Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40001) McKane válasza akoska23 (#40000) üzenetére


McKane
senior tag

nemtudom,nem is hallottam ilyenről.. mindegy..

rakjál fel neki addig míg távol leszel egy XP-t,vistát..
atán majd ha hazajössz,kiokoskodod.. :U

(#40002) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

telefont(LG GT540) párosítom bluetooth-al a géphez, de az ikonja szürke és nem tudok vele mit kezdeni. telefon is azt írja, hogy párosított, de nem csatlakoztatott. LG PC Suite viszont egyáltalán nem látja :F.

küldeni viszont tudok rá, de azt szeretném, hogy tudjak turkálni az sd kártyában/telefon memóriában, mintha usb-vel csatlakoztatnám.

hol lehet a gond?

Aurea mediocritas

(#40003) akoska23 válasza McKane (#40001) üzenetére


akoska23
aktív tag

Engem csak az idegesit hogy az ember fia megveszi az eredeti terméket a microsoft-tól (nem is olcsón) aztán meg egy ilyen frissités elb...sza az egész napját.Reggel óta csinálom..... :W

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#40004) Sub-ZeRo válasza akoska23 (#40000) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát szerintem az egyik frissítés, lehet hogy a laphoz érkezett valami, amiért össze fost@ magát a rendszer. Szerintem update nélkül használd és mondjuk az avirát használd hozzá.
(Nekem egyszer a noddal csinálta ezt, hogy nod frissítés és utána rendszer update és utána kékhalál. Új rendszer. 3 rendszerem bánta, mire megtaláltam hogy a nod csinálta bajt...)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40005) Xblades


Xblades
tag

Ide is leírom hátha tud valaki segiteni:
Mit tudok kezdeni azzal hogy semmilyen játék nem indul el?
Mert mindegyik "direct3D initialization failed" (error incorrupt) hibával kezd. Friss a Vga driver (legújabb letöltve), frissit a diretx és újrahuztam az egyik játékot ami igényli ezt.

Ezt találtam a dxdiag futatásakor amit az egyik játék is jelzet:
[kép]

De nem tudom itt visszakapcsolni:
[kép]

MechWarrior Online Blog és Faq: http://mwohhq.blogspot.hu/ Staradder

(#40006) akoska23 válasza Sub-ZeRo (#40004) üzenetére


akoska23
aktív tag

Hát most a security e. fennt van le is frissült és eddig semmi baj.A windows frissítéseket meg kikapcsoltam mire hazajövök addig ugyis lesz egy csomo rendszervisszaállitási pont és majd eggyesével telepitgetem a frissítéseket még rá em jövök melyik az.A memtest még fut utánna visszarakom a hangkártyát mert kivettem nehogy azzal legyen a gond.(a WIN7 nem ismerte fel nem tudom miért és ennek a driver-je is benne volt a frissítések közt ezért kiszedtem) csak az a baj az alaplai valamiért nem szól :W

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#40007) Sub-ZeRo válasza Xblades (#40005) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát szerintem egy másik vga drivert próbálj ki. Vagy az nvidia programjában nézz szét.

(#40006) akoska23: OK. Hát pontosan tudod a nevét, akkor simán mennie kell neki. Milyen hangkártyát vettél ki?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40008) akoska23 válasza Sub-ZeRo (#40007) üzenetére


akoska23
aktív tag

Volt egy extra hangkártya a gépben az alaplapi melett és mivel ahoz is szedett drivert gondoltam kiszedem hátha nem tetszik neki.de majd vissza kell raknom mert az alaplapi meg sem nyikkan :W

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#40009) akoska23


akoska23
aktív tag

Hát ugy látszik rejtélyes hibába ütköztem.
Memtest :OK
Frissítések kikapcsolva maradnak :F
Most ujrainditom a gépet és berakom a hangkártyát hátha nem hülyül meg
Köszönöm a segitséget minden fórumozónak csak ide szoktam írni és eddig mindig segitettetek ezért hála és köszönet :R :R
(emlékszem egyszer felhivtam a windows távsegitséget(vagy mit) még az XP -s időkből az operátor sehogy sem akart visszahivni ezért került vagy 8000 forintomba a telefon és annyit se segitett mint a tengerimalacom.......... :W :W
Na restart......................... :))

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#40010) ballington válasza pete_21 (#39982) üzenetére


ballington
addikt

2.60b a legújabb, és természetesen patchelve van.
Amúgy azóta van ez a gond, mióta újratelepítettem a win7-et, nem volt hardvercsere sem. Egyedül talán az nvidia driver lett újabb, lehet az zavar be :F

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#40011) Xblades válasza Sub-ZeRo (#40007) üzenetére


Xblades
tag

Ha arra gondolsz hogy hogy régebbit akkor azt is megcsináltam. Most meg töröltem a videókártya programját majd újra telepitettem egy előzővel amikor még jó volt.

Ott nem találtam olyant hogy vissza lehet kapcsolni.

MechWarrior Online Blog és Faq: http://mwohhq.blogspot.hu/ Staradder

(#40012) Krystal_s válasza akoska23 (#40009) üzenetére


Krystal_s
addikt

szia, ha jól emlékszem ,akkor a KB2454826 okoz ilyen jelenséget...korábban volt róla itt szó elég sokszor ,amikor kijött ez a frissítés...érdekes h senki nem emlékszik már rá :\
pl : #36913
előtte és utána is volt téma ez a frissítés, aminek pont ilyen tünetei voltak, mint nálad.
most nem mondom h 100% ez a gond, de gondoltam leírom hááátha... :U

(#40013) Ibituba


Ibituba
aktív tag

helo. win7 64 bit elöre telepitett op rendszer felismeri ezt a tipusu külső kártyát [link] a hangok menübe szépen aktiv dolgozik is mint alapértelmezett de mégsem jön róla le jel. se analóg se digitális. mi lehet az oka?

(#40014) VGYke


VGYke
addikt

Na most megbuktam a Win7 újra telepítésével.
Csináltam egy hülyeséget a Ghost-al. Véletlenül az SSD helyett a HDD-re "ghostoltam". Ez eddig nem hülyeség, működött is a HDD-ről. Csak aztán úgy gondoltam, újra telepítem a win7-et, az SSD-re.
Telepítőlemez indul, formázom vele az SSD-t, HDD-t (ugye mostmár lehet, mert előzőleg is vele volt formázva), telepítem az SSD-re a win7-et, erre újraindításnál kiírja hogy Hiányzó: BOOTMCR, indítsam újra!
Mi a baj?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#40015) kraftxld válasza VGYke (#40014) üzenetére


kraftxld
nagyúr

HDD ki, ssd benthagy, win7 dvd-rol boot, majd javito mod, es boot javitast csinalsz.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#40016) The DJ


The DJ
addikt

Visszatértem :)

Hálózati gond... megint (még mindig).

Minden bekonfigurálva, immáron Homegroup nélkül, a hagyományos módon.
Eredmény: Nincs hálózat, csak szökő évente egyszer.

Próbaképp kikapcsoltam a routerben a tűzfalat, a helyzet változatlan. Az Avast-os gépen kikapcsoltam a hálózat figyelő modult egy próba erejéig, de ez sem oldotta meg a gondot.

Jelenleg 3 gép megy, kettő Windows 7 Ultimate és egy Starter. Kettőn Avast 5, az egyiken MSE. Egyik se látja a többit, csak önmagát. Már tényleg zavar, hogy nem tudok rájönni mi a gond. Összes Windows Update frissítés fenn van mindegyik gépen, tűzfal csak a beépített, külön program nincs.

Router gond sem lehet, mert amikor XP volt a gépeken, akkor sosem volt gond a hálózattal. A Win 7 telepítése óta történnek ezek az anomáliák, de akkor még azt hittem én vagyok béna az új rendszerhez és majd jól megmondják nekem, hogy hogy rakjam helyre a dolgot.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#40017) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok!

Win7-el van egy olyan problémám, hogy a printscreen használatával nem menti el az egér mutatót, meg ami hozzá kapcsolódik.

Kerestem a vágólap beállítást, hátha ott belehet állítani, de azt is kivették w7-ből (clipboard).

Van erre valami megoldás (nem külső képlopó program), hogy belehessen állítani, print screen használata esetén azt mentse el ami tényelgesn a képernyőn van, és ne vágja le az egér kurzort meg amit az megjelenít?

thx :R

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#40018) kraftxld válasza The DJ (#40016) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Szedd le az osszes viruskergeto szutykot a teszt erejeig es kapcsold ki a win tuzfalat is.
Ping-re reagalnak a gepek? DHCP-tol kapnak ip cimet?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#40019) The DJ válasza kraftxld (#40018) üzenetére


The DJ
addikt

IP címet kapnak, a ping viszont érdekes... anno néztem és nem volt gond, de most még egyszer rápillantottam. Először nem is volt gond, ment a pingelés szépen. Megnéztem a másik gépről is, ott viszont már nem működött visszafelé. Visszaültem az első géphez és már ott se tudtam pingelni :)

Vártam picit, működött, majd megint nem.
Random módon megy (vagy éppen nem megy) a ping.

Most megint megy két gépről is és látják is egymást... de a harmadikat meg nem. :D

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#40020) sfdrakex válasza The DJ (#40016) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Router menüjében látszik mindhárom gép rendesen? Netre tudnak menni csak egymást nem látják? Homegrouppal se ment?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#40021) The DJ válasza sfdrakex (#40020) üzenetére


The DJ
addikt

Igen, a router menüjében ott van mindhárom gép, a nekik kiosztott IP címmel együtt. A nettel sincs gond, nem is volt soha, mindig mindegyiken tökéletesen megy. A homegroup volt az első próbálkozás, legalább fél évig úgy volt beállítva, mert akkor még nem tudtam, hogy a régi módszer is működik Win 7 alatt. Amikor volt kedve, akkor látták egymást a gépek és minden működött tökéletesen, de legtöbbször minden gép csak magát látta.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#40022) Jazz válasza Jazz (#40017) üzenetére


Jazz
veterán

Hát ez vicc, ezt találtam :) [link]

Registry-ben, vagy valahol nem lehet beállítani hogy az egér kurzort is a vágólara másolja a print screen?

free your mind

(#40023) sfdrakex válasza Jazz (#40022) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ez miért olyan fontos? Paintben te is megtudod jelölni amit akarsz írhatsz is a képre szöveget.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#40024) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Sziasztok!
Mitől lehet, hogy elállítódik az asus laptopomon az idő hetente egyszer kb. Van több ilyen gép is, amit én tartok karban. A sajátom rendszergazdaként használom, de több gép normál user módban is produkálja az idő elállítódást... Semmi ötletem nincs, mi okozhatja ezt. Pár hetesek a gépek.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#40025) akoska23 válasza akoska23 (#40009) üzenetére


akoska23
aktív tag

Ugy néz ki megvan a hiba .
Tegnap este visszaraktam a hangkártyát felraktam a driverét kért egy újrainditást és azóta semmi.(mikor felraktam a windowsba még volt hang de utánna kifagyott újrainditásnál.)
Amit nem értek:rendszerviszaállitás megvolt de azóta be sem bootol a gép kezdhetem újra az egészet.Nem lehet hogy a Bios-ban van valami elállitva?Esetleg tippek?Megkérdeztem az előző tulajt miért nem nyikkan meg az alaplapi hang azt mondja le van tiltva a BIOS-ban de néztem és nincs.................rejtélyes...............SEGITSETEK estig van csak időm

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#40026) kraftxld válasza wiggen123 (#40024) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A gépek tartománytagok?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#40027) wiggen123 válasza kraftxld (#40026) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Igen tartomány tagja. Viszont nincs olyan eszköz ami NTP kiszolgáló lenne. Azért a biztonság kedvéért kikapcsoltam az Internetes idő szolgáltatásokat.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#40028) dvdbackuper válasza wiggen123 (#40024) üzenetére


dvdbackuper
őstag

időzóna jól van beállítva?

(#40029) akoska23


akoska23
aktív tag

Hali az vajon mitől lehet hogy a Windows vista telepités után nem indul el.Amikor ujrainditja magát csak fekete képenyő de már az sem jön be hogy inditás cd-rom rol pedig bennemarad a lemez?? :F
A win7 feladtam sorozatos hangkártya(gondolom) hiba miatt de hogy már a wista sem............... :W

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#40030) akoska23


akoska23
aktív tag

Esetleg valaki Ózd környékéről tudna nekem személyesen segiteni??
Ma este megyek külföldre és az asszonynak kellene a gép :R

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#40031) #93794560 válasza akoska23 (#40030) üzenetére


#93794560
törölt tag

Ha esetleg alaplapi integrált hangkártyád van, azt a BIOS-ban tiltsd le, és próbáld meg úgy feltelepíteni a Windows-t. Ha így megy, akkor a hangkártyával van valami, s ezért nem megy tovább a Win. S ez esetben valami külső hangkarit kell keresni. Ha így sem megy, akkor más gond van.

(#40032) Sub-ZeRo válasza akoska23 (#40030) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Megmondhatnád a hangkártya típúsát, mert már egyszer kérdeztem, de csak azt mondtad, hogy extra hangkártya. Hát így nem lehet segíteni, hogy nem tudja az ember, hogy mitől fossa össze magát a rendszered... Ha meg az extra hangkártyáddal nem megy és az alaplapi szutyokkal sem, akkor bemész egy boltba, veszel egy audigy1-et vagy egy asus ds, vagy dx hangkártyát és mindenki örül mert arra van win7 driver és nem sz@rja magát össze a rendszer...

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40033) akoska23 válasza Sub-ZeRo (#40032) üzenetére


akoska23
aktív tag

Nem tudom a tipusát de ha nincs benne akor meg az alaplapi driverje fagyasztja meg a gépet.(csak nem tudom akkor eddig hogy ment) próbáltam másik kártyával is ugyanez a hiba (driver települ ujraindul és semmi)
Azon gondolkodom nem -e a Bios ban van a hiba merthogy:mikor felismeri a HDD-t és a DVD-t furcsa hogy ir még egy helyet a lapon hogy ott az elsődlegesben és a másodlagosban sincs semmi csak az a baj hogy csatlakozó sincs csak 2xIDE
A másik hogy amikor rendszervisszaállitást csinálok a windows kiirja hogy minden rendbe sikerült a dolog de nem indul többet ujra a gép.Ha meg behozom a csökkentet módot akkor megáll ott hogy fájl betöltése.Ezért gondolom a Biost hibásnak és ezért keresnék a környékemről hozzáértő fórumtársat mert nincs tul sok időm egy hónapra megyek melózni az asszonnyal meg jó lenne beszélgetni a neten

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#40034) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Ez mi? Állatira rosszkor jött. :(((

Ki lehet valahogy kapcsolni az ilyen kötelező újraindításos dolgokat?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#40035) Sub-ZeRo válasza Bici (#40034) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Remind me in-nél kell kinyomni az időt, vagy ha nem tudod, akkor megadni neki, hogy 1 óra múlva induljon újra. Vagy a postpone gombra kell nyomni.

(#40033) akoska23: Hát az is lehet, hogy nem a bios a hibás, bár ha mindenféle hangkártyával ezt csinálja, lehet hogy bios update kellene, vagy az alaplap pusztul. Milyen alaplap?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40036) alamuszi


alamuszi
senior tag

Sziasztok,

Lenne egy olyan problémám, hogy van egy Linux-os DHCP server, amivel az összes oprendszer működik, kivétel Windows 7. Elvileg van egy patch-e az ms-nek nem ms dhcp-szerverre a Windows 7-re amit feltettem mit sem javult a helyzet. Egyszerűen ,csak apipa címet ad magának a Windows, de a DHCP szervertől nem kap IP-t. Ezt a legtöbb esetben megoldja egy restart, de van mikor nem. Ezt NOD32-őt futtató gépen is játsza és olyan gépen is amin nem fut vírusirtó.
A gép érzékeli a hálózati kártyát (klasszikus hálózati háromszög, sárga felkiáltójel. De nem kapja meg a kiosztott IP-t).
Az elmúlt 150 hozzászólást átfutottam nem volt erről szó, ha már ez megoldva, vagy erről volt szó, akkor ezer bocs. (hol?)

Előre is kösz.

[ Szerkesztve ]

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#40037) akoska23 válasza Sub-ZeRo (#40035) üzenetére


akoska23
aktív tag

ASUS P4P800S-x
Csak az a baj nem tudok Biost frissíteni :W

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#40038) Воланд válasza Bici (#40034) üzenetére


Воланд
titán

Persze.

Vezérlőpult --> Windows Update --> Beállítások módosítása --> Fontos frissítések alatt kiválasztod vagy a Frissítések letöltése, de én döntöm el, mikor telepítem azokat vagy a Frissítések keresése, de én döntöm el, hogy letöltöm és telepítem-e azokat opciót.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40039) Bici válasza Воланд (#40038) üzenetére


Bici
félisten

De olyan nincs, hogy felrakja automatikusan, de én döntöm el, hogy mikor indítom újra a gépet?
Vagy ne 15 percet hagyjon, hanem pl. 2 órát?

(#40035) Sub-ZeRo: Ahogy a képen is látszik, mindkettő inaktív, és 15 perc múlva automatikusan újraindította a gépet.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#40040) Sub-ZeRo válasza akoska23 (#40037) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát erre te inkább XP-t rakj fel, ne windows 7-et... Ja és az adatlapodat kitölthetnéd, mert ha ki lenne, akkor már tegnap mondtuk volna, hogy erre ne rakj fel 7-et...

(#40039) Bici:Az elején, még nem kezd el számolni. Ha akkor a postpone feliratra mész, akkor nem számol azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40041) Fire/SOUL/CD válasza akoska23 (#40037) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Csatlakozom az előttem szólóhoz, arra a deszkára ne pakolj W7-et, az XP-s driverek meg legalább adottak.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#40042) akoska23 válasza Fire/SOUL/CD (#40041) üzenetére


akoska23
aktív tag

Rendben az adatlapot pedig módositom igaz mentségemre legyen mondva hogy csak 2 napja van nálam a masina és ami ott szerepel laptop az meg még megvan de igazatok van nemsokára hozzáteszem és köszönöm szépen :C :C

A 23-as szám a nevem melett nem az életkorom jelöli, nincs titkolnivalóm, ezért nem változtatom 2006-óta a nicknevem sehol

(#40043) Bici válasza Sub-ZeRo (#40040) üzenetére


Bici
félisten

Reggel bekapcsoltam a gépet, otthagytam 2 percre és ez fogadott. Nem nyomtam semmit, és máris nem volt aktív a postpone meg az időállítás.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#40044) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Üdv!

Adott egy 32bites win7 enterprise, ezen egy ADSL kapcsolat, ami meg van osztva. Ezt a kapcsolatot egy másik win7-es gép (x64 ultimate) használja. Általában nincs gond, viszont vannak olyan weblapok, címek, amik elsőre nem jönnek be a böngetőbe, mondván nincs kapcsolat, vagy a lap nem érhető el (operában és ie-ben is előfordul), ugyanakkor frissítés után bejött eddig mindegyik.

Ez mitől lehet, illetve mivel lehetne megszűntetni? Korábban XP-s volt a gép, ami megosztja a netet, és nem volt ilyen probléma... :F

N

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#40045) Воланд válasza Bici (#40039) üzenetére


Воланд
titán

Ilyen tudtommal nincs, bár registry módosítással, lehet, hogy megoldható.

Vagy amit Sub-ZeRo írt.

Én sem vágom, hogy miért nem engedte nálad elhalasztani az újraíndítást.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40046) Sub-ZeRo válasza Bici (#40043) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mert szerintem ha egyből feldobja és rányomsz, akkor nem kezd el számolni. Nekem is dobta fel de én egyből rányomtam hogy prostpone.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#40047) Воланд válasza Sub-ZeRo (#40046) üzenetére


Воланд
titán

Ezért nem hagyom, hogy a w7 bármit is megcsináljon automatikusan, főleg nem a frissítéseket. Nem örülnék annak, hogy amikor elmegyek egy-két órára a gép elől és mire visszajövök a gép magától újraindult volna, ezzel bezárva minden futó alkalmazásomat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40048) kalasz válasza akoska23 (#40037) üzenetére


kalasz
tag

Hali!
Az alaplaphoz kapott CD-n van autoupdate lehetőség, azzal megy a frissítés win alól is. Egyébként simán megy a 7-es is rajta. Én több mint egy éve azzal használom. Vista és Xp-s driverekkel, semmi bajom nincs vele.

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#40049) Jazz válasza sfdrakex (#40023) üzenetére


Jazz
veterán

Sőt még meg is Photoshop-olhatom egyesével, árnyékot és fényes ragyogást is adva neki... :)
Viccet félretéve, nyilván nem létfontosságú, de jó lenne egyéb okok miatt, különben nem írtam volna ide.
Gondoltam, hátha van valami egyszerű megoldás, egy registry módosítás, vagy valami ilyesmi, amit elrejtettek a windows-ba.

free your mind

(#40050) salaxx


salaxx
tag

Hi mindenki!
bocs, lehet már volt, de nem tudok még keresővel sem átnyálazni 40K hozzászólást:
Bármit telepítek win 7 alatt (főleg játékot) a telepítés alatt folymatosan brutálisan leromlik a gép teljesítménye. A fizikai memória a teljesítménymonitor szerint megtelik fullra. Egy taskváltás is 2 percbe telik a végén.

A gépem q9550 + 4 GB DDR3. A telepítés úgy néz ki, hogy az image fizikailag is másik lemezen van mint amire telepítek.

Légyszi adjatok vmi tippet, mert ilyen teljesítménycsökkenés anno még p2n sem volt hála a DMA-nak.

Köszi

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.