Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25451) v.attis válasza Fire/SOUL/CD (#25449) üzenetére


v.attis
őstag

semmi változás.

(#25452) Fire/SOUL/CD válasza v.attis (#25451) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ja bocsi...És ugye arra a notira értettem, ami az adatlapodon szerepel... :U
Ha nem arról a notiról van szó, akkor még lehet próbálkozni tipikusan az F1, ESC, DEL billentyűkkel...

Ha sehogy sem tudsz belépni a BIOS-ba, akkor marad a szerviz...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25453) TigerCat válasza Sub-ZeRo (#25384) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszönöm szépen, már csak annyi a kérdésem, hogy a 64 bites programokat ugyanúgy kell telepíteni, mint a 32 biteseket?
Simán csak futtatás rendszergazdaként? Vagy van valami extra?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#25454) Fire/SOUL/CD válasza TigerCat (#25453) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nincs különbség a telepítési módban és telepítőket nem is kell futtatni Neked rendszergazdaként. Ha a telepítőnek szüksége van arra, hogy admin-ként fusson, akkor úgyis aként fog indulni, igaz ez esetben meg fogja "kérdezni" az UAC, hogy engedélyezed-e, hogy adminként fusson...

A valódi x64-es progik (általában) a Program Files mappába települnek, míg a 32 bitesek a Program Files (x86) mappába.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25455) negyedes válasza v.attis (#25451) üzenetére


negyedes
addikt

Probalgasd vegig az osszes fes gombor meg esc es del, hatha osszejon.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25456) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Üdv! Feltettem az IVT BlueSoleil egyik verzióját, de az üzeneteket küldött nekem amire a windows hívta fel a figyelmem. Letöröltem mert sokszor csinálta azóta a win7-es BT sem megy, a fájlok átvitele nem lehetséges, sem küldeni sem fogadni nem tud egyik USB porton sem. VAn ennek megoldás vagy megint telepíthetem újra a gépet? Nem tudom mit tegyek mert fel van ismerve és állítólag működik közben meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#25457) v.attis válasza negyedes (#25455) üzenetére


v.attis
őstag

Ezek megvoltak. Szerintem most majd megpróbálom egy másik rendszerrel. Azt találtam ki, hogy beleteszek egy másik laptop vinyót és azzal próbálkozom, azt úgy telepítem össze, ahogy akarom. Ha nincs megoldás, akkor keresek egy bios frissítést hozzá.

(#25458) Fire/SOUL/CD válasza Kolondrum (#25456) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Próbáld meg azt, hogy újra feltelepíted azt a progit, majd a Revo uninstaller Free-t.
Na ezzel a progival távolítsd el majd az IVT BlueSoleil progit.

Revot kell indítani, azzal/abból kell eltávolítani, amikor a progi pl újraindítást kér, akkor azt nem engedni, hanem a revoban tovább menni(egyértelmű lesz, keresni fog a registryben, ha talál kijelölöd törlöd, majd aHDD, ha talál mappákat kijelölöd törlöd) és csak ha a revo befejezte a munkát, akkor restart.

Remélem így minden "szemét" eltűnik, és megoldódik a problémád.

v.attis
Ha a BIOS-al van gond, akkor nincs sok esély, hogy egy másik HDD megoldja a problémát, persze kipróbálhatod. A BIOS frissítést meg megint csak hogy teszed fel, ha nem tudsz belépni sem a BIOS, kvázi nem reagál semmilyen billentyűre?

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25459) Kolondrum válasza Fire/SOUL/CD (#25458) üzenetére


Kolondrum
félisten

Semmi változás.... BT nélkül nehézkes a gép használata. Marad a reinstall de az baromi nagy meló!

El is kezdem. *** meg.

[ Szerkesztve ]

(#25460) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Üdv

Az lenne a kérdésem illetve a problémám hogy magyar win7 lett felrakva a gépre de szeretném angolul használni nos letöltöttem hozzá az angol nyelvi csomagot feltelepítettem újra indítottam minden angol lett de a bejelentkező képernyő magyar maradt akkor még sem lett teljesen angol?:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#25461) Fire/SOUL/CD válasza @rglaaf (#25460) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

De igen, csak még a vezérlőpulton belül is kell egy dolgot állítani, konkrétan pont azt, hogy a bootscreen nyelve is legyen adott nyelvű :DDD

SymbianOS
Hát az kellemetlen...Amúgy ez a BlueSoleil sajnos elég sokszor meghülyíti a BT-t.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25462) Kolondrum válasza Fire/SOUL/CD (#25461) üzenetére


Kolondrum
félisten

Soha nem volt baj vele, ezzel a verzióval sem. Csak régen volt fent. Ennyi!

(#25463) Fire/SOUL/CD válasza Kolondrum (#25462) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Elég sok gép megfordul a kezem alatt, notik is. Hordozható gépeknél nagyon rossz statisztikával rendelkezik a BS. Az addig kifogástalanul működő BT használhatatlan lesz...
Persze van ahol nincs vele gond, de ha kéri az ügyfél a telepítését, akkor BS telepítése előtt partíciómentés... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25464) Kolondrum válasza Fire/SOUL/CD (#25463) üzenetére


Kolondrum
félisten

Hát nekem ennyi általában elég ahhoz h leírjak valamit. Soha többet nem teszel fel. Egy hetes rendszert teszek újra.

Böngésző választó: Nagyon jó, előtte tesztelni kell a netet és hopp bepofátlankodik az IE! Ezt a pofátlanságot!

[ Szerkesztve ]

(#25465) Laccoss válasza Kolondrum (#25464) üzenetére


Laccoss
addikt

Próbáld meg uninstallálni, majd az eszközkezelőből törölni a bluetooth-t. Utána újra fel kell pakolni és elvileg mennie kell. Lehet be kell állítani a felderítést, és a kapcsolatokat a beállítások megnyitása alatt.

[ Szerkesztve ]

(#25466) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Mennyi ramot eszik az MSE 32 bites 7-en?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25467) Laccoss válasza Sub-ZeRo (#25466) üzenetére


Laccoss
addikt

Nálam most 50megát eszik, de 1gb ramnál sem érzem hogy probléma lenne.

(#25468) Kolondrum válasza Laccoss (#25465) üzenetére


Kolondrum
félisten

Újrahúztam!

(#25469) Wyll válasza Wyll (#25448) üzenetére


Wyll
őstag

Erre senki? :F Olyan szépen illusztráltam :DDD

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#25470) Fire/SOUL/CD válasza Wyll (#25469) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Akárhogy is okoztad elő ezt a jelenséget (kivéve ha fizikailag törölted valahogy a Képek mappát), attól még a startmenüben megtalálható. katt rá és mappa belefoglalása.
(Vagy startmenüben Képek-en jobb egér/tulajdonságok, többi meg értelemszerű)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25471) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#25470) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Bocs, de szarakodott a netem, már nem tudtam szerkeszteni. Na szóval ha meg fizikailag letörölted, akkor meg hozd létre újra a Képek mappát és mehet a startmenüs dolog, amiről előbb írtam.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25472) Wyll válasza Fire/SOUL/CD (#25471) üzenetére


Wyll
őstag

Köszi, megpróbáltam, de a Start menü 'Képek' pontja az a 'Könyvtárak' nevű dinamikus könyvtár 'Képek' almappájára mutat. Oké, hogy oda bele lehet foglalni bármilyen könyvtárat, de nekem nem ez kell.
Én arról a 'Képek' mappáról beszélek, amelyik az első kis képről hiányzik (helyette a D: van), azaz ami a felhasználó neve alatt, eredetileg és fizikailag a C:/Felhasználók/Anikó alatt volt. Ezt helyeztem át (jobbkatt, Hely fülön) özvetlenül a D: -re, ahonnan most nem tudom visszahelyezni.

Most megpróbáltam anélkül visszahelyezni, hogy mikor rákérdez hogy a tartalmát is pakolja-e át, akkor a nemre kattintottam (eddig az igenre katt után jött a második képen látható hiba). Nos, így már nem dobott hibát, és mintha meg is csinálta volna, de a (kézzel létrehozott) könyvtár, ahova a C: -n (vissza)helyeztem, eltűnt. :Y Az Anikó alatt továbbra sincs 'Képek'... :F

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#25473) popp


popp
tag

Adott egy laptop, ahol a vinyón két partíció van: egy 30 GB-os a win7-nek, a maradék pedig az adatoknak. A rendszer partícióm mérete szűkösnek bizonyult, ezért szeretném megnövelni a másikból lecsippentve valamennyit. Hogyan tudnám ezt a legegyszerűbben megtenni (a op. rendszert lehetőleg nem szeretném újratenni emiatt)?

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#25474) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, hogyan lehet megnézni 64-bites Windows alatt, hogy a digitális driver aláírás ellenőrzés bekapcsolva van e, és nem kapcsolta e ki véletlen a rivatuner ?

(#25475) Sub-ZeRo válasza Laccoss (#25467) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Azt hittem kevesebbet eszik. Köszi. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25476) Laccoss válasza Sub-ZeRo (#25475) üzenetére


Laccoss
addikt

Rosszul mondtam, vagyis kihagytam...

MsMpEng.exe 50 MB Antimalware Service Executable
msseces.exe 3 MB Microsoft Security Essentials User Interface

(#25477) Sub-ZeRo válasza Laccoss (#25476) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az 50 megás az a defendert váltja le ugye? Vagy nem jól tudom ?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25478) Gorneck válasza Sub-ZeRo (#25477) üzenetére


Gorneck
titán

Ki is kapcsolja...

Gorneck#1239

(#25479) bobsys válasza #41133696 (#25474) üzenetére


bobsys
addikt

Start-Run-GPEdit.msc

User Configuration - Administrative Templates - System - Driver Installation - Code signing for drivers

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#25480) bigdigit


bigdigit
addikt

van 2 gépem is amin problémáim adódtak hála az égnek.random BSOD...
netes kutakodás után találtam rá,hogy win7 alatt beírva commandba van egy verifier program.
tudja valaki,hogy kell ezt használni és miként dolgozik?
asszony gépén amit sose dobot még kéket elindítottam és onnan kezdve win7 elindul a proci dolgozik,képernyőn nem mutat semmit a program majd 2 perc múlva sötétség és restart.
ezt játszottam vagy fél óráig és csak úgy tudtam megszüntetni csökkentett módban csináltam egy rendszer vissza állítást.
elég érdekes ez a verifier!

tapasztalatok?:)

(#25481) ANT válasza bigdigit (#25480) üzenetére


ANT
őstag

Én még nem használtam ezt a verifier akármit, de sztem eredményesebb lenne a BSOD stop kódja alapján keresni a hibát.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#25482) #41133696 válasza bobsys (#25479) üzenetére


#41133696
törölt tag

Home Premiumban is benne van ? Mert nem találom :F

(#25483) Sub-ZeRo válasza Gorneck (#25478) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Tudom hogy kikapcsolja, de akkor helyette ez az 50 megás okosság indul el?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25484) bobsys válasza #41133696 (#25482) üzenetére


bobsys
addikt

ott registryben kell megnezni

HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Windows NT\Driver Signing\BehaviorOnFailedVerify
kulcsot kell megnezni, ha nincs ilyen kulcs akkor minden alap erteken van

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#25485) Fire/SOUL/CD válasza #41133696 (#25482) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nincs a HP-ban Group Policy (Csoportházirend) :( , csak a Pro/Ultimate/Enterprise-ban. (registry-ben lehet esetleg "matatni", de az nem ugyanaz és mivel nincs GP a HP-ben, ezért finoman szólva korlátozott "funkciókat" lehet csak állítgatni...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25486) GD


GD
őstag

Sziasztok,

Egy ideje előállt az a jelenség, hogy bármilyen usb cuccot feldugok a gépre (pendrive, mobilnet,stb), percekig elszöszöl vele, meg ha csak sima usb mass storage driver kell neki, akkor is..mennek a kék fánkok.. meg az idő..
hogy lehetne megoldani, hogy ne tartson ennyi ideig?
rendszer: msi u200, win7pro hun 32bit, windows update naprakész

(#25487) negyedes válasza Sub-ZeRo (#25483) üzenetére


negyedes
addikt

Nalam nem futt az az 50 megas valami, cska a user interface ami 3 mega.

GD: milyen anitvirust hasznalsz?

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25488) Sub-ZeRo válasza negyedes (#25487) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

És azt hogy kapocsltad ki?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25489) negyedes válasza Sub-ZeRo (#25488) üzenetére


negyedes
addikt

Sehogy. Nekem soha nem is futott. Ha megnezem a szolgaltatasoknak akkor le van tiltva a defender.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25490) Sub-ZeRo válasza negyedes (#25489) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Érdekes. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25491) moonman válasza Wyll (#25472) üzenetére


moonman
titán

szerintem hozd létre az eredeti könyvtárszerkezetet, másold bele az adatokat, majd (ha jól értem az összes dokumentum mappáját át akarod helyezni) menj bele a mappák tulajdonságaiba és a hely fülön módosítsd azokat. ne a gyökérkönyvtárra mutasson, hanem legyen a D:-n is \dokumentumok, \képek, \zene stb.

újraindítás után a registry-ben ellenőrizheted, hogy átíródtak-e az értékek regeditben:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders
és
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders

(#25492) montressor


montressor
aktív tag

Na itt vagyok. Kiprobaltam az ahci atallitast, de a gondom nem oldodott meg: masolaskor a windows7 em masra nem hasznalhato. Most visszaraktam a ide-re, mert ide-s cd irom erdekes modon az egyettlen idebuszon keresztul nem akart mukodni, azt mondjuk nem ertem mi koze a sata vezerlo ahci-ide allitgatasanak a nativ ide port mukodesehez.. Kiprobalok egy 32bites w7et, mert arra gyanakszom... Bar sajnalnam a 4MB rambol a fennmaradot, ha jol tudom 3.3 GB-ot hasznal csak a 32bites rendszer... De szivesen veszek minden 5letet, mert amugy jo lenne az a64bit a mayahoz...

(#25493) GD válasza negyedes (#25487) üzenetére


GD
őstag

Hali,

Nod32 4.0 "trial"

(#25494) negyedes válasza Sub-ZeRo (#25490) üzenetére


negyedes
addikt

De hulye vagyok. :W Futt, de nem az en juzerem alatt, hanem system alatt, szoval nem lattam. :W . Elnezest.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25495) negyedes válasza GD (#25493) üzenetére


negyedes
addikt

Probald meg kiloni, hatha magahoz ter.

A google updateert hogy a p*csaba tudom leallitani. Mar kivettem a start upbol, services kozzul is disablere raktram es megis elindul. :(((

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25496) Sub-ZeRo válasza negyedes (#25494) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Semmi gond. :)

IE-be nincs beépülve?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25497) Gorneck válasza Sub-ZeRo (#25483) üzenetére


Gorneck
titán

:K

Gorneck#1239

(#25498) Sk8erPeter válasza Sk8erPeter (#25427) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ezek szerint soha többé nem kapok választ. :DD :))

Sk8erPeter

(#25499) Sub-ZeRo válasza Gorneck (#25497) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen látom, felraktam már. :)

Sk8erPeter:Gondolom azért nem kapcsz választ, mert nem tudják, akik olvassák ezt a topikot... :))
A laptopra... A win update-t próbáltátok már? Vagy egyből gyártó oldala és ennyi...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25500) Fire/SOUL/CD válasza Sk8erPeter (#25498) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Szerintem egyszer próbáld meg úgy, hogy csak W7-et telepítesz, Linux-ot nem. Ha így is előjön a problem, akkor még mindig telepítheted a Linux-ot és vadászhatsz tovább a megoldásra... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.