Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70005) Elims válasza hevizms (#70000) üzenetére


Elims
veterán

Sajnos ez màr nem a régebbi korszak.Itt màr nem csak ùgy van,hogy gépbe a lemez és mehet a jàték. (Bàr ha nem lesz internetre kötve a gép akkor de.)
Létrehozol egy account-ot a gépen,ehhez az account-hoz fog tartozni több minden.Tudsz vàsàrolni jàtékot az internetről,tudsz màsokkal jàtszani online,stb.
Az előző tulajdonosnak màr van ilyen account-ja és ő azt a gépen hagyja a jàtékaival együtt,hogy be tudja szàmítani az eladàsi àrba.Te csinàlsz még egy account-ot a gépen és a sajàtod alatt hasznàlod a gépet.Arra az account-ra tudsz vàsàrolni,menteni,online tròfeàkat gyűjteni,azzal jàtszani online.
Ez mind O.K.,viszont ha ő gondol egyet x idő mùlva,fellép a szàmítógépről a playstation "központba",deaktívàlja ezt a gépet akkor a "te" jàtékaidnak a gépen füst van. Persze kivéve akkor ha "cfw"-s a gép.Akkor nincs gàz.Erről most nem írok többet,mert tiltott a téma meg egyébként sem tudom 100%-ra.

Nem tudom,hogy mennyire voltam érthető.. :-) Ha kevésbé akkor remélem majd leírja vki egyszerűbben vagy kérdezz.

Egyébként én a te helyedben inkàbb innen vettem volna meg a gépet.Árpi felhasznàlòtòl.
Simàn utalhattàl volna előre agy elküldte volna neked futàrral.Azzal a géppel biztos nem fogtàl volna mellé.
De mivel szorít az idő "muszàj" leszel azt megvenni.Nem fogsz nagyon mellé,nem szutykot veszel,de nézelődhettél volna picit koràbban is.
Pròbalj majd alkudni picit,hàtha... ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.