Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

1St

(#2) Luck Dragon

Már most sajnálom előre szegény kis állatott, Mondatodban érzem a kereszteshadjárat elsöprő hangulatát. Persze értem a miértjét, sok szerencsét ahhoz hogy soha ne lássátok egymást. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Most jön az, hogy tényleg kap egy kis áramot, amire ott helyben összeszarja magát alaposan. :D

(#4) Kolondrum válasza Fred23 (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Régebben másik autónál az autón tette, ennél mellé szrk...

Luck Dragon! Alapvetően 10Kv-osat akaram, lovakhoz, de az nem szerencsés a motortérben, könnyen áthuz testre. Egyébként a 230 is szóba jött, de van macsak is. Nincs pardon, egy villanás alatt olyan kárt okoz, hogy hónapokig nem heveri ki a p.tárca.

[ Szerkesztve ]

(#5) Zsiráfapu


Zsiráfapu
csendes tag

Az ABS kocka alatti WC illatosító mire szolgál?

Not trying, is lost by default.

(#6) Kolondrum válasza Zsiráfapu (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nyest ellen, még nem jött meg a cucc addig bent volt és bent is maradt. Jó hallás jó szaglás, sokak szerint kint tartja. Ártani nem árt.

(#7) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Nem kell hozzá cuki nyest. Szerencsére beszorult a kis g*nyó, így “viszonylag” kevés kárt csinált...

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#8) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Mondanám hogy macska kell, de én sem tartanék városban mert túl sokat vasaltak már ki.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) nullpoint


nullpoint
senior tag

Azt nem értem hogy mi a k. anyját élvez ez a rohadék nyest az autó szétbarmolásában?

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#10) Luck Dragon válasza nullpoint (#9) üzenetére

Amikor meglátja az arcodat .—-> :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) Freiherr válasza nullpoint (#9) üzenetére


Freiherr
őstag

Nekem a kamionba egy egér (?) költözött be. Az ágyon volt egy lyuk, meg éjszaka azt hallgattam, ahogy rágja a kabinszigetelést random helyeken. ;]
Annyira nem zavart, csak azon filóztam abban a 2 hétben, hogy mit eszik?

XXX

(#12) PDA_FAN válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


PDA_FAN
tag

Macska az egér ellen jó, de a nyest le se szarja. Simán kinyír egy kisebb, kevésbé harcias macskát.
Egyedül a kutya, amitől tart, emiatt ajánlják, hogy ahol nyest jár, ott vagy legyen kutya, vagy 1-2 hetente legyen elszórva friss kutyaszőr.

(#13) PDA_FAN válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


PDA_FAN
tag

A nyest imádja megrágni egyes autófajták szigetelését. Ugyanez okból megy fel padlásokra is, és a hőszigetelésbe bevackolja magát. Vagy csak felmegy rohangálni és összerágni mindent, szórakozásból.

(#14) Kolondrum válasza PDA_FAN (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Bocsi hogy bele szólok. Egy rakás térfigyelő kamerám van. A nyest és a róka együtt úgy elvannak pl egy légtérben, mintha barátok lennének. A macska kerüli a nyester. Hátrál, de a nyest sem megy oda hozzá.

Luck Dragon! És ha be nem jut, ugrál a tetőn. Jön megy még ki nem megyek lezavarni. ;) Fáról ugrik át rá.

[ Szerkesztve ]

(#15) #90088192 válasza Kolondrum (#14) üzenetére


#90088192
törölt tag

Érdekes probléma, ki kell találni mit szeret a piszok, azzal kell etetni, persze adalekolva. Vagy tacsi, az nem ijed meg a nyest tol, vagy jó foxy. SZVSZ.
Persze a legjobb a taxi, nincs hova beköltözni :C

(#16) Luck Dragon válasza #90088192 (#15) üzenetére

Törpe tacsi ! Ezzel egyetértek , mindet is el akar kapni. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) Kolondrum válasza #90088192 (#15) üzenetére


Kolondrum
félisten

Imádok vezetni, motorozok is. :))
Tojást szereti, ehhez kötődik, hogy majd leszokik az autóra mászásról is.

(#18) #90088192 válasza Luck Dragon (#16) üzenetére


#90088192
törölt tag

2 db van itthon, a nyulak, kenguruk és emuk azóta rettegnek :)

Igaz csak a nyúl potenciális vacsora, de abból meg annyi van, hogy ezrek jönnek a temetésére :DDD

(#19) #90088192 válasza Kolondrum (#17) üzenetére


#90088192
törölt tag

Remelem segitettem, igaz azt irtad mar probaltad, azt nem tudom, hogyan.

Azt kivanom mindenkinek, hogy ugy unja meg a vezetest mint en :K

Amikor kenyszer, es csak mesz es mesz, de sehova nem jutsz vele, na az igen csak unalmassa teszi az egeszet :DDD

(#20) Luck Dragon válasza #90088192 (#19) üzenetére

Nem hogy egy tacsit vittél volna magaddal , nem lett volna olyan unalmas . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) Kolondrum válasza #90088192 (#19) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kutyához: [kép] :C

(#22) Luck Dragon válasza Kolondrum (#21) üzenetére

❤️

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) nullpoint válasza Kolondrum (#21) üzenetére


nullpoint
senior tag

Ilyen fura tacskót még életemben nem láttam. :Y

;]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#24) #90088192 válasza Kolondrum (#21) üzenetére


#90088192
törölt tag

Plussz pont a piros Katica :K

Ilyen kicsi Shiczu meg valami keverekre vigyaztam sokaig. Kis mereg zsak :C

Csak be kell koltoztetni a motorterbe es problema megoldva :P

(#25) Luck Dragon válasza nullpoint (#23) üzenetére

:DDD :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) vince válasza nullpoint (#23) üzenetére


vince
őstag

Az hagyján, de mi az a piros masnis hajasbaba a hátán? :Y

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#27) Luck Dragon válasza vince (#26) üzenetére

Az kérlek copf. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) Kolondrum válasza vince (#26) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ünnepi szett, nem szokott. :DDD

(#29) Dhampir válasza nullpoint (#9) üzenetére


Dhampir
félisten

Itt van például az emberi vandalizmus, lásd például a felgyújtott és egyéb módon tönkretett gépkocsikat szerte a nagyvilágban. Amíg nem volt "ótó", addig a vandálok legfeljebb csak a szekereket hasogathatták fel tűzifának. Amíg nem léteztek aszfaltszaggató technikai vívmányok, addig a nyest sem mászhatott bele a gépjárműbe, de most sok helyen ott virít ez a kalandozásra csábító csoda az orra előtt.

A kisgyermek is próbál megcsócsálni dolgokat a világ felfedezése közben, csak éppen a picike emberi tejfogak kevésbé hatékonyak. A nyest alapvetően egy kíváncsi élőlény, aki mindent igyekszik felderíteni a környezetében és kipróbálni a dolgok időtállóságát. Persze ezzel az olykor túlbuzgó módon végrehajtott tevékenységével az embernek kárt okoz, aminek nyilván senki sem örül.

Az Urbanizációs kutatócsoport honlapján írta az egyik kutató, hogy "Szívesen megosztjuk ismereteinket, melyekkel segíthetünk az esetlegesen felmerülő problémák megoldásában is". Esetleg ők is adhatnak tanácsot, ha még valóban elérhetőek.

felhasználó kérésére szerkesztve

[ Módosította: bolondember ]

(#30) Luck Dragon válasza Dhampir (#29) üzenetére

De rég láttalak . :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) Dhampir válasza Luck Dragon (#30) üzenetére


Dhampir
félisten

:R

(#32) #90088192 válasza Luck Dragon (#20) üzenetére


#90088192
törölt tag

Sajnos az idő utazást még akkor nem találták fel. :N

A tacsik imádnak aludni egy kiadós séta után amit a parton vitték véghez.

Zsömi útközben egyfajta vonyitast produkál, de csak akkor amikor ismerős helyre érünk, és izgatott lesz. Nem idegesítő inkább aranyos, mert nem az a teli torokból artikulalatlan, hanem félig ugatás, és szaggatott.

(#33) Luck Dragon válasza #90088192 (#32) üzenetére

Ez aranyos :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#34) #90088192 válasza Luck Dragon (#33) üzenetére


#90088192
törölt tag

Az nem kifejezés, sosem hittem a kutyák ennyire értelmes lények.

Mondtam is az asszonynak, nézd a kölyök kutyák milyen szépek, bezzeg egy humán baba, kimondottan vissza taszító számomra. Ezért lett Morzsa, Zsömi mellé :DDD

(#35) Kolondrum válasza #90088192 (#34) üzenetére


Kolondrum
félisten

Egyébként te hol siklottál ki gyerek vonalon? Honnan hoztad ezt a nézetet?

(#36) #90088192 válasza Kolondrum (#35) üzenetére


#90088192
törölt tag

Saját magam ismerete okozza ezt.
Persze láttam sok elrettentő példát is.

Egyszerűen beteg vagyok, és ezt a betegséget nem kívánom tovább vinni. Mentális bajom van nem genetikai ameddig az ismeretem terjed.

Különben sosem vonzottak a gyerekek, unoka hugomat pelenkaztam középiskolás fejjel, de semmilyen kapcsolatom nincs vele sem.

Talán nem szeretem az embereket.

Egy két ember akit tisztelek azért mert tényleg ember, a többiek csak a genetika miatt férnek be a gyűjtő forgalomba, nem a viselkedésük miatt. Így csak max főemlős vagyok magam is, de nem ember. A kutyában meg tudok bízni 100%-ban, és tudom az emberekben nagyon ritkán lehet.

(#37) Luck Dragon válasza #90088192 (#36) üzenetére

Akkor érezzem magam meg tisztelve hogy kommunikációt fel tudtam veled venni? :DDD :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) #90088192 válasza Luck Dragon (#37) üzenetére


#90088192
törölt tag

Erre van egy jo tortenetem;

Elozo munkahely, a minoseg bizti mernok asszony nalam kb par evvel oregebb, van 2 gyereke, meg egy ferje aki semmibe sem veszi, mert penze van. Ezt az elejen persze nem tudtam, de latszott rajta kilometerekrol, hogy igen csak el van hanyagolva a ferj reszerol.

Elkezdtem vele viccelodni, mert ugye mindenkinek akcentusa van, igy neha hatalmas marhasagokat mondunk :DDD foleg en mert en meg szandekosan csinalom.
A veger oda jutottunk, hogy tolem kert tanacsot mit csinaljon mert teljesen kivan. Akkor annyit mondtam neki, hogy ha nem boldog akkor a gyerekeit sem tudja boldog emberre nevelni.
Mindegy mennyi penz van/nincs, csak meg fog keseredni.
Akkor ugy dontott, hogy elkoltozik a ferjetol, es mivel talpra esett Filippino holgy, aki nem a V alakal kereste a kenyeret, ezt meg is tette.

Kozben leleptem a cegtol, az utolso napon odajott es megolelt, azt mondta nagyon hianyozni fogok neki.
A kollega, viccesen odaszurt, hogy ez mar sexualis zaklatas, erre visszaszoltam neki, fogja be mert szeretnem elvezni a zaklatasom.

Sajnos mindig tobbet kaptam, mint amit adtam, es ezt nagyon nehezen viselem.

Ezert lehet szoba elegyedni velem barkinek, mert SZVSZ sajnalnak az emberek... :K

En meg udvarias probalok lenni, meg segitek akinek tudok.

Csak mindig oda jutok, hogy valahogy nem tudok magamnak megfelelni, es ezert merges vagyok, ami miatt inkabb nem akarok senkivel sem beszelni, es ezert elvonulok egy idore kb mindenkitol.

Ugyhogy Le vagy sajnalva, hogy ilyen hulyekkel szoballsz mint en :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39) Luck Dragon válasza #90088192 (#38) üzenetére

De hogy sajnállak, te se engem , inkább a nyestet sajnáljuk . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#40) #90088192 válasza Luck Dragon (#39) üzenetére


#90088192
törölt tag

Save the badgers( Bryan May) :DDD

(#41) Luck Dragon válasza #90088192 (#40) üzenetére

Szereted a zenéit ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#42) #90088192 válasza Luck Dragon (#41) üzenetére


#90088192
törölt tag

Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger Badger
Save the Badger !!!!

Of Course I want to breake free, with a Bohemian Melody, while Flash and my life is gone. :DDD

Rolad jutott eszembe, hogy ezen a laptopon hagytam a kepek masik felet

[ Szerkesztve ]

(#43) Kolondrum válasza #90088192 (#36) üzenetére


Kolondrum
félisten

Egyre érdekesebb. Foggatnálat, de a te dolgod. Te legalább kedves jó indulatú vagy. :)

(#44) #90088192 válasza Kolondrum (#43) üzenetére


#90088192
törölt tag

Faggatnal? Biztos vagy benne, hogy kedves jóindulatú vagyok?

Lehet én is megtanultam szerepet játszani, mint majd mindenki, azzal a különbséggel, hogy legalább már tudom. Pont most hallgattam Leonard Cohen - Everybody knows című számát.
Legalább értem miért.

(#45) Kolondrum válasza #90088192 (#44) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ha magamból indulok ki akkor nem vagyok benne biztos. Hozzászólásaid alapján nem egy "gyilkos" figura vagy az fix.
Egyébként szimpatikus az itt olvasott stílusod. Akad itt akinek nem, de az is alapvetőem jó arc, csak nem tudok azonosulni azzal, ahogy működik a világ felé.

(#46) Luck Dragon válasza #90088192 (#44) üzenetére

“ Biztos vagy benne, hogy kedves jóindulatú vagyok? “ Bár nem nekem szólt a dolog de egyetértek Kolondrum kollégával . Nincs veled semmi baj .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#47) #90088192 válasza Luck Dragon (#46) üzenetére


#90088192
törölt tag

És Kolundrum kolléga,

Eddig talán volt 3 év amiért azt mondom megérte elnem eddig, de lehet sosem lesz semmi hasonló ami akkor volt.
A düh sokszor szétfeszít, magam miatt is meg amiatt is, hogy végig kell néznem a többiek szenvedést maga tehetetlenül.

Amikor ötletelek, mindig ugyan ott kötünk ki, valami izmust plecsniiként kapok. Mi maradt?

Elvonulok az emberektől amennyire lehet, mert nem vagyunk egymásra jó hatással.

Ha rajtam múlott volna, sosem születek meg.

A humorom ami mentsváram mert a szarkazmussal elég jól el tudom fedni az érzéseim. Már ami maradt, most hogy felhoztátok azt a 3 évet gyászolom, ki tudja még meddig.

(#48) Narxis


Narxis
nagyúr

Szegény állatok, nem tudják, hogy kárt okoznak, élni és élni hagyni, én ezt az elvet vallom. Amúgy azt hallottam, hogy 1-1 vizes palackot kell tenni a kocsi mindegyik oldalához és akkor nem megy a kocsi alá.

Thanos was right.

(#49) #90088192 válasza Narxis (#48) üzenetére


#90088192
törölt tag

Nem tud uszni? :DDD

(#50) DigitXT válasza Narxis (#48) üzenetére


DigitXT
félisten

Szentelt vízzel, tuti ami fix...;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.