Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26001) katt777 válasza katt777 (#25913) üzenetére


katt777
félisten

Erre valaki? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26002) ghostmat válasza Tosee (#26000) üzenetére


ghostmat
tag

pontosan ahogy leírtad :D

sőt még hogy tutira menjek hozzáadtam az "everyone"-t is.

így látom az XP-s gépen csak nem enged írni a mappába...,
ha hazaértem megpróbálom az asztali gépemről elérni a laptop megosztott mappáját.

ha az sem megy 5 let esetleg?

vagy hogy állítsak mindent "default"-ra hogy újrakezdhessem a procedúrát?

sőt próbáltam a meghajtót is megosztani speciális megosztás címen, de úgy még rosszabb...

[ Szerkesztve ]

(#26003) ghostmat válasza katt777 (#26001) üzenetére


ghostmat
tag

én max arra tudok gondolni, hogy reinstall, vagy autoload vis.

nekem nem csinált még ilyet, hogy a visual. ablak eltűnt volna.
másik tipp hogy elvileg randomizáltan váltogatja a preseteket és lehet valmelyik hiánytik, vagy nem tudja megjeleníteni...

(#26004) Remix


Remix
csendes tag

Sziasztok :)

Körülbelül 3 hónapja van fent a laptopomon a Windows 7 eléggé meg vagyok vele elégedve viszont van pár dolog ami nem túl jó. ( nem is a Win7 hibája hanem a laptop támogatottságánál jelentkeznek ezek )

Driverekkel van olyan probléma,hogy nem sok mindent ismer fel a Win7 mert ami van hozzá driver lemez az Vistához van az Asus honlapján sincs Windows 7 driver. A laptop ASUS F5V.

Amit felismert az rendben van de így innen onnan kellett össze szedni a dolgokat meg olyat is feltettem szerintem a vistás driverek közül amit nem is kellene vagy már feltette előtte :F

1. Nincs valami olyan program ami ezeket a driverekt megkeresi a neten és felteszi?
2. Ehhez a típushoz Asus F5V nem is lesz Win 7 driver?
3. Az miért van hogy csúszkál a hang néha? Ha pl, youtubon zenét hallgatok és írnak msn olyan érdekes a hang. A hangkártya drivert pedig magának rakta fel a netről.
4. Az Eset Smart Security elég védelmet nyút Windows 7-en? Vagy elég a sima nod32 is ?
5. Milyen böngészőt ajánlanátok erre a rendszerre? Mert hát a IE csinál érdekes dolgokat és eléggé lassúcska is

Egyenlőre ennyi

Válaszokat előre is köszönöm :R

(#26005) Laccoss válasza Remix (#26004) üzenetére


Laccoss
addikt

1. Ha a gyártó oldalán nincs driver, akkor kevés a valószínűsége hogy máshol találsz. Persze vannak összegányolt "driverek" is. Persze ilyen driver keresőt is használhatsz, de szerintem felesleges. Amúgy ha tájékozódol, akkor van windows 7 upgrade advisor ami megmutatja mennyire kompatibilisek a win7el a hardvereszközeid. Telepítés előtt érdemes az ilyet megnézni.

2. Írj az Asusnak hogy akarják e támogatni. Amúgy a legtöbb vista-s driver is működőképes, esetleg kompatibilitással kell telepíteni.

3. Win7 nem mindig a megfelelőt rakja fel, érdemes utánanézni a gyártó oldalán, vagy ha máshol nem a hangchip gyártójánál.

4. Eset Smartot nem ismerem, de a Nod-ot nem nevezném vírusírtónak. Az Microsoft Security Essentials és Avira is ingyenes, szerintem ezek csak jobban annál.

5. Bármilyen böngésző megfelel, IE, Firefox, Opera. Esetleg még a Chrome is.

(#26006) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Heló,

azt tudja valaki, hogyan lehet a betűk élsimítását teljesen kikapcsolni?
nem úgy, hogy kikapcsolom a clear type-t, hanem teljesen.
néhány példa:

ilyen a tcm XP alatt:


[link]

ilyen a win 7 kikapcsolt clear type-al:

[link]

és ilyen, ha be van kapcsolva:

[link]

eddig OK, de pl. opera alatt a gmailben még kikapcsolt clear type mellett is életlenek a Bold betűi (valamint a win megjelenő ablakaiban lévő betűk is):

XP alatt:

[link]

a win 7-en kikapcsolt clear type mellett is jól látszik, hogy a bold betűk elmosódnak

[link]

ez pedig a win7 bekapocsolt clear type-al (borzalmas)

[link]

a célom az lenne, hogy teljesen úgy jelenjenek meg a betűk, mint XP alatt. meg lehet ezt oldani?

köszi, a segítséget!

(nem értem, miért nem jelentek meg a képek??? :F :F

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#26007) szabonagyur válasza Remix (#26004) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia!

Nekem asus F5sl-em van és mivel ehhez sicnsen konkrét win7 támogatás én a vistas telepítőlemezt indítottam el vista sp2 üzemmódban:D És felraktam ami kellett, mondjuk nekem inkább csak a softveres részével volt baj, drivert felismerte egyből:D

ÜDv

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#26008) #95590400 válasza #95590400 (#25686) üzenetére


#95590400
törölt tag

felmászott egy megára is. de lehet lemászik róla, mert úgy lerugdalom, h ihajj... aztán a továbbiakban szaros bottal sem piszkálom, ha home serverről van szó... marad az xp... el lehet adni oem wint???
nincs valakinek ötlete, miért nem tudok egyetlen egy rohadt particiót megosztani??? az összes megy, de egyet képtelenség. hálón látni, ha rákkattintok nincs hozzáférésem.
már kijelöltem mindenkit.
újratelepítettem. ugyanez. formáztam, sütöttem, szaggattam a rendszer és az rendetlenkedő meghajtót is. és nincs jogosultság más gépeken.
azt tapasztaltam, h a hálózatkezelés egy feleslegesen agyonbonyolított szörny a vista óta, h gyötörné halálra egy vagon aprómajom a kitalálóját, de eddig mindig meg tudtam oldani. most órák óta baszkurálom, de egyszerűen nem éri el semelyik gép sem azt az egy particiót. az adott gép a hálón belül saját magánál igen. a tulajdonságokban ekkor, ha a biztonság fülnél állítgatok és variálok ott is a jogosultságokkal a szerkesztés-engedélyezés részben, azt írja ki: hiba a biztonsági beállítás érvényesítésekor..... hozzáférés megtagadva. nem lehet menteni az engedélyek módosítását.

(#26009) fatal` válasza #95590400 (#26008) üzenetére


fatal`
titán

Nekem mindig elsőre működik. Ugye nem home grouppal szarakodsz? OEM wint csak géppel együtt lehet eladni.

(#26010) ghostmat


ghostmat
tag

valamit nem akar ez a tetű Windows...

látom már egymással a 2 laptopot, megy a pingelés is

a win7esről nem tudom elérni az XP-s gépet, nincs jogosultságom kérjek a rendszergazdától!!
nem tudja valaki hogy ezt a sz@rt hol tudom engedélyezni?

Az XP-s gépen pedig be tudok lépni a meghajtóra és a megosztott könyvtárba is ahova archíválnám az XP-s cuccokat, de amint nekiállok másolni megáll és fél perc múlva
a hálózati út nem elérhető :F :F

ha tud valaki írjon már esetleg priviben is mehet, mert már lassan 1 egész napja szívok ezzel

az lesz a vége 1 GB pendriveon fogom átpakolgatni azt a 15 GB anyagot :O

(#26011) Sub-ZeRo válasza #95590400 (#26008) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Próbáltad úgy, hogy a 7-nek adsz felh. nevet, meg jelszót meg xp-nek is, majd a homegroupnál beállítod, hogy felhasználó névvel és jelszóval csatlakozzanak, meg persze "otthoni" hálozatban legyen mind két gép.

ghostmat:Szerintem nálad van a bibi, mert simán össze lehet hozni. WIFI-vel próbálod összehozni, vagy lanon keresztül?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26012) ghostmat válasza Sub-ZeRo (#26011) üzenetére


ghostmat
tag

Szia!

Tudom hogy tuti valami egyszerű dolgot nem állítottam be, de amik a neten vannak win7 XP hogyan csináljuk megtettem mindent és mégsem megy.

Wifi-n próbálom, egy wireless routerhez kapcsolódik a két laptop Atherossal, + az asztalim zsinórral.

megpróbálom hátha kábellel megy... ez még kimaradt

(#26013) Sub-ZeRo válasza ghostmat (#26012) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát szerintem a routert reseteld. Néha az is elég neki.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26014) ghostmat válasza Sub-ZeRo (#26013) üzenetére


ghostmat
tag

az a gond hogy látják egymást...

tehát a routerig eljut az infó, de megpróbálom ezt is

köszi

(#26015) Sub-ZeRo válasza ghostmat (#26014) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az nem gond, ha látják egymást. :U :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26016) ghostmat válasza Sub-ZeRo (#26015) üzenetére


ghostmat
tag

na :D értem, mit akartál :DDD

tudom hogy nem gond.

csak írni nem tudok a megosztott mappába az XP-sről a 7esre.

fordítva pedig a 7es laptopot nem engedi az XP-s belépni

nem sikerült kapcsolatot létrehozni blabla, kérjek a rendszergazdától hozzáférést...

na ezt nemtudom az XP-ben mit hogy állítsak, hogy a 7es beléphessen...
:N

(#26017) Sub-ZeRo válasza ghostmat (#26016) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Pedig ott szerintem jogosultsági baj lesz. Tulajdonba vetted a mappát a 7-en?

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26018) Sub-ZeRo válasza ghostmat (#26016) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:Y Lejárt a szerk időm. És a mappáknál megadtál mindent, hogy írni, olvasni tudjanak?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26019) ghostmat


ghostmat
tag

Az egyik XP-s laptopban rendőr van, ott engedélyem nincs a belépéshez,

a win7esben meg jogász lakik, ott jogosultásgom nincs

kész röhejm már az őrület határán járok...

7esből 7esbe simaliba másolok belépek, stb

pedig a 7es laptopon "mindenki" számára írható olvsható

(#26020) Sub-ZeRo válasza ghostmat (#26019) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

?!?!? rendőr, jogász?
Ha jogosiltságod sincs, akkor nem fog menni... Rendszergazdaként vagy a rendszerekben?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26021) ghostmat válasza Sub-ZeRo (#26020) üzenetére


ghostmat
tag

rendszergazda vagyok mind2ben.

most átdugtam utpre mind2t kilőttem a wifi-t.

csináltam egy üres mappát amit megosztottam az otthoni hálózaton a 7es laptopon, és IGEN kábellel sikrül írni a másik gép vinyójára!!

de ez wifivel mért nem ment???

köszönöm a segítséget mindekinek aki hozzászólt!

végre...

(#26022) fatal` válasza ghostmat (#26021) üzenetére


fatal`
titán

"de ez wifivel mért nem ment???"

Valószínűleg instabil és néha elveszti a jelet, fájlmásolásnál az bőven elég, hogy megszakadjon.

(#26023) Jadro


Jadro
veterán

Win 7 (32bit) használok Realtek ALC885/889A @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller alaplapi hangvezérlőt. Működik is szépen azzal a meghajtóval, amit a win7 rakott fel neki. Viszont szeretném ha beállíthatnám kézzel, hogy melyik színű csatlakozó mi legyen. Példának okáért szeretnék két sztereó kimenetet. Van ehhez külön program, vagy hogy tudnám megoldani?

Köszi előre is a segítséget!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#26024) fatal` válasza Jadro (#26023) üzenetére


fatal`
titán

Tedd fel a Realtek drivert.

Link

(#26025) Sub-ZeRo válasza Jadro (#26023) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát ha 2 sztereót akarsz, akkor az egyiket bedugod az első hangfalak dugóéba, hátsóba meg a másikat és 4.1-re állítod a hangzást.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26026) D-Roy


D-Roy
tag

Sziasztok!

Problémám,hogy folyamatosan minden újraindításnál lemezellenőrzést kisérel meg a rendszer!
Ezt megelőzően elszállt párszor kékképernyővel.
Már megpróbáltam manuálisan is ütemezni,parancssorból chkdsk-val.
A legjobb,hogy folyamatosan "visszaszámlál" egészen 1 másodpercig,de el sem kezdi a folyamatot hanem továbblép ellenőrzés nélkül!
Végső megoldásként kapcsolnám ki az automatikus ellenőrzést(asszem chkdsk /x c: )
Utolsó próbaként windows alól a meghajtó tulajdonságainál az ellenőrzést elindítottam a fájlrendszer ill. szektorhibajavítós opciók nélkül,és azt az üzit dobta ki,hogy a filerendszer hibákat tartalmaz,ismételjem meg értelemszerűen az első opcióval.
Innen újra ördögi kör,egyszerűen nem tudom lefuttatni.

valakinek ötlet?mit próbáljak meg?nincs kedvem formázni :)

[ Szerkesztve ]

 Think Different.

(#26027) fatal` válasza D-Roy (#26026) üzenetére


fatal`
titán

Ilyenkor pedig más megoldás nem nagyon van. :(

Azért egy HDSentinelt nézz rajta, mert lehet, hogy egyéb baja is van szegény HDDnek.

(#26028) D-Roy válasza fatal` (#26027) üzenetére


D-Roy
tag

Hibátlan hdsentinel szerint.
Valamilyen egyéb módon nem javítható a fájlrendszer?

 Think Different.

(#26029) Jadro válasza fatal` (#26024) üzenetére


Jadro
veterán

Köszönöm, ez szuperül működik! Ezt kerestem. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#26030) Sub-ZeRo válasza D-Roy (#26028) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem nagyon. Csak format.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26031) fatal` válasza Jadro (#26029) üzenetére


fatal`
titán

Szivesen :)

#26028: Én nem ismerek ilyen programot, várj egy kicsit hátha jön valaki tapasztaltabb :)

(#26032) D-Roy válasza fatal` (#26031) üzenetére


D-Roy
tag

ok köszi

 Think Different.

(#26033) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Olyan témát keresek Win7-hez, ami OS X-é változtatja -amennyire csak lehet-, de ha kell visszaállítható hiba nélkül. Létezik ilyen? :)

mod:32bites Ultimate-em van.

[ Szerkesztve ]

(#26034) MrTurner


MrTurner
csendes tag

üdv!

lassan 2 éves lesz a laptopom, és 1 éves a win7 oprendszer rajta. A laptop mostanában gyorsan felmelegszik, és elég hangosan zúg.
Ki kéne tisztítanom a ventillátorokat?
Újra kéne telepíteni az oprendszert?
Esetleg vmi hibás?
Tudtok valamilyen tesztelő progikat? (speciális progik előnyben, úgy értem, hogy nem ilyen all-in-one gatyik érdekelnek, hanem külön progi HDD tesztelésre, külön ramra, külön hűtőre, chipsetre stb stb... szeretnék egy nagy "generálozást")

(#26035) pukkancska válasza MrTurner (#26034) üzenetére


pukkancska
tag

Az operációs rendszernek nem igazán vak köze ahhoz, hogy meleg a gép.
Ha még nem volt/régen volt tisztítva akkor ráférne egy alapos tisztogatás.
Teszt progiból a neten jópárat találsz, de pl. az everest tesztprogramja teszteli a cput, a ramot, a hdd-t is. van a memtest amivel a memória hibákat tudod ellenőrizni >> ez benne van a win7-ben, cpu tesztelő pl. az orthos is, bár nem friss kiadás. Az egyik legjobb vga tesztelő, meg stabilitás tesztelő, a 3dmark progik, mert az mindent letesztel. (mintha játszanál valamivel)

(#26036) MrTurner válasza pukkancska (#26035) üzenetére


MrTurner
csendes tag

köszi, szerintem van köze az oprendszernek, mert egy idő után tele lesz szutyokkal, ami meg eszi a ramot, és ez nagyobb terhet ró a gépre. Jah és nem volt még 1x sem tisztítva.

(#26037) fatal` válasza MrTurner (#26034) üzenetére


fatal`
titán

VGA: Furmark vagy GPU Caps Viewer, 3DMark nem hajtja eléggé.
CPU: Prime95 vagy Intel Burn Test.
RAM: Memtest x86, windowsban lévő nem túl jó, mert a foglaltat nem tudja tesztelni.

Többire nincs.

OS Reinstall a zúgás miatt felesleges, a ventik kifújását javaslom.

[ Szerkesztve ]

(#26038) rebugra


rebugra
aktív tag

Üdv. Egy kis help kéne. Van DVD-n egy Win7-em, felszeretném tenni egy Notebookra, de sajna DVD megható nincs benne, és külső Pendrive-ról sem akar bótolni. Pedig megcsináltam, hogy telepíthető legyen róla a win7. Hogy oldható meg, hogy valahogy fel tudjam tenni a Win7et?? Üdv. :R

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#26039) fatal` válasza rebugra (#26038) üzenetére


fatal`
titán

Evvel a programmal csinálj bootolható pendriveot a dvdről és menni fog. :) Persze a BIOSban ne felejtsd el átállítani, hogy elsőként a pendriveról bootoljon. :)

(#26040) kraftxld válasza rebugra (#26038) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Itt egy gyári megoldás is:
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#26041) Sub-ZeRo válasza MrTurner (#26036) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez hülyeség amit mondasz..Milyen szutyokkal lesz teli a ram? Tudod mi a RAM jelentése? Random Access Memory... Amint kikapcsolod a géped törlődik a benne tárolt adat... Semmi köze nincs a melegedéshez a winhez. Esetleg annyi, ha nagyon terhleld, akkor többet forog a venti, mert melegszik a proci stb és több por megy bele, bár mindegy, mert úgy is teleszetykolódik porral, ha nagyon pörög, ha nem...
De ha nagyon zúg, akkor laptop szétszedés, ventilátorok portalanítása egy flakon sűrített levegővel, kifújod, megvárod hogy megszáradjon, vissza raksz mindent és csendes lesz.

TheChos3nOne: Vanni van, de szerintem felesleges. Lehet hogy olyan fájlokat ír át amit nem kellene és egy idő után elszálna a rendszered a hibaüzenetek rengetegével...
De kipróbálhatod, ha vállalkozó szellemű vagy... Én xp alatt csináltam ilyeneket, nem egy rendszerem szállt el miatta... :W :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26042) bocsika válasza bocsika (#25916) üzenetére


bocsika
aktív tag

Na ezen az esős napon valaki? :)

(#26043) rebugra válasza fatal` (#26039) üzenetére


rebugra
aktív tag

Ezt már végig csináltam, kiírja a gép hogy botolható külső flash drive-ról, még se tölti be róla :F :F

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#26044) Sub-ZeRo válasza rebugra (#26043) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Biosba beállítottad, hogy honnan bootoljon be a rendszer? Ha beállítottad, nem biztos hogy a pendrive jó... Értsd úgy, (ahogy én vettem észre bios frissítésnél) nem mindegy hogy milyen pendriveról csinálod. Nekem van egy kingmax penem, 8 gigás és a bios hdd-nek ismeri fel nálam. Havernak kellett frissíteni biost, az ő penjére ráraktuk a biost, majd nem ismerte fel neki a pendrive-ot és a rajta lévő biost. Átvittem az enyémet, rámásoltuk a biost és egyből felismerte a pent is és a rajta lévő biost is.
Ha biosba beállítottad és most sem megy, próbáld ki egy másik pendrive-al, hátha menni fog.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26045) Fire/SOUL/CD válasza rebugra (#26043) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Akkor esetleg ezzel a 2 másik progival próbálkozz
Az első az úgymond "gyári" install készítő, hátha azzal menni fog... ;]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#26046) Chosen válasza Sub-ZeRo (#26041) üzenetére


Chosen
addikt

Ettől féltem, azért köszi. :R

(#26047) katt777 válasza ghostmat (#26003) üzenetére


katt777
félisten

De auto-n van, és nem váltogatáson! :Y Visszaraktam a tiszta partíciómentést, azzal is elkezdte egy idő után. Az ablak pedig megvan, de csak egy bazi nagy hangjegy van benne. Ha ismét aktiválom az amúgy pipával is jelzett, aktív vis-t, akkor megjelenik, de restartkor megint a hangjegy fogad. :W Csak tudnám, milyen paraméter van elállítódva reg-ben v. user fájloknál! :O

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#26048) Wolfskin válasza Wolfskin (#26006) üzenetére


Wolfskin
őstag

megpróbálom újra, hátha a a kepfeltoltes.hu-ról beolvassa a képeket... kezd összejönni..., de itt mindjárt lejár az időm

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#26049) Edween válasza rebugra (#26043) üzenetére


Edween
őstag

Ez a legjobb megoldás!
Az első újra indulás után ki kell húzni a pendriveot, és minden rendben lesz!

(#26050) Wolfskin válasza Wolfskin (#26006) üzenetére


Wolfskin
őstag

a kérdésem az lenne, hogy lehet a betűk élsimítását teljesen kikapcsolni, hogy úgy jelenjen meg, mint az XP-ben:

a win7 alatt kikapcsol clear type opció mellett is mossa a betűket (pl. gmailben a bold betűk)

bekapcsolva meg teljes homály...

a célom az lenne, hogy teljesen úgy jelenjenek meg a betűk, mint XP alatt. meg lehet ezt oldani?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.