Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25301) Sub-ZeRo válasza Mr.Grincs (#25298) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát akkor vagy játék, vagy kártya olvasód lesz.. Sajnos mindíg kell kompromisszumot kötni. Ilyen a számítástechnika. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25302) Mr.Grincs válasza Sub-ZeRo (#25301) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Asus T3 Barebone pc- vázam van és ott a kábeleknek is ki van a számolva a hely. A hűtőből egy vékony slim intel hűtőt kellett beszerezni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#25303) proradeon


proradeon
őstag

Udv!

Egy kerdesem lenne: Ha win7 disk management-el atmeretezek egy particiot, az ugye elvileg nem jar adott particio adatanak elvesztesevel?

A valaszt elore koszonom! :R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#25304) kisorosz


kisorosz
tag

Hi!
Egy kérdés a szakikhoz: letöltéskor a fájl nem jelent meg a windows intézőben se a TC-ben, erre megpróbáltam megnyitni utorrentből, ott kiírta, hogy Letöltés kész, és minden állomány 100%on volt, de mivel pontokkal válaszották el a nevet (xxxx.yyy.exe :S) nem ismerte fel, hogy futtatható, hanem egy programot kért, amit társítani akart vele, én meg véletlen rányomtam winrarra. Erre, most minden program winrarral akar megnyilni, és semmit nem tudok futtatni:S Letörölni nem tudom a winrart(gondoltam ha nincs program, akkor alapértelmezettre vált), mert az uninstall.exe is winrarral akart megnyílni, rendszervisszaállitás szintén .exe-s, és regeditbe se tudok belépni, hogy ott hátha visszatudom állitani, mert az is regedit.exe.
Valamit tudtok erre mondani?:S

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#25305) Fire/SOUL/CD válasza kisorosz (#25304) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Úgy látszik mostanában többször előfordul ez a dolog... :DDD [link]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25306) Sub-ZeRo válasza Fire/SOUL/CD (#25305) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez valami kozmikus jelenség. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25307) jericho69


jericho69
tag

Hello!

Tud valaki megoldást arra, hogy tudnám eltűntetni az ikonok alatti szöveget? Próbáltam az alt+255 kombóval, de úgy csak egy ikon szöveget lehet eltűntetni (a 2.nál kiírja, hogy létezik már ilyen nevü ikon és "(2)"-es nevet ad neki).

Üdv.

(#25308) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Urak, ha van valakinek ötlete zaklasson. :K
[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#25309) kisorosz válasza Fire/SOUL/CD (#25305) üzenetére


kisorosz
tag

Jah, lehet közbetegség, de nem tudom neki, hogy siekerült megnyitnia a registryt, mert nekem a regedit.exe és a regedt32.exe se indul el, helyette a winrar probálkozik:S

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#25310) bobsys válasza proradeon (#25303) üzenetére


bobsys
addikt

nem jar

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#25311) Sub-ZeRo válasza kisorosz (#25309) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mert ne regedit.exet írj be, hanem csak regeditet.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25312) kisorosz válasza Sub-ZeRo (#25311) üzenetére


kisorosz
tag

Nem regedit.exe-t és nem regedt32.exe-t írtam be, természetesen a .exe nélükül írtam be mindkettő. De mivel ezek a a fenn emlitett fájlokat hívják futtatásra, azok nem lefutnak hanem winrar probálja meg megnyitni, mint ahogy midnen más programot.

Egy részleges megoldás, hogy csináltam egy másik felhasználói fiókot, de ehhez mindent átkéne hoznom valahogy(se játékok, beállitások, jelszavak böngészőben, utorrentben a torrent fájlok, mind a másik felhasználói fiokban vannak). De a legegyszerübb, ha valahogy tudnám törölni a registryben az exe-vel kapcsoaltos mappát...a UserChoice-ot:(

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#25313) Fire/SOUL/CD válasza kisorosz (#25309) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Windows Registry Editor Version 5.00

[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe\UserChoice]

[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe\OpenWithProgids]
"exefile"=-

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts\.exe\OpenWithProgids]
"exefile"=hex(0):

Jelöld ki a fenti "kódot", illeszd be pl jegyzettömb-be(az a lényeg, hogy valahogy hozd létre a reg fájlt), mentsd el pl exe_reset.reg néven, a reg kiterjesztés fontos! Aztán indítsd el, majd restart a gépnek.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25314) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#25313) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Vagy töltsd le, feltöltöttem
Most már csak meg lesz a dolog... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25315) kisorosz válasza Fire/SOUL/CD (#25313) üzenetére


kisorosz
tag

én is ilyet kerestem, hogy hátha áttudom írni iylen jegyzettömbössel. bemásoltam jegyzettömbe, átírtam a kiterjesztést, lementettem a másik asztalra (abba a felhaszánlói fiokba amit elgányoltam) ki- majd bejelentkezés, de ott jegyzettömb van beállitva és nem kérdezi meg hogy módositásoak elfogadom-e vagy mit:S probáltam törölni a társitást de Vezérlőpultból nem lehet:S

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#25316) Fire/SOUL/CD válasza kisorosz (#25315) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Figyu, most valahonnan netezel nem? Ha egy másik gépről, akkor töltsd le, másold fel egy pl pendrive-ra, indítsd a problémás rendszert (nem a létrehozott fiókkal, hanem rendszergazdával) intézőből meg futtatod a reg file-t a pendrive-ról.
(Vagy start-> beírod x:\exe_assoc.reg enter (x a pendrive betűjele)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25317) proradeon


proradeon
őstag

Udv!

Probaltam win7 alol, sima disk managment-el atmeretezni egy mar meglevo NTFS particiot, de a vegen ezt a figyelmeztetest kapom -> [link]

Lehet ezzel valamit kezdeni? (mert egyaltalan nem kivanok "konvertalni" ...)

A valaszt elore koszonom! :R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#25318) Fire/SOUL/CD válasza proradeon (#25317) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ahogy látom, azon a 700G-s HDD-n nincs semmi értékes adat, ráadásul az első partíciónak még típusa/betűjele sincs. Ha nincs mit vesztened, akkor töröld a partíciókat erről a 700-as HDD-ről, aztán hozd létre újra szépen sorban "Őket", immár a megfelelő méretekben, akkor nem kell átméretezgetni.
Amikor létrehozol egy partíciót, akkor formázd is egyből illetve ha szükséges adj betűjelet, addig ne menj tovább...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25319) kisorosz válasza Fire/SOUL/CD (#25316) üzenetére


kisorosz
tag

Most is gépezem, a másik fiokból, és amit modntál, az "exe_assoc.reg"-et nem ebből a fiokból, hanem a másikból futtattam, amit elgányoltam, de ott a .reg kiterjesztés a jegyzettömbhöz volt/van rendelve így sak megnyitotta, a registrybe nem írt bele. Szóval jó helyen futtatam ,csak nem írt a registribe:)

De közben máshonnan is jött segitség, itt betutam lépni a rossz registrybe és a Te utmutatásoddal kitörltem a megfelelő mappákat:) és most már midnen rendben ven:)

Most már ezt is tudjuk:P:)

Köszönöm szépen a segitséget, és a gyors válaszokat:)

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#25320) proradeon válasza Fire/SOUL/CD (#25318) üzenetére


proradeon
őstag

Nem tudom honnan latod, hogy "nincs semmi értékes adat". :B (mikor "I" particion 6% szabad hely van).
Szoval epp ez lenne a lenyeg, a 30GB-nyi nem lefoglalt teruletet hozzaadni "I" particiohoz, anelkul, hogy
- "I" particion adatvesztes tortenne
- el kene vegezni a felkinalt konvertalast

:) :R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#25321) Fire/SOUL/CD válasza proradeon (#25320) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Bevallom, nem tudom, mit fog "művelni" a W7, ha enged neki a műveletet, nem tudom, hogy az adatokkal mi lesz, vagy úgy egyáltalán... :N Ilyen célra vannak megfelelőbb progik, amik biztosan adatvesztés nélkül tudnak ilyen és hasonló partícióműveleteket végezni (x86 alá 2 ingyenest is tudok). De mint mondtam, a W7-et (meg más OS-t sem) ilyen feladatokra sosem használtam (és nem is fogom... ;] ), de ez nem zárja ki, hogy minden frankón megcsinálna.

Majd talán érkezik valaki, aki megmondja a tutit...

Fire

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25322) aclandiae válasza aclandiae (#25268) üzenetére


aclandiae
senior tag

1-7-ig senkinek nincs ötlete, javaslata? :O

(#25323) Travelos


Travelos
őstag

akkor megint a 2 gyors kérdés:

- igaz-e, hogy ha 2 két partícióm van, akkor a C-n azt kell beállítani, hogy ne legyen lapozófile, a D-n meg a fizikai memória másfélszeresét? miért nem fordítva?

- éjfélkor automatikusan a tálca lesz az aktív alkalmazásom, tehát bármit is csinálok éppen, a tálca megjelenik, hogy lehet ezt kilőni?

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#25324) Sk8erPeter válasza Sk8erPeter (#25258) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Valaki erre vagy esetleg erre? :B :R

Sk8erPeter

(#25325) SalvadorLynx


SalvadorLynx
aktív tag

újraraktam a gépet, és most a zene nevű mappámat, ami nem a rendszer partíción van értelemeszerűen, nem engedi megnyitni. A szokásos üzenet hogy csak rendszergazdaként .... Csakhogy ez így macerás, és a drag and drop sem megy!
Hogy a nyavajába jutott eszébe a win7 nek módosítani a hozzáférést? Vmit olvastam, hogy az itunes tud zavart kelteni, ami volt fent a gépemen sajnos. Hiába próbálom módosítani a hozzáférési regulákat. Rage against the machine!

(#25326) kraftxld válasza SalvadorLynx (#25325) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Csak a régi rendszereden lévő felhasználó SID (Security ID)-jével volt hozzáférés engedélyezve, ez megváltozik újratelepítés után, még akkor is ha ugyanaz a neve a felhasználónak.
A mappa tulajdonságainál, a biztonság résznél add hozzá ezt a felhasználót teljes jogosultsággal.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#25327) Sub-ZeRo válasza aclandiae (#25322) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

1. Passz. nem tudom miért kell az a dll fájl.
2.Miértne tehetnéd. Ha nem lesz jó akkor letörlöd.
3. Leszeded és feltelepíted a Vlite-ot és ott lesz a mappa meg a fájl.
4.Hát aról a gépről kezd el, amin a nyomtató van. Az a biztos. Akkor az ott lévő nyomtatót osztod meg.
5.Akkor csak csinálsz egy ottoni csoportot és működni fog. Persze ha bejelölöld a nyomtató megosztást.
6.Azért nem tudsz belépni, mert gondolom a win7 felhasználó nevet, jelszót kér. Adj a win 7-nek és szerintem menni fog.
7. Van program, többnyire angol, meg fizetős. [link]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25328) Tomics


Tomics
addikt

Sziasztok!

1 hónapos a rendszer, de már kezd nagyon elegem lenni belőle. Állandóan 50-70%-os terheltségen van a proci, az erőforrásfigyelő szerint a System (NT kernel) a bűnös...ezzel mit lehetne kezdeni? (ebben a nyári melegben a notim procija így simán a 80 fokot verdesi...)

Ti tapasztaltatok már olyat, hogy bármlelyik ikonra akár az asztalon akár a tálcán rákattintotok nem reagál semmit? Majd sem a feladatkezelőt nem nyitja meg, sem a ctrl+alt+del-re sem reagál semmit. Nincs lefagyva, mert megy a start menü és a futott programok (pl böngésző reagál, lejátszó megy tovább). Aztán kb 5-10 perc után reagál és egyszerre megnyit mindent, de olyan lassan hogy legszivesebben szétverném a gépet :W Volt már egy kékhalál is csak úgy magától álló helyben

Nemrég futtattam le a windows update-et ha ez számít valamit...lehet hogy nem kellett volna

PH! addikt since 2004

(#25329) polonic válasza Tomics (#25328) üzenetére


polonic
félisten

Szia!

Talán egy víruskeresésen sem árt elgondolkodni. Többfélével. Eset online scanner, kaspersky online scanner. a-squared free, malwarebytes free. Az utóbbi kettő telepítős és ingyenes. Rescue cd is lehet, pl. avira.

(#25330) negyedes válasza Tomics (#25328) üzenetére


negyedes
addikt

Szep sorjaban:
-ganyolt win7?
-milyen antivirust hasznalsz?
-votl e mar teljes kereses futattva az av-al?
-milyen drivereket pakoltal fel utoljara?
-system restore(rendszer visszallitas) votl-e mar?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25331) SalvadorLynx válasza kraftxld (#25326) üzenetére


SalvadorLynx
aktív tag

Köszönöm, ez működött. Csak azt nem értem ez miért pont most következett be. Eddig is ugyanazon körülmények között zajlot a windows újrarakása és most először ütköztem ebbe a problémába.

(#25332) Tomics válasza negyedes (#25330) üzenetére


Tomics
addikt

sziasztok. nem gányolt, notihoz adták. közben rájöttem hogy mi zabálja, a windows media player állandóan frissíti a médiatárat, szinte egész nap (ha nem fut akkor is). Most sikerült leállítanom úgy, hogy kivettem az összes könyvtárat amit megfigyelésre tettem be...
Most már normális a proci terheltsége (10% alatt).
Outpost Security Pro-t használok. Ma még nem volt ilyen fagyáshoz közeli állapot, tegnap volt vagy 3x. Meglátjuk hogy emiatt a wmp miatt volt-e.

köszi a segítséget azért :)

PH! addikt since 2004

(#25333) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok !

Egy olyan kérdésem lenne ,hogy az adatlapomon lévő alaplaphoz , hátul rákötve szól egy 5.1 es füles szépen ,de az előlapról nem szól a hangszóró. Ez XP alatt nem volt gond simán szólt ,de most nem megy.Mit kellene állítanom ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25334) negyedes válasza Tomics (#25332) üzenetére


negyedes
addikt

Hmmm erdekes, nemreg volt egy ugyan ilyen eset es akkor a media center frissitet Akkor jo erre odafigyelni.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25335) Sub-ZeRo válasza jozefgucci1 (#25333) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hangkártya beállításoknál nézz szét. Ott kell valamit bekapcsolni, csak én nem tudom mit, mert nem alaplapit használok.

negyedes:Az érdekes. Nálam mondjuk nincs ilyen, bár az alapmédiatárat nem változtattam meg. Akkor lehet a többiek adtak hozzá + mappákat?!

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25336) negyedes válasza Sub-ZeRo (#25335) üzenetére


negyedes
addikt

En adtam hozza meg mappakat, de azota nem frissit(az wmp az alap lejatszom), hasznaltam media center is az sem frissitet soha(kiveve ha babraltam az online guidot vagy tvt akartam nezni).

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25337) Dave™


Dave™
nagyúr

Technikai kérdés: van egy alaplapom, amihez regisztrálva van egy jogtiszta OEM Win7 ultimate. A regisztráltság csak az alaplaphoz kötődik? Tehát ha minden hardver más, attól ugyanúgy el fogja fogadni a kódot? Hozzá tudom kapcsolni ezt netes regisztrációval valahogy egy másik alaplaphoz? Természetesen úgy, hogy csak azzal lenne használva.

Köszi

(#25338) g.gergo válasza Dave™ (#25337) üzenetére


g.gergo
senior tag

- Igen, az alaplaphoz kötődik.
- Hivatalosan nem, gyakorlatilag MS telefonos ügyfélszolgálaton meglehet próbálni másik lapra. Garanciális cserére hivatkozz.

(#25339) jozefgucci1 válasza Sub-ZeRo (#25335) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ja ott már nézelődtem és állítgattam is , de vagy ez szól vagy a másik .Gondoltam hátha van aki találkozott már a megoldással.Nehéz elhinni , hogy WIN7 allatt nem működik a dolog.Üzletben az elosztós megoldást javasolták , de az meg azért nem jó mert az 5.1 -es k dugalja vastag nem fér el.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25340) Sub-ZeRo válasza negyedes (#25336) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Aham értem.

jozefgucci1:Pedig be lehet állítani. Egy opciót kell bepipálni és akkor megy egyszerre. Csak azt nem tudom milyen alaplapi hangal megy. Realtek vagy más hangcsippes.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25341) < CyberBob > válasza jozefgucci1 (#25333) üzenetére


< CyberBob >
őstag

A Realtek-es meghajtóban van egy olyan beállítás, hogy az előlapi csatlakozók figyelése, na innen kell kivenni a pipát.

Most látom, hogy egyszerre akkor használni, akkor passz.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#25342) dim dim


dim dim
tag

Üdv Fórum!

Örökzöld téma-alaplapcsere a PC-ben Windows újratelepítés nélkül.
Bővebben: Win7 Ultimate 64bit van fenn, a PC-ben AM2 platformos NVIDIA chip-es PCI-E alaplap, AMD X2 CPU-val. Sajnos, a memóriakontroller rosszul működik. Mivel ilyen alaplap már nem kapható, kinéztem egy eléggé hasonlót. AM2+ platform, NVDIIA chip, szintén PCI-E, memória terén azonos.
Mire számíthatok? Mivel platform, CPU, chipset eléggé hasonló (legalábbis nem AMD-Nvidia-Intel-VIA a váltás) megúszhatja a Win reinstall nélkül?

Köszönöm

(#25343) Fire/SOUL/CD válasza < CyberBob > (#25341) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen ott lesz, csak pluszban az előlapi jack aljzat érzékelésének letiltását kell még ki- vagy bejelölni :DDD

dim dim
Megoszlanak a vélemeények, én midig teljes újratelepítést csinálok/javaslok alaplapcsere után, ellenben a W7 egész jó bírja a dolgot, lehet, hogy gond nélkül fog futni. Arra azonban ügyelj, hogy ha jogtiszta OEM-ed van, akkor újra kell aktiválni a W7-et. Ha ezt csak úgy simán megteszed, akkor már nem lesz jogtiszta. Ha ez a helyzet, akkor ezt elkerülendő, telefonon felhívni az MS supportot és ha garanciális cserére hivatkozol, akkor "elintézik" hogy továbbra is érvényes legyen a liszensz, immár az új alaplappal/konfiggal...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25344) bobsys válasza dim dim (#25342) üzenetére


bobsys
addikt

elvileg kibirja, foleg ha a csere elott sysprep-el elokszited

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#25345) aclandiae válasza Sub-ZeRo (#25327) üzenetére


aclandiae
senior tag

1. Itt találod meg a hiba okát. Ettől még nem jutottam előbbre a parancssorral...
2. Meg feltettem, de nem ismeri fel a kamera driverét.
3. Már túl vagyok az uninstall/reinstall kombináción, fordítva is próbáltam hogy a WAIK megy előbb, utána a vLite, de akkor sem képes felismerni, és újra le akarja töltetni.
Most a Vistához, vagy a W7-hez való WAIK-val működik?
4-5. Rendben.
6. Kár hogy csak így működne.
7. Köszönöm.

(#25347) Sub-ZeRo válasza aclandiae (#25345) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

1. Szerintem nem komálja a 64 bitet. Bár én simset nem szeretem...
2. Ha nem jó, akkor az eszközkezelőben nézzd meg milyen kam és ahhoz keress hozzá drivert.
3.Szerintem W7
6. Próba cseresznye.
8. nm

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25349) Trub


Trub
tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan abszurd problémám, hogy windows 7 alól egy böngészőből sem tudok bejelentkezni néhány oldalra. Próbáltam IE8-al, chrome-al és operával is, de egyik sem működött, de más oprendszer alól működik. Már letiltottam a tűzfalat, nem használt.

Néhány oldal megy, néhány nem. A PH-ra és ide se tudok bejelentkezni, egyszerűen visszadob, de nem ír semmi hibaüzit, mintha nyomtam volna egy visszát. Sok oldalra így is betudok jelentkezni. Látott már ilyet valaki? :O

szerk: win7 64bit, eddig működött, de most volt egy format

[ Szerkesztve ]

(#25350) dim dim válasza bobsys (#25344) üzenetére


dim dim
tag

Én igazából úgy gondoltam, hogy Win kikapcsol, régi alaplap ki, új alaplap be, bővítőkártyák (az a kemény 2 db) vissza-és Win indít.
Mi várható ebben a helyzetben?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.