Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26401) Májsztró válasza cigam (#26399) üzenetére


Májsztró
addikt

Másik gép sajnos nincsen. Most úgy néz ki ,hogy megállapodott. Elég lassan tekeri a dolgokat de legalább nem veszik el félúton. Megnézem a progit !

Köszi szépen !

(#26402) Májsztró válasza Lenry (#26400) üzenetére


Májsztró
addikt

Szerintem többet is adhatna azért a 40 rugóért. És én most nem azt mondom ,hogy az egész 64bites OS szart sem ér. Csak azt ,hogy vannak olyan dolgok benne ami az előző verzióba mindenféle gond nélkül ment , most meg bindzsiszkedni kell vele ,hogy valami legyen.

(#26403) Sub-ZeRo válasza Májsztró (#26396) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nm.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26404) Lenry válasza Májsztró (#26402) üzenetére


Lenry
félisten

igazából ez a szoftverírók sara, hogy nem írják meg rendesen a programjaikat, vagy nem adnak ki belőle natív 64 bites változatot.
több millió/milliárd programot meg még a Microsoft sem tud betesztelni, hogy mindennel kompatibilis legyen a Windows.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#26405) LordDarkness


LordDarkness
aktív tag

Üdv mindenkinek! Most tetem a gépbe egy formázatlan winyót és a sajátgépben nem látom de biosban és az eszközkezelőben is látom.

Winből is megtudom csinálni?

[ Szerkesztve ]

Rock Katona

(#26406) bobalazs válasza LordDarkness (#26405) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

sima formázást neki ne gyorsformázást.

(#26407) LordDarkness válasza bobalazs (#26406) üzenetére


LordDarkness
aktív tag

És hogyan lehet winből?

Rock Katona

(#26408) Sub-ZeRo válasza LordDarkness (#26407) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Inkább lemez kezelés, és adj neki egy betűjelet. Utána látni fogod.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26409) pukkancska válasza LordDarkness (#26407) üzenetére


pukkancska
tag

Számítógép/ Jobb klikk- Kezelés/Lemezkezelés: kattints a formázni kívánt hdd-re majd válaszd a formázást

(#26410) Thunderzolee

Halee!

Érdeklődnék, Win 7 64bit 4GB ram társaságában fut egy notin.
Szükség van a lapozófájlra? :F

XP alatt is kikapcsoltam (régen), azt hittem ha van elég fizikai memória, akkor lapozófájlra nem lesz szükség, de úgy látszik (még mindig) automatikusan van.

Kikapcsolhatom, vagy hagyjam, mert az jobb? :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26411) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Hello!
Társítási cuccos... A *.bin file-okhoz az eredetileg társított progit valaki ki tudná nyomozni, hol találom fájlkezelőben? Sikerült a Wordpad-et beállítani :OMég az is megfelelne, ha resetelni tudnám a társításokat. Előre is kössz! :R

Thunder:Szerintem a minimális lapozófájlnak állíts be 16 MB-ot, az a legkevesebb, maximálisnak pedig saját belátásod szerint. Bár nekem 2 GB RAM-mal se használja sokat :))

[ Szerkesztve ]

(#26412) pukkancska válasza Thunderzolee (#26410) üzenetére


pukkancska
tag

Nincs nagyon szükség rá.
De kb. 256 kezdeti és vég értéket azért hadhatsz a biztonság kedvéért, nehogy egy program ez miatt nyavajogjon.

(#26413) LordDarkness válasza pukkancska (#26409) üzenetére


LordDarkness
aktív tag

Hát ez így tényleg egyszerűbb mint ahogy én akartam új win felrakás utána meg törlés. :U Kösz mindenkinek a segítséget! Üdv!

Rock Katona

(#26414) Thunderzolee

Hát igen, egyetlenegy program szokott nyavalyogni XP-alatt is, a Company of Heroes.
Ennek mindig kellett a lapozófájl is. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26415) molnarpeter válasza molnarpeter (#26411) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Előzőre valaki? :O
Az is valami lenne, ha a progi nevét tudná valaki :R

[ Szerkesztve ]

(#26416) fatal` válasza molnarpeter (#26411) üzenetére


fatal`
titán

Alapból semmihez nincs társítva.

(#26417) molnarpeter válasza fatal` (#26416) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nekem valami ... és dll... cuccos volt. Nem emlékszem a teljes nevére.

(#26418) Thunderzolee

Még egy kérdés.

Parancsikonokról a nyilak eltüntetése? :F
Ezzel próbáltam, de nem ment.
i4s.hu/2009/08/windows-7-parancsikon-nyil-eltuntetese.html

Talán a 64bites verzió miatt? :F
Bár itt mintha magyaráznák, h miért is nem sikerült. De akkor hogy van az, h van akinek megy ezzel a programmal Win 7 alatt is?

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26419) Sub-ZeRo válasza molnarpeter (#26415) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De türelmetlen valaki.

Thunderzolee:Úgy sem megy ha vista kompatibilis módba teszed?
Ezt próbáld ki.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26420) nme2 válasza Thunderzolee (#26410) üzenetére


nme2
csendes tag

Szerintem nincs. Én is meg vagyok nélküle, soha nem volt még problémám emiatt.

HP 8510p, T9300 4 Gb DDR-2 667 Mhz, Mobility Radeon HD2600, Samsung SSD 470 64 Gb, w7 HPx64, Zorin OS 5.2 x64

(#26421) molnarpeter válasza Sub-ZeRo (#26419) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

1000 Boci :DDD
Köszönöm :R :R :R

(#26422) pok.tom válasza pok.tom (#26360) üzenetére


pok.tom
aktív tag

sikerül kideríteni a problémát.
Unokaöcsém "néha" ide szokott ülni a gép elé (szakértő) és msconfig, majd ő "feltuningolja a gépet"
maximális memória :U

(#26423) Thunderzolee válasza Sub-ZeRo (#26419) üzenetére

Köszi, közben registryben megoldottam ezen leírást követve. :R

Ez a Windows 7 Manager ez olyan mint a CCleaner, csak többet is tud (ahogy elnéztem)? Bár inkább Tweak UI-ra hasonlít :) Köszi a tippet. :K

nme2:
Ja, letiltottam, akié a noti lesz, úgyis csak netezni fog vele, nem hiszem, h bármi hiányolná majd nála.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#26424) pukkancska válasza pok.tom (#26422) üzenetére


pukkancska
tag

Akkor a jövőben már ne engedd oda ;]

(#26425) fatal` válasza pok.tom (#26422) üzenetére


fatal`
titán

Ehh, nem is tudtam, hogy van ilyen. :) Legközelebb ne engedd oda, vagy korlátozott fiók :)

(#26426) cigam válasza pok.tom (#26422) üzenetére


cigam
félisten

Beszaharás....
Mire jó egy ilyen opció?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26427) fatal` válasza cigam (#26426) üzenetére


fatal`
titán

Gőzöm sincs, de biztosan oka van, hogy benne hagytak egy ilyen beállítási lehetőséget a rendszerben.

(#26428) Sub-ZeRo válasza molnarpeter (#26421) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ninc mit. :DDD
Szívesen. :B

Thunderzolee:Szívesen.
Többet tud, beállítások stb. Csak óvatosan vele, előtte egy biztonsági mentést hozz létre, egy jó tanács. Én egyszer XP alatt tettem fel ilyet és program telepítés és kipróbálás után 3 percel az XP cd ott csücsült a meghajtóban és telepítést készítette elő. :DDD
Csúnyán hazavágtam a rendszert. Volt egy olyan opció benne, hogy optimalizáljuk a rendszert. Ó, miért ne, katt, majd kikapcsolt mindnent úgy, tűzfal stb, hogy nem lehetett semmivel sem visszahozni. :DDD Onnantól nem használok ilyeneket. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26429) pok.tom válasza cigam (#26426) üzenetére


pok.tom
aktív tag

32bites oprendszernel allitolag felgyorsitja a remdszert,ha a maximum memoriat irod be

(#26430) Sub-ZeRo válasza pok.tom (#26429) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem nem kell piszkálni az a biztos.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26431) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

A múltkor szóba került a windows live mail kontra outlook dolog. Na most én utóbbiról váltottam most az előbbire, és lenne egy kérdésem azokhoz, akik a wlm-et használják.

Ez a mail címem be van állítva telefonon is, és eddig nem volt gond belőle, most viszont, amit a live mail egyszer leszed gépre, azt a telefonom már olvasottként tölti le, és így nem is jelez, hogy új mail van. Ez outlook-nál nem így volt. Mit lehet ezzel kezdeni?

Everybody lies.

(#26432) creed30


creed30
aktív tag

sziasztok!
Előre is elnézést nem pont a fórum témához kapcsolódik a kérdésem,de biztos tud valaki válaszolni. :K
Szóval ha neroval írok ki DVD-t van egy olyan funkció hogy nagy dvd kompatibilitási mód,és ez arra vonatkozik ha legalább 1GB ot írok:

Tegyük fel írok egy 800MB-os avit,ebben az esetben logikus hogy nem jelölöm be az opciót,viszont ha később írok ugyanerre a DVD-re szintén 800Mb-ot (és itt jön a kérdés :D ) akkor sem kell bejelölni?
a dvd-re írt adatmennyiség már meghaladja az 1 GB-ot,viszont az újabb dvd-re írt adatmennyiség nem
tehát mindig az adott írt adat nagyságát kell nézni vagy sem?
bocs ha túlbonyolítottam :DD

tényleg csak a biztonság kedvéért :))

[ Szerkesztve ]

(#26433) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

64 bites W7 alá keresek hangerőszabályzó programot. Valamilyen volume mixer féleséget. Csak a Master és a CD-In bemeneteket akarom állítgatni. Illetve szeretném még, hogy a hangerőszabályzás - beleértve az elnémítást is - gyorsbillentyűvel is vezérelhető legyen.

Szóval, egy egyszerű, kis programocskára lenne szükségem. Talán ingyenes szoftver is van erre a célra.

Ha ismertek ilyen programot, ajánlatok légy szíves!

Windows Gatget nem érdekel!

Köszönöm!

(#26434) janos1988


janos1988
addikt

Ha kovetem az itt leirtakat, akkor miert nem latom a telorol a laptopot, mint hospot eszkozt?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#26435) cigam válasza Barthezz2 (#26431) üzenetére


cigam
félisten

A postafiókot a telefonon és a wlm-ben is imap-al vagy POP3-al szeded le?
Melyik szolgáltató fiókja?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26436) cigam


cigam
félisten

Elkövettem egy "hibát" mikor a live-id azonosítótt gépeltem be, véletlen nem .hu volt a vége, hanem .com
Namost a W7 okosan megjegyezte, így két lid-t ajánl fel, és alapértelmezettként a rosszat. Nagyon zavaró, hogy az msn indításakor sikitozik, hogy nemtud bejelentkezni, hogy a live toolbar bejelentkezés-re bökve választani kell. Hol tudom ezt a fals azonosítót törölni?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26437) potyi23


potyi23
senior tag

Hi.Mini notebookra szeretnem usb kulcsrol telepiteni a win7/64 bites rendszeremet.Valaki tud rola leirast adni?

(#26438) bobsys válasza potyi23 (#26437) üzenetére


bobsys
addikt

eztletoltod es a win7 isobol megcsinalja neked a pendrivera a telepitokeszletet

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26439) fatal` válasza cigam (#26436) üzenetére


fatal`
titán

Nyisd le a Sign in as mellett lévő nyíllal a beállításokat és a remember me mellett van egy forget me gomb, azt nyomd meg. :) Már ha messengerről van szó.

(#26441) cigam válasza potyi23 (#26437) üzenetére


cigam
félisten

A microsoft-tól letöltöd a Windows 7 USB/DVD Download tool-t. Ez a telepítőlemezt átmásolja a pendrive-ra (ha jólemléxem letörli, szóval fontos dolog ne legyen a pendrive-on. Miután végzett, erről a pendrive-ról indítva a netbook-ot már települ is.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26442) cigam válasza fatal` (#26439) üzenetére


cigam
félisten

Köszi! Sikerült törölni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#26443) Barthezz2 válasza cigam (#26435) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mindkettő imap. Gmail fiók.

Everybody lies.

(#26444) potyi23 válasza cigam (#26441) üzenetére


potyi23
senior tag

koszi........... :R :R :R :R

(#26446) bobsys válasza pok.tom (#26429) üzenetére


bobsys
addikt

jo olvasgatni az ilyen urban legendeket

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#26447) fatal` válasza Barthezz2 (#26431) üzenetére


fatal`
titán

Állítsd a live mailt pop3ra és pipáld be, hogy a távoli szerveren meghagyja a leveleket. IMAPon persze hogy olvasottnak fogja jelölni.

[ Szerkesztve ]

(#26448) fatal` válasza pok.tom (#26429) üzenetére


fatal`
titán

Urban legend.

(#26450) Barthezz2 válasza fatal` (#26447) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És hol tudom átállítani? Semmi olyat nem találok..

Everybody lies.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.