Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41001) Воланд válasza rasotamas (#41000) üzenetére


Воланд
titán

Újra létre kell hozni az otthoni csoportot és amit ott megadsz jelszót, azt kell beírni a többi gépen, hogy csatlakozni tudjanak a csoporthoz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41002) izomhod válasza Steelmanus (#40998) üzenetére


izomhod
senior tag

értem, köszi!

ha idővel felpakolom a w7-et, legalább tudom, hogy mire figyeljek

(#41003) Lalo_Titi


Lalo_Titi
csendes tag

Hali Mindenki!

Egy Abit AV8as alaplapom van. És egy SATAs winyóra szeretném telepíteni a Win 7et.
Nem akar felmenni, még illesztő programot is szedtem le, de ezt írták alá a weboldalt:
"To create the driver disk for Windows installation, you need to copy the contents of the folder named DriverDisk in the zip file, but not the folder itself - just the contents. Please note that Windows 7 support is not included for the VT8237, VT8237R, VT8237R Plus and VT6410. Please also note that installing this driver on Windows 7 (32 and 64) will not update the driver, it will only update the RAID utility. Please refer to the Readme txt and the Release note htm files in the package for further information."

Most ez azt jelenti, hogy nem is fog felmenni?

Valaki tud megoldást? Van még egy IDEs winyóm, de azon a Win van.
Esetleg arra? PLSHM.... :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#41004) szőröscica


szőröscica
addikt

Lefutott az Avast, nem talált semmit, a winchester továbbra is darál. Megpróbáltam egyszer visszaállítani a rendszert, sikertelen volt. Most újra próbálom. Felgyújtom ezt a szart!

Komolyan fogok venni egy imacet, bármennyire logikátlan is nekem a macos, az legalább STABIL, és nincsenek ilyen szellem jelenségei. Pedig eredeti win95-m, 98-am, xp-m, vistam, és 7-em van, de most már unom a szopást, ami együtt jár velük sokszor.

(#41005) sfdrakex válasza szőröscica (#41004) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Feladatkezelő mit ír mi dolgozik nagyon? Ha sok a fájl friss a rendszer nem lehet hogy az indexelés megy ?

(#41003) Lalo_Titi

W7 mit ír miért nem megy fel? Milyen üzemmódban van a SATA-vinyód? Alaplapodat ismeri a W7 ?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#41006) szőröscica


szőröscica
addikt

Hmmmm!

Nem talál visszaállítási pontokat. Reggel még hármat is látott!

(#41007) szőröscica válasza sfdrakex (#41005) üzenetére


szőröscica
addikt

A cpu nem dolgozik, csak a winchester teker!
Hónapok óta használom a rendszert, nem kapott új fileokat.

(#41008) sfdrakex válasza szőröscica (#41007) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Torrentel fel /le töltés megye? Milyen a neted ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#41009) szőröscica válasza sfdrakex (#41008) üzenetére


szőröscica
addikt

20/10, torrent nem megy. :)
Figyu, reggel indítottam el, és még mindig darál. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41010) Lalo_Titi válasza sfdrakex (#41005) üzenetére


Lalo_Titi
csendes tag

telepítésnél a winyón nem talál partíciót, vagy mi...
Üzemmód? Az meg mi? Hogy ismeri-e azt hol tudom megnézni?

(#41011) sfdrakex válasza Lalo_Titi (#41010) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Biosban. Csak az a vinyó van rádugva? Volt már formázva a vinyó? Hány partíció van rajta ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#41012) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Üdv!

Valaki szaki :B Sosem használtam mediaplayert, nem tudja esetleg valaki megmondani, hogy hogyan tudok vele online adást hallgatni? Ha pl csak a webcím van meg.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41013) Cicero válasza hoffman_ (#41012) üzenetére


Cicero
őstag

Alt gomb -> Fájl -> URL megnyitása

joamilestoné: az összes vírusirtó, trójai meg védelmi program bullshit, egyet nem használok a pcmen.
A maces váltás ötletét meg csak támogatni tudom.. :K

[ Szerkesztve ]

(#41014) hoffman_ válasza Cicero (#41013) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:C :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41015) pzstm


pzstm
titán

"Windows 8 will have a factory restore feature that will return the computer to its factory state in under 2 minutes and that the installation time of Windows 8 M3 took 8 minutes to install."

Jó lenne ha már összekapnák magukat és csinálnának is valamit! ;] :P :DDD

Ki a tököm ér rá 8percet várni egy oprendszer install-ra? :DDD :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41016) Cicero válasza pzstm (#41015) üzenetére


Cicero
őstag

Mi lenne ha azon dolgoznának hogy ne legyen szükség factory restore feature-re?

[ Szerkesztve ]

(#41017) pzstm válasza Cicero (#41016) üzenetére


pzstm
titán

nekem most sincs szükségem rá ;) :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41018) Lalo_Titi válasza sfdrakex (#41011) üzenetére


Lalo_Titi
csendes tag

Nem tudom milyen módban van. Használva volt, de leformáztam. A telepítővel,
meg töröltettem is meg formáztattam is. Régebben próbáltam Xpt is rárakni, és az sem ment.
Valahol olvastam, hogy illesztő program kell hozzá. letöltöttem, beolvastattam, de akkor sem ment.

(#41019) Sub-ZeRo válasza szőröscica (#41009) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha ilyen baj van akkor az nem a win7 hibája, hanem a vinyóé. Azt meg úgy tudod orvosolni, hogy egy hd sentinelt felraksz. Ha ott gebasz van, akkor vinyó kikap, benzint rálocsolni és meggyújtani. Ennyi. Sógoromék gépe, ugyan ezt csinálta, a visszaállítást 2 és fél órába tellett neki, a hd sentinel meg 11 %-os vinyó állapotot mutatott. Az nap már csak 7% volt neki. Ha nem vinyó mégis, akkor vírus, vagy hasonló dolgozik.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#41020) Cicero válasza pzstm (#41017) üzenetére


Cicero
őstag

Ahogy lentebb már említettem vírusirtóra sincs szükség abban az esetben ha az ember tudja mit csinál.
Szerencsére eddig nem volt a 7essel semmi komolyabb problémám.. bárcsak ne rondítaná el a dolgot az elején az a hülye "szerencse"! Az lenne ám a szép világ!
A lényeg az, hogy vannak esetek amikor az ember nem érti mi történt, csak pislog, hummog és legszívesebben felrobbanna, ahogy azt a kedves kollega is tette pár hszel arrébb :)))

(#41021) sfdrakex válasza Lalo_Titi (#41018) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

BIOSban nézd meg a vinyót milyen állapotban van, tedd IDE módba.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#41022) szőröscica válasza Sub-ZeRo (#41019) üzenetére


szőröscica
addikt

Valóban a winchester haldoklik. 3%-on van. Holnap veszek újat. Remek, 300 ezer forintot költöttem az autó javítására a héten, és most még ez is. :W

Köszönöm szépen a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#41023) Laccoss válasza szőröscica (#41022) üzenetére


Laccoss
addikt

Poén hogy ahol én vettem a vinyómat, azt mondták hogy a HD Sentineles értékeket nem fogadja el a szervíz. Emiatt kíváncsian várom hogy mit mondanak a vinyóra.

(#41024) eszgé100


eszgé100
őstag

hali!

gép indulásakor ez az ablak jön fel:

"Run-time error '-2146697211 (800c0005)':

The system cannot locate the resource specified."

win7 x64 rendszer, minden driver friss.

lövésem sincs mitől lehet?

másik probléma, a gépet rá szeretném kötni a netre, egy wifi adapterrel, de sajnos nem nem jelez semmi jelet. próbáltam 2 adapterrel, és az adaptereket is másik gépen, azon természetesen működnek. a gép csak munkagép volt soha nem volt rajta net. a hálókártyával minden rendbe, vezetékes net tökéletesen működik.

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#41025) bobsys válasza eszgé100 (#41024) üzenetére


bobsys
addikt

ez virus, trojai cucc lesz vagy valami olyan program maradeka amit letoroltel, unistallaltad

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#41026) pzstm válasza pzstm (#41015) üzenetére


pzstm
titán

the machine used to test M3 had 24GB of RAM and an 8 core processor

Ez az infó "lemaradt" tegnap. :B
A neten keringő képek valósak, a feature-k egy része is valós, azonban nem mindegyik. ;)

(Leak-re ne nagyon várjatok, hacsak nem valaki ki akarja magát rugatni)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41027) Sub-ZeRo válasza pzstm (#41026) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:Y Mikor is jön az új rendszer?! ;]
Uhh, eddig csupa jó dolgot közöltél. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#41028) pzstm válasza Sub-ZeRo (#41027) üzenetére


pzstm
titán

2013 Január 7 a jelenlegi ütemterv szerint a GA, tehát 2012 év végén lesz kész várhatóan az RTM. Kitudja, lehet bevárják vele az Office "15"-öt, ami a közelmúltban lépett M2 státuszba ;)

(Mindenesetre a 7955-ös is egész stabil a jelenlegi hardvereken, és meglehetősen gyors is "állítólag") :B ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41029) eszgé100 válasza bobsys (#41025) üzenetére


eszgé100
őstag

félreérted, ez munkagép volt, a speciális a célszoftvereken kívül semmi nincs rátelepítve, és nem is volt leszedve, neten sem járt még soha

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#41030) Sub-ZeRo válasza pzstm (#41028) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

;] Már csak bétáznánk már. :U :D
Uh, "office 15"?! Na remek. :)
A 2013-as év izgi lesz. :Y

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#41031) pzstm válasza Sub-ZeRo (#41030) üzenetére


pzstm
titán

Office 2012 vagy Office 2013 lesz (valószínűleg), csak a build szám miatt 15-ös kódnév alatt fut. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41032) kpetyke


kpetyke
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy lehet-e valahogy gyorsítani a Win7 bootolását?

(#41033) Sub-ZeRo válasza kpetyke (#41032) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

SSD

(#41031) pzstm: Gondoltam. :U :)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#41034) Fire/SOUL/CD válasza Sub-ZeRo (#41033) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nálam most ilyen "vinyó sudden death" vette kezdetét, 2 vinyó is elszállt, mondjuk az egyiket még meg is értem (3 éves hdd, napi 18-20 órákat tekert minden nap), de 1,5 éves SSD hogy miért fütyült el, na az már kérdés...
Mivel a baj 3-ig nem áll meg, ezért most kíváncsian várom, hogy melyik gépem melyik vinyója lesz a következő... :DDD

(Aki laptop vásárlás előtt áll, az az Asus K52J-s sorozatot (H55 chipset) hanyagolja, 3 laposból 3-at küldtem vissza, mindegyik alaplaphibás, de még a legelsőt sem tudták még megjavítani (közel 1 hónapja), mert a megrendelt új alaplap is hibás (szerviz írta))

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#41035) Воланд válasza Fire/SOUL/CD (#41034) üzenetére


Воланд
titán

Detto. Haverom vett egy k52je-s asust, random fagyott, pontosabban pár másodpercre megállt a gép, utána működött tovább. Vissza a boltba, 1 hónapig ültek rajta, végén bejelentették, hogy alaplaphibás és belátható időn belül nem tudják javítani. Kapott cserekészüléket, szintén k52je, szintén ezek a tünetek, héten cserélik neki, reménykedik, hogy nem asusra, vagy legalább ne k52je-re.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41036) Chili7


Chili7
őstag

Sziasztok!

Arra keresném a megoldást, hogy ha kiveszem a lemezt az ODD-ből, akkor ne záródjon be automatikusan az az ablak, ami a lemez tartalmát mutatja.

köszi

(#41037) RootRulez válasza Chili7 (#41036) üzenetére


RootRulez
félisten

print screen

═════════════════════════════════════════

(#41038) Chili7 válasza RootRulez (#41037) üzenetére


Chili7
őstag

Más megoldás? ...tudom, ki is írhatnám egy papírra...

(#41039) Kephamos


Kephamos
addikt

Az mitől lehet, hogy egyik napról a másikra lelassult az összes játékom?

(#41040) Kephamos válasza Kephamos (#41039) üzenetére


Kephamos
addikt

Driverrel volt gond. Megoldódott.

(#41041) pincehely


pincehely
addikt

A következőben szeretnék segítséget kérni!
Van egy windows 7 Prof termékkulcsom, de az sajnos vidéken van, és nem tudok érte hazamenni.

A mostani operációs rendszerem ezzel van aktiválva, de újra kéne telepíteni.
Meg lehet nézni valahogy az aktiválási kódomat?

http://kefetemap.deviantart.com/

(#41042) Gabás válasza pincehely (#41041) üzenetére


Gabás
addikt

aida64-gyel pl. vagy erre szakosodott programmal

[ Szerkesztve ]

(#41043) polonic válasza pincehely (#41041) üzenetére


polonic
félisten

Aida64-ben, operációs rendszer résznél.

(#41044) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Üdvözletem!
Új vinyót akarok venni, de a régi op rendszert meg szeretném tartani. Ez lehetséges?

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#41045) Fire/SOUL/CD válasza Ł-IceRocK-Ł (#41044) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#41046) Ł-IceRocK-Ł válasza Fire/SOUL/CD (#41045) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Kérdésemmel átfáradtam az említett topikba. Köszönöm.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#41047) pincehely


pincehely
addikt

Nem igazán akarja kiolvasni sem az Aida, se más programok:

Szerintem az SP1 megkeverte?!

http://kefetemap.deviantart.com/

(#41048) Fire/SOUL/CD válasza pincehely (#41047) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

30 napig elmegy az aktiválás nélkül is, mindenféle korlátozás nélkül, gondolom annyi idő alatt meg csak megfordulsz 1x otthon...
(Esetleg ha annyira fontos, valakit nem tudsz telefonon elérni, aki beolvasná neked?)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#41049) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hali!

Termékkulcsok visszafele kompatibilisek, ugye? (tehát pl. Ultimate serial jó Home Premiumhoz is)

(#41050) Fire/SOUL/CD válasza Psychonaut (#41049) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem. :N
Verzióhoz kötődik a kulcs, de nyelvtől és utasításkészlettől (x86 vagy x64) független.
(Pl Egy x64 Ultimate kulcsot, használhatsz x86-os Ultimate.-hez is, meg különböző/más nyelvű Ultimate-hez is, de Pro/HP stb verziókhoz nem.)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.