Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69501) A`rpi válasza Speedhs (#69500) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Igen.

[ Szerkesztve ]

(#69502) Speedhs válasza A`rpi (#69501) üzenetére


Speedhs
őstag

Rendben, köszi még egyszer!

[ Szerkesztve ]

(#69503) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Igaz hogy én One-ra vásároltam itt az előbb de hátha ti is találtok valami jót majd.

Éves Ps Plus előfizetés - UK

Ugyanez USA

Last Of Us letöltőkód - Usa

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#69504) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!
A Syberia játékot honnan lehet beszerezni?

(#69505) dilipok válasza Olyasmi (#69504) üzenetére


dilipok
veterán

amazon, psn.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#69506) Earl18


Earl18
csendes tag

Sziasztok!

Annyi kérdésem lenne, hogy 1366x768-s monitoron szép képe lenne a PS3-nak?

[ Szerkesztve ]

(#69507) Rezuhu válasza Earl18 (#69506) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Mivel a játékok felbontása a monitor felbontásánál kisebb (a legtöbb esetben), így semmivel sem lesz rosszabb a kép, mint egy 1080p-s megjelenítőn.
A többi már a monitor minőségétől/állapotától/beállításától függ.

(#69508) ldave


ldave
félisten

Destiny-t tolja valaki PS3-ról? Most kezdtem bele a kalandba, ldaveuk néven megtaláltok.

A Slime draws near! Command?

(#69509) A`rpi válasza Earl18 (#69506) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Hibátlan. HDCP támogatás legyen.

(#69510) Olyasmi válasza dilipok (#69505) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Köszi!

(#69511) juhasz22 válasza A`rpi (#69493) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Jelenleg 12 GB os SS-t használok ha rá sem nézel a store-os játékokra és csak lemezről játszol elég!
Lassan viszont én is rákényszerülök egy HDD-re. :)

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#69512) raziel01


raziel01
veterán

Nem értem miért kell elszarni egy alapvetően jó játékot. Killzone 3, jó grafika, még élvezem is. Jobb, mint a 2. rész. Erre a mentés rendszer egy fos. Ha kilépsz a játékból akkor még véletlenül sem onnan folytatja hanem mindig az adott pálya legelejétől.
Nem értem az ilyenben a logikát, hogy ez miért jó? Miért kell ilyennel szopatni a játékost? Az ember megy pl dolgozni és checkpoint után kilép. Hazajön aztán kezdje a pálya elejéről. Hát kösz....

(#69513) A`rpi válasza raziel01 (#69512) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Alapvetőlég ellenőrzőpont rendszer kényelmesítette el a játékosokat, és már az a furcsa ha pályánként nincsen több ilyen, regenerálódó élettel az élen. És akkor FPS multiban térképet, és a hiperszuer perkeket még meg sem említettem.

Én szeretem az ilyen régi vágású "beütéseket".

[ Szerkesztve ]

(#69514) ldave válasza A`rpi (#69513) üzenetére


ldave
félisten

Hja, most ha már egy játékban egy halál miatt akár 5 percet is újra kell játszani, megy a sírás. Most toltam végig az FF XIII-t és XIII-2-t és nagyon kényelmes volt hogy game over után az utolsó csatától lehetett folytatni, régen a mentés pontok között akár fél - egy óra játékidő is előfordult.

A Slime draws near! Command?

(#69515) Sirandrish válasza ldave (#69514) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vagy mikor órákig szinteztél hogy 1 adott bosst le tudj nyomni, de elfelejtettél menteni és még mindig levert. :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69516) raziel01 válasza ldave (#69514) üzenetére


raziel01
veterán

Kb az összes értelmes RPG-t végigvittem és szerintem jobb, hogy nem kell egy ilyen körökre osztott játékokban újra és újra végigszenvedni fél órát. Kinek van arra ideje? Én a kis időmben szórakozni akarok nem szopni újra és újra ugyan azokkal a pályarészekkel.
Nem sírom vissza, hogy régen így volt.

Amúgy visszatérve a Killzone 3-ra. Ha van csomó checkpoint ahonnan folytatja halál után tehát már eleve kedvez a játékosnak akkor ez a checkpoint miért nem jó arra, hogy kilépés után is onnan folytassa?
Próbálom megérteni a logikát. De nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#69517) fausto


fausto
addikt

A napokban a Tomb Raider-rel játszom és érdekes, hogy ha elvétek egy ugrást, akkor pontosan attól a peremre rak vissza, ahonnan ugrottam :) Ennél azért lehetne szigorúbb.
Mindenesetre értem, hogy egy ilyen save rendszer, mint ami a KZ3-nál van, idegesítő lehet. Ha már van checkpoint, akkor el is menthetné. Bár mondjuk ezer éve játszottam vele, de nem rémlik, hogy szívatásnak éreztem volna a mentési rendszert.

(#69518) Sirandrish válasza fausto (#69517) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem a Prince of Persia viszi a prímet. De (nem emlékszem) ahogy írod olyan mint a TR. Ott is ha elvétesz egy ugrást, a jány már ugrik is utánad és visszahúz. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69519) Wlac válasza juhasz22 (#69511) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk az lemezes játékokkal játszva is nagyon karcsú. Például a GTA V-nek nem is elég a javítások miatt.

“The wha-"

(#69520) Sirandrish válasza Wlac (#69519) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vagy GT6 :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69521) ldave válasza Wlac (#69519) üzenetére


ldave
félisten

Alap Destiny is felpakolt vagy 12 GB-ot.

A Slime draws near! Command?

(#69522) A`rpi válasza Sirandrish (#69520) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

GT6 nem is nagy helyigényéről hírhedt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#69523) Wlac válasza A`rpi (#69522) üzenetére


Wlac
Ármester

Na igen, én semmit nem tudok az autós játékokról, de a GT frissítési mizériájával még én is képben vagyok.

“The wha-"

(#69524) Sirandrish válasza A`rpi (#69522) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja..egy floppyn elfér ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69525) juhasz22 válasza Wlac (#69519) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Hát ez még nem akadályozott meg abban hogy játsszak vele épp a múlthéten kezdtem bele a GTA V be igaz emellett ráfér még az U2 és a FIFA 14 is (ezek konkrétan összesen 300MB foglalnak kb.)na de kb ez a vége a kapacitásának.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#69526) A`rpi válasza juhasz22 (#69525) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Frissítés nélkül multi nem megy, sztory-val lehet játszani.
Ami javítások nélkül is majdnem hibátlan.

(#69527) Elims válasza juhasz22 (#69525) üzenetére


Elims
veterán

Ez mind a 12gb-ra?? :-))))
Kizàrt.

(#69528) juhasz22 válasza Elims (#69527) üzenetére


juhasz22
aktív tag

8200mb foglal a GTA V nyilván mindenféle patch nélkül FIFA semmit nem foglal merevlemezen U2 sem csak a patchek amik 300MB.

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#69529) Wlac válasza juhasz22 (#69528) üzenetére


Wlac
Ármester

Említettem is, hogy a javítások foglalnak sok helyet. Én azt mondom, hogy menjen mindig mindenből a legfrissebb dolog, nyilván nem véletlenül kalapálták össze a patch-et a készítők.

“The wha-"

(#69530) #58000384 válasza A`rpi (#69513) üzenetére


#58000384
törölt tag

Van aki kihívást keres egy játékban és van aki szórakozást. A kettő nem mindig keresztezi egymást, erre vannak a nehézségi szintek, amiknek sokszor részük az ellenőrzőpontok száma és a mentési lehetőség is.

Régen is pont ugyanez volt, a nehezebb, igazságtalanabb játékokat rengetegen kerülték, így jött létre a "NES-hard" kategória, és így jelentett egyet több játék a frusztrációval.
Nekem is van több játékom, amikben bizonyos dolgok vagy megoldások egyszerűen kiborítanak, és nem is vittem őket végig.
NES-en például ott a RoboWarrior nevű játék. Az egy dolog, hogy nem lehet menteni, annyira talán nem hosszú (azt tudni kell, hogy a NES hajlamos lefagyni, ha sokáig áll szüneteltetve), de minden alkalommal ha meghaltál, az összes tárgyad megfelezte. Így kvázi lehetetlenné válik a főgonosz legyőzése, illetve egyáltalán addig eljutni, mert az energia is feleződik, ami megállás nélkül fogy. Erre akkor jöttem rá, mikor már a vége felé jártam. A Zelda kazijába sem ok nélkül került elem a régi jelszavas megoldás helyett, nagyon fontos volt, hogy bármikor lehessen menteni, pedig az sem olyan hosszú játék, hogy ne lehessen egyszerre végigvinni.

Én attól falnak tudok menni, ha valamiért állandóan ugyanazt a részt kell újrajátszanom, mert később meghalok minden alkalommal. Repetitívvé, unalmassá válik, főleg, ha ez a szakasz még hosszú is. Ezzel lehet mesterségesen kitolni a játékidőt.

Wlac: Nekem pont azután kergült meg a GT6, hogy lefrissítettem. Amúgy menő a Louie :)

[ Szerkesztve ]

(#69531) MasterMark válasza A`rpi (#69513) üzenetére


MasterMark
titán

Erről jut eszembe, hogy most pont Metroid Prime-ozok, és ott csak adott helyeken lehet menteni ugye.
És ha legyőztem a boss-t, mennék vissza a mentési pontra, de véletlen beleestem a mérgező vízbe. És így fck! :D

Switch Tax

(#69532) A`rpi válasza #58000384 (#69530) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Persze én ezzel egyetértek.

(Nem várom el senkitől, pl legnehezebb fokozatban játsszon, amit kér tőlem a játék trófeája azt megcsinálom, de ahol lehet a könnyebb utat választani... Szóval semmi gúnyolódás vagy ilyesmi töltete nem volt hsz-emnek, csupán megjegyeztem sokat változtak a dolgok. Sárgaz kazettás "nintendóm" volt meg gameboy közösen húgommal, egy játékot tudtam végigjátszani super mario land 2, amire még így emlékszem, metroid, megamen hasonlókba bele se tudtam szagolni. Vagy annyira béna voltam, vagy annyira nehéz volt... )

Történet teljes kibontakozása után teljes mértékben igazat adok a kollégának, (Nem volt dolgom még killzone-al, anno megvettem harmadik részt, de aztán elodázódott részben azért mert sok DLC volt hozzá, amire sajnáltam a pénzt, másik játék csere mellett döntöttem aztán.)

Ha amúgy van ellenőrzőpont, akkor akár onnan lehetne is folytatni következő alkalommal. Ez szerintem ebben a formában inkább lustaságra vall mintsem ficsőrre.

(#69533) #58000384 válasza A`rpi (#69532) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nem éreztem gúnyt, se semmi ilyesmit a hsz-edben. Azzal nincs baj, ha nehéz egy játék, csak legyen lehetőség menteni, vagy folytatni a pálya közben :) Talán a DMC 4 volt ilyen, amit ezért is hagytam abba hamar. Egyszerűen ha meguntam, dolgom akadt, stb. akkor nem tudtam otthagyni, mert elveszett volna az aktuális állásom.

A Mega Man egyébként elég jó példa, ha már említetted, az tipikusan az a fajta, amit be kell tanulni. Hol vannak ellenségek, milyen sorrendben kell a pályákat csinálni (a végén kapsz mindig új fegyvert, ami komolyan sebez egy bizonyos boss-t, csak melyiket?), a főellenségeknek mi az útvonaluk, hogy támadnak, stb. Azt csak a legedzettebbek tudják nyugodtan végigvinni ;)

PS4-re amúgy megjelent a Legacy Collection, az első 6 Mega Man van benne (ezek jelentek meg NES-re), platinát nem ad, de kihívás az van :)

(#69534) Wlac


Wlac
Ármester

Megéri a Freedom Cry a 8 £-os árát?

“The wha-"

(#69536) Elims válasza juhasz22 (#69528) üzenetére


Elims
veterán

Vétek a gta5-öt online nélkül jàtszani.Persze ha akarnàd sem jàtszhatnàd a 12gb-tal. :-/
Én a gt5-tel jàrtam így...Szar érzés volt szembesülnöm a ténnyel,hogy ez màr nem a berakom a lemezt/kazettàt és jàtszom kategòria. :-/
Kellett egy beépítőkeret (4e-ért..)+egy hozzàvalò Normàlis(!) winchester ami -valòszínűleg- elmegy 8+ évig na meg rengeteg idő amíg letölt/telepít.

Dilipok: :-DD

Wlac: Szerintem nem ér annyit.

(#69537) Wlac válasza dilipok (#69535) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk ennyi erővel akkor zárható az egész topik, mert úgysem egy az emberek ízlése, így bármikor bárki kérdez, le tudjuk tolni, hogy minden relatív, mi honnan tudjuk. Kivéve persze a HDD cserét, mert azt két naponta ki kell vesézni.

Szerk:

Elims: kössz, akkor várok valami DLC akcióra. A Batmannél bejött.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#69538) fausto válasza Wlac (#69537) üzenetére


fausto
addikt

Elég gyakran akciózzák, érdemes megvárni.

[ Szerkesztve ]

(#69539) Tegla80 válasza Wlac (#69537) üzenetére


Tegla80
addikt

Ne vedd mellre....Ő ilyen neha,(soxor :DDD )de azert szeretjuk.
Plusz hajnalban irta,igy tuti felhuzta valami gamma az idegeit. :D szoval nezd el neki. ;)

Sony® & PlayStation®

(#69540) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

Ps3 vásárlás elott állok es tegnap az egyetemen említettek egy olyat, hogy sok jateknal vannak fps droppok. Ne oljetek meg, de valaki velemenyezne ezt az allitast?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#69541) Sirandrish válasza Wlac (#69537) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne vedd a szívedre...amire lehet arra így reagál, de ilyen is kell a topikba :D

func93 Van olyan igen. Hogy sok játéknál azt azért nem mondanám, bár ugye ez relatív..kinek mi a sok, de előfordul 1-2nél :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#69542) erahurka válasza Elims (#69536) üzenetére


erahurka
félisten

Engem nem nyűgöz le a multi. Mondjuk ha vannak az embernek haverjai akikkel tolhatja biztos jobb, de egyedül elég béna. Alig játszik vele valaki (legalábbis mikor legutóbb beléptem nem jött össze 3-4 embernél több egy küldetésre). Vergődni a városban jó móka, de az single-ben is ugyanúgy működik.

(#69543) fausto válasza erahurka (#69542) üzenetére


fausto
addikt

A legtöbb küldetésre nem is lehet 4 emberrel többen menni :) Ha meg nincsenek haverok van egy csomó kompetitív játékmód (DM, verseny, tenisz, golf, ejtőernyőzés és ezeknek a különböző változatai). A városban vergődés is izgalmas tud lenni, rengeteg random esemény van, bead egy kocsit, amit el kell lopni, bead egy célpontot, akit meg kell ölni, terület foglalás, csomag begyűjtés, fejvadászás, stb... Baromi tartalmas és egyedül is el lehet benne lenni (persze csapatban a legjobb)

Amúgy hétfőn valami event keretében le volt éréktékelve a tank és a buzzard helikopter, meg is vettem őket :D

(#69544) Rezuhu válasza func93 (#69540) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Szerintem ez ne akadályozzon meg a vásárlásban! :)
Pc-n is van ilyen ugyanúgy, mint bármelyik más konzolon, telefonon stb.
Ettől függetlenül az ember mégis használja ezeket.
Ezek az optimalizálatlanságból stb. eredő hibák nem állandóak, és nem teszik játszhatatlanná a játékokat.
1-1 játék lehet a rosszabb esetek közé tartozhat, de én még nem találkoztam ilyennel.

(#69545) ldave válasza Rezuhu (#69544) üzenetére


ldave
félisten

Mass Effect 3 végén már nem is nem fps drop van, hanem inkább pár másodpercenként 1 képkocka :)

A Slime draws near! Command?

(#69546) Rezuhu válasza ldave (#69545) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Az igen! :D
Szerencsére ezek az akadozó játékok nekem szinte teljesen kimaradtak.

(#69547) Elims válasza Wlac (#69537) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem is vàrj.

Erahurka: Pedig ha elviszed egy pàr szintig a karaktered garantàltan ràkattansz. :-) (gta 5)
Ismerősökkel meg hatalmas!

(#69548) fausto


fausto
addikt

Új EU akció

Elvileg nem szerepel minden a listába, érdemes ránézni a Store-ba is.

(#69549) A`rpi válasza fausto (#69548) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

USA store-on $12 Read Dead GOTY (minden DLC-vel.)
15.-ig érvényes Plus előfizetőknek további 10%.

[ Szerkesztve ]

(#69550) erahurka válasza fausto (#69548) üzenetére


erahurka
félisten

UK-ban is érvényes, fura hogy nem írtak angol árakat, pedig szoktak.

Ez a Rockstar akció 12 egy tucat, minden második hónapban elsütik. Van egy olyan érzésem, hogy lassan megint megvehetjük fillérekért a TellTale játékokat is.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.