Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20001) Fire/SOUL/CD válasza #41133696 (#19996) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hát ha nem "ismernélek" régebb óta más topic-okból, akkor most azt mondanám, hogy hát ja, jó elbarmoltad a beállításokat, aztán most valamire rá kell fogni, csak lököd a rizsát... :DDD
De mivel ez nem így van, így csak azt tudom mondani, hogy ez az újdonság erejével hat számomra(meg szerintem még jó pár "szaki" számára is). Ilyenről még nem is hallottam, hogy a W7 azért nem megy le alvásba, mert egy Linux van mellette illetve a Grub... :DDD

Mindig tanul/tapasztal az ember...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20002) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Üdv Win 7 topic! Adott egy win 7 ami olyan fél éves, rengeteg VGA karim megfordult benne (4 legalább). A legtöbbet mostanában egy 8800GTX és egy 8800Ultra váltogatja egymást. A baj csak az hogy rendszeresen összeomlok, kizárólag indításkor, ha már megy a gép atombiztos. Takarítás után kicsit ritkultak a kékhalálok, de ma reggel nem tudtam elindítani a gépet. Javítsára kellett mennem, na ná hogy nem tudta megoldani, a befejez gombra a gép kikapcsolt, ezután viszont simán elindult, minden a 8800Ultra alatt történt. Betettem a GTX-et, azzal megy de gyanítom, hogy ezzel is hosszú idő után kékhalálozni fog. Sajnos jelenleg ezen a két kártyán tudom csak "tesztelni". A kérdés, miért van ez? A HW hiba nekem nem esne jól tehát csak SW lehet. :U Megártott neki a sok VGA?

(#20003) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#20002) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát akkor a GTX-ek is ki kellene próbálod, hogy kékhalálozik e. Ha igen, akkor lehet hogy a 2 kártya esetleg túl forró, vagy a biosban van el állítva valami. Vagy egy bios update a végén szóba jöhet, hátha az újjal már jó lesz és nem lesz kékhalálod.
Esetleg táp probláma is lehet. Lehet hogy az ultárnak kevés a táp, esetleg a csatlakozó nincs jól bedugva, vagy egy másik tápcsatit kellene kipróbálnod. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Ja és ha tuning van a gépen akkor vedd vissza, hátha az nem tetszik a rendszernek.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20004) Fire/SOUL/CD válasza Kolondrum (#20002) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

1. Töltsd le ezt: Guru3D - Driver Sweeper
2. Töltsd le a legutolsó W7 (x86 vagy x64) NVidia drivert: [link]
3. Eszközkezelőből töröld a kártyát
4. Használd a Driver Sweeper-t (csak a Displayt jelöld be, nehogy olyat is leszedj, amit nem kellene) ;]
5. Reboot
6. Új NVidia driver telepít és megint reboot(ha kéri, ha nem)

Ezzel a módszerrel legalább a szoftveres(driver) hiba kizárható, vagy legalábbis minimálisra csökkenthető. Ha meg esetleg HW-s a gond, abban Sub-ZeRo adott jótanácsokat.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20005) Sub-ZeRo válasza Fire/SOUL/CD (#20004) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20006) Kolondrum válasza Sub-ZeRo (#20003) üzenetére


Kolondrum
félisten

és Fire/SOUL/CD köszi a megoldásokat, rá fogok nézni!

Sub-ZeRo! Nem forró a legjobb hűtők vannak rajtuk, mindkettőn egyforma, a bios nincs módosítva mióta tuningoltam a gépet, a VGA biousuk viszont át van írva 'kissé'! A tápom bírja, évek óta bírja. Egy időben a GTX és 7600GS is volt bent, ment. A tuning marad, mert évek óta így megy nem volt vele gond. Ja mindkét kártya Vmodos, de ezzel sem volt gondom soha.

Várom a másik ultrát (gyári OC) addig nem akarok rendszert telepíteni, pedig jó lenne már kideríteni mit akarok eladni és mi marad nálam.

Amúgy atájt indultak a kékhalálok amikor az ultrán elkezdtem a matatást, és emlékszem meg is lepett hogy a gtx alatt is omlottam amikor azelőtt nem volt vele gondom. Hm! Rengeteg órajelet kipróbáltam és sok driver volt már a gépen. Az már nálam hagyomány, hogy miután felteszi a win update az nvidia drivert (az újat) és újraindulok azonnal beomlok. Mióta az eszemet tudom ezt csinálja. Mindig kell egy + restart és helyrejön.

[ Szerkesztve ]

(#20007) Kolondrum válasza Fire/SOUL/CD (#20004) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kész, eddig nem volt kékhalál. Kell neki pár nap mire előjön.

(#20008) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#20006) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát a bios át van írva... Azért az mégis csak nem gyári bios.

Hogy évek óta megy, az egy dolog. Lehet most kezdi megadni magát. Nem lehet tudni.

A tuningot a win 7 meg nem nagyon komálja sajnos, nem xp.

Megrepedt? Akkor ne csodálkozz rajta, ha hibázik a kari.

Azért egy másik gépben megnézném azokat a karikat.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20009) Kolondrum válasza Sub-ZeRo (#20008) üzenetére


Kolondrum
félisten

Mi repedt meg? Ilyet hol írtam? :DDD

(#20010) Sub-ZeRo válasza Kolondrum (#20009) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Sry, elolvastam. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20011) Hestiana válasza Sub-ZeRo (#19999) üzenetére


Hestiana
tag

Csupán az, hogy engem nagyon zavar.

εïз https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/hestiana/index.html εïз

(#20012) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Sziasztok!

Most már eljött az idő, hogy a laptopomra windows 7-et telepítsek. Annyi verzió van már ebből az oprendszerből is, hogy már nem is tudom hol áll a fejem. Elolvastam az első hozzászólást, amiben van egy link a verziókról.
A következő lenne a kérdésem:

A 64 bites vagy 32 bites verziót tegyem fel? Érdemes a 64 bitest feltenni?
Átlagos felhasználásra melyik rendszert ajánljátok Starter.....Ultimate?

A gépem adatai:

Acer TravelMate 5520G

Proci: TK-55 Athlon 64 X2 dual core 1,8 ghz 2X256 L2 cache
VGA: ATI Mobility Radeon HD 2400XT
Mem: 2X1gb

Volt már fent valamilyen 64 bitesverzió, de azon nem nagyon futottak a programjaim, most már látom, hogy van XP mode, szóval megpróbálkoznék a telepítéssel. Olyan probléma is előfordult, hogy nem tudtam telepíteni arra a meghajtóra amin a win 7 volt, mert azt írta, hogy rendszergazdai jog kell, hozzá, pedig én rendszergazdaként léptem be!!

Előre is köszönöm a válaszotokat!

Üdv: Ronyman

(#20013) Tosee válasza Ronyman (#20012) üzenetére


Tosee
őstag

Szia!

Erre a konfigra elég a 32bites! Verziók közül pedig egy Home Basic / Premium!
Verziók összehasonlítása
Amennyiben tervezed a memória bővítését +2gb -al, akkor érdemes lehet 64bittel próbálkozni!

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#20014) petrusz82


petrusz82
aktív tag

Kis segítséget kérnék! Fel szeretném rakni a win7 64 bites verzióját, azonban mikor a telepítő betölt, egyik particióra sem engedélyezi a telepítést. 32 bites az meg simán felmegy.

(#20015) negyedes válasza Ronyman (#20012) üzenetére


negyedes
addikt

3 fele verzio van: Home Premium, Professional, Ultimate. A tobbit nem lehet kapni boltban, csak a 3. vilag orszagaiban. Otthoni hasznalatra eleg a Home Premium, ha kell az xp mode akkor prof, ultimate folosleges. Elore szolok xp mode nem jo jatekra! Nincs benne 3d gyorsitas.

Ha tervezel a kozeljovoben 4 gb ramig valo bovitest akkor 64bites ajanlott, gondolva a jovore. Ha nem akkor mehet siman a 32bites.

Te nem vagy rendszergazda, senki se az. Ez mar Vista ota igy van. Eleg bena program lehet. Az uacon keresztul engedelyezes, hogy elinduljon a telepito es felrakja magat.

Meg egy jotanacs: az amazon.co.uk-rol erdemes rendelni, sokkal olcsobban kijosz. Ha kell a magyar nyelv, akkor azt siman, legalisan felteheted.

petrusz82: a CPU-d tamogatja a 64bites modot?

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#20016) Ronyman válasza negyedes (#20015) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Tosee, negyedes!

Köszönöm a hozzászólásaitokat!

Valószínűleg a Prof. verzió mellett fogok dönteni az xp mode miatt. Nem játékra kell. Van egy honlaptervező programom amit mindenképpen használni szeretnék, mert egyik ismerősömnek abban készítettem el a honlapját, amit rendszeresen frissítenem kell, de a 64 bites win7-tel nem ment. Na most vagy a 64 bit miatt vagy csak xpvel megy normálisan. Nem tudom.
Egyelőre marad 2gb memória, nem hiszem, hogy 2-3 hónap alatt most bővíteni fogom a gépem.
Köszönöm, hogy adtál tippet, hogy hol rendeljem meg, de egyelőre csak kipróbálásnak teszem fel. Ha beválik megrendelem, de nekem minimális összegért adják, mert tanár vagyok. (Ha diákok/tanárok vagytok akkor ezt ti is megtehetitek a Tisztaszoftver oldalán )

Köszönöm a válaszokat!

Üdv: Ronyman

[ Szerkesztve ]

(#20017) petrusz82 válasza negyedes (#20015) üzenetére


petrusz82
aktív tag

CPU: Core 2 Duo E8400 Szóval szerintem simán kéne neki.

[ Szerkesztve ]

(#20018) negyedes válasza Ronyman (#20016) üzenetére


negyedes
addikt

Ha csak annyira kell az xp mode akkor nem lesz semmi gond. ;) Szerintem be fog valni. Nekem msdnaa-as programbol van legalis win 7em, de ugyis masik orszag fia vagyok szoval esik a tisztasoftve :P

#20017: ujraparticionalaskor sem engedi? Vagy azt nem szeretned mert az egyiken adatok vannak? Sima formazas utan se engedi?

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#20019) petrusz82 válasza negyedes (#20018) üzenetére


petrusz82
aktív tag

Töröltem a teljes partíciót, majd létrehoztam egy újat.De semmi reakció. Szóval volt neki egy tök szűz vinyó.

(#20020) Fire/SOUL/CD válasza Ronyman (#20016) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

"Valószínűleg a Prof. verzió mellett fogok dönteni az xp mode miatt."
Csak ez miatt nem érdemes. Használj VmWare-t, nagyságrendekkel jobb, mint az xp mode. Én is xp mode-ot használtam sokáig, de aztán kíváncsiságból felpakoltam a VmWare-t, azóta az XP mode repült is.

VmWare Player - teljesen ingyenes
Ilyen dolgokra is alkalmas :DDD
A fizetős változathoz képest(Workstation) alapvetően ennyi a különbség

Szóval szerintem tegyél vele egy próbát...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20021) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#20001) üzenetére


#41133696
törölt tag

:DDD :R

(#20022) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

A win7-ben létre lehet hozni logikai meghajtót? mert csak elsődlegest tudok létrehozni. :O

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20023) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Ma reggel bekapcsolnám a gépet, de az üdvözöljük képernyő után fekete képernyő fogad,m ami érdekes, hogy egérkurzorom van, tehát a képet gyönyörűen megjeleníti, csak épp az semmi + egy egérkurzor. Csökkentett módban bejön... Valaki találkozott már hasonlóval?
Nem gányolt Windowsom van :N

Üdv: RR

═════════════════════════════════════════

(#20024) ro_bert17 válasza Ronyman (#20016) üzenetére


ro_bert17
őstag

Na pont az ilyen tesztelésekre, próbálgatásokra is tökéletes megoldás a már említett virtuális környezet!
De ez már egy másik topik! :)

(#20025) Ronyman válasza Fire/SOUL/CD (#20020) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Mennyire igazad van! Már használtam ezt a programot, de most valahogy kiment a fejemből. Akkor nem lesz prof verzió! :P

Köszönöm!

(#20026) Fire/SOUL/CD válasza Sub-ZeRo (#20022) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Logikai meghajtó alapfeltétele, hogy egy elsődleges partíció is legyen.
(Amúgy logikai meghajtókat Extended partíción belül lehet létrehozni, de ezt a W7 elintézi helyetted)

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20027) Sub-ZeRo válasza Fire/SOUL/CD (#20026) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Elsődleges van. A win 7 partíció. Töröltem egy 200 gigás vinyót, és csak elsődleges meghajtót tudok belőle létrehozni. Nekem meg logikai kellene.

Xp alatt meglehetett csinálni, itt meg nem tudom.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20028) Fire/SOUL/CD válasza Sub-ZeRo (#20027) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A W7-ben ha a lemezkezelővel hozol létre partíciót, akkor(nem vagyok benne teljesen biztos, de) az első 3 partíciót automatikusan elsődlegesnek hozza létre. Használj valamilyen külső particionáló progit.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20029) virkir válasza Sub-ZeRo (#20027) üzenetére


virkir
veterán

A fennmaradó helyre csinálsz egyben egy Extended volume-t majd azt osztod tovább logikaira.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20030) Sub-ZeRo válasza virkir (#20029) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Bár hogy próbálom csak primary-t tudok csinálni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20031) Sub-ZeRo válasza Sub-ZeRo (#20030) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Megoldottam. Jó hogy sógoromék a szomszédban laknak és xp-t használ. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20032) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok!
Xp vagy Win7 játékok alá?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20033) RootRulez válasza Ace Ventura (#20032) üzenetére


RootRulez
félisten

Manapság már teljes nyugalommal Win7. :K Hacsak nem StarCraft-al akarsz LAN-ozni, mert IPX/SPX nincs Win7ben ;:)

═════════════════════════════════════════

(#20034) Ace Ventura válasza RootRulez (#20033) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Hát igen, csak eredeti op rendszerem csak xp van :DDD win 7-ből 7600-as

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20035) Laccoss válasza Ace Ventura (#20034) üzenetére


Laccoss
addikt

7600 az verziószám, és gyakorlatilag RTM vagyis végleges kiadás. Persze igazából a 16385ös a végleges, tehát 7600.16385. Az meg hogy eredeti attól függ hogy kóddal vagy loaderrel aktiváltad. Mert az előbbi eredeti, utóbbi crackelt.

[ Szerkesztve ]

(#20036) petrusz82 válasza petrusz82 (#20019) üzenetére


petrusz82
aktív tag

Sikerült megoldani a 64 bites telepítési problémát! A biosban AHCI-ről IDE-re állítottam a dolgot. Majd mikor felment a win7, akkor visszakapcsoltam AHCI-re.

(#20037) RootRulez válasza Ace Ventura (#20034) üzenetére


RootRulez
félisten

Ettől függetlenül változatlanul a Win7-et ajánlom. "Próbáld ki" és ha bejön megveszed...

═════════════════════════════════════════

(#20038) Ace Ventura válasza RootRulez (#20037) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Igazából csak egy telepítő lemezre lenne szükségem, mert kódom van. :K

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#20039) Lokids


Lokids
addikt

Azt tudja valaki hogy lehet új nyelvet installálni a win7 alá? Mert most angol van, de ősöknek kell a magyar. Viszont mikor megpróbáltam feltenni azzal szembesültem, hogy a Keyboards and languages fülön csak a keyboard beállításra van lehetőség. Hiányzik az a menü amivel nyelvet lehet hozzáadni.
Valaki tudja erre a megoldást?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#20040) #41133696 válasza Lokids (#20039) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ultimate, Enterprise vagy Professional változatnál van erre lehetőség.

(#20041) Lokids válasza #41133696 (#20040) üzenetére


Lokids
addikt

Professional van fent.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#20042) Fire/SOUL/CD válasza Lokids (#20041) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Sajnos GoodSpeed barátunk tévedett ez ügyben, csak Ultimate/Enterprise-on érhető el másik nyelv telepítése, Pro-n nem. :N

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20043) biker


biker
nagyúr

van egy kis bt gps gondom.
xp alatt jó volt a haicom 407bt modul.
most win7s alatt összepárosítom, okénak mondja, de nem csatlakozik össze, sőt, a bt menüben szürke az eszköz csatlakozásának engedélyezése fül. vagyis az automata csatlakozás

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#20044) Lokids válasza Fire/SOUL/CD (#20042) üzenetére


Lokids
addikt

Ez mekkora kibb@szás...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#20045) SLYM


SLYM
veterán

hali. mit jelent, hogy egy windows 32 bites, vagy 64 bites? miben különböznek ezek? XP-nél és Win 7-nél is érdekelne ez. köszi

(#20046) SOMASOMA


SOMASOMA
csendes tag

Sziasztok!
Segitsetek légyszíves a hiba feltárásában. Most raktam fel az új gépre egy win7 enterprise-t, de eddig kétszer bevillant egy hibával. A drivereket cd-ről tettem fel, most probálkozom a legfrissebbekkel
BlueScreenView

[ Szerkesztve ]

(#20047) Sub-ZeRo válasza SOMASOMA (#20046) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát ha lemezen vannak win7 kompatibilis driverek, akkor nyugodtan felrakhatod. Amúgy meg a hangon kívül, általában, nem kell mást telepíteni cd-ről. Mindent felismer a win7.
Ha raksz fel drivert a laphoz, akkor inkább a gyártó honlapján nézz szét.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20048) Fire/SOUL/CD válasza SOMASOMA (#20046) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ha pakoltál fel chipset-et is a CD-ről, akkor az okozhat ilyet, mert az egyik hiba, az a CPU driver okozza. A másik lehet egyenesági következménye ennek, de ott a Directx Multimedia System modul okozza a bajt. Ez lehet Hang vagy Video driver probléma is.

SLYM
Jó pár különbség van, de "hétköznapi" felhasználók számára ez lényegtelen.
User szempontjából az lehet fontos, hogy használ-e 4G vagy több memóriát, ha igen akkor x64, ha nem(és nem is tervez venni, vagy pl laptop, amibe amúgy is csak max 3G RAM megy) akkor meg maradhat az x86-nál. Szóval jelenleg a választásnak ez szokott a legfőbb szempontja lenni.

Ha valaki x64 -et telepít, akkor azért illik meggyőződni előtte arról, hogy minden perifériához legyen driver, legalább egy Vista x64-es. Bár a Windows Update-ről sok mindenhez jön le driver, de egy öregebb scannerhez stb, már nem biztos...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20049) Gabás válasza Lokids (#20044) üzenetére


Gabás
addikt

nos, ezért van lehetőség más nyelv feltételére más verzióknál is, de az erre vonatkozó licenfeltételeket nem ismerem

[ Szerkesztve ]

(#20050) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#20042) üzenetére


#41133696
törölt tag

Rosszul emlékeztem :)) :U :B :DDD

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.