott nagyobb a választék :)

[ Szerkesztve ]

(#29936) szasanyi válasza PuMbA (#29935) üzenetére


szasanyi
félisten

Az sem igényel(ne) kevesebb pénzt, viszont nagyobb helyigényt igen. No, egyelőre nézelődök mert csak aktív hangfalpár jön szóba, esetleg normális 2.1 ami nem csak dübög hanem hangminősége is van. Erre is jöhet ajánlat, ha ismert típust ami megfelel és emberi áron beszerezhető! ;)
Apropó, erről jut eszembe: olyan aktív hangfalpár nincs véletlenül amelyik a jobb mély hangzás érdekében passzív mély ládával kiegészíthető / ráköthető?

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#29937) hugeboy válasza tttzshd (#29928) üzenetére


hugeboy
tag

Köszi a javaslatot. Mivel 40ezer alattt szeretném megúszni, ezért az sw10 kapásból ki is esett nálam. Ahogy olvasgatom a fórumot a TV hoch-ot nem ajánlják nagyon. Nem tudom, hogy megér-e +10k-t a kürbishez képest.

(#29938) hugeboy válasza PuMbA (#29929) üzenetére


hugeboy
tag

Köszi. Biztos nagyobb ugrás a BX5 minőségben, de árban is. 40-nél többet nem szeretnék áldozni rá.

(#29939) PuMbA válasza hugeboy (#29937) üzenetére


PuMbA
titán

Jól gondolod, természetesen nem ér meg, ezerszer le volt már írva :) Akik tuc-tuc-ot hallgatnak, ő nekik éri meg csak, hiszen ott tök mindegy, hogy milyen minőségűek a közép vagy magas hangok :)

[ Szerkesztve ]

(#29940) thornadoj válasza tttzshd (#29928) üzenetére


thornadoj
aktív tag

Ne hidd hogy csak a 30 hz-es tartományt nyomja, hiába van a freki vágó minimumon. a 60 hz-et eléggé erőteljesen adja úgy is, amiben a hoch se lehet gyenge. a sw10 30 hz-e meg elég gyengécske sajna :(

(#29941) B1T3 válasza hugeboy (#29937) üzenetére


B1T3
addikt

Nekem van egy Hoch, mert jó áron jutottam hozzá, és úgyis kb. hetente kapcsolom be, mert épp ennyire van lehetőségem „hangosan” zenét hallgatni. Valóban nem éri meg a felárat a Kürbishez képest.

(#29942) hugeboy válasza PuMbA (#29939) üzenetére


hugeboy
tag

És a kürbis akkor érezhető javulást hoz az 1255A-hoz képest a hangminőség, mélyek, a hangerő tekintetében? Ha igen, akkor szerintem azt választom, de ha nem látványos a javulás, akkor lehet meg kéne néznem a Solo 6c-t?

Ha elég a Kürbis, akkor inkább azt venném meg.

PuMBa, B1T3: Egyébként csak kíváncsiságból. Mi a különbség a Hoch és a Kürbis között? Hangerő? A hangminőség hasonló, ezért nem éri meg a felárat?

[ Szerkesztve ]

(#29943) tipuka válasza PuMbA (#29933) üzenetére


tipuka
addikt

És az én "személyes kedvencem" a Mackie MR5 MK3 hogyan muzsikált a számodra a nagy összehasonlításban? Nem harapok, őszinte véleményt kérek. :D Nekem nem volt alkalmam a JBL LSR305-t meghallgatni még, mert azóta nem jártam Pesten. :) Mondjuk a Presonus E5-t se hallottam még, később került az ajánlásba, mikor már nekem megvoltak a kis monitorkák.

[ Szerkesztve ]

(#29944) adam3


adam3
aktív tag

Sziasztok!

Költözés után közelebb kellett, hogy kerüljön a wifi router a 1250B-s hangszóró párhoz. Jelenleg a jobb oldalihoz van közelebb, mégis a bal oldali hangszórón hallok egy folyamatos pattogást, ami nem is olyan halk sajnos. Próbálkoztam, ha lekapcsolom a 2.4GHz-es wifit, a pattogás megszűnik. Mivel csak a bal oldali hangszóróval van gond, gondolom a kábel viszi be a zajt. Van bármi lehetőség (kábelcsere stb.) ami megoldaná a problémát lehetőleg a olcsón? Sajnos a wifi router áthelyezése nem fog menni, úgy lett megtervezve a szoba/bútor, hogy egyszerűen nem bírom átrakni máshova, csak viszonylag nagy bútorátalakítások árán.

(#29945) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ez: [link] vajon mi lehet, téves fotót raktak a termékhez? :F Vagy ez már egy új verzió? Mert elméletileg így néz ki: [link]

Genius SP-HF 1250B 2.0-ról van szó...

(#29946) Met válasza SunMount3r (#29945) üzenetére


Met
nagyúr

Alul

Ami tetszik: megfelelő magas és közép hangok

Ami nem tetszik: gyenge, kopogós mély

Valaki írta korábban, hogy egy régi 1250hez viszonyítva sokkal gyengébb a mély. Én ismerem a legelső 1250X-et, és ahhoz viszonyítva komolyan gyatra.
Akit irritál az erős basszus, nyugodtan vegye meg ezt, mert a többi tartományban tiszta, ellenkező esetben kerülje messzire.

Több mint egy éves komment.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#29947) Zoluska válasza adam3 (#29944) üzenetére


Zoluska
tag

Gondolom jobb oldalra van rakva az aktív hangfal, így szerintem nem a kábel, hanem az erősítő veszi fel a jelet. Cseréld fel a két hangfalat, hogy az aktív kerüljön balra. Ha RCA-val van a hátulján összekötve a forrással, akkor cseréld fel az RCA dugókat, hogy a két oldal megfelelően szóljon. Ha nem, akkor nézd meg, hogy szoftveresen meg lehet-e oldani. Ha nem lehetséges, akkor a kábelt kell átalakítani.

(#29948) Zoluska válasza PuMbA (#29933) üzenetére


Zoluska
tag

Hmm, azt hiszem ha arra járok, meghallgatom én magamnak ezt a JBL-t. A szülői házban érik a hifi cseréje, oda pont jó lenne egy ilyen 305 vagy 308.

[ Szerkesztve ]

(#29949) schulc99


schulc99
tag

Sziasztok!

A hozzáértőktől szeretném megkérdezni hogy az alábbi hangfalakból melyiket érdemes választani.
Olvastam pro és kontra véleményeket is ezekről. Sajnos csak ezek közül lehet választani.
Általános használatra kéne. Játék (FPS) zene, film.

-Genius SW-G2.1 1250
-Logitech Speaker System Z313
-Genius SP-HF800B

Köszönöm a segítséget.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#29950) arni1


arni1
aktív tag

Sziasztok! Adott egy modecom 80u. (Asus xonarral hajtva, bejaratva)Tavasszal vettem, mennyit erhet most? Karcmentes, problemamentes, egyszeruen nem valt be szamomra, keves a mely benne. Ugyanitt kerdeznem, hogy hasonlo aron(~40) korul milyen
2.1-et ajanlanatok? T&V ratselt neztem, aminek van kezeloresze is nem kell hatranyulkalni+fabol van.

Van esetleg alternativa, jobb 2.1 a T&V-tol?

Vagy esetleg valami nincs jol beallitva a modecomnal? Nincs ero a melyben, semennyi..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.