Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2001) Csabee. válasza Kicker (#1999) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A 3 óra elég irreális, még ha ilyen gép is...

Üdv: Csabee.

(#2002) Kicker válasza negyedes (#2000) üzenetére


Kicker
senior tag

az asus honlapon nincs, de a gyártókén megnézem...

Lehet a dvd olvasóm szar, mert a linux pl csak pendriveról ment fel anno, pedig vagy 4 lemezt kipróbáltam...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#2003) pzstm válasza Kicker (#2002) üzenetére


pzstm
titán

Pendrive telepítést próbálj mindenképp.
1,5GHZ-es Celeron, 1GB RAM, 160GB vinyó. DVD-ről telepítés 20perc körül volt.
Win7 Ultimate x86 HUN

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2010) cornelius


cornelius
tag

Packard Bell dot M netbook-ra tettem fel a Windows7-et, előtte Vista volt rajta. A windows7 install folyamat elején a touchpad működik, majd amikor az install közben újraindul a gép, a touchpad nem működik többé.

Mit tegyek, mi lehet a gond? Előre is köszi a segítséget!

(#2011) Csabee. válasza cornelius (#2010) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tedd fel a legújabb touchpad drivert!

Üdv: Csabee.

(#2012) need válasza sfdrakex (#1872) üzenetére


need
addikt

+ tanulmányozom az enregiagarázdálkodást:)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#2013) Core2duo6600 válasza Pilot (#1995) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Elég régi már az a lap, a cégnél sorra döglenek meg, az ilyen korú lapok, amiket eddig elmdontál, cserélj adatkábelt, és meg kéne nézni másik adag rammal is.
Az, hogy a ramteszt lefut ünmagában még nem jelenti azt, hogy 100 % os a ram.

Valamint szedd szét a gépet, teljesen (Összes kari ki, ramok, cpu is, összes csati kihuz, lapról is mindent ), majd rakd össze újra, ugyanis a kontakthiba is lehet, és ahogy rezonál a gépház a hdd től, mert valamennyire mindegyik, kilazulhatnak a csatlakozók.

#2010) cornelius
Dugj be egy egeret, az usp vagy ha van ps2 es portba, simagatóval ez előfordul, mivel azért az nem éppen szabványos egér.
Miutan felment a win 7 vagy menni fog, vagy le kel szedni neki valami drivert és azzal fog menni.

(#2009) negyedes
Bizonyára megvette a boltban, és marhára örül, hogy végre sikerült :))))))))))
A módszer azonban érdekelne, bár én is megvettem, de van még 1 gép és arra is kellene valami, , de azérr, lehet, hogy tud valami akciós boltot.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#2014) need


need
addikt

üdv..

mi jelentősége van annak hogy win 7 alatt ha torrentezek hány szállon töltök vagy vissza töltök...??

kezdem hinni hogy valami átok ül a dolgokon mert nagyon nem akar menni a torrentezés de ez hosszú téma..!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#2015) Core2duo6600 válasza need (#2014) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Nem annyira a win 7 hez, hanem a hálokarihoz de leginkább a router ill, a modem a szük keresztmetszett.
A maximális kapcsolatok számát úgy 80 90 re tegyed, azzal nem szokott gont lenni.

Valamint a feltöltési sebességed tedd az elméleti maximum 80 % ra

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#2017) sfdrakex válasza need (#2014) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Lehet a hálókártyáddal van baj nálam a max kapcsolatok száma 5000 a torrentenkénti max kapcsolat 2000 és a torrentenkénti feltöltési szálak száma 500 minden gond nélkül megy az alaplapi hálókarimmal, 1Mbites az upom. Nincs neked a vinyod nagyon töredezve?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2020) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Hi!1990,1997-re valki vagy valakik?Lehet az a baj hogy 7100 a Win7-m?De hát akkor is ,ez tök alap hogy lásson egy Pendrivet.

[ Szerkesztve ]

(#2021) Lauda válasza hahajdu (#1939) üzenetére


Lauda
félisten

Latom erdemes volt beneznem.... :DDD :DD

(#2022) sfdrakex válasza BullKoxa (#2020) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Próbáld meg ezzel leformázni másik gépen, hátha utána jó lesz.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2023) canniball válasza sfdrakex (#1893) üzenetére


canniball
nagyúr

Rájöttem hogy láma vagyok: csak két sata csati van a lapon, arra nem fogok tudni három eszközt rákötni... :B Így hát megfordítanám a kérdést: ha a 7 telepítése során nincs a lapon az XP-s tár, akkor ha mindkettőt rákötöm be lehet-e kapcsolni valahogy a boot menüt?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2024) sfdrakex válasza canniball (#2023) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Most Vistád és xp-d van? Ha igen teheted sztem simán vista helyére a win7et. Esetleg szerezz egy sata/ide átalakítót. Vagy ha csak XP-d van akkor ugy telepitsd hoyg az rá van dugva. Ha utolag dugod rá is megkéne ismernie szerintem egyébként

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#2025) bpx válasza canniball (#2023) üzenetére


bpx
őstag

nem hozza létre magától, de manuálisan attól még lehet boot menüt csinálni bcdedit-tel

[link] - itt például pont le is van írva, hogy hogyan lehet egy XP-t utólag hozzáadni

(#2026) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Néhány nem ide való (felesleges) hozzászólást töröltem.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2027) BullKoxa válasza sfdrakex (#2022) üzenetére


BullKoxa
őstag

Sajnos ezzel sem jó,Köszi szépen a segítségedet!

(#2028) canniball válasza sfdrakex (#2024) üzenetére


canniball
nagyúr

Most csak XP-m van, sata SSD-n. Hogy telepíteni tudjak rá kell kötnöm a lapra a sata ODD-t és az új sata SSD-t (amire megy a 7), így a telepítés idejére le kell húznom a jelenlegi XP-s SSD-t. De majd akkor megoldom valahogy okosba.

(#2025) -Zeratul-!
Köszönöm, amint időm engedi áttanulmányozom!

Mod. Kevés olyan pörgős topikot olvastam mint ez. :)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2029) pzstm válasza canniball (#2028) üzenetére


pzstm
titán

Mod. Kevés olyan pörgős topikot olvastam mint ez. :)

Pedig most már egészen lecsendesedett. ;) BETA és RC időkben volt itt igazi pörgés :K ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2030) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Hi!Lenne egy olyan kérdésem hogy lehet e frissíteni a 7100 RC-t a 7600 RC-re.Azaz mondjuk a játék mentésem megmaradnak?És kell telepíteni drivereket a hardverekhez?

[ Szerkesztve ]

(#2031) - = Zk = - válasza Lauda (#2021) üzenetére


- = Zk = -
félisten

látom te is a legjobb résznél érkeztél:C

(#2030) ko-ko82:szvsz ez nem lehetséges.gyalulni kell hozzá a C: -t.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2032) need válasza sfdrakex (#2017) üzenetére


need
addikt

válaszom Core2duo6600 sfdrakex nek..:)

nem kevés fejtörést okozott az a gond de azzal nyugtattam magamat hogy az UPC szopatt a P2P titkosítással de amikor átmentem a Digihez minden kezdödött elöröl..

én is erre gondoltam elöxör vagy is sokadszorra jutottam el a hálókaryhoz vagy is lehet hogy azzal van a gáz..így gondoltam 1-et és az alaplapit nyugálományba kültem és vettem 1 rendes háló karyt 100/10000-st míg az alaplapi kártya a 80 megást épp elérte az asus hálókary elérte tartosan 95/100 megás letöltési sebességet!

és persze a gond is jelentkezett és lemered a gép

erröl a töredezésmentesítésröl 1 picit...

Puran defragot használom én asszem ez 64 biten futó alkalmazás és kurva gyors hetente rászoktam zavarni és se perc alatt végig darál 1 terrát persze particiónként!

gondolkodtam már azon is hogy 1 különálló vinyóra töltök le ami nem a rendszer része..!

de ez az egész akkor kezdödött amikor váltottam a 60 megás netre és úgyan ez van XP alatt is ott is lemered a rendszer...!

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#2033) Lauda válasza need (#2032) üzenetére


Lauda
félisten

Hol lehet arra a 60 megas netre elofizetni? ;]

(#2031) - = Zk = - Tudod, 7. erzek... :P

(#2034) need válasza Lauda (#2033) üzenetére


need
addikt

fiberpower

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#2035) - = Zk = - válasza Lauda (#2033) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ja hát igen, Te bizony képes vagy sokmindenre. :P
ezt azóta tudom, mióta anyám pilóta :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2036) volvoguy


volvoguy
addikt

Amikor XP-m volt, voltak hozzá ilyen letölthető izék az asztalra, mint a Google Desktop, vagy a RocketDock...na nekem utobbira volna szükségem, illetve inkább az volna a kérdésem, hogy van-e ilyen megoldás a Win7-ben, előlehet-e vhogy csalni...vagy letölteni vhonnan...mivel nem tudom, hogy ezt anno. a Vista-ból nyulták-e le, avagy nem...

Ha vki ne mtudná miről dumálok...:[link]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#2037) Lauda válasza need (#2034) üzenetére


Lauda
félisten

Koszi az infot. Azanyadat, mennyivel toltesz onnan fel-le? :Y ;] Neztem, nalunk sajna nincs upc kabel, ugyhogy ez kilove, marad a 8/512 adsl. :O

(#2035) - = Zk = - Hogy fuggok ossze a muteroddal vaze? :DD

[ Szerkesztve ]

(#2038) need válasza Lauda (#2037) üzenetére


need
addikt

már semennyivel..

mivel a Diginél vagyok...

hát 60 mega alá nem is adunk... ezért lett 80 megás netem!

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#2039) Finwe válasza volvoguy (#2036) üzenetére


Finwe
őstag

Objectdock - ez szerintem jobb mint a rocketdock és már van ingyenes is belőle. Sokkal gyorsabb és előjön az ablakok mögül rendesen nem úgy mint...

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#2040) Lauda válasza need (#2038) üzenetére


Lauda
félisten

Az jo, mert felenk az sincs. ;] :O Bakker 80 megas net, elobe nezed a hd filmeket...? :DDD

(#2041) - = Zk = - :DDD :P

(#2042) need Ok. :)

[ Szerkesztve ]

(#2041) - = Zk = - válasza Lauda (#2037) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mióta anyám pilóta, azóta tudok a Te "egyéni" képességeidről... :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2042) need válasza Lauda (#2040) üzenetére


need
addikt

akár..

szerintem nem tarozik szorosan a win 7 totyikhoz az én tévézési szokásaim

zárjuk ezt a témát rövidre elsősorban nem ez érdekell hanem a PROBLÉMÁM

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#2043) pzstm válasza Lauda (#2040) üzenetére


pzstm
titán

Anyáméknak odahaza 120megás van...minek nem tudom... előtte 9500-ért volt 25 megás, szólt UPC, hogy 9000-ért van 120-as...cég fizeti netet...10ezret adnak rá tán havonta max....szóval most még apám spórol is a cégnek :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2044) Core2duo6600 válasza sfdrakex (#2017) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Az irreálisan sok, ennyi kapcsolatot csinálni ilyen kicsi sebességhez
És felesleges is.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#2045) fatal`


fatal`
titán

Nem lehet kikapcsolni valahogy, hogy automatikusan méricskélje az élményindexet? Baromi idegesítő mikor msnezés vagy szimpla netezés közben kikapcsol az aero és elkezdi tekerni a procit mert ő most mér. Sokkal értelmesebb volt a Vistaban, lefutattam azt jóccakát békén hagyott utána..

(#2046) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
1:00-kor kereken a win7 kikapcsolta az aerot, a prociventi pörög, mint az állat, 86-90%-os kihasználtság. Feladatkezelőben egy winSAT nevű progi eszi a procit, és az van mellette, hogy ez a rendszerfelmérő eszköz. Most 1:03 van, az aero visszakapcsolt winSAT kilőtte magát, most a kernel eszik 10-16% között, és kereken 12db svchost.exe-m van a folamatok között.
Mi a fene van?
szerk.: Ráküldöm az anti-malwaret, bár az AVG is meg szokta találni, az meg naponta ellenőriz.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2047) CHIPman válasza CHIPman (#2046) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem talált semmit. Mitől kapcsolhatott be pont 1-kor ez a winsat?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2048) pzstm válasza fatal` (#2045) üzenetére


pzstm
titán

ha le van futtatva itt sem mérécskézik többet. Esetleg ha hardvercsere/hardverbővítés történt. Illetve grafikuskártya-driver frissítése esetén fordulhat még elő, hogy kéri, hogy futtassa le az élményindexet :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2049) pzstm válasza CHIPman (#2046) üzenetére


pzstm
titán

semmi gond nincs...lefutott az élményindexed. Nyomhatsz egy restartot esetleg ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2050) Csabee. válasza pzstm (#2049) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Látom addikt lettél :DD

CHIPman néha nekem is kilövi

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.