Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38001) Morden24 válasza dokee78 (#37995) üzenetére


Morden24
nagyúr

Sajnos nem látom a képet, de rákerestem.

Ez esetleg megoldja a gondodat:

How to remove the “My Bluetooth Places” desktop icon

1. Login as an administrator.
2. Open the Registry Editor (Windows Key + R; Run “regedit.exe”).
3. Navigate to
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\
Explorer\Desktop\NameSpace
4. Expand NameSpace and look for a key named {6af09ec9-b429-11d4-a1fb-0090960218cb}. Verify the key’s default value is My Bluetooth Places, and then delete it. Note: You may want to backup this key before deleting it.
5. Refresh the desktop (Click on the desktop, Press F5).
F5).

Sectumsempra - For Enemies

(#38002) Egorov válasza Fire/SOUL/CD (#38000) üzenetére


Egorov
aktív tag

Agnitum Outpost volt fent egy kis időre, akkor lehet az kavart be valamit. Az is lehet hogy nem. Újra installáltam az MSE-t ez megoldotta a problémát. :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#38003) Janika21


Janika21
tag

Sziasztok!

Most telepítettem újra a laptopom. A win 7 telepítettem rá. Alapvető drivereket frissítette netről meg windows updaten keresztül viszont pár drivert nem vagy hibásan.

A laptopom Asus F5Vseries és nincsenek hozzá Win7 driverek csak vista.

Problémák:

1.Feltett egy hangkártya drivert és van is hang csak csúszik a hang vagy torzít vagy én nem tudom valami probléma van vele. :F Amikor vista volt rajta vistás hangkártya driver azzal nem volt baj. Ezt honna tudom esetleg letölteni ? Tudtok adni egy linket?

2. Van olyan gomb laptopon h Fn és megnyomom a kék gombokat amivel tudom vezérelni a hang kép böngésző stb... Na ehhez volt ilyen animáció meg minden megjelentek a képernyőn ezek a dolgok. Ezt sem telepítette fel alapból a win7 ezt honnan tudom letölteni hozzá? azt hiszem valami athotkey vagy valami ilyesmi

3. A camera drivert sem tette fel ehhez is kérnék egy linket.

Nagyon köszönöm annak aki segíteni tud. :R :C

(#38004) Lenry válasza Janika21 (#38003) üzenetére


Lenry
félisten

Asus weboldala?

a Vista driver jó a Win7-hez

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38005) Воланд válasza Janika21 (#38003) üzenetére


Воланд
titán

Ahogy Lenry is írta, ezek az Asus weboldalán lesznek fent, mert gyártóspecifikus cuccok és nem kerültek fel win update-re.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38006) szabonagyur válasza Janika21 (#38003) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

ASUS F5SL gépem van szóval kb ugyanaz a gép.
Ami a cd-n van felteheted őket nyugodtan, a honlapon sincsen más, nekem is úgy vannak az animációk. Hangkártyához ha neked is ALC660 a chip akkor alegújabb realtek oldalon lévőt kell felrakni az tökéletes, vagy a cd-n lévőt:)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#38007) apocalypto válasza szimi57 (#37978) üzenetére


apocalypto
csendes tag

Hello
Köszönöm, megpróbáltam, azt írja, hogy nem kompatibilis a javítando OP rendszer a lemezen lévővel... saját magával nem kompatibilis... :)
Azt hiszem nem kerülhetem el amit szerettem volna, újra kelll instalállnom.

(#38008) Sub-ZeRo válasza dokee78 (#37991) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

XP alatt egy tweakerrel lehetett eltüntetni az asztalról. Sajnos nem tudod letörölni. Vagy uninstall, vagy keresel egy tweakert windows7 alá.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38009) chungee


chungee
addikt

Csősztök!

Hogyan tudom elmenteni a jelenlegi egyénre szabott theme-t, hogy legközelebbbi win telepítésnél ne kelljen beállítani, hanem csak betölteni:F

(#38010) Sub-ZeRo válasza chungee (#38009) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Asztal jobb gomb, személyre szabás, ott a témára jobb gomb (azt tudod csak menteni, amelyiket használod) és mentés és mentés megosztásra, vagy hogy van.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38011) chungee válasza Sub-ZeRo (#38010) üzenetére


chungee
addikt

Az csak az aktuális mentés. De én elmenteni szeretnék, hogy ne kelljen legközelebb babrálni megint.

(#38012) Fire/SOUL/CD válasza apocalypto (#38007) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Na még1x...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#38013) chungee válasza Sub-ZeRo (#38010) üzenetére


chungee
addikt

ok megvan. köszi.

[ Szerkesztve ]

(#38014) Dictator^ válasza belaazallat (#37202) üzenetére


Dictator^
veterán

Ha jól tudom nincs még savegame editor, hogy legalább a neved miatt átírd. A fileokat nevét hiába írnád át, mert maga a fileban menti. Addig sajnos nem tudsz mit csinálni szerintem.

Lelkesen googlézd majd a Nfs Hot pursuit savegame editorokat.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#38015) jani-wan


jani-wan
tag

Segítséget kérnék a hozzáértőktől.
Win7-re felraktam az Office-t és Intézőben akarok Új Excel-t létrehozni az egér jobb klikkes módszerrel, de valamiért nem ajánlja fel a lehetőséget. A Word viszont benne van listában, szóval nem értem hogy az Excel miért hiányzik. De gondoltam majd belerakom.
A kérdésem az lenne hogy Win7-ben, hogy lehet megadni hogy mi legyen az "ÚJ" listájában?

(#38016) dokee78 válasza Morden24 (#38001) üzenetére


dokee78
félisten

Elfelejtettem belinkelni. :(

(#38017) Sub-ZeRo válasza jani-wan (#38015) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Csinálj egy javítást és indítsd újra a gépet.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38018) sfdrakex válasza chungee (#38011) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nyomsz egy mentést, megadod neki a neved, majd ez lesz a neve a jelenlegi témának, azon jobb klikk és ott téma mentése megosztásra.

Szerk.: nem olvastam végig látom meglett.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#38019) borix válasza sfdrakex (#38018) üzenetére


borix
őstag

Üdv.Hárman a két szomszéddal megosztottuk a netet nem tőlem megy.
Otthoni csoport és megosztásban kikapcsoltam a megosztásokat a végén a csoportot is töröltem de mégis látszik a gépem feléjük.Hogy lehetne megoldani,hogy láthatatlan legyen a gépem?

(#38020) dokee78 válasza Morden24 (#38001) üzenetére


dokee78
félisten

Angol tudásom=0,de azért köszi.

(#38021) sfdrakex válasza borix (#38019) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az előzőleg megosztott mappák, eszközök is látszanak? Vagy csak azt látják hogy a géped online?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#38022) sfdrakex válasza dokee78 (#38020) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

1. Login as an administrator. -Adminként jelentkezz be
2. Open the Registry Editor (Windows Key + R; Run “regedit.exe”). - Nyisd meg a Regisztri szerkesztőt Windows Key + R; Run “regedit.exe”)
3. Navigate to
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\
Explorer\Desktop\NameSpace - Keresd meg a következő bejegyzést: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\
Explorer\Desktop\NameSpace
4. Expand NameSpace and look for a key named {6af09ec9-b429-11d4-a1fb-0090960218cb}. Verify the key’s default value is My Bluetooth Places, and then delete it. Note: You may want to backup this key before deleting it. - Kiterjesztett Névhely, vagy terjeszd ki a név helyét, ezt nem teljesen vágom, és keresd meg a kulcsot ezzel an évvel: {6af09ec9-b429-11d4-a1fb-0090960218cb}. Ellenőrizd hoyg a kulcs értéke a My Bluetooth helye, és töröld. Megjegyzés, jobban teszed ha törlés előtt csinálsz róla mentést.
5. Refresh the desktop (Click on the desktop, Press F5). - Frissitsd az asztalt, klikkelj az asztalra és F5

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#38023) steelsec


steelsec
aktív tag

Hello!
Bocsi nincs időm jelenleg végig olvasni az egész fórumot.
Az a helyzet, hogy újratelepítettem a win 7 64 bit emet a notimon, és ugye van egy 30gb a win 7 nek meg a többi a cuccoknak, és újratelepítés után a D meghajtón minden mappa írásvédett, és nem lehet megszüntetni:S
Szerintetek hogy lehetne megoldani, sajnos külső winyóm nincs, hogy kimentsem a cuccaim, és rengeteg fontos dolog van a gépem.

Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#38024) borix válasza sfdrakex (#38021) üzenetére


borix
őstag

Ha nem lenne jelszóval védett akkor a mappákat is látnák.

(#38025) Sub-ZeRo válasza borix (#38024) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A routerből töröljétek ki az ip címedet, vagy reseteljétek. Hátha.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38026) Lenry válasza steelsec (#38023) üzenetére


Lenry
félisten

vedd tulajdonba a mappákat

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38027) Fire/SOUL/CD válasza steelsec (#38023) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem volt véletlen előtelepített a W7 a notidon? :U

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#38028) borix válasza Sub-ZeRo (#38025) üzenetére


borix
őstag

Köszi.

(#38029) Gorneck válasza Sub-ZeRo (#38017) üzenetére


Gorneck
titán

Milyen javításra gondolsz? Az excel nálam sincs ott...pedig aszhem ott kéne lennie.

Gorneck#1239

(#38030) VGYke


VGYke
addikt

Holnap állok neki életemben először telepíteni a mindene új PC-mre a Win7-64-et.
(PC=X58A lap+I7+12GB Ram+SSD+ HDD+ AMD HD69xxVGA). Nem lesz rögtön hálózat a gépen, mert usb wifi adaptere lesz..
Mire ügyeljek a kezdeti lépésekban (annyit tudok hogy SSD miatt bios-ban AHCI-mód, formázatlan SSD és HDD az "alignálás" miatt, mert a win7 azt helyesen megcsinálja). De csak ennyit. Van még több dolog amire figyelnem kell?

A Microsoft ®. NET Framework 1-2-3 telepíteni fogja helyből, vagy csak az aut. frissítésen keresztül? (ATI CCC miatt kérdezem).

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#38031) Fire/SOUL/CD válasza Gorneck (#38029) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, az Excel ikonjának is ott kell lennie :K

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#38032) TRob1 válasza Gorneck (#38029) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem is ott van (vagyis valszeg tényleg ott kell lennie, hamár telepítve is van) :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#38033) Gorneck


Gorneck
titán

Az jó, mert nekem nincs ott csak a word...

Gorneck#1239

(#38034) Fire/SOUL/CD válasza Gorneck (#38033) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Start/Minden program/Microsoft Office/Microsoft Office 2010 Eszközök/Microsoft Office Picture Manager/Súgó/Hibakeresés és javítás
A többi egyértelmű lesz, remélem segít...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#38035) Gorneck válasza Fire/SOUL/CD (#38034) üzenetére


Gorneck
titán

:R

Gorneck#1239

(#38036) Gorneck válasza Gorneck (#38035) üzenetére


Gorneck
titán

Lefutni nem futott le, figyelmeztet is a végén, hogy ez a művelet csak a telepített termékeken futtatható...segíteni nem segített, de igazából nem zavar...majd megnézem egy másik gépen...kipróbálom...

Gorneck#1239

(#38037) polonic válasza VGYke (#38030) üzenetére


polonic
félisten

Az ahci legyen bekapcsolva, ahogy írtad is. Formázatlan ssd-nél a win7 elvégzi az alignálást, ez is ok.
A win7 tartalmazza a .net framework 3.5-öt, települni a winupdate-ről már a 4 fog.
Az új AMD catalyst pedig a 3-at vagy a 3.5-öt használja.
Két ok amiért nem kell foglalkozni ezeknek a telepítésével.

(#38038) VGYke válasza polonic (#38037) üzenetére


VGYke
addikt

:R Látom minden lényeges fórumban jelen vagy :R

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#38039) VGYke


VGYke
addikt

Egy (mai) utolsó kérdés:
Win98 óta nem használtam más levelezőt, mint a beépített outlok (express és vistáig utódjait).
Az office outlokot is kipróbáltam, nekem valahogy nem jött be. "Idegen" levelezővel nem volt még dolgom, de nem is szivesen ismerkedék meg velük.
Mit ajánlotok? A win.live letölthető levelezőjét? Vagy barátkozzam meg az office outlokkal?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#38040) Dictator^ válasza VGYke (#38039) üzenetére


Dictator^
veterán

Windows Live levelezője nem rossz, bár vannak dolgok amik idegesítenek benne.
De nagyjából hasonlít az outlook expressre is. Szóval szerintem az megteszi.

Egyedül azt nem értem benne, amikor fiókból-fiókba váltogatom az éppen nyitott "mappát" miért akad meg mindig 1pillanatra tőle az egész program. (Win reinstall volt azóta, u.a.)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#38041) Sub-ZeRo válasza VGYke (#38039) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Live mailt használok, szerintem tökélletes. De ha van office és van benne outlook, akkor az sem rossz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38042) Gorneck válasza Dictator^ (#38040) üzenetére


Gorneck
titán

Nálam mondjuk nem csináljak. Csatolmányok is vannak a levelekbe? Mennyi levél van a mappákba?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#38043) GrandeP


GrandeP
őstag

Sziasztok!

Kinek mi volt a legkisebb gép, amire telepítette és az xp-hez képest milyen volt sebesség?

Mert már csomoszór akarták h p3-p4-re telepítsem, d még nem mertem, végülis prociban elég lett volna, de ilyen 512 ram mellé.... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#38044) kbalazsa válasza GrandeP (#38043) üzenetére


kbalazsa
senior tag

Én ehhez nem voltam elég mazohista :)

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

(#38045) TRob1 válasza GrandeP (#38043) üzenetére


TRob1
veterán

P4 2.8 (512M/533) 2x512DDR, Abit BD7-II, elég jól megy rajta kb. fél éve.

¤ R'n'R ¤

(#38046) sfdrakex válasza GrandeP (#38043) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Vistát használtam 2500+ bartonon 1 giga rammal, nvidia geforce fx 5600 assal. Windows 7 volt a kolegám 2800+ os bartonján 1 giga rammal ATI 9600 os VGA-val. Én Vistán játszottam is nem volt bajom a sebességgel. Kolegám netezésre használja a gépét, nála is normális sebességgel ment a Windiows 7. Igazából nem vettem észre hogy lassult volna XPhez képest, persze ennek az is lehet az oka hoyg az XP ment előtte sok évet, a Vista és a W7 telepítések frissek voltak, nem voltak tele szemetelve. Kolegámnak egyébként alapból 512 ram volt a gépében, aztán adtam neki hozzá még 512-t hogy jobban menjen, de ondom sima "irodai" használatra bőven jól ment rajta a W7, de szerintem mentek volna a játékok is úgy ahogy XP-n.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#38047) Sub-ZeRo válasza sfdrakex (#38046) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem annó 3200+ athlon, 1 giga ram, 7600GT, vista alatt nem volt jó a source... Kb 10-20 fps volt... XP alatt volt 120fps... Csak megjegyzem... Na meg vista volt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#38048) Dooby


Dooby
tag

Sziasztok! Vistás gondom van (nem találtam topicot ezért írok ide, sorry!).
A parancsikonok kifehéredtek, üres ikonokká váltak.
Megnyitni nem lehet az lnk-kat, mert rögtön programot akar hozzá rendeltetni.
Az újra telepített progik lnk-i is így viselkednek.
Segítséget kérek, mert nem akarom újra húzni a gépet.
Előre is köszi: Dooby

Kifordítva, minden ember rózsaszín! Utálom az olasz bort!

(#38049) Воланд válasza Dooby (#38048) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38050) sfdrakex válasza Sub-ZeRo (#38047) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az érdekes, akkora különbségnek szerintem semmiképpen se szabadna lenni, ott valami driver vagy egyéb program okozott szerintem gondot.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.