Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36001) Salvador20 válasza beni121 (#35989) üzenetére


Salvador20
őstag

sztem föl, nekem az msi wind-eken is win7 van és hasonló a 2 10"-osnak a konfigja mint a tiédnek. Home van rajtuk

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#36002) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszönöm a sok választ, win7ultimate-re már raktam fel magyar nyelvet, letöltöttem a mui-t feltelepítettem és kész, meg csináltam windows updateról is már,
de most starterre nem találtam muit,meg ezt az opciót se updet-ben,
a telepítéskor, meg hungary-magyar szó kerestem és az nem volt, de ungarnt kellett volna :W
a terület és nyelvben sikerült magyarra állítanom a billentyűzetet...
tehát a támogatás szerintem megvan
csak starterhez kéne a mui :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#36003) Salvador20 válasza kisza25 (#36002) üzenetére


Salvador20
őstag

küldtem pm-et

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#36004) Sub-ZeRo válasza kisza25 (#36002) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Starterben nem tudsz frissíteni mui-t én úgy tudom. Esetleg úgy, ha jól emlékszem, hogy a telepítőbe belerakod a nyelvet és úgy telepíted fel.
A billt meg persze hogy át tudod állítani, az nem verzióhoz és nem nyelvhez van kötve.
Az angol xp-be, angol vista, angol win7-ben is benne van a magyar billentyűzet támogatás.
Én találkoztam vele mind háromban.
Szerintem ms honlap és ott a magyar mui-t leszeded és beleintegrálod a telepítő lemezbe. Vagy valami moddingal maga a rendszerbe.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#36005) kisza25 válasza Salvador20 (#36003) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszönöm :R
Sub-ZeRo: ha sikerül megoldanom, azért megírom, hogy hogyan :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#36006) bobsys


bobsys
addikt

Akkor tisztaba rakok par dolgot :)

Nyelv csere egy esetben legalis nem Ultimate rendszeren, ha azt a telepito mediaban csereled es utanna a cserelt nyelvu mediabol tolod fel a windows. Osszegezve telepites elott lehet nyelvet cserelni es egy csakis egy nyelv lehet telepitve.

Hal.dll - (#35995) Sub-ZeRo A hal.dll nem merevlemez library hanem à Windows Hardware Abstraction Layere.

(#36000) Morden24 igen a fentebb leirtak szerint legalis

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#36007) Воланд válasza bobsys (#36006) üzenetére


Воланд
titán

Akkor csak jól tudtam, hogy nem lehet már feltelepített és nyelvcserét nem támogató rendszeren nyelvet változtatni legálisan.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36008) brd


brd
nagyúr

Olyat lehet vajon, hogy a Mouse Keys ne pittyegjen, ha ki-be kapcsolom a NumLock-kal? Leírhatatlanul (ezen a fórumon) bosszantó.

The only real valuable thing is intuition.

(#36009) Barthezz2 válasza bobsys (#36006) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Csak így még mindig nem tudom, hogy melyik HW volt a hibás :U
Amit linkeltél ott mire gondoltál, merre menjek? :U

Everybody lies.

(#36010) bobsys válasza Barthezz2 (#36009) üzenetére


bobsys
addikt

beirod, hogy 124 meg hal.dll estleg mellebigyeszted, hogy game es kapsz par talaltot ami relevans lehet
ha valamelyik hw hibas azt igy nem fogja neked megmondani, de a 0x124 code jelenthet peldaul melegedest is

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#36011) beni121


beni121
aktív tag

Köszönöm szépen a gyors válaszokat mindenkinek!!!

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#36012) beni121


beni121
aktív tag

Nem szívesen nyulkálnék bele a gépembe így BUDAPEST BELVÁROSÁBAN keresnék olyan embert aki segítene nekem, természetesen nem ingyen kérném a dolgot, ha akadna olyan ember kérem írjon pű-t és megbeszéljük

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#36013) beni121


beni121
aktív tag

ekőre is köszi

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#36014) sfdrakex válasza beni121 (#36012) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Hogy érted hogy nem akarsz belenyúlkálni? Telepítést nem szeretnéd magad csinálni?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#36015) WonderCSabo válasza beni121 (#36013) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A hszeedet tudod szerkeszteni a (Szerkesztés) gombbal. 5 percen belül kell megkezdened a szerkesztést, 15 percig tudod szerkeszteni. Ha vmit ki akarsz emelni, húzd alá, vagy írd félkövérrel, de ne csupa nagybetűvel, az ordibálásnak számít.

(#36016) COLORBAR: Kompromisszumukkal.

[ Szerkesztve ]

(#36016) COLORBAR


COLORBAR
tag

Sziasztok,szerintetek ezen a gépen futna a win 7?

Amd athlon 2600+
1024 DDR memória
Ati radeon 9100 videokártya
Winchester van bőven
:F

(#36017) beni121


beni121
aktív tag

igen, a régi gépemnél megpróbáltam és valammi gikszer került a gépezetbe, igen abban kéne segíteni hogy a win7et rárakni

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#36018) beni121 válasza WonderCSabo (#36015) üzenetére


beni121
aktív tag

Rendben, nyomatékosítani szerettem volna de legközelebb másként csinálon sorry

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#36019) WonderCSabo válasza beni121 (#36018) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Szerkeszteni tudsz, ahogy írtam, 2 választ egy hszbe írj ilyenkor, ahogy én, ha nem szorosan a topikhoz tartozik a hsz, tedd offba, ahogy én. Bár ezt egy kvázi-tagnak azért tudnia kéne. ;)

(#36020) sfdrakex válasza COLORBAR (#36016) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Elfut rajta igen.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#36021) COLORBAR válasza WonderCSabo (#36015) üzenetére


COLORBAR
tag

Ezmost mit jelent?
Megpróbáljam feltenni rá,avagy sem?

(#36022) COLORBAR válasza sfdrakex (#36020) üzenetére


COLORBAR
tag

Tuti?
Nem gond a radeon 9100?

Ezt írják a rendszerkövetelmények közt:
"DirectX 9 grafikus eszköz WDDM 1.0 vagy újabb illesztőprogrammal"

(#36023) Sub-ZeRo válasza COLORBAR (#36016) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

XP. Gyenge hozzá. Aero-d sem lenne, az egy mag is kevés lenne, meg a giga ram is.
Menni menne, de akkor inkább xp, mint 7.

(#36006) bobsys:Köszi.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#36024) beni121 válasza WonderCSabo (#36019) üzenetére


beni121
aktív tag

oké, rendben

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#36025) WonderCSabo válasza COLORBAR (#36021) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Próbáld! Bár Aero nem lesz, és sztem lassabban mozogna, mint az XP.

Sub-ZeRo megelőzött.

beni121: Mondom offba...

[ Szerkesztve ]

(#36026) Salvador20 válasza bobsys (#36006) üzenetére


Salvador20
őstag

hamis az első része.....nekem legálisan lehetett nyelvet cserélni, msdnaa-ról cserélhettem bármikor később is -már telepített windowson
kisza25 is tanuja ennek:)

[ Szerkesztve ]

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#36027) COLORBAR válasza WonderCSabo (#36025) üzenetére


COLORBAR
tag

Ok,köszönöm neked is és a TÖBBIEKNEK IS! :R

(#36028) WonderCSabo válasza Salvador20 (#36026) üzenetére


WonderCSabo
félisten

És kimondta, h. legálisan? Ne érts félre, örülnék ha legális lenne, nálam is u.a. a helyzet, MSDNAAs nyelvi csomagot raktam be utólag.

[ Szerkesztve ]

(#36029) Barthezz2 válasza bobsys (#36010) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát én akárhogyan írom be a a hibakódot, vagy a hal.dll-t, ez nem dob ki semmit :DDD
Gugli barátunk már segítőkészebb, bár előbbre nem vagyok most sem. Az van, ami itt is elhangzott, valamilyen hardware probléma áll a háttérben, de lehet akár driver-ből fakadó is.

Azt hiszem holnap nekiesek valami tesztel, meg szétnézek, hogy a hűtőknél minden oké-e.

Everybody lies.

(#36030) Salvador20 válasza WonderCSabo (#36028) üzenetére


Salvador20
őstag

mert hogy máshogy lehet,amikor profot adnak angolul és utána mellékelik hozzá a magyar nyelvi fájlokat, mindezt msdnaa-n, pont itt raknák ki ezt a lehetőséget, ha nem lenne legális? Minden tiszteletem a tied, de akkor valamelyikünknek nincs igaza

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#36031) bobsys válasza Salvador20 (#36026) üzenetére


bobsys
addikt

msdnaa szerzodest nem ismerem, iskolai intezmenyek mindig kedvezmenyes konstrukciokat kapnak
a retail verziokrol szoktam irni

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#36032) adamka16


adamka16
őstag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy feltettem egy Blade nevezetű téma packot, viszont arra nem gondoltam, hogy a logon képernyőmet is megváltoztatja. Na már most, ha letörlöm a gépről a témákat, és visszaállítom az alap win7 témára, a logon marad a blade-féle. Logon studio-val próbáltam megváltoztatni, de nem változtatja meg. Hogy írtsam ki ezt a szutykot a gépemről????? :O :O :O

(#36033) WonderCSabo válasza Salvador20 (#36030) üzenetére


WonderCSabo
félisten

mert hogy máshogy lehet

A telepítő DVDbe integrálod bele a nyelvet, és nem utólag váltasz. Így csak egynelvá lesz a Win, ha utólag rakod, akkor kétnyelvű.

adamka16: REndszervisszaálíltás?

(#36034) bobsys válasza adamka16 (#36032) üzenetére


bobsys
addikt

Regedit es a HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Authentication\
\LogonUI\Background alatt torold az OEMBackground kulcsot

Imadom az ilyen remekbeszabott programokat. A hatterkepet, logon screent, locolt kepernyo kepet siman meg lehet valtoztatni mindenfele szar gany trehany programozok altal keszitett programmal.Baratod

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#36035) Salvador20 válasza WonderCSabo (#36033) üzenetére


Salvador20
őstag

igen, de amikor töltötted le nem írta ki neked a "fizetésnél" a download előtt, hogy hogy kell csinálni a details-ben? Nekem nem a dvd-be rakós volt, hanem, hogy az eredeti nyelv angol, a magyar nyelvi fájlok ugyanitt tölthetők le, how to install és utána jön ez a cmd-s.

Másrészt a dvd imagebe hogy kell belerakni? az en-EN.cab-ot át kell cserélned a hu_hu.cab-bal és átnevezni? Ez sem hangzik legálisabbnak a másiknál :D
(#36031) bobsys : Értelek, akkor ezt tisztáztuk

[ Szerkesztve ]

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#36036) WonderCSabo válasza Salvador20 (#36035) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Másrészt a dvd imagebe hogy kell belerakni? az en-EN.cab-ot át kell cserélned a hu_hu.cab-bal és átnevezni? Ez sem hangzik legálisabbnak a másiknál :D

Nem így kell, és hidd el, retailnél egyik legális, másik nem.

nem írta ki neked a "fizetésnél" a download előtt, hogy hogy kell csinálni a details-ben? Nekem nem a dvd-be rakós volt, hanem, hogy az eredeti nyelv angol, a magyar nyelvi fájlok ugyanitt tölthetők le, how to install és utána jön ez a cmd-s.

Nem írta ki. utólag is meg lehet nézni?

(#36037) adamka16 válasza bobsys (#36034) üzenetére


adamka16
őstag

nem működik egyik sem :(

(#36038) WonderCSabo válasza adamka16 (#36037) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Rendszervisszaállítás?

(#36039) Воланд válasza Salvador20 (#36035) üzenetére


Воланд
titán

Msdnaa-s licenc magyar nyelvű Windows 7 Professionalra szól, viszont gyárilag nincs ilyen telepítőkészlet, az ms nem foglalkozott azzal, hogy csináljon ilyet. Gondolom ezért legális nektek az utólagos nyelvváltás. Retail verzióknál meg az ms által kiadott WAIK-al lehet beletenni a kívánt nyelvi csomagot a telepítő médiába, ami legális.

beni121: Van már, úgy hívják, hogy linux. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36040) bobsys válasza adamka16 (#36037) üzenetére


bobsys
addikt

restart megvolt?
logon kepernyo az ugye nalad is az a kepernyo amit a bejelentkezes elott mutat?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#36041) beni121


beni121
aktív tag

Nem tudjátok android jön gépre?

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#36042) adamka16 válasza bobsys (#36040) üzenetére


adamka16
őstag

volt, igen. [link] most ilyen az álmom :U persze..

(#36043) Salvador20 válasza Воланд (#36039) üzenetére


Salvador20
őstag

akkor pontot tehetünk ennek a végére. Végülis legális vagy nem, aki akarja, az úgyis megcsinálja vagy előtte vagy utána. Bevallom nekem nem volt a fejembe, hogy ne mez lenne a módszer esetleg :)

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#36044) karlkani válasza adamka16 (#36037) üzenetére


karlkani
aktív tag

Nagy valószínűséggel lecserélte a system32 mappában az imageres.dll-t, ez tartalmazza a default logon képernyőt. Az eredeti "beszerzése", visszaállítása megoldja a gondodat...

(#36045) sfdrakex válasza beni121 (#36041) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Google Chrome OS ből volt egyszer valami nagyon alfa-béta változat. Linux tulajdonképpen, bár nem tudom lesz e belőle valaha valami.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#36046) Atikusz válasza adamka16 (#36042) üzenetére


Atikusz
senior tag

próbáld meg ezzel. (revert to default logon screen)

(#36047) kisza25 válasza WonderCSabo (#36028) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez megint mekkora f@... már bocsánat,de ez a microsoftnak kiakasztó dolgai vannak,
nekem van egy legális xp-m, egy legális Win7 64bit home premium és egy legális starter,
mindet kifizettem és nem használhatom kedvemre, csoda, hogy még engedik, hogy utólag programokat telepítsünk rá :U

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#36048) WonderCSabo válasza beni121 (#36041) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Már van...

kisza25: Vedd meg a saját nyelveden, és nem lesz gond. :) Persze egyetértek, nem értem miért nem lehet utólag nyelvet váltani legálisan.

[ Szerkesztve ]

(#36049) bobsys válasza adamka16 (#36042) üzenetére


bobsys
addikt

Rendszervisszaallitas?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#36050) adamka16 válasza Atikusz (#36046) üzenetére


adamka16
őstag

ezzel a progival már sikerült legalább megváltoztatnom.
próbáltam, egy védett fájlok helyreállítót is parancssorból, de az sem működött....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.