Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22001) Vikt0r válasza Lenry (#22000) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

VIA Chrome9 HC Integrated

(#22002) Lenry válasza Vikt0r (#22001) üzenetére


Lenry
félisten

hűűű
minden driverje fönn van?
biztos DirectX és Win7 kompatibilis?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22003) Vikt0r válasza Lenry (#22002) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Win7-tel nem kompatibilis de directxel igen és eddig működött win7 alatt.

(#22004) negyedes válasza Vikt0r (#22003) üzenetére


negyedes
addikt

Akkor valszeg itt kezdodnek a bajok. Biztos, hogy nincs megfelelo win7driver hozza? Esetleg nezz korul, hogy Vistas van-e.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#22005) Fire/SOUL/CD válasza Vikt0r (#22003) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

[VN896 VIA Chrome9™ HC drivert töltsd le]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22006) Tamáska88


Tamáska88
csendes tag

Akkor itt se tudja senki az én problémámra a megoldást?
(eszköz drivereket nem enged telepíteni win7)

(#22007) peti800


peti800
tag

Hello, olyan gondom lenne, (win7 ultimate 32bit alatt) hogy zenét szeretnék másolni mobilra, de egy bizonyos 0x80070057 hibaüzenet fogad. Rákerestem külföldi oldalakon, de nem igazán tudtam kiigazodni rajtuk. Valami ötlet? :U

(#22008) Dagaddt válasza Morden24 (#21984) üzenetére


Dagaddt
aktív tag

Köszi a segítséget!

D°°ci

(#22009) virkir válasza Tamáska88 (#22006) üzenetére


virkir
veterán

Már kaptál választ, telepítsd újra a rendszert és legközelebb ne b@szd el "optimalizáló" programmal.
Az ég világon semmi szükség nincs utólagos optimalizálásra.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#22010) copperhead válasza Sub-ZeRo (#21962) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi! Inkább átméreteztem a képeket, így már jó a képernyőkímélő. :))

[ Szerkesztve ]

(#22011) Laccoss válasza peti800 (#22007) üzenetére


Laccoss
addikt

Mivel másolod telefonra a fájlokat?

(#22012) Sub-ZeRo válasza copperhead (#22010) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nagyon szívesen. :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22013) peti800 válasza Laccoss (#22011) üzenetére


peti800
tag

Már megoldottam:)

(#22014) need


need
addikt

Üdv...

Kellene nekem 1 kis help:)

Valami oknál fogva nekem furcsa a hálózatom
mégpedig a következő miatt!
Az alaphelyzett a következő
Van 2 db hálókártyám az egyik alaplapi a másik egy rendes pci likba van bele téve ez egy Asus háló kártya!
Mind2őn megy az internet leprobáltam oda vissza!
Amikor úgye létre kelett hozni a hálózatot úgye a varázslóval kell létre hozni így a 2 hálókártya ikon melé került maga a kapcsolat ikon!
Digi utp-s internetem van és VAN is internet de viszont a jobb sarokban az irja ki hogy ismeretlen hálózat! persze befigyel a nagy sárga felkiáltó jel!a hálozat megnyitásnál is szintén úgyan ez a helyzet ismeretlen hálózatott ír!
A garfikus ábrán pedig a nagy piros X !
Pedig van internet és müködik is minden!

Tisztán akarom látni a dolgokat!

Az Asus háló kártyára probálkozom direkbe bekötni crosslink kábelel egy multimediás lejátszót de ez idáig nem jött össze elöször a kábel gondok voltak de most már az is jó!
most még az IP cím kiosztással kell harcolnom!
de ha az is jó lesz és továbbra sem jó akkor a win7 hálózatával gond!

Persze azóta már az "anyámat" is át álitgattam rajta van valami féle mód arra hogy úra telepités nélkül valamiféle alaphelyzet legyen a hálózatomon?
Vissza álítós mód nekem le van tiltva!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#22015) Fecogame válasza need (#22014) üzenetére


Fecogame
veterán

Miért nem veszed ki a PCI-s hálókártyát a gépből? Plusz nézd meg a feladatkezelőben, hogy minden rendben van-e.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#22016) cellpeti


cellpeti
veterán

Üdv!

Windows7-hez jó a vLite program?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#22017) negyedes válasza cellpeti (#22016) üzenetére


negyedes
addikt

Kellene. [link]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#22018) need válasza Fecogame (#22015) üzenetére


need
addikt

mert mivel arra lesz/van rákötve a multimediás lejátszó!
A feladat kezelőben minden rendben van
tehát hibákat sem ír és müködik is a net csak azt jelzi ki hogy ismeretlen kapcsolat és azt grafikusan hogy nincs!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#22019) negyedes válasza need (#22018) üzenetére


negyedes
addikt

Gondolom ez a problemad:, szerintem ne foglalkozz vele. Ha megy a net meg a medialejatszi akkor no problem.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#22020) Morden24 válasza need (#22018) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem teljesen értem, hogy mit kell neked az IP-cím kiosztással harcolnod, illetve hogy mit állítgattál. Egyébként miféle "multimédiás lejátszóról" van szó?

Amúgy nyilván eszközkezelőre gondolt a srác, nem feladatkezelőre.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#22021) pzstm válasza need (#22018) üzenetére


pzstm
titán

gondolom van más hálózati csatolód is.....tipikusan Virtuális hálózati eszköz esetében mutatja ezt....Network and Sharing Centerbe ha belemész láthatod is.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22022) need válasza Morden24 (#22020) üzenetére


need
addikt

Tisztelt Nagyúr:)

csak röviden akarom a dolgot..

a multis lejátszó WD live

az első gond hogy nem volt jó a kábel majd másodszorra sem volt jó a kábel ezt 1 klimpelővel megoldottam a készülékröl a tévé felé hálózat amutomata keresést inditottam
ahol adott ip címet a készüléknek de DNS átjáró cím nem volt gondolom ide az az ip cím kell amivel (vagy is a hálókártya fizikai ip címe) beirni na erre nem jutott már idő tegnap este.

Míg rá nem jöttem hogy a kábel a gond az első és a második esetben azt hittem hogy a hálózattal van gond és létre hoztam mindenféle othoni csoportot amire persze nem lesz szükség mert hát a 1x és isten is úgy akarja akkor a multimedia lejátszó megjelenik a gépemen és csak megosztanom kell majd vele simán ÁLÍTÓLAG:)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#22023) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok!

Nem teljesen win7es a probléma, de itt már kaptam sok segítséget.
Adott egy tisztaszoftveres win7 lemez amit felakartam rakni egy laptopra de az olvasó csak szenved vele:(

Hogy lehetne megoldani, hogy áttudjam másolni egy pendrivera és arról indíthassam a telepítőt??
A microsoftos usb download ide nem jó mivel nekem nincs eredeti iso képem csak egy kiírt lemez amivel a gép szenved:S:S:(

Valaki segítsen :O :O

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#22024) need válasza negyedes (#22019) üzenetére


need
addikt

menni megy a net mind 2 hálókártyán és amit linkeltél képet ott ahol a sz.gép van nekem a nagysárga felkiáltó jel van!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#22025) need válasza pzstm (#22021) üzenetére


need
addikt

hát magyarul is alig :) de angolul még úgy sem...

igen valami ilyesmi dolgok vannak nekem othoni csoport néven amit nem nagyon akarok!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#22026) pzstm válasza need (#22025) üzenetére


pzstm
titán

tudnál dobni esetleg a hálózati és megosztási központodról egy képet?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22027) virkir válasza szabonagyur (#22023) üzenetére


virkir
veterán

Roppant egyszerű.
1. CloneDVD-vel vagy valami íróprogrammal ami tud ISO-ba grabbelni csinálsz belőle ISO-t és azzal megcsinálod az USB-s telepítőt.
2. Torrentről letöltesz egy MSDNA-s ISO-t azzal csinálod meg az USB-t telepítesz és megadod a kulcsot amit kaptál a tisztaszoftvertől.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#22028) pzstm válasza szabonagyur (#22023) üzenetére


pzstm
titán

Windows7 BETA telepítése Pendrive-ról

Véglegessel is működik, mindössze annyi, hogy NEked nem kell virtuális meghajtóba bemountolni képfájlt ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22029) need válasza pzstm (#22026) üzenetére


need
addikt

most dolgozom de othon le/ki fényképezek mindent és elküldöm:)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#22030) Vikt0r válasza Fire/SOUL/CD (#22005) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Köszi, ez a driverrel már elindul, de még mindig nem jó.

(#22031) Fire/SOUL/CD válasza Vikt0r (#22030) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nézd, ha a driver jó(és most jó), ha letöltötted és sikeresen telepítetted a DX9c-t (amit korrábban Morden24 javasolt), akkor már csak a játéknak nem felel meg valami...
Nézd meg a minimális rendszerkövetelményeknél, hogy mi van támasztva a VGA-val kapcsolatban elsősorban. Videomemória mennyiségét, ,Pixel Shader verzió stb stb kell ellenőrizni. Ha valamelyiknek nem felel meg az integrált, akkor az a gond...

Fire.

UI: Nem mindig szükséges külön telepíteni DX9-et, mert gyakran a játék telepítője is felrakja a neki szükséges plussz modulokat...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22032) Vikt0r válasza Fire/SOUL/CD (#22031) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Age of Emires 2 és CS1.6 van fennt tehát nem mai játékok eddig tökéletesen mentek win7-en.

(#22033) Sub-ZeRo válasza pzstm (#22028) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A 3.lépésnél van egy helyesírási hiba. :B melyik ezsközől bootoljon

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22034) pzstm válasza Sub-ZeRo (#22033) üzenetére


pzstm
titán

köszi :B
Meg amúgy ahogy nézem, az már egyből kettő (hiányzik R betű meg sz helyett zs-t írtam :DDD ) Javítottam :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22035) pzstm


pzstm
titán

egy kis friss hír:
6.1.7601.16559.win7sp1_beta.100506-1349 - previous build
6.1.7601.16560.win7sp1_beta.100524-1800 - previous build
6.1.7601.16561.win7sp1_beta.100527-1447 - actual build in win7sp1_beta branch

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22036) piqla


piqla
őstag

Rossz helyre, bocs.

[ Szerkesztve ]

Szereted az állatokat?

(#22037) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Használt már valaki vLite progit? Arra lennék kiváncsi, hogy ilyet pl.: Chrome, Total Commander,hogyan lehet bele tenni a telepítőbe? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#22038) ronaldo


ronaldo
őstag

Találtam a topicban pár arra utaló jelet, hogy más is tapasztalta azt, hogy úgy fagy a win7 (esetemben x64 ultimate), hogy nem tudok semmire kattintani, majd egy idő után (2-3mp) beáll az egér.

Ez csak akkor szokott lenni, ha sokáig magára hagyom a gépet (jellemzően éjszaka, hogy a torrent fusson) majd mikor fel próbálom éleszteni, akkor rögtön. Tehát amúgy nem fagy, remekül megy.

Egy fórumon azt olvastam, hogy kell várni egy kicsit és hátha dob valami kékképernyőt hibaüzivel, de ezt nem vártam meg.

Valaki tud rá megoldást? Előre is köszi.

(#22039) negyedes válasza ronaldo (#22038) üzenetére


negyedes
addikt

Valoszinuleg az tortenik, hogy a win lekapcsolja vinyokat es mikor visszakapcsolna valami megakadajozza.

Probald meg energiagazdalkosnal beallitani, hogy ne kapcsolja le a vinyokat.

cellpeti: nezd meg meg az nlite progit is, tutorial: [link]

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#22040) ronaldo válasza negyedes (#22039) üzenetére


ronaldo
őstag

Köszi, megpróbálom.

(#22041) Morden24 válasza negyedes (#22039) üzenetére


Morden24
nagyúr

Már nem azért, de az nLite nem XP-deployhoz való? :U

Egyébként személy szerint inkább az AIK-val szórakoznék, az legalább hivatalos, supportált MS-es app.

Sectumsempra - For Enemies

(#22042) pzstm válasza Morden24 (#22041) üzenetére


pzstm
titán

én meg inkább a barátnőmmel szórakoznék ;] :P :DDD

Meg mondjuk kicsit más a "színvonala" a két programnak ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22043) negyedes válasza Morden24 (#22041) üzenetére


negyedes
addikt

Na bazzz es tenyleg. Ez nagyon beneztem. :B Sorry. Oszinten szolva soha nem hasznaltam ilyet szoval gondoltam hatha. Megegyszer bocs. :R

en meg megyek inkabb a tanulassal szorakozni ,mert hetfon vizsga..... ugy latom nem tudok ket dologra egyszere figyelni. :(

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#22044) Fire/SOUL/CD válasza negyedes (#22039) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Az NLite az XP-hez "való", a VLite Vista-hoz, ez utóbbinak a Vista SP1 WAIK-ra van szüksége. A VLite lehet, hogy alap dolgokban használható W7-hez is, de ahhoz el kell "fogadnia" a W7 WAIK-ot...Próbálkozni lehet, de inkább hagyományosan, csak a WAIK-al célszerű megoldani a dolgot...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#22045) Morden24 válasza pzstm (#22042) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mármint a barátnős programnak meg a vLite-os programnak.
Szerintem is más :D
Utóbbihoz jár support :))

(#22043) negyedes: No para, én egyiket sem ajánlanám, támogatástól függetlenül :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#22046) Sub-ZeRo válasza pzstm (#22034) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szívesen. :B

Morden24: :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22047) Flashback


Flashback
addikt

Sziasztok
Van egy wifi hálóm. A gép amin win 7 van, be van állítva a munkacsoport (MSHOME) látja is a gépeket mármint a nevük megjelenik a hálózatnál, de a megosztásokba már nem tud belépni. A VNC-sem müködik a win7 gépről, régen ment, a megosztás is. Mi lehet a gond?
Üdv

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#22048) Morden24 válasza Flashback (#22047) üzenetére


Morden24
nagyúr

Advanced sharing settings-ben be vannak lőve a megosztással kapcsolatos engedélyezések?

Sectumsempra - For Enemies

(#22049) Emu


Emu
őstag

http://prohardver.hu/tema/windows_7/hsz_21906-21906.html erre tudtok valami okosat mondani ne kelljen minden egyes alkalommal bemásznom gép mögé? :U

(#22050) Flashback válasza Morden24 (#22048) üzenetére


Flashback
addikt

Igen. De mostmár a gépeket sem látja...

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.