Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26151) BenJoe80 válasza negyedes (#26149) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Pontosan!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#26152) szabonagyur válasza Morden24 (#26147) üzenetére


szabonagyur
félisten

A baj h p2p-be csak ez a verzió van aminél kulcsot csak a rendszer tulajdonságoknál tudok cserélni... És ott írja ki nekem a régi, hogy frissítsen újabb windowsra, tehát akár ultimatera is
Nah ez ebbe nincsen benne...:(

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26153) Morden24 válasza BenJoe80 (#26150) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát akkor elnézést a gyanúsításért, én még ilyet sosem láttam :B

Amúgy csak a Thunderbirddel van ilyen probléma?

Sectumsempra - For Enemies

(#26154) Morden24 válasza szabonagyur (#26152) üzenetére


Morden24
nagyúr

A standard kiadásoknál (HP és Prof) egészen biztosan van Anytime Upgrade, ami meg is jelenik a Computer/Properties ablakban.
Az Enterprise verziónál ilyen egészen biztosan nincsen.

Egyébként lehetetlennek tartom, hogy nincsen fent "p2p"-n valami civilizált Windows verzió. Keress egy másikat, esetleg nézz szét másik honlapon.

Sectumsempra - For Enemies

(#26155) BenJoe80 válasza Morden24 (#26153) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Semmi gond... én is meglepődtem, mi több egészen dühbe gurultam. Már éppen menni készültem, csak még meg akartam nézni a leveleimet amikor láttam, hogy nem láttam semmit...

Igen, csak a Mozilla Thunderbird-el... az nem lehet, hogy a Spamihilator kavart be neki?

Különben kész röhej... le installálom, újra indítok, újra feltelepítem és kezdődik az egész előröl...

[ Szerkesztve ]

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#26156) Sub-ZeRo válasza BenJoe80 (#26155) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Windows live mail nem jó neked?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26157) Morden24 válasza BenJoe80 (#26155) üzenetére


Morden24
nagyúr

Megmondom őszintén, nem használok Thunderbird-öt, de itt a fórumon belül is jópáraknak megy remekül.
Ajánlom, hogy minden plug-int uninstallálj belőle, és próbáld meg úgy.

Illetőleg nézd meg az msconfig-ban, hogy nincs-e valami automatikusan induló bigyó, ami kiszúr veled.
Egyébként valaha ment normálisan, vagy már alapból szar volt? Ha más nem segít, akkor egy teljes uninstallálás és az azt követő kézi registry-takarítás (Thunderbird [illetve kapcsolódó, pl. plug-in] bejegyzésekre keresve) talán megoldja a gondot.

Ezen felül a Thunderbird topikot is ajánlom, hátha ott többet tudnak :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#26158) Thunderzolee

Halee!

Érdeklődnék.
Adott egy Win 7 Home Premium egy laptopon. (eredeti)
Felrakattak rá egy képernyőkímélőt velem.
Azóta amikor képernyőkímélés közben megmozdítom pl. az egeret, ugyebár visszatér az asztal. Nos, de a tálca az nem. Hová lesz? :F
Alt+Tab-al tudok váltani a futó programok közt, de a tálca teljesen eltűnik, és újraindításig (teljes reboot kell neki) vissza sem tér.

Ez valami bug lehet, vagy feautre? :F

Mivel lehet a tálcát visszavarázsolni?

Mondtam az illetőnek, h én nem használok képernyőkímélőt, egyszerűen 10 perc után lekapcsol a monitorom, de sajnos egyeseknél a szgép egyik legfontosabb eleme a képernyőkímélő. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26159) zka67 válasza Thunderzolee (#26158) üzenetére


zka67
őstag

Remélem valami jó kis procizabáló 3D-s képernyőkímélőt raktál fel, hagy merüljön le az aksi gyorsan :D

Uninstall.

(#26160) G.F.


G.F.
aktív tag

Az értesítési területen, ahol be lehet állítani, hogy melyik ikon jelenjen meg az óra mellett, bennmaradnak olyan progik, amik már nincsenek a gépen. Hogyan lehetne kipucolni? Igazából az a gondom, hogy eltünt a Skype ikonom. A progi ott van, de nincs ikonja, és hiányzik.

-gf-

(#26161) Milka 78 válasza negyedes (#26129) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kipróbálta...Megy minden (kmp,vlc,mpc)és a lényege az áthúzás volt(pofon egyszerű megoldás,szégyellem is magam,hogy nem jutott eszembe :B ) és,hogy lerugdostam a Catalystot.Amúgy az xp automatikusan rakta ki a másik monitorra a filmet és ez zavart meg.Köszi a segítséget! :R

(#26162) Thunderzolee

A másik bajom ugyanezen a laptopon (Toshiba A500) az, h alvó állapotba valamiért nem akar maradni.
Szépen lekapcsol, majd hallom, h újra felpörög a HDD, és a ledek is felgyulladnak, és megy tovább. Ha megmozdítom egeret, a kijelzőn feltűnik a felhasználó kiválasztása (bejelentkezési képernyő).

Ez mi lehet?
Arra gondoltam frissít valamit, vagy ilyesmi, töredezettség mentesít, de ezeket lekapcsoltam, akkor is csinálta. Mi lehet az oka?

Jó lenne, ha lehetne használni az alvó módot.. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26163) Thunderzolee válasza zka67 (#26159) üzenetére

Nos, a Ferrari hivatalos képernyőkímélőjéről van szó.
Mármint a Ferrari.com-ról lehet letölteni. (Linkeltem is.)
De lényegtelen, én is uninstallt javasoltam.. XD

Viszont megnéztem, 15%-ig ment, és mindkét magot használta. :K
Mentségére legyen mondva, h hálózatról használja nagyrészt asztali gépként.

Köszi. :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26164) Sub-ZeRo válasza G.F. (#26160) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ezzel megtudod csinálni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26165) G.F. válasza Sub-ZeRo (#26164) üzenetére


G.F.
aktív tag

Skype megjött, más eltünt. De köszi :) Még próbálkozom még egyszer..

-gf-

(#26166) szabonagyur válasza Morden24 (#26154) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia!

Én konkrétan erre gondoltam, hogy win 7 pro elvbe nem gányolt, és mégsincsen benne a windows 7 frissítési rész, lsd a képen:) :B

ÉS ha keresek egy másikat akkor honnan tudjam kitalálni, hogy benne van e esetleg ez a frissítéses szöveg.

Am meg ez amit képet linkeltem is ugyebár nem kér kulcsot, de amikor belépek kiírja, hogy érvénytelen mennyiségi licensz kulcs és 3 nap van hogy aktiváljam, nem értem:(

Valaki nem tudna küldeni nekem egy win7 x64 telepítőt tisztaszoftveres kulcshoz

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26167) Sub-ZeRo válasza G.F. (#26165) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Amit használsz és oda mennének le ikonok, majd vissza jönnek egytől eggyig. Nem kell aggódni. Csak használnod kell egyszer a programot és már le is rakja őket.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26168) bobsys válasza szabonagyur (#26166) üzenetére


bobsys
addikt

hat elvileg vl licenses a tisztaszoftveres telepito is
a vl kulcsos os-ekhez kell egy kms server, ez tisztaszoftvernel a suliban van
(ha jol emlekszem a gep 7 naponta ellenorzi magat a kms serveren, es ha 180 napig nem tudja akkor feladja es megall)
raadasul a vl licenses teleiptoknel telepiteskor nem is kell kulcsot megadni, azt majd a kms server allokal neki

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26169) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Sziasztok!Kéne egy kis segítség.A Win Live(14.0.8089.726) nem hajlandó működni.Amikor indítom megy kb.4 kört a kék kurzor és nem történik semmi,se hibaüzenet,semmi az ég világon(Vista Komp kipipálva).A Live mail sem hajlandó működni,de ott megkerültem az egészet és rendszergazdaként futtatom.Már többször újratelepítettem,de semmi.Egyszer beindul a messenger,kilépek belőle és többé nem tudok belépni.Valami defender is felkerült a gépre...Mi lehet a baj?

(#26170) szabonagyur válasza bobsys (#26168) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nah igen de a konkrét bajom ha visszanézed az h a gyári amit küldtek azt nem tudom hol van de nagy szükségem lenne rá.
Ami küldtek az olyan volt, hogy egyből be kellett írni a kulcsot miután megadom telepítéskor a nevet. Nah de amit meg leszedtem torrentről az olyan h nem kellett semmit sem megadnom valamint nincs benne ez a windows anytime opció sem, ahogy linkeltem a képemen. És így nem értem, hogy ilyen mennyire létezik, mennyire buherált ez...:(
Jah a másik, hogy ennél a tisztaszoftvernél nincsen kms szerver mivel itt nem enterpriset küldenek hanem profot mindenkinek aki megrendeli és megveszi a lemezt.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26171) Laccoss válasza szabonagyur (#26170) üzenetére


Laccoss
addikt

Ha buherálatlan akkor kell kérnie kódot. Ahhoz hogy buherálatlant szedj, biztos jele, ha msdn-t töltesz. Vagy ilyen szép fájlneve van mint pl:

hu_windows_7_home_premium_x86_dvd_x15-65746.iso

(#26172) szabonagyur válasza Laccoss (#26171) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ilyen szép volt leszedve...
Konkrétan ez:
hu_windows_7_professional_vl_build_x64_dvd_x15-71125.iso
vagy ez buherált lenne?:O
Ezt írták róla ott konkrétan:
Date Posted (UTC): 11/12/2009 10:12:48 PM ISO/CRC: ADEEAEF3
SHA1: EFFAC08076B4D68F769BDB9A266D2F9F73DD6610
Available to Levels: MSDN OS (VL); VS Pro with MSDN Pro (VL); VS Pro with MSDN Premium (Empower); MSDN OS (Retail); Developer AA; Designer AA; VS Pro with MSDN Pro (Retail); VSTS Team Suite (VL); VSTS Architecture (VL); VSTS Development (VL); VSTS Test (VL); VS Pro with MSDN Premium (VL); MSDN Universal (VL); VSTS Database (VL); VS Pro with MSDN Premium (Retail); VSTS Test (Retail); VSTS Development (Retail); VSTS Architecture (Retail); VSTS Team Suite (Retail); VSTS Database (Retail); BizSpark Admin; BizSpark; Visual Studio Professional with MSDN Embedded;

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26173) Milka 78 válasza Milka 78 (#26169) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Megint újra telepítettem ezúttal egy új fullos verziót bejelentkezik,minden okés,kikapcsol és már nem tudom visszahozni.Eléggé macerás ez a op rendszer :(

(#26174) Laccoss válasza szabonagyur (#26172) üzenetére


Laccoss
addikt

Esetleg még ellenőrizheted az CRC és SHA1 számokat de eredetinek tűnik... Lehet hogy az a probléma hogy VL, és mint olyan mennyiségi licensz, ergó KMS szerveres. Ha egyedi kulcsod van akkor a nem vl-est keress.

[ Szerkesztve ]

(#26175) szabonagyur válasza Laccoss (#26174) üzenetére


szabonagyur
félisten

Jah értelek, mondjuk erre a kms dologra nem gondoltam...
DE akkor ha beírom a kulcsom és úgy tudom h elfogadja és aktiválja akkor az úgy jó meg legális is?
Jah és megtudná mondani valaki, hogy x64 prof az hány gigás??

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26176) Lakers


Lakers
tag

Sziasztok!

C:\Users\Felhasználónevem\AppData\Local\Microsoft útvonalon lévő Microsoft mappa tartalma törölhető-e? Ide elrejtette az XP mode vhd fájlját, azt meghagyom, de a többi kell? Egy picit sokalom ennek a mappának a hely igényét(4,4GB - igaz ebből a vhd 3,6)
Illetve: C:\Users\Lemezlovas\AppData\Roaming? (2Gb)

Rengeteg helyet foglal a winyón :R

[ Szerkesztve ]

(#26177) Laccoss válasza szabonagyur (#26175) üzenetére


Laccoss
addikt

Ilyet keress: Windows 7 Professional (x64) - DVD (magyar)
File Name: hu_windows_7_professional_x64_dvd_x15-65819.iso
SHA1: 2338477388665EDC6CC910C30AC8C0B3E93EB721
CRC: FE1B690A

Azért szerepel más szám, és azért nem kér a végén kulcsot, mert ezt kms szerver aktivál. Tehát van egy központi szerver, az ossza a kulcsokat, és ezáltal működik a win, illetve kapcsolatban van az oprendszer a kms szerverrel. Ennél nem kell megadnod kulcsot, mert a kms szerver elintézi azt neked.

[ Szerkesztve ]

(#26178) szabonagyur válasza Laccoss (#26177) üzenetére


szabonagyur
félisten

KÖzbe már elkezdtem szedni azt is amit linkeltél, probléma megoldva:)
köszi a segítséget, nah meg a kitartást, fura gondjaim vannak ugye:D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26179) Laccoss válasza szabonagyur (#26175) üzenetére


Laccoss
addikt

Ha megfelelőt szedsz le, tehát amit linkeltem, és megadod a vásárolt kulcsod, akkor el kell fogadnia (persze csak ha időközben nem lett blacklistes). Ha buheráltat szedsz, elvileg azzal is mennie kell, egyetlen kritérium hogy ne legyen aktivátoros.

(#26180) szabonagyur válasza Laccoss (#26179) üzenetére


szabonagyur
félisten

Biztos nem blacklistes:)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26181) BenJoe80 válasza Morden24 (#26157) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Áááááá... meg van a rohadék!!! Képzeljétek, sikerült Avast! ellenére valami férget összeszedni ami átírta azt az elérési utat amit én írtam, hogy a Thunderbird másik partícióra mentse le leveleket, hogy telepítéskor ne kelljen mentegetni, importálni-exportálni, töltögetni.

Hát ezért nem ment. Végül ráakadtam a féregre Nod23-al és akkor vettem észre, hogy átírta az elérési utat a mocsok! Valószínűleg ezért érzékelte a Thunderbird úgy, hogy a háttérbe fut már egyszer.

Na de minden jó ha végre működik. Amúgy én nagyon meg vagyok elégedve a Thunderbird-el; szerintem remek kis program. Nekem tökéletesen megfelel és eltekintve ettől az incidenstől még soha nem volt problémám vele.

Morden24 nagyúr! Köszönök minden segítséget meg mindenkinek aki hozzászólt!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#26182) BenJoe80 válasza Thunderzolee (#26162) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Lehet, hogy hülyeséget mondok de nekem is volt ilyen a Xp-vel. Akkor az volt a baj, hogy hülyén voltak beállítva a dolgok és nem alvó módot csinált hanem hibernált az meg ilyen kattanásos-semmittevős dolgot produkált.

Na de a lényeg... akkoriban neki feküdtem a témának és valahol olyat olvastam, hogy régebbi BIOS-al nem mindig fér össze a Win 7 és akkor csinál ilyeneket. Ez nem állhat fenn nálad? Különben megpróbálok rákeresni a témára...

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#26183) BenJoe80 válasza Thunderzolee (#26162) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Azt hiszem megtaláltam... ez az. <Klikk> ide. Remélem tudtam valamit segíteni...

[ Szerkesztve ]

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#26184) Morden24 válasza szabonagyur (#26172) üzenetére


Morden24
nagyúr

hu_windows_7_professional_vl_build_x64_dvd_x15-71125.iso

Ebben benne van, hogy Volume Licences, a jó életbe:

hu_windows_7_professional_vl_build_x64_dvd_x15-71125.iso

Sectumsempra - For Enemies

(#26185) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#26173) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De ugye nem a mostani béta verziót akarod feltelepíteni? Vagy igen? Ha igen akkor szedd le a 2009-es msn-t meg mailt. Amúgy meg nálad van a gebasz, mert nálam minden tökéletesen működik. :P Még a bétával is.
Ja és nem az oprendszerrel van gigszer, mert ha azzal lenne, akkor mindenkinek rossz lenne...
Hogy értve kikapcsol?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26186) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#26185) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szeva!Kb. 4 fajtát próbáltam már.A Live Mail csak rendszergazdaként hajlandó futni.Az Msn meg még úgy sem.Feltelepítés után elsőre beindul.Majd kikapcsolom és újra megpróbálok belépni és még a bejelentkezésig sem jutok el.A kurzor(kék karika)kb.3-4 et fordul és nem történik semmi(nincs hibaüzenet).Nem segít sem a rendszer gazda sem a kompatibilis mód. :( A röhej az,hogy most valamiért a Live Mailon keresztül be tudok lépni az MSN-be,de ez sem mindig sikerül.Be van jelölve az automatikus indulás is,de az sem...Maga a program nem akar indulni.Teljesen tanácstalan vagyok...

(#26187) pzstm válasza Milka 78 (#26186) üzenetére


pzstm
titán

egész pontosan ez milyen verzió? (mármint ami az oprendszert illeti :U )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26188) Milka 78 válasza pzstm (#26187) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szeva!Win7 Ultimate 32 bit.Kicsit lassaban megy a válasz,mert melózok és stikába netezek ;)

(#26189) pzstm válasza Milka 78 (#26188) üzenetére


pzstm
titán

és eredeti? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26190) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#26188) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De erkó, vagy valami hiper moddingos kigyomlált sz@r...?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26191) Milka 78 válasza pzstm (#26189) üzenetére


Milka 78
nagyúr

pzstm: Fű alatti(eredetiről másolva

Sub-ZeRo: Nem modingolt viszont integrálva vannak frisítések(senkinek nincs vele ilyen problémája)

Baszus...ez lesz a baj?

[ Szerkesztve ]

(#26192) pzstm válasza Milka 78 (#26191) üzenetére


pzstm
titán

én megpróbálkoznék egy száz telepítővel a helyedben....esetleg tudod, hogy mivel lettek integrálva frissítések? mert van egy sanda gyanúm, hogy nem WAIK-ot használt az illető :U

Illetve valami "okosítót" nem használtál már esetleg? :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26193) Milka 78 válasza pzstm (#26192) üzenetére


Milka 78
nagyúr

(#26194) Sub-ZeRo válasza Milka 78 (#26191) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet hogy az a baj....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26195) Milka 78 válasza Sub-ZeRo (#26194) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ettől tartottam...sebaj,2-3 hónap és megveszem tutiba csak most nyaralás előtt nincs rá málnám :N

(#26196) Milka 78 válasza Milka 78 (#26195) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az nem lehet,hogy valamelyik verzió nem tetszett a oprendszernek?Amikor uninstalt(programok eltávolítása)csinálok és eltávolitom a Live-ot még is maradnak mappák amiket nem tudok törölni(Liv mail,Live Messenger,stb...)mert valami hozzáférési jogot vagy mit reklamál(pontosan nem emlékszem) :F .Olyan mintha a beállítási mappákat nem törölné.Akár hányszor újra telepítem plo. a mailt nem kell konfigurálnom,hanem emlékszik a régi beálitásaimr.Értem ez alatt,hogy nem kell konfigurálnom a levelezésm és z összes imil fiókom ra emlékszik.Ez nem lehet baj?

(#26197) Geller72


Geller72
veterán

Üdv. Vettem egy Samu F1 terrás hdd-t és szeretném lecserélni az öreg Xp-m. Adva van egy Windows 7 telepítő lemez. AHCI beállítva. x64 verzió. Sata driver USB-n. (X64-es). Particionálom a HDD-t, mennék tovább, de kiböki, hogy " A telepítő nem tudott új rendszerpartíciót létrehozni vagy meglévőt keresni. További inrmációt a telepítő naplófájljaiban talál." Az egy dolog, hogy MIUTÁN particionáltam, utána kezd el nekem köpködni, hogy nem talál rendszerpartíiciót - lérdem én, hogy akkor eddig mi alapján particionált - de ne akdjunk fenn ilyen kicsinységen. Adok neki tallózva drivert. GA-P35C-DS3R lap sata driver USB-n. X64 kiválaszt. Tovább. Hiba: "A telepítés folytatásához az Illesztőprogram betöltése lehetőség használatával telepítse a 32 bites (mi a nyavalyának is :F ) és az ALÁÍRT 64 bites illesztőprogramokat. Aláíratlan 64 bites illesztőprogramok telepítése nem ajánlott, ez működőképtelen...blablabla.."
A hdd-re debian telepítése gond nélkül lemegy.
Várom az ötleteket.
Köszönöm.

(#26198) Geller72


Geller72
veterán

XP alól particionálva, formázva, aktívvá téve, seven telepítésekor másik hdd lehúzva..szal ezeken már túl vagyunk..

(#26199) artiny


artiny
őstag

Hogyan tudnam feltelepiteni [link] DreamScene programot??
AZt ijra miutan megnyomok egy gombot hogy a telepitest administrator kent kell feltelepiteni.

Ha rakattintok a switch user -re csak az en felhasznalom van ott.
Ha rakattintok a dreamscene.exe jobb kilikk es Run As Administrator.

(#26200) bobsys válasza Geller72 (#26198) üzenetére


bobsys
addikt

mintha nem tudna letrehozni a 100 megas system particiot maganak

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.