Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23001) Steelmanus válasza qwertly (#22991) üzenetére


Steelmanus
addikt

Szia!
Ertem, hat ne ugy legyen, jo kis karesz az, am ha megis rossz akkor elmondhatod hogy mindent megtettel a hibaelharitassal kapcsolatban.
Kartya elhalalozas eseten Béke Poraira :((

(#23002) Fire/SOUL/CD válasza BullZeye (#23000) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Őööö, miért ne lehetne? Ez pl a jegyzettömb parancsikonjába (Cél)beírva így néz ki
%comspec% /c start /high %SystemRoot%\system32\notepad.exe

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#23003) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#22881) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos kipróbáltam CCleaner, és Comodo System Cleaner, de így sem hozza létre :(

(#23004) #41133696 válasza #41133696 (#23003) üzenetére


#41133696
törölt tag

No sikerült vele újat generáltatni :)

A bibi csak az, hogy még mindig bizonyos mappákat az Iconpackagerben használt készletből jelöl :

Ennél az egynél pedig nem képes betölteni az ikonját :)

(#23005) Laccoss válasza #41133696 (#23004) üzenetére


Laccoss
addikt

Visszaállítottad az eredeti ikonokat az iconpackager-ből? Azt hiszem van olyan gomb hogy eredeti visszaállítás, vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#23006) matykooo válasza Fire/SOUL/CD (#22988) üzenetére


matykooo
aktív tag

Nem tudok neki jelzést adni, mert nem engedi...
Ha esteleg törlöm a particiót, azután szerinted ezekkel a progikkal vissza lehet szedni a dolgaimat?

''a walesi srác aki legenda lett''

(#23007) sto1911 válasza Fire/SOUL/CD (#22995) üzenetére


sto1911
veterán

A Volume Hotkey mukodik, a masik is jo lenne, de 7-es alatt a Win + nyilak ablak atmeretezesre vannak kitalalva, es nem talaltam konfiguralasi lehetoseget. (ini-ket nem turkaltam :) )

:R

(#23008) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani Win 7-re valami hasonló dock-ot mint ami Mac OS X-en is van?
Ami esetleg nem eszi annyira a gépet.

(#23009) negyedes válasza Gabesz1019 (#23008) üzenetére


negyedes
addikt

Rocketdock es Objectdock.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#23010) jerry311


jerry311
nagyúr

Hogyan lehet Windows 7-ben abszolút metric-et állítani egy route bejegyzéshez?
Bármit állítok, hozzáadja az alap metric-hez. Ha kézzel állítok metric-et egy hálózati kártyára, akkor azt adja hozzá a route add parancsban meghatározott metric-hez.
Ja, és persze a TCP/IP paraméterek közt beállított metric sem az, amit beír az ember, hanem +1.
WTF? :W

Ez olyan szépen működött XP-ben, miért kellett elrontani? Aki eljut odáig, hogy ezzel foglalkozzon nagyon jól tudja, hogy mit akar, nem kell a Windows automata hülyesége... :(

(#23011) csokiss


csokiss
csendes tag

Hi! Új partíciót hogy tudok csinálni miután felraktam a win7-et??? :)

(#23012) TheMarci válasza csokiss (#23011) üzenetére


TheMarci
addikt

Bármilyen partíció kezelő progival, szoftverbazis.hu-n van egy pár.

Do You Dream?

(#23013) csokiss


csokiss
csendes tag

köszi

(#23014) polonic válasza TheMarci (#23012) üzenetére


polonic
félisten

Nem kell külön program ehhez, windowsból is megoldható. Számítógépr jobb klikk kezelés.

(#23015) jericho69


jericho69
tag

Hello!

A gépemben 2db merevlemez található, egy a rendszernek és programoknak, a másik pedig adattárolásra. A kérdésem az lenne, hogy egy bizonyos idő után (nem tudom,hogy mennyi vagy mitől függ) ha beakarok lépni a "D" meghajtómba, akkor megáll a rendszer, egérre nem reagál, hallani,hogy felpörög a merevlemez ventije majd kattan egyet és csak utána tudok belépni. Ilyenkor az everest se látja addig, amíg meg nem történik ez a folyamat. Ez mitől lehet?

Üdv.

(#23016) creed30 válasza doddencs (#22990) üzenetére


creed30
aktív tag

Szerintem az igazi megoldás abban az esetben ha nem eredeti a hetesed,hogy nem töltöd le azt a frissítést ami ellenőrizni tudná az eredetiséget. :DD :DD :DD

(#23017) Sub-ZeRo válasza jericho69 (#23015) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Energiagazdálkodásban nézz szét. Be van állítva hogy a vinyókat kikapcsolja ha nem használja. Tedd 0 percre és nem kapcsolja ki.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23018) csokiss


csokiss
csendes tag

lenne még egy kérdésem: hogy tudom összekötni a laptopot az asztali géppel??? laptopon win7 van az asztalin pedig xp???

(#23019) Laccoss válasza csokiss (#23018) üzenetére


Laccoss
addikt

Routerbe bedugod mindkét kábelt, és megosztasz egy könyvtárat. Ha nem megy, és vagy jelszót kér, akkor csinálsz egy jelszavas felhasználót win7 alá, és annak a felhnevét, jelszavát adod meg mikor xp kéri. Nekem úgy van és működik.

(#23020) csokiss


csokiss
csendes tag

ok, köszi, megy :C

(#23021) polonic válasza jericho69 (#23015) üzenetére


polonic
félisten

A merevlemezben nincs ventilátor. Az maga a motorhang.

(#23022) Gabesz1019 válasza negyedes (#23009) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszi. Kipróbálom őket.

(#23023) BullZeye válasza Fire/SOUL/CD (#23002) üzenetére


BullZeye
veterán

Igen, és előugrik egy pillanatra a command prompt (aka fekete ablak) ezt mondom, enélkül nem lehetne megoldani? Bakker 2010et írunk, nehogymár ne lehessen eldönteni, hogy én mit mekkora prioritással szeretnék futtatni. Vagy hogy hány magot és melyikeket használja melyik alkalmazás ....

szerk.: ja várj, félreértettelek, megnézem....

Jah, hát lehet parancsikonba belerakni, DE:
Ugyanúgy kijön a fekete ablak, és az ikon is megváltozik, amit ugyanúgy meg kell változtatni, és rohadtul nem elegáns megoldás .... úgyhogy a kérdésem még fent áll.

Mivel / Hogy lehet beállítani Windows 7 x64 operációs rendszeren, hogy egy program milyen PRIORITÁSSAL és AFFINITÁSSAL induljon el mindig.

Prior nevű progi mint írtam kiesett, nem működik ezen az oprendszeren.

[ Szerkesztve ]

(#23024) Sub-ZeRo válasza BullZeye (#23023) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért kell ennyire az affinitás?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23025) BullZeye válasza Sub-ZeRo (#23024) üzenetére


BullZeye
veterán

Mert szeretném magam beállítani, hogy melyik magot melyik programra bízom :) érezhetően gyorsabb, ha a gyakran használt programok, amik úgysem használják ki a 4 magot, csak 1-et, gyorsabban végeznek feladatokkal. De nekem az is tökéletesen megfelel, ha command prompt nélkül prioritást véglegesen átállíthatom.

(#23026) bobalazs válasza sto1911 (#23007) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Egérrel nem jó?
Mert arra ott az x-mouse.

(#23027) bobalazs válasza BullZeye (#23025) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ashampoo Core Tuner
mondjuk én nem teszteltem

(#23015) jericho69
Vagy döglődik a vinyó, vagy a kábele hasalt meg.

[ Szerkesztve ]

(#23028) Sub-ZeRo válasza BullZeye (#23025) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Vágom most már. De ha egy program használ egy magot, és megnyitsz még egy alkalmazást, akkor az már úgy is fogja használni a másik magot is. Szerintem..
Amúgy meg nincs intelnél valami olyan program, mint AMD-nél pl a dual core optimizer?
Mondjuk én nem vettem észre hogy lassú lenne, hanem lenne így beálítva, ahogy te mondtad, pedig nincs fent core optimkizer. Ha több dolgot indítok, akkor szépen pörög a 2 mag. Quad core multi meter

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23029) bme


bme
tag

Sziasztok!

Szeretném beállítani, hogy a C partíciómat a rendszergazdán kívül más ne tudja megnyitni. Valaki tudja, hogy tudom ezt beállítani?

köszi

(#23030) doddencs válasza creed30 (#23016) üzenetére


doddencs
senior tag

szerintem pedig ne szólj hozzá ha nem tudod miről van szó.

(msdnaa.. érvényes a kulcs..)

amúgy pedig nálam ez sem oldotta meg a problémát. :((

(#23031) #41133696 válasza Laccoss (#23005) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen eljátszottam vele, sőt még újra is építi, illetve űríti ,de semmi, most kénytelen voltam visszatenni az IC-t. Végülis mindegy mert megvásárolt szoftver de legközelebb nem rakom fel erre a gépre, max a régire :)

(#23032) Sub-ZeRo válasza bme (#23029) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Csinálsz egy vendég fiókot. Szerintem ez a legegyszerűbb.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23033) RootRulez


RootRulez
félisten

Ma reggel 15 fontos frissítést óhajtott feltenni magára... Le is töltöttem, majd 60MB...

═════════════════════════════════════════

(#23034) Sub-ZeRo válasza RootRulez (#23033) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen úgy van.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23035) Hunyus


Hunyus
senior tag

Sziasztok.Nem tudjátok mit jelent ez a hiba üzenet?Sajnos nem találtam topikot,ahol feltehetném a kérdést,így ide írok.

(#23036) Laccoss válasza RootRulez (#23033) üzenetére


Laccoss
addikt

Ennek csak örülni kell, így legalább látszik hogy dolgoznak a fiúk, még ha nem is sokat:)

Hunyus: Directxel van baja, tehát frissítsd mondjuk. Mást nem nagyon tehetsz.

[ Szerkesztve ]

(#23037) Sub-ZeRo válasza Hunyus (#23035) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Frissítsd a dx-et. websetup

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23038) sto1911 válasza bobalazs (#23026) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi, megnezem mit tud. :R

(#23039) virkir válasza RootRulez (#23033) üzenetére


virkir
veterán

Tedd hozzá, hogy ebből 8 az Off2007-hez jött.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23040) pzstm válasza virkir (#23039) üzenetére


pzstm
titán

akkor azért volt nekem 8-al kevesebb :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23041) virkir válasza pzstm (#23040) üzenetére


virkir
veterán

Ja aki halad a korral... :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23042) Hunyus válasza Sub-ZeRo (#23037) üzenetére


Hunyus
senior tag

Frissítettem,de ugyan az.Lehet hogy eleve a vga nem tudja a dx-et,mert alaplapi vga-m van.

(#23043) Lenry válasza Hunyus (#23042) üzenetére


Lenry
félisten

miért nem ezzel kezdted?
milyen az az alaplapi VGA? mert ha Intel GMA akkor az a baj. az még a DX7 szintjét sem üti meg a hardveres T&L hiányában

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23044) Sub-ZeRo válasza Hunyus (#23042) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor no cod2...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23045) Hunyus válasza Lenry (#23043) üzenetére


Hunyus
senior tag

Igazad van bocsi,most néztem everestbe Hardveres DirectX támogatás DirectX v9.0. :O Így tényleg nem lessz cod2.Az a baj hogy az alaplapi pci meg olyan rossz helyen van,sok minden útba lenne 1 vga-nak,így nem igazán tudnék bele tenni vgat,ha csak nem lenne valami pci slott magasító :U

(#23046) Sub-ZeRo válasza Hunyus (#23045) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Arra kíváncsi vagyok hogy míért nem megy bele egy vga....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23047) Lenry válasza Hunyus (#23045) üzenetére


Lenry
félisten

na jó, akkor most írd le, hogy milyen alaplapod van

mert ha oda van írva, hogy DX9-es a HW-s DX, akkor az jó

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23048) pzstm válasza virkir (#23041) üzenetére


pzstm
titán

2010-eshez még nem érkezett update, sőt SP1 pre-beta rendszer semennyire sem frissült ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#23049) eastsider


eastsider
nagyúr

Win7 32 bit.
lehet valahogy olyat, hogy a vinyón lévő két partíciót "összeolvasszam"? illetve, hogy egyiknek a méretét csökkentsem a másik javára?
25gigás-470gigás partíciók, de a 25giga kevés a win7-nek :F
természetesen adatveszteség nélkül...

van ilyen szolgáltatás WIn7-ben, de nem lehet bővíteni a C (windows) partíciót kiterjeszteni, megnövelni.. a D-t engedi... valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#23050) eastsider válasza eastsider (#23049) üzenetére


eastsider
nagyúr

mégvalami.
lehet az indexelési adatokat törölni valahogy?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.