Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25651) SP!T


SP!T
addikt

A csatlakozás ikont nem tudod berakni indítópultba? ;] Régen XP-nél volt egy pipa, hogy automatikusan kapcsolódjon. Most nincs?

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#25652) gg72 válasza SP!T (#25651) üzenetére


gg72
veterán

Egyelőre nincs fent a Win7, csak előre tájékozódom, majd egy hét múlva telepítem kb.

(#25653) Laccoss válasza gg72 (#25650) üzenetére


Laccoss
addikt

Csinálsz egy bat fájlt és a következőket írod bele. (lehet a START nem kell elé)

START Rasdial <connection name> <username> <password>

értelemszerűen

connection name = a létrehozott kapcsolódás neve (ne legyen ékezet benne, egy szó legyen lehetőleg)
username = felhasználónév
password=jelszó

majd ezt rakd az indítópultba.

(#25654) gg72 válasza Laccoss (#25653) üzenetére


gg72
veterán

Kösz, ki fogom próbálni! ;)

(#25655) bocsika


bocsika
aktív tag

Hali
Az a problémám hogy van egy wmiprvse.exe elméletileg windows alkalmazás ami megeszi az erőforrások 1/4-dét. Állandóan.
Rákerestem de eddig semmi nem jött be amit írtak.
1. Irtsam ki a regisztriből. Nem is találtam benne.
2. Állítsam le a feladatkezelőből. Lekapcsolom és azonnal újraindul mintha mi sem történt volna. Amúgy 2* fut a feladatkezelőben de csak az egyik fogyasztja a procit. Ahoz az írja a feladatkezelő hogy Felhasználónév oszlopban hogy hálózati szolgáltatás (a másik az system).
3. Ráengedtem vírusirtót, mindent a mappájára. Nod32, Spyware terminátort, Malwarebytes ot. De semmi.
Minden a legfrissebb. A windows és az adatbázisok is.
Rendszer: Windows 7 x64 Ultimate.
Ha több információ kellene akkor mivel csináljak riport file-t.

(#25656) Thunderzolee

Halee!

Érdeklődnék, ezen a Win 7-en néha el-eltűnik a tálca.
Olyankor, mikor magára hagyom a gépet hosszú órákra, majd visszatérek, és megy minden, csak a tálca nincs meg.
A Start menü ikonja ott van, onnét el is tudok indítani mindent, de hová tűnik a tálca? Ez valami feature, vagy bug? :F

A másik kérdésem:
Ez egy Toshiba A500-as noti, ami már a második, mert az első 3 napon belül jópárszor kékhalálozott, így kicserélték. Ezt már lassan egy hete nyüstölöm, eddig semmi baja nem volt, de most egész éjjel itthagytam magára (bekapcsolva), most reggel telepitettem még rá ezt-azt, majd csináltam egy újraindítást, ami után ismét kékhalál fogadott.
A hiba kódja: 0x00000116, és oka: nvlddmkm.sys

Ez meg VGA hibára utal, illetve eddig amiket Google segítségével kihámoztam ebből, az VGA memória hibára utal, vagy túlmelegedére, vagy vramra.. pppppppffffff.. :S
Most akkor vigyem vissza megint? :F
Vagy még használjam, aztán hátha nem jön elő többet? :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#25657) Sub-ZeRo válasza Thunderzolee (#25656) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A win 7-et eredeti, vagy mókolt nvidia edition féle? Ha mókolt, lehet azért tűnik el a tálca.

A másik hibádra meg azt mondom, ha este úgy hagyod, próbáld meg egy ventivel hűteni, ha túlmelegést is adott ki a google. Azért most a meleg eléggé megviseli a gépeket, sőt még a laptopokat mégjobban. Nekem is most pl tehetetlen állapotban a proci hűtőm maxon ment, olyan meleg volt tegnap. Pedig a CnQ be van kapcsolva és passzívra van állítva a proci hűtő. Szerintem próbáld meg hűteni este, ha nem jön ki a hiba, akkor ne vidd vissza. Bár ha biztosra akarsz menni akkor beviszed és megmondod hogy a vga ram miatt kékhalálozik, mérjék be hogy tényleg hibás.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25658) Sub-ZeRo válasza Thunderzolee (#25656) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerk idő lejárt. :(((
Mit telepítettél fel?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25659) Thunderzolee válasza Sub-ZeRo (#25657) üzenetére

Eredeti, a notihoz "adták". (64bites)

Tényleg, nekem is van video memória tesztelőm, kipróbálom, hátha fut Win 7 alatt is.

Am ez a túlmelegedés dolog ez azért nehezen érthető, mert ebben egy T6600 és egy nVidia GT230M van, szóval ez egy, ha nem is konkrétan "gamer", de azért eléggé "játékos" noti. Legalábbis fut rajt elég szépen minden. És a játékok közben azért gondolom rendesen melegszik. Viszont a hiba ezen melegedések közben egyáltalán nem jelentkezett. Erre gondoltam, mikor azt írtam, h a héten sokat "nyüstöltem", szóval játszottam rajt, ha van valami baja, csak előjön.
Erre mikor jelentkezett a hiba? Mikor idleben ment egész éjjel.. :U

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#25660) Sub-ZeRo válasza Thunderzolee (#25659) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor alvó állapotból nem ön vissza jól... Bios van a laptopon?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25661) Thunderzolee válasza Sub-ZeRo (#25660) üzenetére

Na, közben lejárt a mod időm.

Szóval nem alvó állapotból felébredve tűnik el a tálca, és a kékhalál sem alvó állapotból felébredve jött elő reggel.
Éjszakára itthagytam a notit, mert fontos lett volna, hogy éjjel az MSN online legyen, ezért nem kapcsoltam ki a gépet.
Az asztalim hangosabb, azt nem szeretem éjjel bekapcsolva hagyni ha nem muszáj.
Erre reggelre MSN leállva fogadott.
Na mondom, akkor ha már a tálca sincs meg (az már tegnap este se volt meg), újraindítom.
Na ez után szépen felállt a rendszer, majd a Toshiba saját programjai közt "matattam" (az a rengeteg ikon az óra mellett), és úgy tűnt lefagyott a gép, egy darabig vártam, aztán dobott egy kékhalált.

mod:
"(az a rengeteg ikon az óra mellett)"
hehhehh.. most nézem, a tálca ugyebár nem látszik a linkelt képen, így nem látszik, de van ott vagy 10 Toshibás ikon. Mert a Toshiba ad áma notihoz 28 alkalmazást, amik nagy része fut a háttérben.. Aztán ember IT szakember legyen a talpán átnézni, mi az amire szükség van, és mi az, amire nincs. :/

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#25662) Sub-ZeRo válasza Thunderzolee (#25661) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ilyen msn hibát én is láttam már. Magyarosított Ultimate 32 biten és magyar Live messengerrel. Nálam Ulti 32 bit és angollal nem csinálja.

Az ilyen toshiba programok kellennek? Vagy olyan vint kaptál, hogy vinyóról telepít és onnan rakja fel ezt temérdeknyi programot?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25663) Thunderzolee válasza Sub-ZeRo (#25662) üzenetére

Így van. Első bekapcsolásnál 5-10 perc alatt "feltelepül" a Win, és vele ez a temérdek "szemét" is.

Am Win 7 Home Premium 64bit.
Gondolom a 4GB ram, plusz 1GB VGA ram miatt 64bites.

Na mindegy, holnap visszaadom a notit a gazdájának, használja. Aztán ha gond lesz vele, még mindig ott a garancia.
Csak bosszant, h az előzőnél 3 napon belül sikerült kicseréltetni, mivel rengeteg kékhalált dobott, a boltban nem is foglalkoztak vele, minden gond nélkül adtak egy másik készüléket.
Jobb lett volna, ha ez is 3 napon belül kezd el kékhalálozni, nem most így egy hét után.
Meg hát azért elvárható lenne, h ne hibás gépeket csereberéljenek a raklamálók közt, ha valami hardveres gond van, tessék begyűjteni a készleteket, és bedarálni őket, vagy mittudom én.

HD Sentinellel néztem a merevlemezt, telepítés után 33 napot írt ki, mint működési időt.
ez azt jelenti, h a gépet már használták, még ha csak bemutató darab is volt. Vagy már valaki más is visszavitte valami miatt. Talán kékhalál?
Tesztelgették, nem jött elő, na akkor eladjuk másnak, hátha nem használ majd olyan alkalmazásokat amivel előjön a hiba.
Végülis ez is egy termékpolitika. :/
Aztán az is lehet, h tévedek, és minden Toshiba notit 30 napig használt/tesztelt merevlemezzel adnak el. Ki tudja.

Ez amúgy egy Harman/Kardon hangszórókkal ékesített noti.
Aki vette meg most nem érti, mégis milyen gépet vegyen, ha még ez is kékhalálozik.. :/

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#25664) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hali!

Sok .exe fájlomnál előjön az a hiba, hogy nem tudom őket megnyitni, mert "a rendszer nem találja a megadott elérési utat". Ez mitől lehet?

(#25665) fatal` válasza Psychonaut (#25664) üzenetére


fatal`
titán

Ilyennel egyszer találkoztam szerveren, annak sajnos reinstall lett a vége. Rendszergazda módban sem tudod elindítani őket?

(#25666) Psychonaut válasza fatal` (#25665) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem. És avast! szerint teljesen tiszta a gép.

(#25667) fatal` válasza Psychonaut (#25666) üzenetére


fatal`
titán

Érdekes, sajnos reinstallon kívül nincs más ötletem, de várj még, hátha más okosabb nálam. :)

(#25668) Psychonaut válasza fatal` (#25667) üzenetére


Psychonaut
addikt

Várok, van két hetem rá, mert nem az én gépem (öcsémé), én viszont nem vagyok otthon. Szóval gondoltam távsegítségben hátha összejön valami, de ezek szerint nem nagyon.
(neked köszi :R)

(#25669) CarrGomm


CarrGomm
aktív tag

Szóval nem tud valaki mondani valamit erre a problémára?
Driver genius-szal is próbáltam más drivereket keresni, win 7 update-el is, hátha a driverek nem tetszenek neki, de igazából nem segített. Most is minden gépindításkor újratelepítget mindent. Kb 5 percet kell várnom mire tudom használni a gépet, működik a wifi, van hang stb...

(#25670) Dave™ válasza Psychonaut (#25664) üzenetére


Dave™
nagyúr

Picit olyan, mintha a registry-vel lenne valami. Rendszer-visszaállítást próbáltad már egy korábbi időpontra?

(#25671) Fire/SOUL/CD válasza CarrGomm (#25669) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Tudom a kérdés furcsának tűnhet, de nem használsz esetleg ITunes-t?
Ha igen, uninstalláld.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25672) CarrGomm válasza Fire/SOUL/CD (#25671) üzenetére


CarrGomm
aktív tag

Nincs telepítve, nem használom.

(#25673) Psychonaut válasza Dave™ (#25670) üzenetére


Psychonaut
addikt

Kikapcsoltam. :B

(#25674) Sub-ZeRo válasza CarrGomm (#25669) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szerintem egy bios frissítés kellene neki. Próba cseresznye.

Psychonaut:Majd következő rendszertelepítésnél nem kapcsolod ki. Az a 3 giga minusz az nem sok a vinyóból. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25675) BenJoe80


BenJoe80
senior tag

Sziasztok!

Win7-hez kellene nekem egy ingyenesen letölthető program, amivel DVD biztonsági másolatot lehet csinálni. XP-n a DVD Shrink-et használtam de ez Win7-el már nem kompatibilis. A neten találtam pl. az Any DVD Shrink-et de annak csak a trial verziója tölthető le ingyenesen és az meg csak 3 DVD biztonsági másolatának az elkészítésre elegendő.

A segítségeket előre is köszönöm!

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#25676) negyedes válasza BenJoe80 (#25675) üzenetére


negyedes
addikt

A beepitett nem jo?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#25677) Sub-ZeRo válasza BenJoe80 (#25675) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát én DVD Shrinket használok Win7 alatt és tökéletesen működik. Sőt, még a béta állapotban felkerült a netre azoknak a programoknak a neve, ami simám megy béta win7-el és benne volt már akkor. Működik, nálad van valami gubanc akkor. Ha kompatibilis módban futtatod akkor vedd le, nem kell.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25678) BenJoe80 válasza Sub-ZeRo (#25677) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Ezt most rázd össze légy szíves mert nem értem. Mit jelent az, hogy "kompatibilis" módban futtatni?

Neked milyen verziójú DVD Shrinked van?

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#25679) Sub-ZeRo válasza BenJoe80 (#25678) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát megtudod adni, ha az exe-re jobb gomb, tulajdonságok, majd kompatibilis fülnél megadod neki, hogy xp, vagy vista módban menjen.

3.2-es verzió simán megy.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25680) BullZeye


BullZeye
veterán

"Hardver biztonságos eltávolítása és az adathordozó kiadása" ikont el lehet véglegesen tüntetni jobb alulról? hogy ne legyen ott, és ne is menjen ez az opció abszolút? Van rá jobb megoldás/program, és szeretném inkább azt használni, de nem szeretném, hogy fölöslegesen menjen.

(#25681) BenJoe80 válasza Sub-ZeRo (#25679) üzenetére


BenJoe80
senior tag

Na akkor megpróbálom a 3.2-t. Köszi a gyors választ!

[ Szerkesztve ]

Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

(#25682) Sub-ZeRo válasza BenJoe80 (#25681) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nm

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25683) Sub-ZeRo válasza BullZeye (#25680) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az alapból ott lesz. Nem tudod kiiktatni. Jobb megoldás? Mi van nála jobb :F
Amúgy meg semmi erőforrást nem használ. Ja, és nem felesleges. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25684) fatal` válasza BullZeye (#25680) üzenetére


fatal`
titán

Click a nyilacskára, customize és a windows explorer résznél ahol látod az ikonját a leválasztásnak azt állítsd át hide icons & notificationsre.

Ha nincs nyilacska, akkor Control Panel -> Notification Area Icons

Amúgy nem látom be minek ehhez külön program, egyébként pedig egy hasznos funkció és semmi erőforrást nem eszik.

[ Szerkesztve ]

(#25685) BullZeye válasza fatal` (#25684) üzenetére


BullZeye
veterán

Mert a másik program jobb, szebb, több infót mutat az adathordozóról, és komolyan nem értem, miért azt kérdezitek állandóan, hogy de miért akarod azt, miért akarod ezt, miért nem jó úgy?
Ha tök mind1 lenne, feltehetően nem kérdezné az ember nem gondoljátok?
Ha nem tudjátok a választ akkor ne válaszoljatok rá, és talán lesz aki tudja :\

Be van állítva, hogy ne legyen az a kis nyilacska, mert zavaró számomra (ne kérdezd miért, az és kész) és ezért kérdeztem, hogy teljesen eltüntetni onnan, és nem azt, hogy hogy hide-olhatom be, amit szerintem mindenki el tud tüntetni, ha picit is foglalkozott a tálcával már O.o

Nem szeretem, ha plusz ikon van jobb alul, amire tudom, hogy semmi szükség nincs, mert egy pendrive van bedugva túlképp folyamatosan, és emiatt teljesen fölösleges ott. Registry módosítás, vagy akármi jó lenne erre, csak tűnjön el.

(#25686) #95590400


#95590400
törölt tag

mi az a minimum vga, amire a win7 még felmászik? lehet pci-os is. a lényeg a párezer forinton, meg a minimális fogyasztáson van. home serverbe kellene... szóval csak annyi, h felmenjen, mindegy milyen felbontás, képfrissítés, saját driver sem kell, csak fusson a távoli asztal.
win7-es gépre egyébként be lehet menni xp-s távoli asztallal?

(#25687) bobsys válasza #95590400 (#25686) üzenetére


bobsys
addikt

en legutobb egy dell gepre raktam fel, 8 megas integralt vga van benne
tavoli asztal persze hogy megy

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#25688) mindkilla


mindkilla
tag

Helosztok
Újra raktam ma a rendszert, és akadt egy kis problémám.
Látja az oprendszer mind a 4 meghajtómat, viszont az egyikhez nincs hozzáférési jogosultságom úgy, hogy admin vagyok. Bitlocker status: not encryptable. ( ? )
Az előző rendszeren volt 2 felhasználói fiók: egy admin és egy korlátozott. Az utóbbi ugyanezt a meghajtót nem láthatta, gyanítom, hogy itt gyökerezik a probléma. kép
Mit lehet tenni ilyen esetekben?

(#25689) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Sziasztok.
A win 7-nek mi a végleges bolti verziószáma?
Szerváltam egy lemezt, ami elvileg gyári volt, de a kódomat beütve ezt kaptam everest szerint: Opr. verziója 6.1.7600 (Win7 RTM)

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#25690) Fire/SOUL/CD válasza Ace Ventura (#25689) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

6.1.7600.16385

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25691) Ace Ventura válasza Fire/SOUL/CD (#25690) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Szia
Akkor elvileg nekem nem a bolti van? :F

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#25692) Sub-ZeRo válasza Ace Ventura (#25691) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De, 7 RTM-et ír ki rá.

mindkilla:Adj neki egy másik betűjelet. Ha adsz neki, és úgy sem megy, akkor lehet újra kell formáznod azt a partíciót. (de ne legyen az utolsóban igazam)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25693) Fire/SOUL/CD válasza Ace Ventura (#25691) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Indítsd el a Rendszerinformáció-t (start-ba el kezded begépelni), a megjelenő ablakban ott lesz a Hardverabsztrakciós réteg címszónál...
Amúgy az RTM az valóban a végleges változatot jelenti.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25694) Dave™ válasza Psychonaut (#25673) üzenetére


Dave™
nagyúr

Na akkor MOST már tudod, hogy hülyeség volt :) Sokan sok helyen leírták már szerintem, de nem érdemes a win alap beállításait piszkálni, nem véletlenül csinál az automata mentéseket. Legközelebb ne kapcsold ki, megspórolhat elég sok melót.

(#25695) lala42 válasza Psychonaut (#25664) üzenetére


lala42
őstag

Hali!
Nézted, hogy az adott program fent van-e még a gépen?
Mert ha nincs elérési út, akkor vagy eltávolították a programot nyersen, (nem uninstallal) vagy az indítóikonban az elérési út lett átíródva. (valami, vagy valaki által.)

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#25696) Yeti77


Yeti77
tag

Sziasztok.Többször előfordul naponta kék halál win 7 64 bites verzió alatt.Tudna valaki segiteni hogy mi lehet ez?Köszi
[L:/dl/upc/2010-07/18/215425_xmv8ealrz43gx0pz_win2_2.jpg](IMG:/dl/upc/2010-07/18/215425_xmv8ealrz43gx0pz_win2_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#25697) Ace Ventura válasza Fire/SOUL/CD (#25693) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#25698) lala42 válasza Yeti77 (#25696) üzenetére


lala42
őstag

Inkább azt írd le, amikor kékhalált kapsz, hogy mit ír ki hibának. Ott kiírja,hogy mittudomén pl. atisys, blablabla, vagy irql not less or equal, stb.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#25699) Fire/SOUL/CD válasza Ace Ventura (#25697) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen, ez eredetinek tűnik. :K
Viszont ha már így egyben beraktad a képet, lehet hogy szerencsésebb lett volna 64 bites W7-et telepítened, mert egy ilyen alaplap+CPU esetén már jobb választás lett volna. Igaz, hogy "csak" 2G ramod van, de azt nyilván idővel bővíteni fogod, amúgy meg a hivatalos MS rendszerkövetelményeknél is 2G van megadva x64 esetén, magyarul elbírta volna a gép...

Yeti77
Bevallom eddig még nem figyeltem, hogy kékhalálkor ebben az ablakban milyen OS verziót ír ki a rendszer, ezért érdekes látni nálad ezt a 6.1.7600.2.0.0.256.1-es verziószámot. Ez valami xy edisön, vagy virágbolti?

Fire

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#25700) Ace Ventura válasza Fire/SOUL/CD (#25699) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Sosem használtam 64 bites op rendszert, nem tudom miben lenne jobb, mint a 32 bites.Igen, pont ma gondolkodtam rajta, hogy vennem kéne még 2 giga ramot:) :K

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.